Bartosz Kapustka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kapustka: Sami sobie stworzyliśmy kłopoty

Woytek, źródło: TVP Sport

- Do szatni schodziliśmy bardzo zdenerwowani, choć prowadziliśmy jedną bramką. W przerwie trener trochę nas uspokoił, bo byliśmy bardzo źli na siebie. Sami sobie stworzyliśmy kłopoty. Nie możemy pozwalać sobie na to, żeby dawać przeciwnikowi szanse na takie powroty - powiedział Bartosz Kapustka po starciu z płocczanami.

- Nie patrzę w takich kategoriach, że bez Tomasa Pekharta pozostali zawodnicy biorą odpowiedzialność na siebie. Mamy na tyle dobrych piłkarzy, że jak jeden jest kontuzjowany, to następny czeka na swoją szansę. Rafael Lopes pokazał, że daje nam bardzo dużo jakości na boisku. Oczywiście nie zapominamy o Tomasie, który jest królem strzelców. Było bardzo wiele meczów, w których jego bramki były decydujące. Cieszę się, że są kolejni, którzy czekają na swoją szansę. W meczu z Wisłą pokazaliśmy, że w tej drużynie jest jakość.

- Codziennie pracuję nad tym, aby być lepszym piłkarzem. Mamy na tyle dobrych zawodników, żeby takie mecze grać zdecydowanie częściej i wygrywać na własnym stadionie bardzo pewnie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Ziomek69 - 24.02.2021 / 14:10, *.65.144

Chwila rozprężenia i straciliśmy dwa gole. Ogólnie bardzo dobrze to wyglądało. Mocno Legia! W Zabrzy tylko zwycięstwo!

odpowiedz
WL - 22.02.2021 / 18:29, *.tpnet.pl

Jeszcze lepszej gry i strzelania goli w najblizszym meczu i nastepnych !!!

odpowiedz
SF - 22.02.2021 / 18:23, *.tpnet.pl

W Zabrzu mamy cos do udowodnienia LEGIO !!!

odpowiedz
Adam - 22.02.2021 / 12:49, *.tpnet.pl

Dużo lepiej

odpowiedz
TAGER11 - 21.02.2021 / 19:17, *.chello.pl

Zaba285 nie wiem jaki mecz oglądałeś ,Lopes wczoraj zaliczył dwie asysty,to dla Ciebie za mało?

odpowiedz
Szmu(L)ki - 21.02.2021 / 12:37, *.chello.pl

Za dobrze gra :( zaraz ktoś rzuci za niego 3 mil ojro i znowu pójdzie na zachód się dorobić. Oby został na następny sezon i pomógł z j... pucharami

odpowiedz
Organowy - 21.02.2021 / 12:16, *.plus.pl

Legia do boju

odpowiedz
Pag - 21.02.2021 / 09:20, *.centertel.pl

Po takim meczu to już nie wiadomo jak mają grać, lepiej z Tomasem czy bez?

odpowiedz
Robert Szenfeld - 21.02.2021 / 08:53, *.t-mobile.pl

To w zasadzie pierwszy mecz, w którym coś pozytywnego Lopes pokazał .. dotychczas tylko pozbywał się piłki i to zwykle do tyłu . Wczoraj na prawdę się przydał .

odpowiedz
zaba285 - 21.02.2021 / 15:49, *.116.118

@Robert Szenfeld : czy ja wiem? ja zapamiętałem tylko 1 dobry strzał z główki po którym padła 3 bramka po dobitce Mladenovica. poza tym mało aktywny, nie pokazywał się partnerom do dogrania. oprócz strzału zapamiętałem to, że jak Kapustka szedł z boku i szukał kogoś do dogrania (skończyło się próbą dośrodkowania do Luqinasa) to Lopes stał w miejscu jakby nie chciał żeby do niego dograć (pamiętam jeszcze 2 podobne sytuacje). trochę za mało jak na napastnika

odpowiedz
Robert Szenfeld - 21.02.2021 / 17:00, *.t-mobile.pl

@zaba285: no może rzeczywiście przeleciałem trochę ... ale jak na Niego było dobrze , może tak

odpowiedz
PLBBOY - 22.02.2021 / 03:10, *.inetia.pl

@zaba285: obejrzyj jeszcze raz ten mecz. Najlepiej go sobie nagraj i zatrzymuj. Serio.

odpowiedz