Mateusz Wieteska i Jakub Rzeźniczak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rzeźniczak: Przegrać na Łazienkowskiej to nie wstyd

Woytek, źródło: TVP Sport

- Gratulacje dla Legii, bo strzelili pięć bramek. Byli dzisiaj lepsi. Złapaliśmy kontakt na 3-2, ale kilka goli strzeliliśmy dziś sobie sami. Trudno, trzeba grać dalej. Jak się przegra na Łazienkowskiej to nie jest wstyd - powiedział Jakub Rzeźniczak po porażce z Legią.

- W drugiej połowie praktycznie nie zagroziliśmy bramce Legii. Warszawianie grali szybką piłką. Myślałem, że w tych warunkach będzie im dużo trudniej, bo boisko nie było zbyt równe, ale szybko zmieniali strony i musieliśmy ganiać za piłką. Nasz pressing był trochę za wolny, robili przewagę na bokach i stworzyli sobie sporo sytuacji.

- Będziemy dalej pracować, bo jest nad czym. Poprzednie mecze pokazały, że tą taktyką możemy jeszcze kilkanaście punktów zdobyć. Na Legię po prostu to było za mało.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Matt - 23.02.2021 / 11:00, *.tpnet.pl

Dobrze było wreszcie widzieć Kubę grającego po właściwej stronie boiska.

odpowiedz
bronek49 - 21.02.2021 / 18:39, *.chello.pl

SAMI SOBIE NIE STRZELILIŚCIE TYLKO STRZEIŁA WAM LEGIA I NIE UMNIEJSZAJ ZASŁUG lEGIONISTÓW W TO ZWYCIĘSTWO

odpowiedz
KING - 21.02.2021 / 16:14, *.chello.pl

OD JUTRA CZESIEK KING!

odpowiedz
Darek - 21.02.2021 / 10:27, *.t-ipconnect.de

Cóż można powiedzieć po takim meczu Panie Jakubie? Chyba tylko brawo ku.wa.
Zdrówka życzę.

odpowiedz
markus - 21.02.2021 / 09:59, *.t-mobile.pl

Kuba byłeś i jesteś LEGIONISTA

odpowiedz
Joo - 21.02.2021 / 11:56, *.vectranet.pl

@markus : no i temu legia wygrała po sie podłożył frajer

odpowiedz
Polski język=trudny język... - 21.02.2021 / 14:53, *.02.net

@Joo: Dobrze, że niebawem szkoły otworzą, bo taki efekt daje kształcenie zdalne.

odpowiedz
Robert Szenfeld - 21.02.2021 / 08:56, *.t-mobile.pl

Ma chłopak klasę .. i pamięta gdzie grał . Poza tym , mimo wszystko trzyma jaki taki poziom mimo wieku . Nie ma czarowania i zwalania na czarne chmury tylko krótko i na temat.

odpowiedz
Int - 21.02.2021 / 08:24, *.com.pl

Trzymaj się Kuba. Jesteś Legionistą i zawsze nim będziesz!Dzięki za wszystko

odpowiedz
Antyberg - 21.02.2021 / 06:48, *.centertel.pl

Panie Rzeźniczak, cieszę się że już Cię w Legii nie ma, przez te Twoje babole, dzięki za bramkę na 5:2 !

odpowiedz
Mirek - 21.02.2021 / 07:23, *.orange.pl

@Antyberg:
Panie Antyberg
Przestań ziac tej swojej nienawisci!
Smutno sie czyta takie komentarze.

odpowiedz
CWKSiak - 21.02.2021 / 08:27, *.icpnet.pl

@Antyberg:
Zasłużył na szacunek, wiele dla Legii zrobił, ponadto popatrz na dzisiejsza obronę...

odpowiedz
Melo - 21.02.2021 / 05:15, *.kabel-deutschland.de

Radekacjo błąd w tytule ;) mało być chyba na Łazienkowskiej...

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 21.02.2021 / 01:37, *.t-mobile.pl

WIELKA LEGIA BRAWO CZESŁAW !!!!

odpowiedz
Heniek - 20.02.2021 / 23:53, *.chello.pl

Kuba, szkoda że nie jesteś z nami. Tego, co zrobiłeś dla Legii i ile życia i zdrowia zostawiłeś - nikt rozsądny Ci nie zapomni. Wszystkiego co najlepsze.

odpowiedz
Sig - 21.02.2021 / 00:16, *.chello.pl

@ Heniek: wzruszyłem sie

odpowiedz
Alex Bielany - 21.02.2021 / 01:14, *.chello.pl

@ Heniek: nawet nadstawial drugi policzek

odpowiedz
1909 - 21.02.2021 / 05:57, *.plus.pl

@ Heniek: Kuba jest za słaby teraz na Legie ale kartkę naszych wspomnień napisał najlepszy jego mecz że STARUCHEM I LIŚĆ... To były piękne dni

odpowiedz
Tagi - 20.02.2021 / 23:29, *.vectranet.pl

Jest jeszcze sporo tematów do poprawy , ale idzie to w dobrym kierunku i na naszą eklapę starczy. W Europie styl może być , ... ale musi być dwa razy szybciej.
Gratulacje za punkty :)

odpowiedz