fot. Woytek / Legionisci.com

Transfer

Muci w drodze do Warszawy

Woytek, źródło: sport.rtsh.al

Ernest Muçi trafi do Legii Warszawa za 500 tys. euro. W niedzielny poranek 19-letni Albańczyk wyruszył w drogę do Polski - informują albańskie media. Mistrzowie Polski porozumieli się z KF Tirana w sprawie transferu ofensywnego zawodnika. Jego klub otrzyma 10% od przyszłego transferu.

Po przejściu testów medycznych Ernest Muci podpisze kontrakt z Legią.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (46)

+dodaj komentarz
Krecina Zdzichu - 21.02.2021 / 21:08, *.t-mobile.pl

Jada stara ładą. Za kółkiem Besnik, bo zna troche traffic.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 21.02.2021 / 15:27, *.chello.pl

Najpierw niech podpisze i boisko pokaże,jeżeli wygraliśmy walkę o jego podpis,to jak na nasze realia mały sukces.

odpowiedz
WAWA Orbitek - 21.02.2021 / 13:21, *.plus.pl

Rowerem jedzie czy co?

odpowiedz
Tusher - 21.02.2021 / 13:11, *.chello.pl

na Wikipedii jest już w Legii - w jego profilu

odpowiedz
Rado - 21.02.2021 / 11:41, *.47.126

No to będziemy mieli w kadrze 6 napastników grając jednym. Po co??

odpowiedz
Marian - 21.02.2021 / 10:51, *.play-internet.pl

Wyruszył na dzikim ośle z albańskiego raju?

odpowiedz
Marian - 21.02.2021 / 11:37, *.play-internet.pl

@Sobo(L)ew: idź potrenować bo orlęta radzyn was brak cisną

odpowiedz
xman - 21.02.2021 / 13:47, *.play-internet.pl

@Sobo(L)ew: Lepiej się czujesz jak pociśniesz bratu po szalu?

odpowiedz
Adam - 21.02.2021 / 10:41, *.chello.pl

Jeszcze poczekajmy,coś jednak jest na rzeczy,że inni potentaci piłki europejskiej Ernesta nie chcieli do tej pory.Przecież już kupował Pan Kucharski różne niby gwiazdeczki,które okazywały się drewnem.Obym się bardzo mylił.

odpowiedz
markus - 21.02.2021 / 10:17, *.t-mobile.pl

Boisko zweryfikuje umiejętności

odpowiedz
Ryba - 21.02.2021 / 09:45, *.chello.pl

Jak dostanie prawdziwą szansę to można za niego dostać w przyszłości 12 mln eurospokojnie

odpowiedz
zaba285 - 21.02.2021 / 15:51, *.116.118

@Ryba : tak samo jak za Michał Żyro (mniej niż za 5 mln euro nie sprzedamy) albo Karbownika (Mioduski - mniej niż za 10mln euro nie sprzedamy)

odpowiedz
WL - 21.02.2021 / 09:29, *.tpnet.pl

Po pozytywnym przejsciu testow medycznych i bedac pilkarzem LEGII zyczymy powodzenia !!!

odpowiedz
Jasio - 21.02.2021 / 09:27, *.telkab.pl

Jakk bedzie gral, to czy bedzie sie liczyl za mlodzierzowca?

odpowiedz
WWL - 21.02.2021 / 09:31, *.plus.pl

@Jasio:

Ten przepis dotyczy Polaków, ma z zadanie ogrywać przyszłych reprezentantów Polski

odpowiedz
Luk - 21.02.2021 / 10:09, *.eurotel.cz

@WWL: co za bzdura !chodzi o mlodziezowca nie wazne z jakiego kraju.

odpowiedz
lechu47 - 21.02.2021 / 10:40, *.orange.pl

@Luk: Co za bzdura. Młodzieżowiec musi mieć obywatelstwo polskie.
https://www.google.com/amp/s/sport.tvp.pl/43359248/przepis-o-mlodziezowcu-jak-przygotowane-sa-kluby-ekstraklasy-raport/amp

odpowiedz
Luk - 21.02.2021 / 10:55, *.eurotel.cz

@lechu47: Zawodnik szkolony w klubie zrzeszonym w PZPN oznacza zawodnika, który – bez względu na swoją narodowość lub wiek – był zarejestrowany w klubie lub klubach zrzeszonych w PZPN, z przerwami lub nie, przez okres trzech pełnych sezonów lub przez 36 miesięcy. Czytamie ze zrozumieniem nie boli.

odpowiedz
Arek - 21.02.2021 / 12:17, *.tpnet.pl

@Luk: co Ty pier... Ten przepis wyłącznie Polaków dotyczy. Tłumaczą jak krowie na rowie, a ten swoje.

odpowiedz
Luk - 21.02.2021 / 21:06, *.eurotel.cz

@Arek: przeczytaj dokladnie caly przepis. Ja wiem ze co poniektorzy maksymalnie podstawówkę skonczyli . Ale juz tam uczyli czytania ze zrozumieniem . To co wyzej jest napisane skopiowalem z rozporzadzenia PZPN na temat mlodziezowca.

odpowiedz
SF - 21.02.2021 / 09:24, *.tpnet.pl

@ Sen o: Zgadza sie ! Przychodzacych nalezy wspierac a oceniac dopiero jak beda grali !!!

odpowiedz
SF - 21.02.2021 / 09:24, *.tpnet.pl

@ Sen o: Zgadza sie ! Przychodzacych nalezy wspierac a oceniac dopiero jak beda grali !!!

odpowiedz
Ciekawski - 21.02.2021 / 10:10, *.elartnet.pl

@SF: Zaciąłeś się przy goleniu?

odpowiedz
Sen o - 21.02.2021 / 08:37, *.play-internet.pl

Kibice najpierw hejtuja połowę składu Legii i tych grających i tych z szerokiej kadry. A za chwilę obrażają się na transfery do klubu. Szabanow też swoje dostał A wczoraj pokazał jakość spokój i pewność. Pozostali stoperzy mogliby mu buty nosić. Skoro ktoś przychodzi do Legii my kibice mamy go wspierać.

odpowiedz
Dziuma - 21.02.2021 / 09:05, *.plus.pl

@Sen o: Zgadzam się w 100%%%%

odpowiedz
Ignac - 21.02.2021 / 09:51, *.t-mobile.pl

@Sen o: szkoda, że nie na stadionie

odpowiedz
NAS - 21.02.2021 / 14:22, *.centertel.pl

@Sen o: Zgadzam się z Tobą bracie, ale większość tych pajacyków tutaj wypowiadających się to zakompleksione dzieciaki, które pewnie nawet na meczu nigdy nie były

odpowiedz
jot - 21.02.2021 / 08:26, *.tpnet.pl

Żenujące jest to, że BARANY tu komentujące oceniają człowieka i drwią z niego zanim dostanie jakąkolwiek szansę. Gówno nie kibice jesteście, skoro tak się zachowujecie.

odpowiedz
M. - 21.02.2021 / 08:34, *.tpnet.pl

@jot: Racja!

odpowiedz
Misza_Praga - 21.02.2021 / 10:05, *.plus.pl

@jot: DEBILE tak mają, nic w życiu nie osiągnęli to w Internecie mają swoje 5 minut, nie ma co się przejmować, TYLKO LEGIA!

odpowiedz
yyy - 21.02.2021 / 08:24, *.chello.pl

Czy w przeciwieństwie do Dzikiego trzeba będzie coś dla niego zbierać?

odpowiedz
Sputnik 44 - 21.02.2021 / 08:17, *.vectranet.pl

500 tysięcy €!? Pudel chyba ostatni złoty ząb w lombardzie zastawił!!!

odpowiedz
spasiony - 21.02.2021 / 12:59, *.26.142

@Sputnik 44: tez jestem w szoku. Czyzby prezes Dariusz siegal juz w najglebsza otchlan skarpety oszczednosciowej? Albo ojciec dyrektor sportowy zawrocil mu w glowie wizja milionowych zyskow w przyszlosci.

odpowiedz
Adson 78 - 21.02.2021 / 08:16, *.plus.pl

Ciekaw jestem czy przejdzie testy medyczne ????????

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 21.02.2021 / 08:12, *.t-mobile.pl

Czy jedzie w siodle czy na oklep?

odpowiedz
Pio - 21.02.2021 / 08:18, *.chello.pl

@Krecina Zdzichu: stopem

odpowiedz
CWKSiak - 21.02.2021 / 08:20, *.icpnet.pl

@Krecina Zdzichu:
Dokładnie, ciekawe czy dotrze jeszcze w tym sezonie...
Woytek tez chyba jeszcze w drodze...:)

odpowiedz
Vuko - 21.02.2021 / 07:58, *.tpnet.pl

Jedzie autem, juz jest na Wegrzech, potem jeszcze tylko Slowacja. Granice ok 15 przekroczy w Barwinku

odpowiedz
M. - 21.02.2021 / 07:46, *.tpnet.pl

No i dobrze.
Jeden transfer do pierwszego składu oraz trzy do wzmocnienia rywalizacji i jako zapewnienie ciągłości (nie koniecznie jakości) na wypadek braku przedłużenia kontraktów.
Bez szaleństwa i zdroworozsądkowo.

odpowiedz
Ricardo - 21.02.2021 / 07:44, *.centertel.pl

Ernest Muci wszystkich zmłuci!

odpowiedz
???????????? - 21.02.2021 / 09:19, *.plus.pl

@Ricardo: ????????????

odpowiedz
Psikus - 21.02.2021 / 10:14, *.165.79

@Ricardo: Hehehe

odpowiedz
Siedlce - 21.02.2021 / 07:43, *.centertel.pl

Podobno spory talent. Oby nie było jak z janczykiem w Rosji. Trzymajmy kciuki

odpowiedz
PaT1916 - 21.02.2021 / 07:48, *.chello.pl

@Siedlce: Kogo masz na myśli ?

odpowiedz
Jasio - 21.02.2021 / 09:29, *.telkab.pl

@PaT1916: Janczyka

odpowiedz
Tomek prg - 21.02.2021 / 09:31, *.chello.pl

@Siedlce: u nas nie gra w ataku wagner love i jo zeby.mial problem sie przebic do skladu

odpowiedz