Kamil Grosicki - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Transfery

Muci na testach medycznych. Wraca temat Grosickiego?

Woytek, źródło: Legia Warszawa, polsatsport.pl

Ernest Muci dotarł w niedzielę do Warszawy i kolejnych dniach przejdzie testy medyczne, po których podpisze kontrakt ze stołecznym klubem. 19-letni napastnik trafi na Łazienkowską z KF Tirana za ok. 500 tys. euro. W bieżącym sezonie był podstawowym zawodnikiem we wszystkich 20 spotkaniach albańskiego klubu i zdobył 5 goli.

Polsat Sport poinformował dziś, że wrócił temat transferu Kamila Grosickiego do Legii. Władze West Bromwich Albion zadeklarowały, że wypłacą Polakowi wszystkie pieniądze z kontraktu, który obowiązuje do czerwca. "Według naszych informacji, "Grosik" bardzo chce grać znowu w Warszawie i zlecił swojemu menedżerowi, aby ten w jakiś sposób dogadał się z właścicielem klubu Dariuszem Mioduskim (...) Jeśli strony się dogadają, ogłoszenie kolejnego wzmocnienia Legii powinno nastąpić w najbliższy wtorek" - czytamy na polsatsport.pl.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (127)

+dodaj komentarz
geds - 23.02.2021 / 14:21, *.chello.pl

Grosicki słabo broni i ma okresy przestojów. Może grać w 4 4 2 napewno nie jako wachadłowy przy 3 obrońców. Ale może to jest właśnie dobrze, żeby mając tak dobrych i ofensywnych obrońców jak Juranović i Mladenović, dać grać w pomocy Wszołkowi i Grosickiemu pracając do 4 4 2 czy 4 5 1

odpowiedz
Na koszyki kaszanka - 23.02.2021 / 14:06, *.chello.pl

Jeśli testu nie zda Muci
To Grosika temat wróci,
Czesio już dziś się nie smuci
I "kaszankę" głośno nuci

odpowiedz
Piotr 66 - 23.02.2021 / 12:53, *.inetia.pl

@Opoor: Zgadzam się z Tobą w 100 %. Niektórym to nie dogodzisz. Żenada.

odpowiedz
DarekDLD - 23.02.2021 / 11:27, *.orange.pl

Może spróbować w Polonii.

odpowiedz
L - 23.02.2021 / 07:17, *.40.48

za pensję Grosika można by posadzić na ławkę jędzę i wieteskę, mmoże by zaczęli się starać

odpowiedz
Super⚽️Legia⚽️Time - 23.02.2021 / 00:34, *.151.167

Grosik przydałby by sie I to bardzo!Mioduski czeka cierpliwie do ostatniej minuty okienka transferowego ,pytanie ...czy Grosik zgodzi sie przyjść za darmo,rozmowy trwajà ....

odpowiedz
Krisu - 23.02.2021 / 00:22, *.com.pl

Grosik zjadłby tą słabą eklapę.

odpowiedz
Zielu - 23.02.2021 / 06:48, *.centertel.pl

@Krisu:Będę ją zjadł

odpowiedz
gd - 22.02.2021 / 21:06, *.bahnhof.se

Jak by chcial grac za darmo to brac!

odpowiedz
word!up - 22.02.2021 / 20:03, *.net.pl

Grosicki za chwilę przejdzie na emeryturę. Wystarczy już tych eksperymentów z takimi kotletami. Jeszcze im mało błędów które popełniali w przeszłości ? Trzeba szukać młodych perspektywicznych zawodników . Najlepiej Polaków.

odpowiedz
Hiszpan - 22.02.2021 / 23:09, *.telnaptelecom.pl

@word!up: Popieram. Grosicki nie angazuje sie w obronę , prochu juz nie wymysli a ceni się jak gwiazda Premier League.

odpowiedz
jezus - 22.02.2021 / 19:36, *.vectranet.pl

rozkapryszonej transferowej ksiezniczce juz dziekujemy, idz sobie gdzie indziej

odpowiedz
tomiacab - 22.02.2021 / 19:05, *.centertel.pl

Redakcjo gdzie info o wypuszczeniu przez Legię Fan-Tokenów na giełdach Chilliz / Socios? Legia ogłasza wejściena giełdę, a tu zero informacji przez tyle godzin..

odpowiedz
Żeton i Borubar w jednym klubie? - 22.02.2021 / 15:12, *.t-mobile.pl

Warszawskie kasyna i kluby "lubią to" ;)

odpowiedz
gary - 22.02.2021 / 23:04, *.chello.pl

@Żeton i Borubar w jednym klubie?:
100/100 :) to dopiero jasełka u buków zaczną się na dobre :)

odpowiedz
Jaro - 22.02.2021 / 14:09, *.centertel.pl

Jestem bardzo ale to bardzo sceptyczny . Obecne transfery mimo fali krytyki w mojej ocenie są mimo wszystko wzmocnieniem . Grozi z cała sympatia grzeją ławkę jak ktoś jest w formie to żaden tren nie sadza zawodnika na ławkę. Chyba ze faktycznie chce się przełożyć do treningów i do gry a nie ogołocić i tak już pusta kasę Legii . Przypominam tym ci nie pamiętają już raz w Legii był i żegnaliśmy go be żalu

odpowiedz
HAHA - 22.02.2021 / 13:17, *.plus.pl

Nie mogę z Was, gość który dopiero co hattricka w reprze strzelił za słaby na naszę eklapę xDDDDDD

odpowiedz
urs1 - 22.02.2021 / 13:13, *.chello.pl

szacun dla Grosickiego ale stanowczo Nie, na pol roku chyba ze za darmo bedzie gral w Legii to mu pozwoli zagrac w Reprezentacjiiii

odpowiedz
tekken (L) - 22.02.2021 / 12:47, *.230.80

Grosik ok, ale może tak Młodego Kosę póki można wziąć bo rozwiązał kontrakt!

odpowiedz
R - 23.02.2021 / 13:14, *.200.230

@tekken (L): Wcale by zły nie był. pójdzie do craxy i będzie w naszej lidze spokojnie sobie radził...

odpowiedz
DD - 23.02.2021 / 14:19, *.69.5

@tekken (L): Kosa nawet w swoim prime nie byl na Legie, co dopiero teraz. Nie docenial gry w Legii to neich teraz idzie gdzie indziej.

odpowiedz
Ryszard Ochódzki - 22.02.2021 / 10:55, *.tpnet.pl

Z całą sympatią do Grosickiego nie jest on potrzebny w Legii. Wg mnie więcej popsuje niż zrobi. Chodzi mi o aspekty pozasportowe , chociaż na treningach też będzie gwiazdorzył pewnie

odpowiedz
WarszawskaOchota - 22.02.2021 / 09:16, *.orange.pl

Moim zdaniem, pomimo swojego wieku, byłby dużym wzmocnieniem.

odpowiedz
Też WO - 22.02.2021 / 10:09, *.play-internet.pl

@WarszawskaOchota: 5 lat temu tak, ale nie dzisiaj.

odpowiedz
Jano - 22.02.2021 / 09:12, *.orange.pl

Grosik jak najbardziej, popatrzcie na Wszołka czy Boruca mimo wieku robią różnicę, Błaszczykowski w Wiśle też robi różnicę, jeśli Grosik nie chciałby oskubać kasy Legii za bardzo to myślę że ze swoimi umiejętnościami zrobi robotę!

odpowiedz
Janusz Lejepies - 22.02.2021 / 12:23, *.231.93

@Jano: nastepnym razem sprawdź wcześniej ile lat ma Wszolek zanim napiszesz takie bzdury.

odpowiedz
Brat - 22.02.2021 / 08:00, *.play-internet.pl

Kilka razy pisałem ze w LTC powinien byc przytulek dla legijnych emerytów.

odpowiedz
Maro - 22.02.2021 / 07:06, *.47.82

Bilety 100% w górę i może przyjść

odpowiedz
Maro - 22.02.2021 / 07:06, *.47.82

Bilety 100% w górę i może przyjść

odpowiedz
Sobo(L)ew - 22.02.2021 / 06:08, *.centertel.pl

DO TYCH CO NARZEKAJĄ NA TO ŻE GROSIK, BORUC CZY WSZOŁEK DO NAS TRAFILI LUB MAJA TRAFIĆ, PROPONUJĘ ZAŁOŻYĆ (KUPIĆ SWÓJ KLUB) I PO SWOJEMU ROBIĆ TRANSFERY ZOBACZYMY JAK DALEKO ZAJEDZIECIE. PO PÓŁTORA ROKU JESTEM PRZEKONANY O PIERWSZEJ LIDZE BO ZABRAKNIE KASY I POMYSŁU NA PROWADZENIE KLUBU.

odpowiedz
tomiacab - 22.02.2021 / 19:14, *.centertel.pl

@Sobo(L)ew: nie krzycz mordo. PS.używasz najbardziej infantylnego argumentu jakiego nauczyli się tu uzywać trolownicy z gabinetu miodka. Pudla nie było, pudel jest, pudla nie będzie... a kibic dokłada do tego biznesu całe życie, nie wyciagajac z tego korzyści majątkowych w przeciwieństwie do pudla. Taki kibic nie raz za pieniądze, które wydał na bilet, obejrzał żenadę i wyszedł ze ze stadionu jakby dostał mokrą ścierą w twarz. Dlatego kibic ma prawo oceniać to co się dzieje, dopóki oczywiście nie ubliża komuś bezpodstawnie. Także nic się nie denerwuj, jedz kaszankę i obserwuj.

odpowiedz
Pacocha - 23.02.2021 / 07:35, *.play-internet.pl

@tomiacab: Krytyka ze strony kibiców jest podstawna. Zgadzam się 100 procent. Bez kibiców nie będzie piłki.

odpowiedz
Pczemo - 23.02.2021 / 08:08, *.net.pl

@tomiacab: Święte Słowa, Święte Słowa! 100% racji.

odpowiedz
Krisu - 22.02.2021 / 03:12, *.com.pl

Świetne transfery, jeden młody perspektywiczny, a drugi gotowy na już reprezentant Polski od 13 lat z umiejętnościami lepszymi od każdego zawodnika w tej słabej eklapie. Ja się cieszę.

odpowiedz
olew - 21.02.2021 / 23:48, *.vectranet.pl

mamy lepszych grajków od Grosickiego, więc ile on musi nam zapłacić by tu grac, to nie będzie dobre dla Legii, a poza tym nieźle teraz gramy, po co psuć tym Grosickim...

odpowiedz
Real deal - 21.02.2021 / 23:24, *.virginm.net

Grosik musial by naprawde zamiatac,inaczej szkoda kasy.Ryzyko kontuzji,mlodzi w ekstraklapie nareszcie zrozumieli ze mozna ciezka praca gdzies dojsc( wyjechac)Grosikowi nie odpuszcza,Jedze juz waza jak chca.Jak bedzie zycze powodzenia

odpowiedz
(L) uz - 21.02.2021 / 23:20, *.inetia.pl

Z Grosikiem w Legii, mimo całej mojej sympatii do niego , to jednak przestrzał. Nie sadzę że zbuduje to lepszą atmosferę w drużynie. Nawet przy obniżeniu pensji i tak będzie to komin płacowy, a to nigdy nie konsoliduje drużyny. Tak było niedawno z Jędzą i jego 800 000 EUR za rok. teraz te 500 000 już tak nie razi w stosunku do innych kontraktów, ale czy Jędza na tyle zasługuje? W przypadku Grosickiego ta "okrojona" kasa i tak będzie mocno najwyższa w drużynie i jeżeli będzie grał przeciętnie, to chciał czy nie - zdemotywuje innych w drużynie , taka jest ludzka natura..Prócz tego po EURO (nawet jeśli pojedzie) nie sądzę żeby nadwyrężał zdrówko na boisku tyrając dla LEGII. Lepiej, moim zdaniem, stawiać na młodszych, mają coś do udowodnienia sobie i kibicom. Dojdzie Veso, po coś kupieni zostaną/zostali Alban i i Uzbek, dochodzą młode wilczki , no mam poważne wątpliwości....
Przecież gdyby był obecnie taki super to grałby w Anglii, tam jak jest zainwestowana kasa w zawodnika i jest on w gazie to jakieś animozje zawodnik - trener nie mają znaczenia.
No zaj....ste wątpliwości czy to ma sens.

odpowiedz
grzesiek - 22.02.2021 / 08:23, *.centertel.pl

@(L) uz: 800 tys zł zarabiał jedza chyba a nie euro. Jakby euro to by dawało 3 mln zł watpie aby tyle zarabial

odpowiedz
(L) uz - 22.02.2021 / 13:43, *.inetia.pl

@grzesiek: Sprawdź, EURO, za tyle PLN nie kopnąłby piłki. Teraz ma już niższy kontrakt (ten odnawiany w zeszłym roku) , jak ogłaszano - 500 tys. ...Dla porównania - w/g przekazów info - Grosicki dostaje w WBA 40 000 funciaków TYGODNIOWO. No , ale to Wyspy , tam każdy by chciał grać z polskiej ligi i nie tylko. I przecież nie pracuje tam na zmywaku czy w firmie kurierskiej , tylko jest PANEM PIŁKARZEM :)

odpowiedz
Hugon - 21.02.2021 / 23:15, *.vectranet.pl

Jak Grosicki ma być wzmocnieniem to ja odejdę od zmysłów.Następny dziadek ,zamiast butów dajcie Mu laskę .Najwyższy czas pozbyć się tych 3 dziadków B>L J> i nie brać następnego.

odpowiedz
Simon - 21.02.2021 / 23:21, *.ineting.pl

@Hugon:
Cieszyłbyś się z powrotu Kuchego do L? Bo nie licząc "zasług dla klubu", Grosicki to podobny profil piłkarza, z tym, że lepszy w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła.

odpowiedz
Alex Bielany - 21.02.2021 / 23:02, *.chello.pl

Nie dziwie mu sie, zycie mimo, ze ma kupe kasy w West Bromie jest syfiaste, a soho road gdzie miesci sie stadion tesco carrier bags to ciapaka dzielnica, korki, murzyny, araby, meczety, syf na chodnikach, odpadki po kebabach i szczury, bangladesz, indie, smrod potu i curry w powietrzu, I tak do samego Birmingham, gdzie nie jest lepiej, a tak samo, wiem bo moje oczy to widzialy, tragedia, kazdy by wolal Warszawe, nawet za darmo by wrocil, takze Panie Grosik dobra decyzja

odpowiedz
Real deal - 21.02.2021 / 23:17, *.virginm.net

@Alex Bielany: Stary ,a Ty myslisz ze on tam mieszka:),on tam do roboty przyjerzdza.Z jego tygodniowka,stac go na fajny domek w fajnym miejscu.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 22.02.2021 / 07:44, *.chello.pl

@Alex Bielany: Nie zapomne kiedyś w jednym z HUBów czekając na swój lot, widzę odprawę na inny samolot, na +100 os może 3 białe, myślę sobie pewnie lot do Africa, ale nie to był lot do Birmingham...

odpowiedz
Alex Bielany - 22.02.2021 / 08:00, *.chello.pl

@Real deal: Ja nie mowie ze on tam mieszka, ale dojechac tez jakos musi, helikopterem nawet jakby latal do roboty, to ten syf widzi i czuje, nie wiem czy jest jakis gorzej polozony stadion niz ten wba, doslownie trybuna jest na chodniku soho rd, moze met, dwa od tego stada zje.bow z azji

odpowiedz
Alex Bielany - 22.02.2021 / 08:06, *.chello.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: dokladnie, west brom, wolverhampton, walsall, birmingham- najwiekszy ciapacki syf w calej Anglii.

odpowiedz
Real deal - 22.02.2021 / 09:33, *.virginm.net

@Alex Bielany: A ja pisze ze ludzie o takim statusie finansowym maja wyjechane na takie rzeczy.Chyba ze zona placze ze to nie Francja( Bo I klimat inny)klub oraz pilkarzyka manager zadbaja o takie rzeczy( mowimy o poziomie pilkarzyka na takim poziomie).Slaby jest na PL ,chcialby jeszcze na Euro zagrac,zona marudzi ze to nie Francja ,to LEGIA bedzie ok.

odpowiedz
Alex Bielany - 22.02.2021 / 10:45, *.chello.pl

@Real deal: tam nie mozna dostosowac do zycia, nawet jak sie zarabia gruba kase, west midlands to najgorsze miejsce do zycia w Anglii, taki nasz slunsk, tylko ze nackany Arabami, Murzynami, i Azja mniejsza, pilkarz tez czasem musi wyjsc z domu, nie tylko praca zyje, a wtedy tylko podroz do Londynu, jakies 4-5 godzin- w jedna strone, bo autostrada dojedzie pewnie w dwie, ale juz w Londynie starci kolejce dwie na korki, poza tym zobacz na Milika, chcial odejsc bo Neapol niebezpieczny, napadli go tam kilka razy, w Marsylii tez nie lepiej, a przeciez liczyl na Madryt

odpowiedz
Real Deal - 22.02.2021 / 12:50, *.virginm.net

@Alex Bielany: Rozumiem twoje podejscie,ale jak ja bym sie bal kazdego Arabia,murzyna czy Azjaty,to bym w Polsce cale zycie siedzial.A nie siedze,ludzie o takim statusie materialnym nie bujaja sie po sklepach typu spar czy premier I pewnie tez nie jadaja w zwyklym naroznym kebabie.Juz jak mowimy o zyciu ,to bardziej bym wnioskowal ze zona mu dupe truje.Cienki na PL,moze liczy na gre na Euro I przyjdzie nawet do Legii.Wedlug mnie pieniadze na Grosika mozna wydac lepiej.Nie mowie ze by rady nie dal,ale za duze ryzyko.

odpowiedz
Alex Bielany - 22.02.2021 / 15:46, *.chello.pl

@Real Deal: zgadzaja sie, ze jak jedza to w restauracji:-) ale tam tez musza jakos dotrzec, Milik samochdodem jechal, gdy goscie na skuterkach zajechali mu droge i okradli, kolasinac i ozil wsiadali do wypasionego land Rovera, a w Londynie ich murzyny napdaly

odpowiedz
Real Deal - 22.02.2021 / 16:15, *.virginm.net

@Alex Bielany: Chlopie kazdy bogaty ponosi ryzyko bycia okradzionym.Bidokow z butow okradna na Pradze jak im podejda.W takim popsutym swiecie zyjemy.Co Tu maja murzyny do tego,zlodziej jest wsza I nie wazny kolor skory.Co do Grosika,pewnie gdzies w cieplym kraju wyladuje,I dobrze.Pudel juz teraz oglada kazda zlotowke 4x zanim wyda.Boruc przykladem,teraz kontuzja.Szkoda ze nie robil tego jak przejal klub,a nie zatrudnial klanow.

odpowiedz
Gregor - 22.02.2021 / 20:22, *.227.238

@Alex Bielany : Ty chyba w Bradford nie byłeś Ziomeczku

odpowiedz
futbolista - 21.02.2021 / 23:00, *.icpnet.pl

no w araku teraz jest przesyn tylu zwodników

odpowiedz
Opoor - 21.02.2021 / 22:58, *.chello.pl

Jprdl, chce do nas przyjść gościu co jeszcze chwilę temu grał w Anglii na najwyższym poziomie rozgrywek, a tu płacz i lament. Razem z Luqim na skrzydłach pozamiatają tą śmieszną ligę bez znaczenia w jakim wieku on jest. Kogo oczekujecie??? Ronaldo??? A może jakiś no name z juniorów, o którym się naczytaliście że zagrał genialny mecz z mniej genialnymi przeciwnikami? Ciężko to zrozumieć niestety.

odpowiedz
Adam - 22.02.2021 / 00:50, *.play-internet.pl

@Opoor: ciebie ciężko zrozumieć. Chcesz euforii z powodu emeryta, który ledwo co gra, będzie już tylko gorszy i szuka frajera (loczka), który zgodzi się na komin płacowy?
I tak, lepiej byłoby zainwestować w jakiegoś młodego ziomka.

odpowiedz
Kris - 22.02.2021 / 03:04, *.com.pl

@Opoor: Dokładnie, popieram. Grosicki przewyższa umiejętnościami całą tą słabą ekstraklapę.

odpowiedz
Opoor - 22.02.2021 / 07:30, *.chello.pl

@Adam: ochłoń chłopaku i nie wierz we wszystko co mówi twój starszy brat

odpowiedz
eLpolo - 22.02.2021 / 09:26, *.137.74

@Opoor: Podpisuję się pod tym co napisałeś. Wiecznym malkontentom nikt nie dogodzi. Brak transferów źle, są też nie dobrze. Przychodzi młody to za młody, doświadczony za stary, reprezentant kraju - a to pewnie po Euro nie będzie mu się chciało . Komedia jakaś z ludźmi teraz. To chyba kwesta Play S. Każdy może kupić kogo chce i strzelać po 10 goli w meczu z przewrotki , pięty jak tam chce , no i później mamy ;))

odpowiedz
Adam - 22.02.2021 / 12:24, *.chello.pl

@Opoor: ja mogę napisać ogarnij się synek i przestań wierzyć w to co przeczytasz w internecie. Ale serio, nie stać cię na nic więcej niż osobiste wycieczki? Zreszą sam sobie przeczysz i chyba nie do końca wiesz co piszesz - "jeszcze chwilę temu grał w Anglii na najwyższym poziomie rozgrywek" masz na myśli te ochłapy rzucone mu z litości? On praktycznie NIE GRAŁ w Anglii na najwyższym poziomie rozgrywek, to też chyba o czymś świadczy.

@eLpolo: nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. No chyba, żę faktycznie śledzisz wszystkie artykuły o plotkach transferowych i dokładnie zapamiętujesz co pisali poszczególni użytkownicy.

odpowiedz
opoor - 22.02.2021 / 13:54, *.futuro.pl

@Adam: Dobrze, że ty wiesz o czym ja piszę. Ciebie natomiast ciężko zrozumieć. To w końcu grał czy praktycznie nie grał bo już się gubię? Myślę, że też chciałbyś tak praktycznie nie grać jak i on nie grał. Nawet teoretycznie, praktycznie :)

odpowiedz
Adam - 22.02.2021 / 16:54, *.chello.pl

@opoor: ehhhh, no i ucieczka do pseudo trollingu i odwracania kota ogonem. Odpowiem ci w twoim tonie. Przykro mi, że nie potrafisz zrozumieć zdań, które nie są absolutnie bezpośrednie, jak najprostsze i tłumaczące wszystko, tak żeby tylko nie trzeba było pomyśleć. Praktycznie nie grał, czyli tak, coś tam grał, z litości dostał trochę minut, a teraz klub chce się go pozbyć. Na pewno sytuacja piłkarza odpowiedniego do gry na 'najwyższym poziomie rozgrywkowym' by tak wyglądała, na pewno (to ironia, gdybyś nie zrozumiał). Idąc twoim tokiem rozumowania gracz, który w tej rundzie wyszedłby dwa razy na boisko, tak powiedzmy na 15 i 20 minut, też byłby kimś 'kto niedawno grał' i byłby super wzmocnieniem, tak?
Gdyby Grosicki nadawał się do gry na takim poziomie to by tam grał. Ma dużo minut uzbieranych w Championship, kilkanaście występów w Premiership w sezonie 16/17 (chyba, że to dla ciebie niedawno) i tyle.
Pozdrawiam i polecam korepetycje z czytania ze zrozumieniem.

odpowiedz
Opoor - 22.02.2021 / 19:51, *.chello.pl

@Adam:marnujesz się chłopaku. Powinieneś zapisać się do jakiejś partii. Wytłumaczyłeś wszystko w punkt lecz dalej nie wiem w którym miejscu bujasz. Również pozdrawiam oczywiście

odpowiedz
Goclaw - 21.02.2021 / 22:54, *.centertel.pl

Grosicki wybrał Cracovię!!!!!!

odpowiedz
JACUNHO - 21.02.2021 / 23:08, *.kampinostelco.pl

@Goclaw:

Nie Grosicki tylko "młody " Kosa

odpowiedz
Andreas - 21.02.2021 / 21:34, *.play-internet.pl

Monaco Psg A Majeckiego nie ma nawet na ławce. Może latem dałoby się go wypożyczyć.

odpowiedz
Zamoj - 21.02.2021 / 22:46, *.orange.pl

@Andreas : po ch.j?

odpowiedz
PLK - 22.02.2021 / 00:11, *.cyfrowypolsat.pl

@Zamoj: Bo obecny bramkarz to jest "bomba zegarowa"!!! Nie wiadomo w której minucie meczu wybuchnie jakiś "babol"!!!!

odpowiedz
Andreas - 22.02.2021 / 07:57, *.play-internet.pl

@Zamoj: zeby grał . Mlody na razie nic nam nie pomaga obrona zresztą też dziurawa.

odpowiedz
bola - 21.02.2021 / 21:23, *.mm.pl

Ciekawe jak Grosik będzie się na wahadle angażował w defensywę

odpowiedz
ben - 21.02.2021 / 21:06, *.inetia.pl

Boruc jest, Grosicki może będzie, to może Peszko do kompletu ?

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 21.02.2021 / 21:13, *.t-mobile.pl

@ben: wie czysta nie pusci El Etanolo

odpowiedz
kalosz - 21.02.2021 / 21:46, *.mm.pl

@ben: i kowal na szpicy:)

odpowiedz
JACUNHO - 21.02.2021 / 22:59, *.kampinostelco.pl

@ben:
Dziś w Turbokozaku Gumiś się wzrastał z powrotem. Ale to byłby duet - PP.
Oczywiście wszystko obrócone w żart ????

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 21.02.2021 / 20:56, *.t-mobile.pl

To bylby comeback dopiero!

https://youtu.be/kxbNwlxjlcM

odpowiedz
Albańczyk przybył do stolicy ferrari pożyczonym od sadiku - 21.02.2021 / 20:41, *.123.39

Jeszcze tylko eskimos i dwumetrowy pigmej do pierwszej jedenastki i LM nasza.

Jełopie w ciemnych okularach - zwracam honor, jesteś mega s(kał)tem.

odpowiedz
Adam - 22.02.2021 / 01:05, *.play-internet.pl

@Albańczyk przybył do stolicy ferrari pożyczonym od sadiku: lepszy porządny eskimos niż taka polska frajerzyna jak ty.

odpowiedz
grzesiek - 21.02.2021 / 20:30, *.centertel.pl

Mioduski mysli ze im wieksza rotacja tym lepiej. BŁĄD PANIE MIODUSKI

odpowiedz
Stas - 21.02.2021 / 20:08, *.virginm.net

Boruc-Juranovic,Szabanow,Mladenovic-Wszolek,Slisz,Martins,Grosik-Kapustka,Pekhart,Luki sklad na puchary

odpowiedz
mmz - 21.02.2021 / 20:29, *.tpnet.pl

@Stas: na pewno nie będziemy grać Mladenoviciem na środku obrony. Jura jeszcze ok, chociaż wobec słabej formy Wszołka będzie grałraczej jako wahadłowy.

odpowiedz
Wolfik - 21.02.2021 / 20:32, *.mm.pl

@mmz: Szbanov tylko do końca sezonu jest z nami. Więc w eliminacjach bez niego.

odpowiedz
Stas - 21.02.2021 / 21:01, *.virginm.net

@mmz: niedlugo moze wroci Vesovic tak wiec jak dojdzie do formy to zaden problem zastapic Wszolka ,majac Mladena i Grosika(jak przyjdzie) trudno ich dwoch zmiescic w skladzie

odpowiedz
Luta - 22.02.2021 / 00:23, *.plus.pl

@mmz: niedawno to każdy chciał Mosóra na obronie Ale trener powiedział że jest za niski.Kazdy trenera za to krytykował Ale Juranovic jest wyższy,silniejszy? To nie stoper i gra tam tylko dlatego że mamy ich słabych.

odpowiedz
Przemek o2 - 21.02.2021 / 19:50, *.play-internet.pl

Kolejny emeryt czyszczący kasę lubowa ,której podobno brakuje . Trzeba młodych z perspektywą szukać

odpowiedz
zduneq - 21.02.2021 / 21:55, *.play-internet.pl

@Przemek o2: proponuję powrót do szkoły i powtórkę z czytania ze zrozumieniem.w artykule podano też informację iż dotarł 19 latek i podpisze kontrakt.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 21.02.2021 / 19:42, *.chello.pl

Prezes rozbił świnkę skarbonkę,a ludzie narzekają.

odpowiedz
Krisu - 22.02.2021 / 03:11, *.com.pl

@Fan.Grotyńskiego: Właśnie, powinniśmy się cieszyć.

odpowiedz
Mk - 21.02.2021 / 19:39, *.ktmtelekom.pl

Grosik bedzie sie staral pokazsc zeby pojechac na Ruro a potem rownia w dol albo kontuzje. Trzeba budowac druzyne na przyszlosc na mlodych a nie 30 latkach

odpowiedz
Brat - 21.02.2021 / 20:30, *.play-internet.pl

@Mk: grosik nie ma szans na euro. Trener Sousa to nie trener Polak który ulega namówił dziennikarzy i kolegów.

odpowiedz
Kieł - 21.02.2021 / 19:35, *.inetia.pl

Cześć. Jestem Kieł i lubię chłopców. Pozdrawiam.

odpowiedz
grzesiek - 21.02.2021 / 19:29, *.centertel.pl

Ja pierdziele szkoda ze Vuko nie mial takich pilkarzy do dyspozycji. Oczywisfie mam na mysli ewwntualny transfer grosika

odpowiedz
jo - 21.02.2021 / 19:28, *.centertel.pl

Z jednej strony cały czas krytykuje autorski pomysł na Legię wg Miodka i nie jestem jego specjalnym fanem ale... determinacji to mu odmówić nie mogę. Radzenie sobie z przeciwnościami jakie napotyka i jakie sobie często sam zgotował to też jest jego silna strona. Wiem, że dąży do tego by grać w pucharach i może trochę po taniości, ale chce kupić teraz, żeby na początku lipca nie było już rewolucji a jedynie ewolucja. Trzymam kciuki bo tyle mogę prócz zakupu karnetu, który pozwolił w okresie pandemii zobaczyć kilka meczów.

odpowiedz
Piotruś - 21.02.2021 / 19:27, *.play-internet.pl

Mocno Legia !!!

odpowiedz
Autor - 21.02.2021 / 18:51, *.virginm.net

Rozumiem wszystkie NIE w komentarzach. Ale prawdá jestze TAK potrzebujemy takiego Grosickiego. On nam pomoze osiagnac cele bo sam ma motywacje duzá. A my potrzebe wygrania ligi i zagrania w LE. Kalkulacja jest prosta a Grosik doda jakosci NA JUZ

odpowiedz
Adam - 21.02.2021 / 19:27, *.chello.pl

@Autor: nie pisz tak jakby Twój komentarz był bezdyskusyjnym faktem, kiedy tak nie jest

odpowiedz
Andreas - 21.02.2021 / 18:36, *.play-internet.pl

Muci na tak, Grosik na nie. Wraca Vesovic za chwilę dojdzie Uzbek A nam potrzeba drugiego stopera do Szabanow, A nie Grosika.

odpowiedz
chrisSiekierki - 21.02.2021 / 19:04, *.play-internet.pl

@Andreas : Vesović to w tej rundzie na pewno nie będzie grał jak przed kontuzją. Na to potrzeba czasu. Myśle że pierwsze minuty zaliczy za 3 może 4 kolejki... ale cudów to się nie spodziewajmy...

odpowiedz
Kris - 21.02.2021 / 20:24, *.play-internet.pl

@Andreas :
Jest jeszcze Nazarij Rusyn więc obrona już w komplecie. Teraz dwóch napadziorow Jasur i Murci. Grosik na boku pomocy.
Więc jest w czym wybierać.
Szkoda mi tylko Skibickiego i innych młodych chłopaków bo pewnie mniej szans będą dostawać.

odpowiedz
JACUNHO - 21.02.2021 / 20:40, *.kampinostelco.pl

@Kris:
Kris!!! Rusin to napastnik nie obrońca.
Dobrze piszesz o młodych. Przy tych nowych nabytkach naprawdę trudno im się będzie pokazać. Dlatego z całym szacunkiem dla Grosika, ale nie jestem zwolennikiem jego zatrudnienia. Te koszty za jego zarobki wolałbym aby nasi włodarze rozdysponowali w szkolenie młodych obrońców, których nam brakuje a już niedługo wogóle będzie kaszana,kiedy " emeryci" będą kończyć

odpowiedz
Wolfik - 21.02.2021 / 20:42, *.mm.pl

@Kris: Rusyna chcesz na obronie? Ciekawa wizja....W takim razie Cierzniaka można wypróbować na 9-tce. Za Tomasa.

odpowiedz
Radar - 21.02.2021 / 21:01, *.centertel.pl

@Kris: Rusyn to napastnik...

odpowiedz
zduneq - 21.02.2021 / 22:35, *.play-internet.pl

@Kris: spokojnie, Czesław jest specem od młodzieży i krzywdy im nie zrobi

odpowiedz
Sław - 21.02.2021 / 18:36, *.vectranet.pl

wedłóg mnie rozwali szatnie

odpowiedz
F - 21.02.2021 / 18:33, *.vectranet.pl

odpowiedz
Adam - 21.02.2021 / 18:31, *.chello.pl

Sprowadzenie Grosickiego byłoby błędem.

odpowiedz
M. - 21.02.2021 / 21:38, *.tpnet.pl

@Adam: też tak myślę

odpowiedz
Robson_a - 21.02.2021 / 18:30, *.com.pl

Nazwisko dobre i tyle... Legia gra teraz innym systemem z wahadlowymi a nie typowym skrzydłowym więc jak dla mnie bez sensu... Dobra krwatywna 10-siatka do rotacji z kapustka i luqim nic więcej ????️

odpowiedz
chrisSiekierki - 21.02.2021 / 18:25, *.play-internet.pl

Grosicki byłby na pewno wzmocnieniem i dla niego to ostatnia szansa aby gdzieś grać jeśli oczywiście chce jechać na EURO. Ale nawet jak fantastycznie wypadnie na mistrzostwach europy to żadna poważna liga go nie kupi... przez podeszły wiek oczywiście więc raczej zostanie u nas ( oczywiście najpierw musi przyjść )

odpowiedz
Gizior - 21.02.2021 / 18:16, *.alfa-system.net

A co z tym 2 ukraincem? Testy testy i co??

odpowiedz
X - 21.02.2021 / 22:09, *.virginm.net

@Gizior: nie przeszedl, za duzo gorzaly z niego parowalo na biezni, ale najal sie na kasie do Biedry ;)

odpowiedz
Paweł - 21.02.2021 / 17:59, *.vectranet.pl

Grosik chce zagrać dobrą rundę, jechać na Euro i podpisać ostatni kontrakt za duże pieniądze. Skoro WBA chce mu wypłacić cały kontrakt i zwolnić z klubu to może się to udać. Oby tylko Pan Dareczek nie przepłacił kontraktu. Na pewno będzie to duże wzmocnienie, choć tylko na jedną rundę.

odpowiedz
Adi - 21.02.2021 / 17:52, *.play-internet.pl

Z tym Grosickim jest jakiś problem. W kazdym okienku robia sie z tego jaja i tak jest i tym razem.

odpowiedz
Pepsi - 21.02.2021 / 17:47, *.centertel.pl

5 goli na 20 spotkań w ogorkowej lidze? Szalu nie ma

odpowiedz
Ding - 21.02.2021 / 17:53, *.chello.pl

@Pepsi: Janczyk w podobnym wieku miał u nas zbliżony bilans.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 21.02.2021 / 17:58, *.centertel.pl

@Pepsi: Duda też nie miał powalających statystyk gdy do nas przychodził. Ale widzę że każdy lubi narzekać na zawodników przychodzących do Legii, nawet jakby sam Messi czy Ronaldo tu trafiali. Może czas najwyższy kupić sobie własna drużynę.

odpowiedz
Pepsi - 21.02.2021 / 19:07, *.centertel.pl

@Sobo(L)ew: obyscie mieli racje i chlopak sie sprawdzil :)

odpowiedz
Dino78 - 21.02.2021 / 19:11, *.orange.pl

@Sobo(L)ew: Messi i Ronaldo do bani, bo za starzy. Lewy już był i się nie sprawdził.
Dać szansę młodym z akademii. Rosołek na wypożyczeniu wymiata. Skibicki ma papiery na grę. Kostorz super się rusza, Miaszta w bramce bryluje...
P.S. to ironia jakby ktoś nie zrozumiał.
Młodzi mecze się muszą uczyć, a w Legii nie ma szans na naukę, tu trzeba od razu grać na wysokim poziomie, bo Legia musi wygrywać, brak mistrza to porażka, dlatego nie tak łatwo wprowadzać młodych.
Ten młody napastnik/OP też może być melodia przyszłości.

odpowiedz
Adam - 21.02.2021 / 19:44, *.chello.pl

@Dino78: Ostatnio coraz bardziej wydaje mi się, że właśnie takie myślenie powoduje, że klub jest w takiej sytuacji w jakiej jest. Naprawdę nic by się nie stało gdybyśmy raz w tej ogórkowej lidze zajęli np. trzecie miejsce. Do LM i tak się nie zakwalifikujemy, więc nie ma się o co spinać. Gdybyśmy mieli (może mamy, aż tak młodzieży nie śledzę) przynajmniej kilku naprawdę obiecujących młodzieżowców to moim zdaniem warto byłoby 'poświęcić' jeden sezon na to, żeby się ograli i mogli wejść do zespołu. O ile władze klubu by tego nie zwaliły, jak wielu rzeczy do tej pory, to mogłoby zaprocentować na kilku frontach - finansowym (najważniejszym dla loczka, jednego młodego grajka można by gdzieś opchnąć), sportowym (serio chcemy urządzać klub old boyów z kominami płacowymi, z których nic nie będzie?) no i, może, też czysto klubowym (z braku lepszego określenia. Chodzi mi o to, że dla wielu takich młodych chłopaków to pewnie byłoby spełnienie marzeń i dawali by z siebie wszystko, w przeciwieństwie do np. zmanierowanego Jędzy, któremu czasami się chce, a czasami nie. Potencjalnie mógłby się trafić jakiś piłkarz na lata + byliby to piłkarze, którzy pewnie jakoś by się identyfikowali z klubem, w przeciwieństwie do różnej maści wynalazków. Oczywiście nie oszukuję się, że z samymi wychowankami osiągniemy wszystko, nie w dzisiejszych czasach, ale nawet największe kluby mają zazwyczaj paru wychowanków.

odpowiedz
Hg - 21.02.2021 / 20:37, *.chello.pl

@Pepsi: na Pekharta też psioczyłeś?

odpowiedz
Władeczek - 21.02.2021 / 17:31, *.play-internet.pl

Widać, że po naszych, w tym i moich naciskach kudłaty ugiął się i robi transfery. Wiadomo faken, ze to kropla w oceanie potrzeb ale lepszy wróbel w garści niż bażant na dachu.

odpowiedz
Internetowi Idioci - 21.02.2021 / 17:37, *.telkab.pl

@Władeczek: nacisnąć to Ty sobie możesz enter pisząc ten komentarz xD jeśli myślisz, że Mioduski prowadząc różnego rodzaju biznesy, poddaje się presji " internetowych znawców" to zapewne mówisz jeszcze na gówno papu

odpowiedz
Rad - 21.02.2021 / 18:07, *.play-internet.pl

@Władeczek: Władeczku! Ciśnij maciorę przed LED 150".

odpowiedz
Heniu - 21.02.2021 / 18:55, *.virginm.net

@Władeczek: Bazant to kurna pieczony tylko! I maciora pod oranzade w jacuzzi i projektor na stodole!!

odpowiedz
Aaaa - 21.02.2021 / 18:57, *.jmdi.pl

@Władeczek: dziękujemy ci łaskawy panie

odpowiedz
Tony⚽️Montana - 21.02.2021 / 19:56, *.amazonaws.com

@Aaaa: Odpirniczyć sie od Władeczka!Władeczek nie pèkaj!prezes czyta regularnie nasze komentarze,z jednych sie śmieje z innych przykład bierze.

odpowiedz
Ryj - 21.02.2021 / 17:29, *.47.186

Wygląda jak drugi Kulenović. Oby to było jedyne podobieństwo.

odpowiedz
Wsciek(L) y - 21.02.2021 / 17:34, *.mm.pl

@Ryj: Kulenović, kolego byłby dobrym grajkiem, gdyby był wprowadzaany powoli bez pośpiechu, a nie rzucony do pierwszego składu, żeby tylko opchnąć go jak najwcześniej, przez mistrza businessu naszego Pana prezesa.

odpowiedz
grzesiek - 21.02.2021 / 20:27, *.centertel.pl

@Wsciek(L) y: niezupelnie. Inni pilkarze typu kante tez przed Vuko byli postaciami drugoplanowymi a weszli do skladu i od razu grali solidnie. A kulenovic no coz. Przede wszystkim nie umial strzelac bramek.

odpowiedz