Kamil Grosicki - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Transfery

Muci na testach medycznych. Wraca temat Grosickiego?

Woytek, źródło: Legia Warszawa, polsatsport.pl - Wiadomość archiwalna

Ernest Muci dotarł w niedzielę do Warszawy i kolejnych dniach przejdzie testy medyczne, po których podpisze kontrakt ze stołecznym klubem. 19-letni napastnik trafi na Łazienkowską z KF Tirana za ok. 500 tys. euro. W bieżącym sezonie był podstawowym zawodnikiem we wszystkich 20 spotkaniach albańskiego klubu i zdobył 5 goli.

Polsat Sport poinformował dziś, że wrócił temat transferu Kamila Grosickiego do Legii. Władze West Bromwich Albion zadeklarowały, że wypłacą Polakowi wszystkie pieniądze z kontraktu, który obowiązuje do czerwca. "Według naszych informacji, "Grosik" bardzo chce grać znowu w Warszawie i zlecił swojemu menedżerowi, aby ten w jakiś sposób dogadał się z właścicielem klubu Dariuszem Mioduskim (...) Jeśli strony się dogadają, ogłoszenie kolejnego wzmocnienia Legii powinno nastąpić w najbliższy wtorek" - czytamy na polsatsport.pl.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.