Paweł Wszołek i Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Spięcie Wszołka z Michniewiczem w szatni

Woytek, źródło: meczyki.pl

Jak ustalił serwis meczyki.pl, w przerwie sobotniego meczu z Wisłą Płock doszło do spięcia między Pawłem Wszołkiem, a trenerem Czesławem Michniewiczem. Zawodnik został zmieniony po 45 minutach i nie przyjął dobrze tej decyzji szkoleniowca.



"28-latek był rozwścieczony w związku ze zmianą i dał mocny upust swoim emocjom. Uznał ściągnięcie go z boiska za brak szacunku. Miał zagrozić nawet, że rozwiąże kontrakt z klubem" - informuje dziennikarz Tomasz Włodarczyk.

Najprawdopodobniej zawodnik musi liczyć się konsekwencjami, ale na razie nie wiadomo jakimi. Legioniści we wtorek rozpoczną przygotowania do kolejnego ligowego meczu z Górnikiem Zabrze.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (96)

+dodaj komentarz
grzesiek - 23.02.2021 / 11:13, *.centertel.pl

po mojemu jesli to prawda to bardzo dobrze ze ujrzala swietlo dzienne. I szacun dla tego dziennikarza że nie boi sie wywlekać takich brudów

odpowiedz
Adam - 23.02.2021 / 17:55, *.chello.pl

@grzesiek: czy Ty jesteś poważny?

odpowiedz
Wolfik - 23.02.2021 / 21:43, *.mm.pl

@Adam: Poważny może jest, nietrzeźwy na pewno :).

odpowiedz
grzesiek - 24.02.2021 / 14:58, *.centertel.pl

@Wolfik: no ale w czym problem bracia. Michniewicz to slabiutki trener, miodek to jeszcze gorszy prezes. Widze ze za tego prezesa Legia nic nie osiagnie wiec niech wywlekają na nas wszystkie brudy. Najlepiej niech Miodek odejdzie wtedy bede usatysfakcjonowany.

A co do Wszolka super pilkarz, prowadzacy gre ofensywna Legii. Wiec w sumie ja sie ciesze jesli to prawda ze tak powiedzial. Za Vukovicia Wszolek byl w mega formie a teraz cofa sie w rozwoju i jeden mecz zwyciezajac 5 bramkami nic nie znaczy. Za vukovicia w kazdym meczu ligowym gra wygladala bardzo dobrze. A u michniewicza to pierwszy dobry mecz tej druzyny.

Transfery tez beznadziejne jakies wypoayczenia. To jest Legia 2020 a nie jakies eksperymwnty na Izolatorze Boguchwała. Wymina treberow wymiana pilkarzy do cxego to zmierza.
Zaorać ten cyrk bo i tak odpadniemy w elimninacjach ligi europy.

odpowiedz
Pierwszy - 22.02.2021 / 20:29, *.75.50

Taaa, meczyki to bardzo wiarygodny portal,

odpowiedz
Wolfik - 22.02.2021 / 20:07, *.mm.pl

Ilu "święcie oburzonych" bo jakiś samozwańczy "eskspert" coś tam spłodził na swoim portalu....

I potem się dziwmy, że cymbały dają kasę pierwszemu lepszemu z ulicy, bo wnuczek miał wypadek....

odpowiedz
Luk - 22.02.2021 / 19:16, *.eurotel.cz

Nie wierzę ze cos takiego mialo miejsce. Choc kto by nie byl zdenerwowany grając dobrą pierwsza połowę zeby go zmienic. Prawda jest taka ze wszolek od poczatku tego roku ma problem z kondycją i brakuje mu szybkosci. Byc moze potrzebuje chwilę na dojscie do odpowiedniej dyspozycji. W tamtej rundzie byl szybszy.

odpowiedz
zaba285 - 22.02.2021 / 19:15, *.116.118

pytanie ile w tym prawdy, a ile zwykłego pomówienia albo wyolbrzymienia sytuacji?

odpowiedz
Cult⚽️Legia⚽️Warsaw - 22.02.2021 / 19:03, *.151.167

Wielu słoikowych redaktorków nie lubi Legii,szukajá co sie da aby wywołać burze...

odpowiedz
oLaf - 22.02.2021 / 18:57, *.vectranet.pl

Wszołek to dobry gracz, zawsze zasuwa do przodu ale musi też zrozumieć, że dobro drużyny jest najważniejsze.

odpowiedz
markus - 22.02.2021 / 20:08, *.t-mobile.pl

Nawet jakby to było prawda to nie powinno ujrzeć światła dziennego

odpowiedz
gazza - 22.02.2021 / 20:05, *.inetia.pl

Za takie coś to powinni wywalić Wszołka do rezerwa na dwa miesiące !
Co ci ludzie (piłkarze) mają w głowach ??? Pustkę ???

odpowiedz
Wolfik - 22.02.2021 / 20:04, *.mm.pl

@gazza: Jakby na płocie pisało "ci....a" to byś sobie drzazgi powbijał. Naprawdę wierzysz we wszystko co zwykły "Kowalski" napłodził w necie? Ludzie, trochę pomyślcie.

odpowiedz
Krzeszczu - 22.02.2021 / 20:23, *.bredband2.com

@Wolfik: Kolego, nie zebym sie czepial, ale "bylo napisane"... :-))

odpowiedz
Wolfik - 22.02.2021 / 20:36, *.mm.pl

@Krzeszczu: Fakt :)

odpowiedz
Krzeszczu - 22.02.2021 / 21:00, *.bredband2.com

@Wolfik: Fakt czy fucked? :-))))

odpowiedz
Brat - 22.02.2021 / 19:48, *.play-internet.pl

A gdzie oświadczenie Wszolka. Dziennikarzyna podły bez honoru ciekawe czy sprostuje. Po drugie kto wyniósł takie plotki z szatni.

odpowiedz
1909 - 22.02.2021 / 19:46, *.t-mobile.pl

CAŁA LEGIA ZA WSZOLKIEM.... Wszołek zapier...la i daje z Siebie wszystko a CZESIO co mecz jeden plan a może się uda... Nie damu chorzyscie rozwalić Liegii

odpowiedz
bep - 22.02.2021 / 19:21, *.chello.pl

Co jak co, ale jakiś tam mierny wyrobnik Wszołek nie może stawiać swojego ego ponad drużynę. Powinien czym prędzej Cześka publicznie przeprosić.

odpowiedz
Darek - 22.02.2021 / 19:16, *.t-ipconnect.de

Paweł wytrzymaj jeszcze pół roku.Mioduski już zapewne ma na oku kogoś za chórzyste.We wrześniu już go tu nie będzie.

odpowiedz
Darek - 22.02.2021 / 19:10, *.t-ipconnect.de

Kto wyniósł takie informacje do mediów?

odpowiedz
Papay - 22.02.2021 / 18:55, *.vectranet.pl

Jeżeli tak się stało to wielka szkoda.Takie konflikty powinny być łagodzone dla dobra klubu i drużyny ,a poza tym to nie jest na rękę żadnej ze stron.Z drugiej strony nie wiem czy to nie jest fake news.Nie pasuje mi takie zachowanie od grzecznego i kulturalnego człowieka za jakiego go mam.Nawet jeżeli tak się stało to powinien przeprosić,kupić trenerowi skrzynkę starej whisky i powinno być sprawie.

odpowiedz
PAWEŁ KIBICE LEGII SĄ ZA TOBĄ I NIE WYOBRAŻAMY SOBIE LEGII BEZ CIEBIE !!! - 22.02.2021 / 18:54, *.com.pl

WSZOŁEK TO JEDEN Z NAJLEPSZYCH PIŁKARZY LEGII .

JAK KOGOŚ MAJĄ WYWALIĆ TO PROPONUJĘ PUDELKA .

odpowiedz
Tommybielany - 22.02.2021 / 19:42, *.chello.pl

@PAWEŁ KIBICE LEGII SĄ ZA TOBĄ I NIE WYOBRAŻAMY SOBIE LEGII BEZ CIEBIE !!! : Wszołek to tylko grajek ,nie jest primadonną od fochów i ma szanować decyzje trenera.

odpowiedz
Zmiana logiczna - 22.02.2021 / 18:53, *.chello.pl

Gra 3 obrońców to bardzo efektywna taktyka, ale wymaga m.in. żeby boczni pomocnicy mocno angażowali się w defensywie. W tej taktyce boczni są najbardziej eksploatowani i zmiana w przerwie nie jest ujmą. Sam w FIFA gram 3-5-2 i często właśnie wymieniam bocznych pomocników, i dużej wartości DEF.

odpowiedz
Elquatro - 22.02.2021 / 19:01, *.chello.pl

@Zmiana logiczna: hehe

odpowiedz
chrisSiekierki - 22.02.2021 / 18:48, *.play-internet.pl

Wszołek gra ostatnio słabo i dziwiłem sie Michniewiczowi że wcześniej go nie odstawił na ławkę... Ogólnie Paweł to dobry zawodnik ale musi się liczyć z tym że w takim klubie jak Legia kilka słabszych meczów powoduje zdjęcie z boiska a potem ława...jak ochłonie to wróci na boisko i może udowodnić swą wartość ( z pożytkiem dla drużyny )

odpowiedz
jp - 22.02.2021 / 18:36, *.vectranet.pl

100 pompek jak nic

odpowiedz
grzesiek - 22.02.2021 / 18:31, *.centertel.pl

Vuko wroc , Michniewicz out

odpowiedz
Luk - 22.02.2021 / 19:21, *.eurotel.cz

@grzesiek: Zmienil ustawienie jak zle szlo ,teraz to zaczyna wygladac jakos . Nie bylem za Michniewiczem od poczatku ,ale z kazdym meczem sie do niego przekonuje. Weryfikacją będą europuchary. Prawda jest taka ze Vukovic nie zmienial nic . byl uparty. Choc niezmienia to tego ze zasluguje na wielki szacunek .Moze kiedys wroci mocniejszy.

odpowiedz
grzesiek - 22.02.2021 / 19:26, *.centertel.pl

@Luk: za Vuko gra wygladala duzo lepiej. A ze niebporadzil sobie w europucharach to po glebszej analizie stwierdzam ze to nie jego wina. To raczej zmiana rozgrywek na esa 37 powoduje ze polskie kluby nie trafiaja z forma...

odpowiedz
WL - 22.02.2021 / 18:27, *.tpnet.pl

P.Trenerze: Kiedy Pan podejmie decyzje w sprawie pilkarzy z obrony ktorzy narazaja LEGIE na utrate goli ?

odpowiedz
SF - 22.02.2021 / 18:21, *.tpnet.pl

@ bono: Zgadza sie jak najbardziej ! Tak sie nie robi ?!!!

odpowiedz
bono - 22.02.2021 / 18:11, *.orange.pl

Wyje..ać konfidenta, który wynosi wiadomości z szatni. Za darmo tego nie robi. Zasada podstawowa- nie sra się w swoje gniazdo, które na dodatek CIĘ żywi.

odpowiedz
Kuchy King - 22.02.2021 / 17:53, *.vectranet.pl

Michniewicza niech wywalą, a nie Wszołka!!!

odpowiedz
markus - 22.02.2021 / 17:27, *.t-mobile.pl

Nawet jak by dostał nowy kontrakt to i tak by odmówił, a ten kończy się w czerwcu

odpowiedz
eR - 22.02.2021 / 17:26, *.254.14

Ja cały czas myślałem, że zmiana Pawła na Shabanova, to decyzja, żeby zapobiec dalszej masakrze parodystów... Dlatego szkoda, że Paweł akurat musiał usiąść na ławkę, bo grał nieźle, ale widocznie te dwa ciule mają dużo więcej względów u grubego Czesława...

odpowiedz
CBR - 22.02.2021 / 17:11, *.mm.pl

I Chyba wyjaśniła nam się przyszłość Wszolks w LEGII. wszyscy pisali żeby przedłużać umowę a tu...... BYM. I wszystko jasne. Dobry chłopak ale każdy musi znać swoją rolę i miejsce. Trener to trener. Pozdro z CBR

odpowiedz
Biały murzyn - 22.02.2021 / 23:57, *.t-mobile.pl

@CBR: Co to jest CBR? Chodzi o Congo Brazzaville Republic? Mieszkasz w Afryce?

odpowiedz
PS - 22.02.2021 / 17:00, *.t-mobile.pl

Gnojek za dużo sobie pozwala. Pomylił chyba role. Trener to trener musi mieć poważanie i szacunek.

odpowiedz
Heniek - 22.02.2021 / 16:29, *.chello.pl

Powiem krótko: Polonista niech s... sobie idzie gdzieś daleko.

odpowiedz
gLa - 22.02.2021 / 18:40, *.plus.pl

@Ebola:
polonia to w Chicago jest!!!

odpowiedz
StaryPo.eb - 22.02.2021 / 19:22, *.orange.pl

@gLa: I to kilka milionów. Ciężko będzie wszystkim spuścić wpier.ol jak przyjadą na derby.

odpowiedz
On - 22.02.2021 / 16:22, *.pmcnet.pl

Wszolek daje legi bardzo dużo, bodajże najlwprzy6 skrzydłowy w Polsce musi legia go przwkonac6 do zostania

odpowiedz
xyz - 22.02.2021 / 17:12, *.vectranet.pl

@On: Co to jest lega?

odpowiedz
Marek Skwarek - 22.02.2021 / 19:41, *.play-internet.pl

@xyz: I tak nie zrozumie...

odpowiedz
Zdzicho - 22.02.2021 / 16:08, *.tpnet.pl

I to pewnie ten news od pseudoredaktorka wlodarczyka, ktory jeszcze niedawno pisal, ze nie ma tematu paulo sousy w pzpn a ten za dwa dni zostal ogloszony selekcjonerem

odpowiedz
Micha - 22.02.2021 / 16:02, *.10.98

Jeśli to prawda, to ciekawe, która szuja znowu wynosi informacje z szatni?

odpowiedz
Amak - 22.02.2021 / 16:31, *.net-arn.pl

@Micha: zawsze było na Kucharczyka

odpowiedz
Wolfik - 22.02.2021 / 15:59, *.mm.pl

Czerpanie informacji z serwisu "meczyki.pl" można porównać do kawału o rozdawaniu rowerów na placu czerwonym....

Generalnie coraz więcej piłkarskich "ekspertów", od "weszło" poczynając a na Stanowskich kończąc...

odpowiedz
Borys Bartkowiak - 22.02.2021 / 17:26, *.play-internet.pl

@Wolfik: pełna zgoda

odpowiedz
Real Deal - 22.02.2021 / 15:58, *.virginm.net

A ja mam w nosie czy bedzie gral tam Wszolek czy inny,chociaz jego lubie.Maja zadupcac I gryzc trawe o zwyciestwo,to mnie interesuje.Byc moze to bubel dziennikarski ,tez mnie to wali,oni Maja zadupcac,od meczu do meczu po zwyciestwo.Tylko LEGIA

odpowiedz
Alex Bielany - 22.02.2021 / 15:40, *.chello.pl

Czuje zagrozenie, kadra byla szczupła, to myslal ze jest niezbedny, a teraz konkurenci Ana horyzoncie, jest Jaszczur, ma byc Albaniec, moze Grosik, wszyscy moga grac na praweym skrzydle to sie wkurzyl stanał Kołek kołkiem

odpowiedz
Pacz - 22.02.2021 / 15:35, *.t-mobile.pl

Zastąpił go Szabanov, czyli bardziej cofnięty prawy obrońca. Po coś była ta zmiana, z trenerem się nie dyskutuje.
Portal meczyki to jest jakaś maksymalnie słaba witryna, linkująca do jakichś półlegalnych transmisji meczów. Kto w ogóle klika coś takiego i czerpie z tego wiarygodne informacje?

odpowiedz
leon - 22.02.2021 / 15:20, *.tpnet.pl

Wszołek to mapet co macha rękami jak cepami do klubu kokosa do końca sezonu a później kopniak na do widzenia.

odpowiedz
Ja - 22.02.2021 / 15:37, *.179.27

@leon: ale ty durny

odpowiedz
olew - 22.02.2021 / 15:20, *.vectranet.pl

bez sensu te ploty... Wszołek grał słabo, został zmieniony, nikt tego nie lubi, po to jest ich dwudziestu, by dokonywać zmiany, nie ma grajków ważniejszych od trenera, ważna jest drużyna, zagrali dobrze, bez sensu te ploty, a łączenie właściciela ze zmianą grajka w przerwie to już naprawdę monika olejnik

odpowiedz
Sobo(L)ew - 22.02.2021 / 15:01, *.255.243

Coraz większy budel robi się w tym klubie, loczek rozpie...ala klub od środka, zrobił zadłużenie a teraz jeszcze kret buszuje w szatni i wynosi różne informacje do dziennikarzy ????????????????????. Był bardzo dobry klub który bardzo dobrze radził się w ekstraklasie i w Europie, a teraz nawet i kazachowie nas leją (dobrze, że eskimosi nie grają bo też był by łomot)

odpowiedz
dfdfd - 22.02.2021 / 17:41, *.com.pl

@Sobo(L)ew: co ty bredzisz

odpowiedz
komentarze to parodia - 22.02.2021 / 14:54, *.chello.pl

Myślicie, że w szatni jest klimat oklasków lub przepraszania? Takich "spięć" jest dużo więcej. Skupmy się lepiej na tym, jak takie rzeczy wychodzą na zewnątrz, bo to jest bardziej niepokojące.

Co do Wszołka, grał dobry mecz, ładnie współpracował, akurat on miał prawo być zdziwiony zmianą. Gdyby mu "wisiało", to gwarantuję Wam, że na pewno by tego nie przeżywał. Ogarnijcie się też z jego krytyką, jeden z najbardziej pracowitych zawodników. Zatem czy to była sportowa złość, czy coś więcej, nie dowiemy się inaczej niż po upływie jakiegoś czasu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.02.2021 / 15:01, *.centertel.pl

@komentarze to parodia: Kante tak zalezalo, za skopal koszulke, a temu tak bardzo, ze mowil o rozwiazaniu kontraktu. Nie jestem pamietliwy, czlowiek pod wplywem emocji moze cos tam chlapnac, ale pewnych granic sie nie przekracza. Dlaczego? Bo maja zly wplyw na reszte zespolu. A jak to sie dalej potoczy, to obaczymy.



odpowiedz
Adam - 22.02.2021 / 15:08, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: Nie bądź śmieszny. To nadal plotka, a Ty się spinasz i uderzasz w górnolotne tony. Może się zdarzyło, może nie. Może powiedział to co powiedział wg. piłkarskiego pudelka, może coś innego.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.02.2021 / 15:22, *.centertel.pl

@Adam: Adam, a nie dam. Na dwoje babka wrozyla. Ale tego typu sytuacje beda sie zdarzaly coraz czesciej. Skoro jestes taki smerf madrala, to napisz dlaczego...

odpowiedz
Adam - 23.02.2021 / 17:55, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: Jestem 'smerf madrala' bo nie mam mentalności motłochu, który z chęcią każdego by zlinczował po byle plotce?

odpowiedz
o0o - 22.02.2021 / 14:44, *.amazonaws.com

no szkoda by bylo Wszolka, to mocny punkt drużyny

odpowiedz
Adam - 22.02.2021 / 14:26, *.chello.pl

Info z tekstu napisanego na stronie o poziomie pudelka, przez imitację dziennikarza sportowego. Nie wiemy ile w tym prawdy (ani, czy w ogóle to prawda), więc wstrzymajmy się z osądami Wszołka.

odpowiedz
Wolfik - 22.02.2021 / 16:00, *.mm.pl

@Adam: Dokładnie.

odpowiedz
Superstar - 22.02.2021 / 14:24, *.tpnet.pl

Wszołek Kapustka i Luqi daja jakość tej drużynie. Oby Czesiek się nie zapędził i miejsce dla Ukraińca robił kosztem nie Jedza czy Wieteska tylko właśnie Wszołka.

odpowiedz
Adams - 22.02.2021 / 14:21, *.pljtelecom.pl

To chyba wyraz frustracji Wszołka, od prawie roku nie zagrał dobrego meczu, gra słabo albo co najwyżej przeciętnie. Konkurencję ma na swojej pozycji coraz mocniejszą ( bliski powrót Veso ), kontrakt się kończy więc i ciśnienie rośnie. Generalnie gracz mocno przepłacany.

odpowiedz
opoor - 22.02.2021 / 14:12, *.futuro.pl

Zagrał poprawnie czy źle to w tej sytuacji akurat sprawa drugorzędna. Po prostu nie powinien się tak zachować. Na całym świecie takie rzeczy są niedopuszczalne, a u nas tak się po prostu zwalnia trenerów. Jak w burdelu nie idzie to zmienia się k...y a nie zasłony.

odpowiedz
???? - 22.02.2021 / 13:49, *.t-mobile.pl

Mogą się go pozbyć, jak byście widzieli i się znali to rajdy robi ładne ale tylko pilka do przodu , techniki za dużo tam nie ma , dziwnie sztywny , jak się zatrzyma to już nikogo nie minie , veso będzie lepszy lub Grosik

odpowiedz
JaPi - 22.02.2021 / 13:55, *.188.209

@????: Dokładnie. Wszołek jest ograniczonym graczem. Jego styl to piłka w przód i laga w pole karne. Techniki u niego wielkiej nie ma, a że jest jedynym typowym skrzydłowym to gra od dechy do dechy i po kilku meczach zaczyna brakować sił.

odpowiedz
Ja - 22.02.2021 / 13:45, *.vectranet.pl

Ciekawe, co jak co ale do Wszołka mi takie zachowanie średnio pasuje. Klub swoimi działaniami rozwiąże zagadkę, czy cała sytuacja to autentyk, czy kaczka dziennikarska.

odpowiedz
markus - 22.02.2021 / 13:43, *.t-mobile.pl

Panowie kontrakt Pawłowi kończy się w czerwcu

odpowiedz
Young - 22.02.2021 / 13:42, *.com.pl

Lodu na głowę. Klub kokosa załatwi sprawę. Ciekawe czy na zachodzie by sobie na takie zachowanie pozwolił? Nie podoba się, wypad gwiazdeczko z Legii!!!

odpowiedz
L - 22.02.2021 / 13:42, *.play-internet.pl

To niech wpier... Veso wróci to pokaże mu jak się gra!

odpowiedz
Ding - 22.02.2021 / 13:34, *.chello.pl

A cóż to znowu red. Włodarczykowi z meczyk.TVP się przyśniło?

odpowiedz
Andrzej - 22.02.2021 / 13:32, *.kpn.net

Gra hu...ie ostatnio to co się dziwi powinien dostać w...j karę za takie zachowanie brak dyscypliny i u innych tak samo dlatego wiecznie jest jakiś problem w tej drużynie karać i tyle

odpowiedz
wkz - 22.02.2021 / 13:29, *.t-mobile.pl

I w d...pach się poprzewracało

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.02.2021 / 13:27, *.centertel.pl

Zrobic szpaler i sciezka zdrowia. Niech go reszta zespolu oklepie...

odpowiedz
Trec - 22.02.2021 / 16:08, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: dziadu wstrętny co się podniecasz?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.02.2021 / 13:23, *.centertel.pl

A to paciaciak - huligan.

odpowiedz
Brat - 22.02.2021 / 13:23, *.chello.pl

Bez przesady. Jakby go zmienił w 20 czy 30 minucie, to byłoby słabe. A zmiana przerwie meczu? Nic nadzwyczajnego. Nawet jeśli nie grał źle, to przecież mogła to być zmiana taktyczna. Paweł, lodu.

odpowiedz
Koki - 22.02.2021 / 13:23, *.play-internet.pl

To w tej chwili nasz najlepszy piłkarz.Słowik nie powinien go zdejmować po 45min.Nie dziwię że się wkur...

odpowiedz
slavek18 - 22.02.2021 / 13:52, *.centertel.pl

@Koki: Ty chyba inne mecze ostatnio ogladasz. On najlepszy? To nawet smieszne nie jest. Slaby jest. Slaby strzal, slabe podanie i przeglad pola. Taka ciut lepsza?wersja Kuchego

odpowiedz
Aldek - 22.02.2021 / 14:11, *.18.56

@slavek18: do KUCHEGO to mu berdzo daleko

odpowiedz
Kostek - 22.02.2021 / 14:11, *.vectranet.pl

@Koki:

Najlepszy ? W czym ja się pytam? Zgubił formę w połowie poprzedniej rundy i od tamtej pory gra taki piach ze oczy bolą. Takim zachowaniem sobie nie pomaga

odpowiedz
Bibi - 22.02.2021 / 14:25, *.pmcnet.pl

@Koki: Potwierdzam. Wszołek jak luqi i mladenovic są najbardziej dynamicznymi zawodnikami. Większość akcji idzie prawa strona i niejedna już bramka padła dzięki wszolkowi, chłop walczy i to widać. Świetnie się ich ogląda. Dopełnieniem tego było przebudzenie kapustki w ostatnim meczu i świetna gra Martinsa.

odpowiedz
Paweł - 22.02.2021 / 18:12, *.plus.pl

@Kostek: Zgadza się,dobrze grał zaraz po przyjściu,teraz razi tą swoją grą,powinien się wyróżniać a nie że wyjdzie mu coś od wielkiego dzwonu.

odpowiedz
RR - 22.02.2021 / 13:22, *.chello.pl

Niech zasili klub kokosa

odpowiedz
Dom_Rembsky - 22.02.2021 / 13:20, *.chello.pl

Odpierdziela chałturę i jeszcze ma pretensje niech wraca do czarnych sąsiadek

odpowiedz
lolo - 22.02.2021 / 13:17, *.Gawex.PL

A co ten cienias jeszcze warunki stawia!!! Niech idzie!

odpowiedz
Kibolek - 22.02.2021 / 13:34, *.komputersat.pl

@lolo: cieniasem to jest ten gruby chorzysta Michniewicz. Wieteska to chyba jego przebrany syn . Wieteska sabotazysta i gra w każdym meczu , następny lopes za co te ofermy grają w 1skladzie . Dlaczego nie gra Mosór, albo Szabanow tylko Wieteska on nawet w LEGII 2 zawodził A jest wciąż forowany.

odpowiedz
opoor - 22.02.2021 / 14:09, *.futuro.pl

@Kibolek : Lopes w tym meczu to akurat fajnie zagrał. Nawet jeśli spierniczył setkę.

odpowiedz
tomiacab - 22.02.2021 / 16:41, *.centertel.pl

@Kibolek : ten grubas jest trenerem a ty byś chciał zeby ogon merdał psem

odpowiedz
Ziomek69 - 22.02.2021 / 13:17, *.65.144

Zagrał słabo na tle całej drużyny to został zmieniony i tyle.

odpowiedz