fot. Krewcy Legioniści
REKLAMA

W sobotę zbiórka krwi na Legii!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę, 27 lutego w godzinach 9-14 na stadionie Legii odbędzie się honorowa zbiórka krwi organizowana przez Krewkich Legionistów i SKLW. Zbiórka jak co roku organizowana jest przed Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych - zachęcamy do symbolicznego uczczenia tego święta. Krewcy Legioniści przygotowali pamiątkowe, imienne podziękowania oraz okolicznościowe vlepki dla wszystkich krwiodawców.

W sobotę podczas zbiórki krwi swoją wizytę zapowiedział kapitan AK Jerzy Nowicki ps. Plastuś (VI Wileńska Brygada WiN). Jeśli wszystko potoczy się zgodnie z planem, będzie miał dla krwiodawców pachnące drukiem, dopiero co wydane egzemplarze swojego pamiętnika.

W akcji wezmą udział 2 autokary - krwiobusy z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z ul. Saskiej w Warszawie. Zachęcamy do udziału w akcji - to nic nie boli i nie kosztuje, a można pomóc. Nie bądź obojętny! Jeśli Ty nie możesz, namów znajomego.

Czekamy na Was od 9:00 na stadionie Legii!

fot. Woytek / Legionisci.com




przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Kitek - 27.02.2021 / 00:25, *.centertel.pl

Zawsze na bogato było w ramach podziękowań, teraz zrobi się robotę jak na Saskiej standardowo.

odpowiedz
Top CWKS - 27.02.2021 / 23:15, *.vectranet.pl

@Kitek:
bylo, bo:
- nie bylo "zaarazy"
- byly bilety na mecze ale teraz sa kurrr.a puste trybuny(wiec na co chcesz niby bilet?)
- firmy reklamowaly sie poprzez vouchery (glownie gastronomia)
- cukiernie dawaly paczki
jezely masz odrobine oleju w glowie, dopisz sobie inne warianty tego co bylo a tego co jest i odpowiedz sobie na za.ebiscie proste pytanie. DLACZEGO?

odpowiedz
TopCWKS - 26.02.2021 / 23:59, *.play-internet.pl

Obecny jak zawsze co zbiorkie
Do zobaczenia!

odpowiedz
Ignac - 26.02.2021 / 12:33, *.t-mobile.pl

Będę i oddam swoją krew, ale ostrzegam będę bez kagańca

odpowiedz
Wiem co mówię - 26.02.2021 / 16:02, *.chello.pl

@Ignac: dobrze wiedziec, wiec ja zrezygnuje

odpowiedz
M3 - 26.02.2021 / 10:59, *.jmdi.pl

Może mi ktoś podpowiedzieć ? Kiedyś oddawałem krew, ale pewnego razu po oddaniu krwi i (po długim melanżu :) dostałem odpowiedź, że muszę zrobić badania, bo z krwi wyszło coś nie tak. Robiłem badania po jakimś roku i wyszło wszystko ok. Poszedłem znów oddać krew i mnie nie przyjęli bo gdzieś u nich widnieje info, że nie dostarczyłem badań, iż wszystko jest już ze mną dobrze.
Gdzie mam się udać żeby to wszystko wyjaśnić i znów móc oddawać krew ? Pozdro (L)

odpowiedz
(L)! - 26.02.2021 / 12:52, *.183.52

@M3:
Musisz podjechać na Saską. Tylko tam mogą ci to zweryfikować i odblokować w ich systemie.

odpowiedz
M3 - 26.02.2021 / 13:34, *.jmdi.pl

@(L)!: Poszukam. Dzieki.

odpowiedz
Wiem co mówię - 27.02.2021 / 06:52, *.chello.pl

@M3: po co oddajesz krew przychodząc po "melanżu"?

odpowiedz
Elquatro - 25.02.2021 / 21:20, *.chello.pl

Bylem kiedyś na Saskiej z rana oddać krew. Potrzebowałem dnia wolnego, bo dni na żądanie już mi nie zostało. A był luty. Widziałem tam wiele osób w mojej sytuacji.

odpowiedz