fot. Kamil Marcinak / Legionisci.com
REKLAMA

Gdzie obejrzeć mecz Górnik - Legia?

Redakcja

Spotkanie Legii z Górnikiem Zabrze rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:00. Bezpośrednią transmisję z tego spotkania będzie można zobaczyć na Canal+ Sport Ultra HD, Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport. W internecie mecz dostępny będzie na canalplus.com.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także na wszystkie materiały pomeczowe.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
eLeLeL - 01.03.2021 / 17:27, *.amazonaws.com

Dzięki

odpowiedz
PITER (L) - 27.02.2021 / 15:19, *.chello.pl

Strims.World tu bedzie meczyk Legii za free

odpowiedz
eLeLeL - 27.02.2021 / 14:01, *.amazonaws.com

Witam szanowną Brać!
Gdzie w internecie można oglądać mecze LEGOUNII ???

odpowiedz
Autor - 27.02.2021 / 19:02, *.play-internet.pl

@eLeLeL: maniak.tv

odpowiedz
Pacz - 27.02.2021 / 11:40, *.t-mobile.pl

Nie chce mi się wierzyć, że będzie darmowa transmisja w internecie, na jakimś canalplus.com. Poczekamy, zobaczymy...

odpowiedz
Adrian Ostrowski - 27.02.2021 / 13:51, *.chello.pl

@Pacz: Ależ bzdury gadasz.

Jeśli zrozumiałeś to że ZA DARMO obejrzysz na canalplus.com to gratuluję inteligencji.

odpowiedz
Pacz - 27.02.2021 / 14:27, *.t-mobile.pl

@Adrian Ostrowski : Na sport.tvp.pl są transmisje meczów ekstraklasy za darmo. Po prostu wchodzisz na stronę, klikasz, oglądasz trzy reklamy i już jest mecz. Wiem, że na sport.tvp.pl nie ma wszystkich meczów, jest tylko jeden najciekawszy kolejki, czekam więc aż pokażą mecz Legii. Jako, że jesteśmy liderem, nasze mecze są na szczęście wyjątkowo często. Niestety nie tym razem, nad czym ubolewam. Obejrzę jutro skrót za darmo w takim razie. Pozdro!

odpowiedz
eN - 27.02.2021 / 11:03, *.as9105.com

Błąd się wkradł. Nie można obejrzeć meczu na stronie canalplus.com to francuska edycja serwisu nie transmitująca ekstraklasy.... Nie wiedzą co dobre ;)

odpowiedz
Władeczek - 27.02.2021 / 09:59, *.23.52

Maciorka już się chłodzi na wieczorne posiedzenie że szwagrem, Legia do boju!

odpowiedz
Juno - 27.02.2021 / 16:15, *.chello.pl

@Władeczek: U mnie Cytrynówka też czeka;-))))

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 27.02.2021 / 19:45, *.68.151

@Władeczek: oby na wesolo, bo z gornikiem na wyjezdzie roznie bywa..

odpowiedz