fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Górnik Z. 1-2 Legia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Górnik Zabrze - Legia Warszawa przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Początek meczu o godzinie 20:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (139)

+dodaj komentarz
SF - 27.02.2021 / 22:41, *.tpnet.pl

Rywale nie sa w stanie poradzic z gra Luguinhasa i fauluja to dobrze ze mecz zakonczyl bez urazu !!!

odpowiedz
L - 27.02.2021 / 22:30, *.91.43

Artus to prawdziwy KROL ARTUR. LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
Alex Bielany - 27.02.2021 / 22:24, *.chello.pl

Piszmy w komentarzach, ze Wieteska i Jendrzejczyk sa super, rewelacyjni, po prostu sciana, moze jakis skaut to przeczyta i ich kupi

odpowiedz
Marcel - 02.03.2021 / 00:42, *.t-mobile.pl

@Alex Bielany : W Legii nie ma piłkarza o nazwisku Jendrzejczyk, więc chyba coś ci się pomyliło kolego :-)

odpowiedz
Andreas - 27.02.2021 / 22:22, *.play-internet.pl

Tak na prawdę dzisiaj słaby mecz choć 3 punkty cieszą. Dzisiaj i Lopez i Muci bez sytuacji bramkowych. Trochę kreatywności w przodzie brakowało. Wieteska i Jedza dno. Za Martinsa Gwila za Luqi Muci i gramy we Wrocławiu.

odpowiedz
Wawa - 27.02.2021 / 22:16, *.124.248

Cud cud ze te drewniaki z górnika nie połamały lukiego
Witeska masakra
Jędza dramat
Są 3 punkty jedziemy dalej

odpowiedz
RobL - 27.02.2021 / 22:10, *.centertel.pl

do krzeszczu:ty "demokrato" myślę że masz znikome pojęcie o cenzurze!A teraz do rzeczy: mamy to !!! .najbardziej mnie cieszy że młodzi Polacy zapewnili nam zwycięstwo Ave Legia

odpowiedz
ben - 27.02.2021 / 22:07, *.inetia.pl

Jak dobrze że mamy młodych którzy potrafią strzelić i uratować wynik. Jędza won sprzedajna kuuuuurrrrwo !

odpowiedz
kkk - 27.02.2021 / 22:03, *.250.77

od razu wchodzę w oceny i gargamelowi daje 1 bo zera się nie da ,jak on zagra w następnym meczu to znaczy że Michniewicz jest debilem

odpowiedz
Mar - 27.02.2021 / 22:02, *.centertel.pl

Ile to Dynamo by chciało za Szabanowa ? Ma chłopak przegląd pola umie się ustawić, nie boi się wychodzić.

odpowiedz
Wolfik - 27.02.2021 / 22:06, *.mm.pl

@Mar: Obawiam się, że nas nie stać niestety.... A przydałby się bardzo.

odpowiedz
Farme(L) - 27.02.2021 / 22:15, *.virginm.net

@Mar: był ok ale popełnił kilka błędów... nie tyle ile nasz as z opaską ale były...

odpowiedz
Andrzej - 27.02.2021 / 22:23, *.plus.pl

@Farme(L):
Jak on popełnił kilka błędów to zajmij się oglądaniem innego sportu.
Szabanov drugi mecz o klasę wyżej niż pozostali obrońcy.
On ma kontrakt do 30.06/2021. Po wypożyczeniu podejmie decyzję z kim podpiszę kontrakt bo będzie wolnym piłakarzem

odpowiedz
Andrzej - 27.02.2021 / 22:23, *.plus.pl

@Farme(L):
Jak on popełnił kilka błędów to zajmij się oglądaniem innego sportu.
Szabanov drugi mecz o klasę wyżej niż pozostali obrońcy.
On ma kontrakt do 30.06/2021. Po wypożyczeniu podejmie decyzję z kim podpiszę kontrakt bo będzie wolnym piłakarzem

odpowiedz
Farme(L) - 27.02.2021 / 22:48, *.virginm.net

@Andrzej: popełnił kilka błędów... tak
Nigdzie, a wręcz przeciwnie napisałem, że był dużo lepszy od asa z opaska wiec kapitana wiec w zasadzie o co Ci chodzi?

odpowiedz
Farme(L) - 27.02.2021 / 23:31, *.virginm.net

@Andrzej: a wolnym zawodnikiem to będzie od nowego roku z tego co pamietam...

odpowiedz
Cult King Warsaw - 27.02.2021 / 22:01, *.252.10

Mamy to! To nie był łatwy mecz dla Legii, ale trzy punkty jadą do Warszawy, dzięki trafieniu Kacpra Kostorza z drugiej połowy

odpowiedz
Zbyszek - 27.02.2021 / 21:58, *.cyfrowypolsat.pl

Może ten Szabanov ma jakiegoś kolegę, albo 2. Byłaby niezła opcja za tych dwóch nieudacznych obrońców?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.02.2021 / 22:01, *.centertel.pl

@Zbyszek: Oby byla mozliwosc i kasa, zeby wykupic go ze Spartaka. Chyba, ze sam zrezygnuje, bo jak nie otrzyma drugiego na tym poziomie, to jest prawdopodobne...

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 27.02.2021 / 22:06, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: ale chlopak z Dynama:)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.02.2021 / 22:21, *.orange.pl

@Karo(L) 1981: A, to inna rozmowa, Ty mnie pisz takie rzeczy, dziadek ma kiepsko z pamięcią:)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.02.2021 / 21:56, *.centertel.pl

Ten Wloch, z ktorym mieli pracowac obroncy, to jeszcze jest, czy wyjechal z klubu? A moze siedzi caly czas i zajada sie spaghetti????

odpowiedz
Avatar - 27.02.2021 / 21:52, *.mm.pl

Największe zagrożenie ze strony górnika?
Wieteska
Jędrzejczyk

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.02.2021 / 22:02, *.chello.pl

@Avatar: Frankowski, i jeszcze raz Frankowski.

odpowiedz
Farme(L) - 27.02.2021 / 21:49, *.virginm.net

Brawo Kostorz!!!!

odpowiedz
atmosferic - 27.02.2021 / 21:48, *.orange.pl

Kostorz bedzie naszy drugim Niezgoda.

odpowiedz
Mar - 27.02.2021 / 21:48, *.centertel.pl

Wielkie brawa dla Luqiego, że się nie podłamał przy takim sędziowaniu i kopaniu. Młody w polu karnym zimna głowa! Brawo.

odpowiedz
Cult King Warsaw - 27.02.2021 / 21:47, *.252.10

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Zbycho(L) - 27.02.2021 / 21:46, *.centertel.pl

2:1 LEGIA. Co teraz wymyśli frankowski?

odpowiedz
atmosferic - 27.02.2021 / 21:45, *.orange.pl

Legii brakuje agresji - Gornik podchodzi pressingiem na wiekszej agresji i ma wiecej odbiorow, dodatkowo graja odwazniej do przodu. To samo bylo w 1 meczu zreszta - vukovic polegl teraz legnie michniewicz. Remis to jak wygrana dla Gornika. Zasluguja na 3 punkty bo nie pekli przed Legia. Tymczasem gol Legii na 2-1 - ale i tak Gornik zasluguje na brawa nawet jak nie bedzie mial punktow.

odpowiedz
Odp - 27.02.2021 / 22:09, *.lunet.eu

@atmosferic: w tym twoim górniku to poza agresją nic więcej

odpowiedz
kkk - 27.02.2021 / 21:44, *.250.77

ufff

odpowiedz
Pacho - 27.02.2021 / 21:44, *.chello.pl

Kostorz Luquinhas klasa

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 27.02.2021 / 21:43, *.play-internet.pl

Ja pie..le co ten Gvila gra, co piłka to strata. Dosierodkowania beznadziejne...dno. Brawo Kostorz.

odpowiedz
Jerry - 28.02.2021 / 06:12, *.com.pl

@Karo(L) 1981: "Dosierotkowania" (!?) ...ale mnie rozbawileś reraz...sieroto.

odpowiedz
Stary - 27.02.2021 / 21:43, *.plus.pl

Hanysy gorele... Kto to pamięta?

odpowiedz
kkk - 27.02.2021 / 21:49, *.101.115

@Stary: ja sie was nie boje ,katowice spale zabrze rozp.erdole,czy jakos tak to leciało:)

odpowiedz
Stary - 27.02.2021 / 22:18, *.plus.pl

@kkk: już mało kto zna takie teksty teraz lepiej śpiewać nie poddawaj śię Wstyd

odpowiedz
Mrok - 28.02.2021 / 00:03, *.chello.pl

@Stary: Teraz to nawet "Mistrz przy stole" nie śpiewamy, to już nie ta kibicowska Legia co kiedyś.

odpowiedz
OnL - 27.02.2021 / 21:42, *.chello.pl

Błędy sędziego są karygodne a var nie reaguje. Co innego Górnik który fauluje.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.02.2021 / 21:38, *.centertel.pl

15 minut dobrej gry, to troche malo. Ale to co robi sedzia, podwaza jakiekolwiek zaufanie do uczciwosci tego goscia.

odpowiedz
kkk - 27.02.2021 / 21:38, *.250.77

gwila na boisku i juz o wynik nie jestem pewien bo ten paralityk tylko blokuje innych zawodników

odpowiedz
Zbyszek - 27.02.2021 / 21:38, *.plus.pl

Najgorsze jest to że Wieteska jeszcze się nie pokazał

odpowiedz
Syn trenera - 27.02.2021 / 21:34, *.vectranet.pl

Dajcie spokój sędziowanie sędziowaniem ale Legia piach gra straszny... Szarpie tylko Łuki i Kapustka skrzydła słabo..

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.02.2021 / 21:40, *.centertel.pl

@Syn trenera: Jak to dajcie spokoj? Jaja sobie robisz, sedzia to Twoj kuzyn, czy szwagier?

odpowiedz
Szymon - 27.02.2021 / 21:31, *.chello.pl

Gargamel na boisko. Koniec. Czesia po je ba.....

odpowiedz
Zbycho(L) - 27.02.2021 / 21:30, *.centertel.pl

Frankowski robi swoje. Jak nie karny to kartkuje naszych przed Śląskiem. No i nie widzi kartek u zabrzan. Powinni grać już w 9. Gryszkiewicz i Wiśniewski powinni dostać po drugiej żółtej.

odpowiedz
Farme(L) - 27.02.2021 / 21:29, *.virginm.net

Przesmycki!!!
Co?
Odpowiedz dlaczego twoi podopieczni biorą w łapę???
Przesmycki!!!
Co?
Ty już wiesz co!!!

odpowiedz
Sobo(L)ew - 27.02.2021 / 21:33, *.centertel.pl

@Farme(L): Klątwa fryzjera dalej działa qur... mac

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.02.2021 / 21:26, *.chello.pl

Żółta dla Luqiego za nic, brak faulu na Luqim i żółtej dla Gryszkiewicza. Ale druk!!!!

odpowiedz
Pacho - 27.02.2021 / 21:28, *.chello.pl

@Po(L)ubiony: pełna zgoda, też to zauważyłem

odpowiedz
Jerry - 27.02.2021 / 21:26, *.com.pl

Frankowski drukarz.

odpowiedz
Pacho - 27.02.2021 / 21:26, *.chello.pl

Legia 1 (Kapustka) : 1 (0,5 Jimenez, 0,5 Frankowski) Górnik

odpowiedz
Farme(L) - 27.02.2021 / 21:25, *.virginm.net

Jechać sędziego i całą rodzinę jego!!!
Kto temu medalowi, przez P, pozwala sędziować mecze???
PZPN PZPN jechać jechać PZPN

odpowiedz
Wolfik - 27.02.2021 / 21:24, *.mm.pl

Parodysta z gwizdkiem, jak pragnę zdrowia.... Chciałbym wierzyć, że on jest po prostu słaby,...

odpowiedz
cuLt - 27.02.2021 / 21:23, *.252.10

ZMIANY!ZMIANY!ZMIANY! Miiiichniiieeeewiiiiicz!

odpowiedz
Filip - 27.02.2021 / 21:22, *.111.202

Zdjecie z karnego. Widac kto zgolil brode u fryzjera.

odpowiedz
Farme(L) - 27.02.2021 / 21:09, *.virginm.net

Dawać Jurę na obronę i Wszolka na wahadło zamiast Buka-Jedrzejczyka!!!!

odpowiedz
Sztoper - 27.02.2021 / 21:08, *.253.33

Czy te Mosory, holownie, zagrają słabiej od STS Jedzy? Kapitan ku.wa, Czesiek, ogarnij się bo Jędrzejczyka już nie ogarniesz. Męskie decyzje. Chyba że wylecicie razem.

odpowiedz
arek - 27.02.2021 / 21:01, *.chello.pl

A jaki ma ruch? Jak Jędza to nawet jeśli zagramy tylko na 2 stoperów musi zagrać druga taka sama oferma Wieteska. Nie pamiętasz ile już goli straciliśmy przez tego nieudacznika? Dobrze że chociaż ten Szabanow jest, ale tak się składa że stoperów trzeba mieć min. 2, a jeszcze jakiś na ławę by się przydał. Tak się koledzy kibice cieszyli że odszedł Remy. Póki grał to był jednym z najlepszych. Ktoś pamięta mu takie wtopy jak Jędzy i Wieteski???

odpowiedz
Zbycho(L) - 27.02.2021 / 21:01, *.chello.pl

Chyba Frankowski i Jędza grają razem u buka? Ten chu...oza z Torunian nawet z varem nie konsultował. Czekał tylko na ppretekst.Jeszcz pokaże na co go stać w drugiej połowie

odpowiedz
lob - 27.02.2021 / 21:01, *.chello.pl

Kiedy ta legijna oferma, kapitano usiądzie na trybuny.............

odpowiedz
Marian - 27.02.2021 / 20:59, *.co.uk

Dawac nowych.. Lopez slabiutki, Martins zoltko...Jedrzejczyk lawka...

odpowiedz
Pepcio - 27.02.2021 / 20:57, *.net.pl

Powinni składac pozwy cywilne za tak oszukany karny. zwykła walka o piłkę ,która leci 5 pięter nad nimi. Az sie pic odechcewa

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.02.2021 / 20:56, *.chello.pl

Frankowski i wszystko jasne! Pisałem, że będą numery i są. Karny, brak dwóch żółtek dla żab. Na razie.

odpowiedz
Wolfik - 27.02.2021 / 21:00, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Też uważam, że czarny nie powiedział jeszcze ostatniego słowa...

odpowiedz
Farme(L) - 27.02.2021 / 20:56, *.virginm.net

Trudno się dziwić Wszolkowi, że się irytuje gdy inni grają padakę a on schodzi... i w następnym meczu nie gra...
pora chyba podziękować panu kapitanowi i dać szansę młodszym... nawet jak będą tak zawalc to i tak będą mieli wybaczone bo są młodzi...

odpowiedz
WarszawskaOchota - 27.02.2021 / 20:55, *.orange.pl

Nie wiem czy karny podyktowany słusznie, widzę jedynie ze Jędrzejczyk i Wieteska kolejny mecz są najsłabsi na boisku.

odpowiedz
kkk - 27.02.2021 / 20:59, *.250.77

@WarszawskaOchota: niestety słusznie

odpowiedz
Tojek - 27.02.2021 / 20:55, *.t-mobile.pl

Poczekajmy do końca meczu z tymi opiniami. Do boju Legio!

odpowiedz
AA - 27.02.2021 / 20:55, *.googleusercontent.com

Jeszcze druga połowa jest szansa na kolejnego karnego.Albo wyłapie czerwień zależy co postawił u buka.Majac takiego kapitana drużyna nie nabierze charakteru.Nędzejczyk pasuje mandżur i wy.....aj.

odpowiedz
Hiszpan - 27.02.2021 / 20:55, *.telnaptelecom.pl

Jeśli gruby ma jaja to Juranovic na prawą obronę i Wszołek do pomocy. Jeśli debil 55 zostanie to wyłapie czerwoną zobaczycie. Kuponik musi się zgodzić.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.02.2021 / 20:55, *.centertel.pl

Jak Frankowski mogl zobaczyc, ze Jedza robi cokolwiek, jezeli byl z drugiej strony? Nawet nie sprawdzil na Var. Ogarnijcie sie i nie zartujcie. Powinien za to pokazac co najmniej 3 kolejne kartki za faule na Luqiniasie. Mecz jest drukowany w mistrzowski sposob. Ale i tak wygramy.

odpowiedz
kkk - 27.02.2021 / 20:55, *.250.77

czyli jędza już od.ebał teraz w drugiej połowie jeszcze wietes musi babola walnąć i będzie komplet i znowu 2-5 będzie bo o wynik jestem spokojny

odpowiedz
Haszz - 27.02.2021 / 20:55, *.plus.pl

Co ten Ogór Lopez robi na boisku? JEDZĄ który to już sabotaż? Gość to celowo robi?

odpowiedz
geds - 27.02.2021 / 20:54, *.chello.pl

Jędrzejczyk to jest jednak wyjątkowo tępy. Po tym jak się ośmieszył kładąc się 2 razy w jednym meczu ze słabą Stalą, teraz znów to samo. On już się nie nadaje. Kiedy piłkarz już czuje że nie dogoni, nie doskoczy do rywala to właśnie zaczyna ciągle kłaść się na nim, trzymać, podcinać bez piłki. Tyle że ten dureń jest stoperem i robi to ciągle we własnym polu karnym. Wiek zrobił swoje Jędza out. Czy ktoś jeszcze wyobraża sobie go przy lepszych napastnikach w LE?

odpowiedz
Michał - 27.02.2021 / 20:54, *.plus.pl

Karny z dupy i tyle.Jedza. strzeli bramkę w 2 połowie.Lopez precz z boiska precz z Legii.Chodzi na stojąco niech się jeszcze położy.Dawać LEGIA lejemy Górnika!

odpowiedz
ryba socho - 27.02.2021 / 20:54, *.t-mobile.pl

ile razy jeszcze jedza ?
a moze zeby zgarniac kaske musi zagrac <x> razy...

odpowiedz
Goclaw - 27.02.2021 / 20:53, *.centertel.pl

Jedzą wypiera....aj !!!!!!!!!!

odpowiedz
ben - 27.02.2021 / 20:53, *.inetia.pl

jędza WON sprzedawczyku !!!!!

odpowiedz
(L) - 27.02.2021 / 20:51, *.mm.pl

Jędza, Jędzą ale takiego karnego nie widziałem, Frankowski brak słów

odpowiedz
Nh1234 - 27.02.2021 / 20:51, *.tpnet.pl

Jędrzejczyk na emeryturę piłkarską .. wyposażenie....

odpowiedz
Wawa - 27.02.2021 / 20:50, *.124.248

Jędrzejczyk won wonnnnn
Drewniaku wonnn
Zabieraj witeke i obaj
Wonnnnn

odpowiedz
wtf - 27.02.2021 / 20:50, *.chello.pl

Kapitan Debil znowu w akcji!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.02.2021 / 20:49, *.centertel.pl

Jaja sobie robicie? Jaki karny?

odpowiedz
lolo - 27.02.2021 / 20:48, *.plus.pl

Jędza zagrał u buka!!! Buahahaha

odpowiedz
Maciek - 27.02.2021 / 20:48, *.vectranet.pl

Jedza wypi... z Legii sprzedawczyku razem z kolegą Wieteską!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.02.2021 / 20:48, *.centertel.pl

Bedzie moj wynik 1-3 Legia

odpowiedz
Hiszpan - 27.02.2021 / 20:47, *.telnaptelecom.pl

Ebany sprzedawczyk już działa. Kiedy wreszcie gruby przestanie go wystawiać?

odpowiedz
Sobo(L)ew - 27.02.2021 / 20:49, *.centertel.pl

@Hiszpan: Nie ma kogo innego. Lewczuk kontuzja, Jedza i Wieteska to pomyłka.

odpowiedz
Farme(L) - 27.02.2021 / 20:47, *.virginm.net

Największym problem tej drużyny jest jej kapitan...

odpowiedz
cuLt - 27.02.2021 / 20:47, *.252.10

No i kupon gra dalej swoje ech...

odpowiedz
Benit - 27.02.2021 / 20:47, *.t-mobile.pl

Jędza znowu był u buka. Dlaczego ta miernota jest w Legii?

odpowiedz
Książę Nocy - 27.02.2021 / 20:46, *.inetia.pl

Hahahahahaha zgadnijcie kto

odpowiedz
Wolfik - 27.02.2021 / 20:50, *.mm.pl

@Książę Nocy: Nietrudno zgadnąć. Jak po czymś takim nie zawieszą tego błazna to ja nie wiem. I po ciula jest tan VAR, skoro nie reaguje.

odpowiedz
Książę Nocy - 27.02.2021 / 20:54, *.inetia.pl

@Wolfik: Załóżmy że nawet ten frankowski miał złą wolę. Chodzi o to, że ten kretyn i (być może sprzedawczyk meczów) znów powoduje, że mamy pod górkę. Kilka sytuacji wcześniej razem z tym drugim kmiotem sprowokowali. Mogło być już 3-1 dla gospodarzy.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.02.2021 / 21:03, *.centertel.pl

@Książę Nocy: przestan bredzic. Nie bede bronil kiepskiej gry stoperow, ale pilka to jest sport kontaktowy, maja stac 5 metrow od napastnikow? Ty normalny jestes?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.02.2021 / 20:46, *.centertel.pl

Drukarnia zaczyna dzialac pelna para

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.02.2021 / 20:44, *.centertel.pl

Gdzie jest Wladeczek z maciora? Ja mam tylko prosiaczka (piwko)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.02.2021 / 20:41, *.centertel.pl

Wjechal w nogi Luqiego, przy okazji dotknal pilki, a komentatorzy, ze trafil w pilke. To za frajerstwo przy mikrofonie.

odpowiedz
Książę Nocy - 27.02.2021 / 20:38, *.inetia.pl

Co ten Mladenovic odpier...la...

odpowiedz
kkk - 27.02.2021 / 20:38, *.250.77

jedziemy z kurwnikiem ,powinno być już z 4-0

odpowiedz
Sobo(L)ew - 27.02.2021 / 20:37, *.centertel.pl

WIETESKA TO ISTNY BABOL JAK LENGLET W BARCELONIE

odpowiedz
WO(L)A - 27.02.2021 / 20:35, *.chello.pl

LOPEZ NIE DOJECHAŁ NA MECZ!
Ktoś mi powie o co tu chodzi?

odpowiedz
Krzeszczu - 27.02.2021 / 20:36, *.bredband2.com

@WO(L)A: o ten tramwaj...

odpowiedz
Krzeszczu - 27.02.2021 / 20:35, *.bredband2.com

kurnik nie potrafi grac w pilke. To jest banda drewnianych lekkoatletow potrafiacych tylko biegac i kopac po nogach. Göwno a nie druzyna pilkarska. Banda paralitykow. (wqrwia mnie jak te gbury ciagle atakuja/fauluja Luquinhasa)
Ale jakie druzyny, taka i liga.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.02.2021 / 20:24, *.centertel.pl

3 zolte kartki za faule na Luqi, a nie 1. Sedzia powinien za to zostac odsuniety do konca ligi.

odpowiedz
Michu - 27.02.2021 / 20:17, *.t-mobile.pl

Górnik Zabrze gówno w wiadrze, dobrze panowie lecicie z nimi

odpowiedz
marek - 27.02.2021 / 20:08, *.chello.pl

można gdzieś w necie obejrzeć ?

odpowiedz
Krzeszczu - 27.02.2021 / 20:14, *.bredband2.com

@marek: mozna.

odpowiedz
Legionista - 27.02.2021 / 20:18, *.107.56

@Krzeszczu: jakiś link ktos ma

odpowiedz
Krzeszczu - 27.02.2021 / 20:21, *.bredband2.com

@Legionista: ktos napewno ma.
(qrwa jakie inteligentne pytania...)

odpowiedz
cuLt - 27.02.2021 / 20:43, *.252.10

@Legionista: plus sport stream.com

odpowiedz
Wolfik - 27.02.2021 / 20:05, *.mm.pl

Super początek!!!. Oby za szybko nie uwierzyli, że już po meczu.

odpowiedz
Paweł Legii jeszcze wiele więcej da niż John Brawo - 27.02.2021 / 19:44, *.com.pl

Brak Wszołka okazuje tylko małość klubu . Facet się wkurzył , że go ściągnęli po pierwszej połowie . Co pokazuje tylko charakter i to , że zależy mu na klubie . A w piłce nerwy czasem potrafią puścić . O taki bzdet robić taki raban to tylko śmiechem spuścić karę jaką dostał Paweł .

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.02.2021 / 20:31, *.centertel.pl

@Paweł Legii jeszcze wiele więcej da niż John Brawo : Widzisz tez biale myszki?

odpowiedz
@1909 - 27.02.2021 / 19:36, *.mm.pl

A wiesz na jakiej pozycji gra Paweł, a na jakiej Lopez? To Ci podpowiem Paweł ławka, bo dIa na wahadle zaczyna Jura, a Lopez gra na 9, bo nie ma Pekharta, widzę że wiara ogromną... Do boju Legio marsz

odpowiedz
markus - 27.02.2021 / 19:05, *.t-mobile.pl

Wynik każdy możliwy będzie, trudny teren skład bez komentarza

odpowiedz
Xxc - 27.02.2021 / 18:53, *.master.pl

Oni tam pojechali jakiegoś wyniku bronic?

odpowiedz
Wolfik - 27.02.2021 / 19:19, *.mm.pl

@Xxc: Chyba tego wyjściowego. Czesław liczy na "zero" z tyłu.

odpowiedz
Xxc - 27.02.2021 / 21:46, *.master.pl

@Wolfik: polska mysl szkoleniowa. Z tylu zawsze cos wpadnie wiec trzeba zagrać na 0 z przodu

odpowiedz
1909 - 27.02.2021 / 18:48, *.plus.pl

Wszołek na ławce, Lopez W pierwszym składzie. Ten mecz przegraliśmy już w szatni panie CZESIO...

odpowiedz
Serioża - 27.02.2021 / 20:10, *.vectranet.pl

@1909 : durak jesteś

odpowiedz
:) - 27.02.2021 / 18:45, *.chello.pl

Ale piach, szkoda prądu

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.02.2021 / 20:29, *.centertel.pl

@:) : To wez kubelko i skocz po wyngiel. Bedzie ciekawiej.

odpowiedz