Kacper Kostorz cieszy się z bramki w meczu z Górnikiem - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Górnik Zabrze 1-2 Legia Warszawa

Zrewanżowali się za jesień

Mishka, źródło: Legionisci.com

Po dosyć wyrównanym spotkaniu Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z Górnikiem Zabrze 2-1. Tym samym legioniści zrewanżowali się za jesienną porażkę przy Łazienkowskiej 1-3.

Już 3. minucie mocnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Filip Mladenović, ale akcja zakończyła się tylko rzutem rożnym. W 5. minucie było już jednak 1-0 dla Legii. Świetne podanie otrzymał Juranović, który dograł do wychodzącego na czystą pozycję Kapustki, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Chudego. W 12. minucie Kapustka po raz kolejny oddał strzał na bramkę. Tym razem skończyło się tylko na rzucie rożnym. Górnik w tej części gry nie zapuszczał się zbytnio pod pole karne stołecznego zespołu. Pierwszy wart odnotowania strzał rywale oddali w 19. minucie, a jego autorem był Bartosz Nowak. Artur Boruc nie miał jednak problemu ze złapaniem uderzonej z dystansu piłki. Kilka minut później Andre Martins musiał ratować się faulem na Krzysztofie Kubicy. Legionista został za to przewinienie ukarany żółtą kartką, co oznacza, że nie będzie mógł wystąpić w wyjazdowym spotkaniu ze Śląskiem Wrocław.

W 34. minucie doszło do nieporozumienia w defensywie pomiędzy Martinsem i Jędrzejczykiem, co wykorzystał Jesus Jimenez i znalazł sam na sam z Borucem. Sędzia dopatrzył się jednak przewinienia napastnika Górnika. W 40. minucie doszło do kolejnego nieporozumienia w linii defensywnej Legii, w zamieszaniu na strzał zdecydował się jeden z zawodników Górnika. Na szczęście piłka minimalnie minęła słupek bramki strzeżonej przez Boruca. W odpowiedzi Mladenović dośrodkował w pole bramkowe do Josipa Juranovicia, jednak ten nie zdołał zamknąć tej akcji. Chwilę później znowu mieliśmy sytuację dla gospodarzy. Nieupilnowany przez Mateusza Wieteskę Bartosz Nowak dobrze złożył się do strzału, ale na szczęście uderzył niecelnie. Tuż przed przerwą Jędrzejczyk w swoim stylu złapał rywala i przewrócił na murawę. Sytuacja miała miejsce w polu karnym i Bartosz Frankowski nie miał innej możliwości, niż wskazać na jedenasty metr. Artur Boruc został zmylony przez Jimeneza. Do przerwy na tablicy widniał wynik 1-1.

W przerwie Czesław Michniewicz dokonał jednej zmiany - Rafaela Lopesa zastąpił na placu gry Ernest Muci. W 54. minucie niezłą akcję przeprowadzili gospodarze. Legioniści zdołali wybić piłkę na rzut rożny. Chwilę później na placu gry pojawił się Kacper Kostorz, który zmienił Andre Martinsa. Gra się wyrównała, a swoja czwartą żółtą kartkę w tym sezonie zobaczył Luquinhas, co oznacza, że on również nie zagra w meczu ze Śląskiem.

W 60. minucie Muci otrzymał świetne podanie od Juranovicia, ale nie zdołał oddać strzału na bramkę. Kilka minut później Mladenović dobrze zagrał przed bramkę, jednak Kostorz nie skierował piłki do siatki.

Ok. 70. minuty na placu gry pojawił się Walerian Gwilia. Dobrze zagrał do Juranovicia, który odegrał do Luquinhasa, jednak strzał Brazylijczyka został zablokowany. W odpowiedzi w polu karnym przewrócił się Jimenez, ale tym razem o faulu nie mogło być mowy. Chwilę później w narożniku pola karnego nieprzepisowo powstrzymywany był Luquinhas. Gwilia zdecydował się na bezpośredni strzał, ale rywale nie zostali zaskoczeni i uderzenie zablokowali.

Legioniści nie ustawali w atakach. W polu karnym w sporym zamieszaniu znalazł się Mladenović, jednak gospodarze zdołali wybić piłkę. Zadowolony z rezultatu Górnik ewidentnie grał na czas. Kolejni piłkarze co i rusz kładli się na murawę, sygnalizując urazy czy ból. Swoją drogą, spotkanie do najczystszych nie należało - sędzia pokazał aż 7 kartek.

W 82. minucie legioniści po raz drugi mogli cieszyć się ze zdobycia bramki. Z bardzo bliskiej odległości piłkę do siatki Chudego skierował niewidoczny do tej pory Kostorz. Napastnik Legii otrzymał świetne podanie od Luquinhasa, ominął Paluszka i znalazł się sam na sam z golkiperem. Swoją bramkę zadedykował zmarłemu niedawno ojcu.

Końcowe minuty nie różniły się od pozostałej części meczu. Spotkanie było wyrównane, a po początkowej dominacji Legii, Górnik również stwarzał groźne sytuacje. Tak było choćby w 92. minucie, kiedy Boruc doskonałą interwencją zablokował zmierzającą do bramki piłkę. Chwilę później doszło do zderzenia dwóch zawodników. Obydwaj długo nie podnosili się z murawy. Michał Koj ucierpiał jednak bardziej w tym starciu niż Artem Szabanow. Piłkarz Górnika musiał zejść z boiska i już na nie nie wrócił. Sędzia przedłużył jeszcze nieco spotkanie, ale wynik nie uległ już zmianie i Legia może dopisać sobie kolejne 3 punkty, dzięki czemu pozostanie po tej kolejce liderem tabeli Ekstraklasy.

Ekstraklasa
19. kolejka
#GÓRLEG
bez udziału publiczności
Zabrze
27.02.2021
20:00
Górnik Zabrze
Legia Warszawa
Górnik Zabrze
1-2
Legia Warszawa
45+2' Jimenez (k)
(1-1)
Kapustka 4'
Kostorz 82'
84 Martin Chudy
2 Przemysław Wiśniewski
14 Michał Koj
27 Adrian Gryszkiewicz 62'
23 Giannis Massouras
3 Krzysztof Kubica
6 Roman Prochazka 74'
17 Bartosz Nowak 74'
64 Erik Janża
24 Alex Sobczyk 54'
9 Jesus Jimenez
1 Dawid Kudła
4 Aleksander Paluszek 62'
7 Michał Rostkowski
8 Alasana Manneh 74'
10 Richmond Boakye 54'
15 Norbert Wojtuszek
16 Dariusz Pawłowski
20 Daniel Ściślak 74'
21 Piotr Krawczyk
Artur Boruc 1
Artur Jędrzejczyk 55
Mateusz Wieteska 4
Artem Szabanow 13
Josip Juranović 2
69' Bartosz Slisz 99
55' Andre Martins 24
Filip Mladenović 25
Bartosz Kapustka 67
46' Rafael Lopes 21
87' Luquinhas 82
Cezary Miszta 35
Mateusz Hołownia 3
87' Paweł Wszołek 22
69' Walerian Gwilia 8
Jakub Kisiel 63
Jasurbek Yaxshiboyev 7
Kacper Skibicki 71
46' Ernest Muci 20
55' Kacper Kostorz 30
Trener: Marcin Brosz
Asystent trenera: Marek Kasprzyk
Kierownik drużyny: Krzysztof Skutnik
Masażyści: Bartłomiej Spałek, Sebastian Jagiełło
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysła Małecki, Kamil Potrykus
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski, Bartosz Kot
Sędziowie
Główny: Bartosz Frankowski
Asystent: Marcin Boniek
Asystent: Jakub Winkler
Techniczny: Sebastian Krasny
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (132)

+dodaj komentarz
Bbk - 01.03.2021 / 14:17, *.amazonaws.com

Jedza out !!!

odpowiedz
PLBBOY - 01.03.2021 / 01:00, *.inetia.pl

Gdyby nie te dwie ofermy, które grają u nas na obronie, mielibyśmy dziesięć punktów przewagi nad Pogonią i niemal pewne mistrzostwo. Niestety tandem Jedza i Wieteska zapewnia nam negatywne emocje w każdym meczu.

odpowiedz
no, i co? - 01.03.2021 / 06:03, *.t-mobile.pl

@PLBBOY: taką pozycja na boisku ze każdy błąd widać, a jak Luquinhas piłkę źle poda to nikt nie widzi

odpowiedz
PAB(L) O - 28.02.2021 / 22:08, *.mm.pl

Patrzę na tabele i masakra... Od dwóch ostatnich drużyn w pałę, a mogłoby być 10 pkt przewagi pomimo takiego marazmu ehh

odpowiedz
Wolfik - 28.02.2021 / 22:16, *.mm.pl

@PAB(L) O: No mogło. Powinniśmy też wygrać w Białymstoku. Z drugiej strony sporo szczęścia mieliśmy w np. w Krakowie. Zatem nie ma co gdybać. I tak jest nieźle. Sam napisałeś - mimo marazmu.

odpowiedz
L - 28.02.2021 / 19:56, *.plus.pl

Panie Michniewicz ?! ile razy będziesz tolerował zagrania obrońców? Przecież Jędrzejczyk może grać w kosza albo w siatkę jak lubi grać rękami...... o ! warzszawa nie ma szczypiornistów w najwyższej klasie

odpowiedz
PLBBOY - 01.03.2021 / 01:01, *.inetia.pl

@L: Warszawa piszemy z wielkiej litery. Ty niechlujny ignorancie.

odpowiedz
RMFC - 28.02.2021 / 19:07, *.orange.pl

Wynik bardzo dobry mimo starań pajaca Frankowskiego i nieudacznictwa Jędzy! Dobrze że mamy Szabanowa, który łatał wszystkie błędy naszych wirtuozów obrony. Z albańczyka będą ludzie, piłka nie przeszkadza mu na boisku, kilka razy ciekawie zagrał. Kolejna dobra zmiana Kostrza. Bardzo dobry Luqinas i Kapustka. Jędzy w następnym meczu przywiązać ręce do du.y i może wtedy nie zrobi karnego

odpowiedz
grev - 28.02.2021 / 19:03, *.vectranet.pl

Słaba Legia na tle słabiutkiego Górnika. 2:1 w takim przypadku jest ok. Powtarzam, Wieteska niech idzie do Zabrza, tak będzie dla wszystkich lepiej. BTW, strasznie minie bawi jak Luquinhas zjada umiejętnościami dryblingu resztę ligi. Szkoda tylko jego zdrowia.

odpowiedz
As - 28.02.2021 / 17:48, *.chello.pl

A Rocha dziś w cracowi zapał czerwień w debiucie:) piękny debiut

odpowiedz
:) - 28.02.2021 / 22:37, *.chello.pl

@As: nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku

odpowiedz
adams - 28.02.2021 / 14:24, *.plus.pl

najgorszy na boisku pseudo sędzia Frankowski. Nieudacznik.

odpowiedz
NAR. - 28.02.2021 / 13:59, *.play-internet.pl

Luquinihas powinien dostać obywatelstwo i powołany na EURO 2020.

odpowiedz
gazza - 28.02.2021 / 15:33, *.inetia.pl

@NAR.:
Wez walnij sie w czoło...Już to przerabiano z Olisadebe...Nigdy wiećej zagranicznych w kadrze !
Polska to nie klubik , zapamiętajcie to !

odpowiedz
JACUNHO - 28.02.2021 / 16:14, *.kampinostelco.pl

@gazza:
"Pereiro" jeszcze był.

odpowiedz
Elquatro - 28.02.2021 / 16:38, *.chello.pl

@NAR.: hehe dobre

odpowiedz
Elquatro - 28.02.2021 / 16:40, *.chello.pl

@NAR.: Lewandowski pokaże Ramosowi 4 palce i adios!!!

odpowiedz
:) - 28.02.2021 / 16:43, *.chello.pl

@gazza: przeciez Oli strzelał jak zwariowany

odpowiedz
I tak powiem - 28.02.2021 / 16:47, *.chello.pl

@gazza: Ziemia sama się nie podzieliła, tylko ludzie ja podzielili. Jak tu żył i założył rodzinę to miał prawo grać. A że lepszy był od innych to i grał.

odpowiedz
Elquatro - 28.02.2021 / 16:51, *.chello.pl

@Elquatro: albo inaczej. Lewandowski pokaże 4 palce Ramosowi, a 5 minut przed każdą z bramek palcami na plecach narysuje mu znak Z.

odpowiedz
Bródno - 28.02.2021 / 17:07, *.chello.pl

@gazza: czyli Legia to według ciebie klubik ??

odpowiedz
NAR. - 28.02.2021 / 20:23, *.play-internet.pl

@gazza: W głowę już nie musisz się walić ,bo czegoś takiego nie masz.

odpowiedz
Remy - 28.02.2021 / 12:23, *.253.33

Remy zobaczył popisy kapitana i jego kompana witeski to pomyślal, po imprezach i tak jest lepszy od nich 3x. Tak jak z Ljuboja. Po imprezie lepszy niż pozostali którzy chodzili spać o 10. Teraz ten Remy by z Szabanowem by się przydał.

odpowiedz
Wiem co mówię - 28.02.2021 / 16:48, *.chello.pl

@Remy: też po imprezie do roboty chodzisz?

odpowiedz
Byk - 28.02.2021 / 18:12, *.160.21

@Wiem co mówię : ja chodzę po imprezie, jest elegancko. Rano kiperka walne i dzień pięknie mija. Polecam.

odpowiedz
Wiem co mówię - 28.02.2021 / 22:34, *.chello.pl

@Byk: a dni na żądanie ile Ci zostało?

odpowiedz
Wiem co mówię - 28.02.2021 / 22:36, *.chello.pl

@Byk: w Twoim wieku też chodziłem

odpowiedz
Karometr - 28.02.2021 / 12:15, *.253.33

Jeśli Czesio karze Wszolka w ten sposób to Jedza powinien wejść na boisko na 2 minuty gdzieś za 7 lat. Czesio Jedza na wylocie, stopera się znajdzie, stoper ma zabrać, oddać najbliższemu. Na bok pomocy, myślącego, walczącego i skutecznego tak szybko nie znajdziesz.

odpowiedz
Luta - 28.02.2021 / 11:36, *.plus.pl

https://weszlo.com/2021/02/28/luquinhas-faule-sedziowie/
Takie mamy realia w lidze. Tak chwalono hanysów że ładnie grają

odpowiedz
Arek - 28.02.2021 / 12:11, *.tpnet.pl

@Luta: gówno grają. Jak dla mnie, to ich gra niczym nie różniła się od pracy jaką górnicy się trudnią, czyli kopanie, kopanie, kopanie. Że Luquinhas z obiema nogami wyszedł z tego meczu to cud jakiś. A najgorsze w tym wszystkim, że z tym drewnem byliśmy w stanie przegrać u siebie.

odpowiedz
Arek - 28.02.2021 / 12:11, *.tpnet.pl

@Luta: gówno grają. Jak dla mnie, to ich gra niczym nie różniła się od pracy jaką górnicy się trudnią, czyli kopanie, kopanie, kopanie. Że Luquinhas z obiema nogami wyszedł z tego meczu to cud jakiś. A najgorsze w tym wszystkim, że z tym drewnem byliśmy w stanie przegrać u siebie.

odpowiedz
Wolfik - 28.02.2021 / 12:32, *.mm.pl

@Luta: Zabrzanie grali jak umieli. Sęk w tym, że jak idiota z gwizdkiem pozwolił na takie faule, to takie "wslizgi" wykonywali. Dobry sędzie już w 1-ej połowie odesłałby do szatni ze dwóch, to reszta zaczęłaby uważać na to co czynią. A że piz...w czerni jest po prostu słaba na dodatek boi się, że napiszą o nim o sprzyjaniu Legii to mamy co mamy. A potem płacz, że nikt dobry tutaj grac nie chce. Nie chce, bo każdy woli zdrowie zachować.

odpowiedz
Luta - 28.02.2021 / 13:19, *.plus.pl

@Wolfik: Święta prawda panowie.
Niestety tylko gdy ktoś gra z nami w piłkę otwartą widać nasz potencjał w ataku A gdy grają jak wczoraj hanysy to ciężko jest pokazać wszystkie dobre strony. A co do obrony to jest do wzmocnienia co najmniej jednym środkowym w miarę nie starym obrońcą

odpowiedz
L - 28.02.2021 / 11:17, *.tpnet.pl

1. Fajnie, że Kostorz strzelił zwycięską bramką szczególnie, że wraca po ciężkiej chorobie.
2. Nie może być tak, że w takim klubie jak Legia Warszawa kapitanem i podstawowym obrońcą jest ktoś taki jak Jędrzejczyk. To jest nie porozumienie, że ten człowiek jest kapitanem drużyny. Nikt w klubie nie ma jaj żeby posadzić go na ławce? Mosór nawet jakby popełniał te same błędy to wciąż ma 18 lat i jest szansa, że zaraz poprawi swoją grę i będzie robił regularny progres a Jędza z wiekiem będzie coraz gorszy. Generalnie nie da się patrzeć na to co wyprawia Artur, dawać Mosóra!!
3. To nie przedszkole żeby Wszołek miał dostawać jakieś kary w postaci siedzenia na ławce. To jest po prostu nie poważne. Czesiek pracujesz w najwspanialszym klubie na świecie (i to sobie wbij do głowy słowiku poznański) i to nie miejsce i czas na rozsyłanie ludzi po kątach - albo sprawa jest załatwiona tak jak to powiedziałeś ( i wszołek może grać) albo nie jest.

odpowiedz
Pablo - 28.02.2021 / 10:49, *.zapnet-isp.net

Też jestem tego zdania, żeby dać szansę Mosòrowi bo może na koniec sezonu odejść jak nie będzie grał.

odpowiedz
Miki - 28.02.2021 / 10:30, *.plus.pl

Czas Jędzy się skończył!!!! Jest Mosór jak nie teraz to kiedy !!!

odpowiedz
Serek1916 - 28.02.2021 / 10:03, *.t-mobile.pl

Jędza i Wieteska. Dziękuję dobranoc.

odpowiedz
AliMario - 28.02.2021 / 09:18, *.tpnet.pl

Ostatnio widziałem komentarz jednego z kopaczy że: "Cieszę się że gramy szybciej.".. Nie wiem co można w takim razie skomentować...jak dla mnie nic się nie zmieniło, nadal brak skuteczność nadal słaby poziom i Legii a w szczególności cała liga a ja cierpliwie czekam na zmiany przede wszystkim wymiany prezesa , powtarzam się ten człowiek nie sprawdził się ,!!!

odpowiedz
gazza - 28.02.2021 / 09:09, *.inetia.pl

Wszołek za karę zagrał 3 minuty ??? amatorki klub ...zamiast dowalić karę to kpina z kibiców...

odpowiedz
Krzeszczu - 28.02.2021 / 10:18, *.bredband2.com

@gazza: dostal kare i ja uiscil. tzn wplacil kase na jakis cel charytatywny. Ale wedle polskiej mysli szkoleniowej trzeba upokazac zawodnika przez jakis czas. zgadzam sie, amatorka pelna geba.

odpowiedz
Curragh - 28.02.2021 / 10:18, *.plus.pl

@gazza: przecież zaplacil karę

odpowiedz
Należy - 28.02.2021 / 08:31, *.vectranet.pl

Wprowadzić takie zasady gry chciałem jak w hokeju

odpowiedz
HOL - 28.02.2021 / 08:26, *.192.7

@Pierluigi Colina: przykro mi, nie mogę tego ujawnić, tajemnica zawodowa. Co mogę powiedzieć, to że mam już kilka nieruchomosci na wynajem, także jestem raczej ustawiony.

Masz coś merytorycznie do dodania o tej sytuacji, czy po prostu masz rację, że tam był krany i koniec? Opinie są podzielone, a sama sytuacja mocno kontrowersyjna. Czy zawodnik tylko położył rękę na plecach rywala (piłka to gra kontaktowa) czynjednak go ciągnie i sprowadza do parteru. Dla mnie na powtórkach wyglada jakby napastnik kładł się i upadał z głodu, kiedy poczuł rękę na swoich plecach.

Ty wnioskujesz, że „tak” się wypowiadając (emocjonalnie i w żołnierskich słowach) i „tak” interpretując sytuację na boisku (nie po Twojej myśli) musiałem skrzywdzić drużyny? NEWSFLASH: jako kibic, na gorąco wypowiadam się emocjonalnie, piłka to nie gra dla wymoczków, a żołnierskie słowa sypią się gęsto. Zapewne „skrzywdziłem” niektóre drużyny swoimi decyzjami bo taka jest natura człowieka, że popełnia błędy, a błądzić jest rzeczą ludzką.

Wygląda na to, że jesteś ilustracją dla cytatu, że łatwiej dostrzec drzazgę w czyimś oku niż belkę we własnym. Na koniec: auf wiedesehen hanysie. Boli? Ma boleć!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 28.02.2021 / 07:47, *.chello.pl

Ważne trzy punkty,zabrzeńskie kosiarze z czerwonymi powinni kończyć.Kosterz jak profesor wykończył brawo.

odpowiedz
dyrma - 28.02.2021 / 07:02, *.play-internet.pl

nie wiem co ten Jędrzejczyk jeszcze robi w pierwszym składzie koleśiostwo

odpowiedz
Tomasz - 28.02.2021 / 06:47, *.orange.pl

Sędzia dramat...!!!
Jędza dramat...!!!
Po co takie drewno sprowadzać jak Lopez jak może jakiś małolat za niego grać.
Najważniejsze trzy punkty!!!

odpowiedz
Aligator - 28.02.2021 / 06:24, *.chello.pl

Jędrzejczyk zdziwiony przy karnym, jakby ten sędzia nie gwizdnął podobnych karnych w meczu ze Stalą Mielec.

odpowiedz
Super ⚽️ trener - 28.02.2021 / 03:04, *.252.10

Natychmiast ukarać Jèdze Nèdze- kupona ...jaki I z niego kapitan!? Jaki wzorzec dla drużyny !?,wyj...ać go finansowo bo on bezszczelnie specjalnie gra u buka I robi karne dla przeciwnikòw,nie było w historii czegoś takiego,do rezerw do koñca sezonu...

odpowiedz
Książę Nocy - 28.02.2021 / 01:44, *.inetia.pl

Eh... Powinienem się po tym meczu cieszyć, a jest mi smutno. Szkoda że Luquinhasa już z Nami w lipcu nie będzie..

odpowiedz
Wolfik - 28.02.2021 / 12:25, *.mm.pl

@Książę Nocy: Cóż. Nikt nie będzie ryzykował kariery i zdrowia grając co tydzień przeciwko bandzie rzeźników i debilom w czerni. Gdyby tylko chcieli, szybko ukróciliby tego typu zapędy, ale po co? To trwa latami. Takie wejście Tosika w Sganowskiego (bez katki), faule Góralskiego na VOO, teraz polowanie na nogi Luqiego. To, że najlepsi piłkarze od nas spier...lają to po części wina ślepców z gwizdkami.

odpowiedz
kiki - 28.02.2021 / 01:29, *.chello.pl

ludzie karny ewidentny, tylko glupota jędzy, bo tam nie bylo cienia szansy by dojść ale nawet nie skoczyl,
zeby jedza slabiej od wieteski to sie w glowie nie miesci, a koles ktory przyszedl tydzien temu najlepiej wyglada z calego bloku obronnego

odpowiedz
ja - 28.02.2021 / 01:28, *.ntelekom.pl

Lato, Kapustka i Kostorz odchodzą do trbnkjdkskskulubu fc zespołu z 2 ligi tureckiej ;)

odpowiedz
zaba285 - 28.02.2021 / 01:26, *.116.118

jak Wieteska nic nie odp... to Jędrzejczyk zrobi karnego. w końcu sędziowie go rozpracowali bo robił tak od dawna. czas na wymianę stoperów

odpowiedz
Autro - 28.02.2021 / 01:15, *.chello.pl

Czy Frankowski beknie za to drukowanie?

odpowiedz
Dziad kudłaty - 28.02.2021 / 06:04, *.centertel.pl

@Autro: dokladnie ta Wsza z Torunia oraz el kapitano pseudonim kupon ....

odpowiedz
Trampek - 28.02.2021 / 01:11, *.125.42

Najwyższy czas ,aby LEGIA z zainteresowanymi pośrednio czy bezpośrednio "buk"-iem skreśliła ich z listy płac.

odpowiedz
Yeti - 28.02.2021 / 00:49, *.vectranet.pl

Niezły mecz do zapomnienia. Ważne 3 punkty.

odpowiedz
Okęciak - 28.02.2021 / 00:22, *.play-internet.pl

Brawo Legia! 3 punkty i do przodu, jedziemy dalej po mistrza!!!

odpowiedz
ben - 27.02.2021 / 23:58, *.inetia.pl

Jędza z Frankowskim handlują karnymi przeciwko Legii - to już trzy.

odpowiedz
Darek - 27.02.2021 / 23:52, *.chello.pl

Dziękuję Kacper za tego gola.Super to
zrobiłeś.Spokój przy zwodzie i wykończenie.Ucieszyleś mnie bardzo tym golem.Legia wygrała a do tego nasz kapitan wtopił u buka.Bo robił wszystko byśmy nie wygrali.
Dziękuję.
Gonić tego Jedrzejczyka jak najdalej od Legii.W pakiecie z Wieteską.

odpowiedz
Książę Nocy - 28.02.2021 / 01:35, *.inetia.pl

@Darek : Lepiej bym nie ujął... Ale w dużej mierze to nasza wina... Ile głupich strat, ile niedokładności, złe ustawienie pod presingiem itd itd. Można było zamknąć mecz przed 20 min i żadna sędziowska ku**a nie miałaby nawet kiedy wydrukować. O amatorach zakładów bukmacherskich nie wspomnę :) 3 pkt i tyle, bez smaku, bez euforii.

odpowiedz
Wojtek86 - 27.02.2021 / 23:49, *.chello.pl

Jędza zjedz snickersa!

odpowiedz
Pierwszy - 27.02.2021 / 23:45, *.75.50

Jędza do rezerw. Nie wiadomo, co się dzieje. Typ już nie ogarnia przepisów.

odpowiedz
Arecki - 27.02.2021 / 23:30, *.com.pl

Młody szacunek za bramkę, a frankowska.... Sami dodajcie. MP 2021 LEGIA WARSZAWA

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.02.2021 / 23:24, *.orange.pl

Kolejne przemyślenie na temat naszych stoperów. Sprowadzono trenera z Włoch, ok. Ale to wygląda tak, jakby konie stały całe życie w stajni, orały pole, i nagle sprowadzono do nich dobrego Dżokeja, który ma te konie przygotować do gonitwy Pardubickiej... Nie da rady... Ich braki obnażył Szabanow - spójrzmy na kulturę gry tego człowieka. Przyszedł i od razu, od pierwszej minuty gry, widać inne światy...

odpowiedz
Wolfik - 27.02.2021 / 23:34, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Taka prawda. Na tle elektrycznego Wieteski czy nierozważnego Jędrzejczyka, facet gra w jakby to była inna dyscyplina sportu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.02.2021 / 00:26, *.orange.pl

@Wolfik: Dokładnie, a najgorsze jest to, że Lewczuk i Hołownia to są podobne klimaty, jak ci dwaj. My możemy narzekać na ostatnie okno trasferowe, ale w takim razie jak je ocenić w odniesieniu do zawodników, którzy w Legii graja od dłuższego czasu...Dopiero teraz widać, że i pod tym względem jesteśmy w czarnej dziurze...Już kiedyś o tym pisałem, realnie patrząc, to kogo mamy do gry w pucharach? Może kilku się znajdzie, reszta to są zawodnicy na poziom tragicznej, polskiej ligi. A gdy będą kontuzje, kartki, trzeba będzie kogoś sprzedać, to robi się kiszka totalna. Tu trzeba zbudować pewne procedury, fundamenty, żeby to ruszyło za jakiś czas. Tyle, że tego czasu już nie ma... Co zrobiono przez 4 ostatnie lata w tym temacie? I kto ma to wszystko poukładać? Dlatego tak ważna jest osoba w Legii, której nie ma - PREZES. Ale po tych latach, jestem pełen obaw, kogo właściciel ewentulanie miałby wytypować na to stanowisko. Dlatego może lepiej, niech sam bierze do końca (jego w Legii) odpowiedzialność za ten bajzel lub może wreszcie jakimś cudem, zrozumie, że limit błędów się wyczerpał i nie ma już w ogóle czasu na kolejne. Bo żarty żartami, ale do bankructwa niewiele brakuje...A dobitnie świadczy o tym mina właściciela, ten człowiek wygląda jakby wszystko przegrał...

odpowiedz
atmosferic - 28.02.2021 / 01:21, *.orange.pl

@Leśny Dziadek: kazdy to widzi tylko nie michniewicz

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.02.2021 / 02:01, *.centertel.pl

@atmosferic: A co ma Michniewicz do tego wszystkiego? Lepiej nic nie pisac, niz bredzic. Mam dosc tego typu idiotycznych wpisow, nie na temat.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.02.2021 / 22:55, *.orange.pl

Jeszcze jedno - odnośnie sędziego tego meczu. Patrząc na jego zachowanie, niestety jestem pewny, że ten człowiek nie nadaje się do tego zawodu mentalnie. Ma za słabą psychikę, nie potrafi się logicznie przeciwstawić zbydlęceniu niektórych zawodników. Analizowałem w trakcie meczu zachowanie graczy z Zabrza. Sędzia powinien na początku dać kilka żółtych kartek (dodam - całkowicie zasłużonych, to nie chodzi o pokazówkę), które załatwiłyby temat. I to nie jest pierwszy taki mecz. Ale do tego trzeba mieć jaja, a nie być miękiszonem. Moja rada - facet idź do marketu, najlepiej na zaplecze, bo na kasie, klienci cię "zjedzą"...

odpowiedz
kkk - 27.02.2021 / 23:21, *.250.77

@Leśny Dziadek: te wszystkie słabe zespoliki jak górnik czy krakowia maja zawsze jeden cel jak z Legia graja ,kosić i faulować a sędziowie czesto to puszczaja bo inaczej w pierwszej połowie by juz 3 czerwone musieli dać

odpowiedz
Michał - 27.02.2021 / 22:55, *.plus.pl

Dajcie na mecze LEGII sędziów z 2 3 ligi a będą 100% lepsi od gwiazdorow z Ligi Mistrzów z extraklapy.Frankowski dziś tragedia przeciw LEGII.!

odpowiedz
Ksiądz ateista - 27.02.2021 / 23:24, *.t-mobile.pl

@Michał: Lepsi na pewno nie. Ci arbitrzy są faktycznie najlepsi w Polsce, a sędziują nie dla tego, że popełniają błędy tylko mają złą wolę, szukają tylko boiskowych pretekstów by skrzywdzić Legię. To nie kwestia poziomu tylko negatywnego podejścia ludzi którzy mają dość dominacji Legii na krajowym podwórku. Większość kontrowersyjnych sytuacji będzie rozstrzygana na naszą niekorzyść. Jest duża presja, nacisk kibicowskiej społeczności w Polsce na arbitrów sędziujących mecze Legii. Gdy taki delikwent pomyli się na naszą korzyść jest ogromne oburzenie, hejt, gdy w drugą stronę to wszyscy siedzą cicho. Musimy się do tego przyzwyczaić, większość będzie gwizdać lekko przeciw nam.

odpowiedz
Książę Nocy - 28.02.2021 / 01:41, *.inetia.pl

@Ksiądz ateista: DOKŁADNIE Ojcze!!! Tak jest. Nie ma o czym dyskutować. Największym problemem tak na prawdę jest dla Legii... Legia. Sami najczęściej dajemy rywalom i sędziom powody. Mamy takich piłkarzy, że powinniśmy większość meczów mieć pod kontrolą i zamykać je na długo przed ostatnim gwizdkiem. Ale póki co ta sama stara ,,nędza''.

odpowiedz
Legia mistrz - 27.02.2021 / 22:51, *.t-mobile.pl

Ten Jedzą to tuman bierze tyle kasy od Legii a takie babole sadzi, potrącic mu 50%poborów to może zmadrzeje na stare lata. Stary chłop a głupi.

odpowiedz
singspiel - 27.02.2021 / 23:07, *.centertel.pl

@Legia mistrz: za co? tym razem nie faulował

odpowiedz
Michał - 27.02.2021 / 22:50, *.plus.pl

Dziękuję dziękuję dziękuję za wynik i za 3 punkty!!!Sędzia i Varowcy do d....pupy

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 27.02.2021 / 22:48, *.cyfrowypolsat.pl

Standard !!!!!!!!!!!
Znowu końcówka sezonu i Jędza popełnia "głupie" błędy.Musi to być z przemęczenia, no bo przecież nie z braku kasy.

odpowiedz
warszawiak1234 - 27.02.2021 / 22:43, *.chello.pl

Sędzia Frankowski dostosował się do poziomu Jędzy i Wietesa. 10/10 za styl, 10/10 za technikę, 10/10 za całą jazdę. I on i oni.

odpowiedz
Juri - 27.02.2021 / 22:41, *.inetia.pl

Brawo chłopaki , dzięki za walkę do końca.
Mladen,Kapustka,Luqi piękna gra.
Kostorz piękne wykończenie.

odpowiedz
olew - 27.02.2021 / 22:39, *.vectranet.pl

najgorszy sędzia od wielu naszych meczy, karny z dupy, Luquinhas kopany bezkarnie ! Górnik dobry, twardy i szybki, mają średnich grajków , ale mięli pomysł no i ogromną ambicję, takie mecze wygrywamy składem, którym górujemy nad cała ligą , LEGIA MISTRZ !

odpowiedz
Piasek - 27.02.2021 / 22:37, *.inetia.pl

Mioduski z Kucharskim powinni w zębach przynieść nowy kontrakt dla Luquinhasa

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.02.2021 / 22:37, *.orange.pl

Napiszę to z bólem serca, ale szkoda Luqiego na tę chamską ligę, gddzie bydło tnie toporem po nogach i jeszcze sie dziwi, że ktoś pada na murawę...Co do gry, początki zawsze trudne, trawa musi odrosnąć, a skład musi się zgrać (ponownie niestety), i trzeba popracować nad obroną oraz innymi sprawami. Ale generalnie potrzeba kilku piłkarzy na lepszym poziomie. Tylko do czyjej kieszeni sięgnie Dariusz, bo jego jest pusta... Ps. Ja też nie mam , emerytura cienka, jak plasterek salcesonu, który kroję na 2 części, żeby starczyło również na kolację. Ale może jakoś to będzie, tylko ciągle wkurza słowo "może"...

odpowiedz
atmosferic - 27.02.2021 / 22:34, *.orange.pl

Wieteski i Jedzy nie powinno byc w tej Legii od lata. To jest dwoch sabotazystow. Mnostwo punktow potracilismy przez tych cieci.

odpowiedz
singspiel - 27.02.2021 / 22:44, *.centertel.pl

@atmosferic: jak za coś takiego można dyktować karnego?! co sędzia, to większy gamoń

odpowiedz
atmosferic - 27.02.2021 / 22:52, *.orange.pl

@singspiel: Za kazdym razem jak kladziesz rece na przeciwniku w polu karnym to jest ryzyko ze ci podyktuja karnego... biorac pod uwage ze sedziowala frankowska ktora ma jakis uraz do Legii i robi co mecz prywatna vendette - to nalezalo byc szczegolnie ostroznym - co debil jedza oczywiscie zignorowal. Frankowska szuka tylko pretekstu by Legii dopier...lic - dlatego nie wolno jej dawac chcoby ociupenke.

odpowiedz
filand - 27.02.2021 / 23:41, *.t-mobile.pl

@singspiel: Radzę wynająć dobrego adwokata...wiecej darmowych porad nie będzie...

odpowiedz
StaryChlopzBielan - 27.02.2021 / 22:34, *.centertel.pl

Luquinhas Ty k.. wa Kocie :) ile razy w tym meczu to właśnie na nim było tyle fauli .Kartki ze dwie gówno z zabrza na Nim dostało. Je. baniutki. Kur. wa Luqui już przez loczka jesteś sprzedany :@:(:(

odpowiedz
GL - 27.02.2021 / 22:33, *.tpnet.pl

Luguinhas bardzo dobry pilkarz i za to jest faulowany

odpowiedz
Stary - 27.02.2021 / 22:33, *.plus.pl

Nie poddawaj śię

odpowiedz
Y - 27.02.2021 / 22:31, *.chello.pl

Ciekawe czy będzie w tym sezonie taki mecz kiedy Jędza albo Wieteska nie zawalą bramki.

Brawa dla Kostorza!

odpowiedz
Rambo - 27.02.2021 / 22:30, *.centertel.pl

Niechęć Frankowskiego do Legii czuć na kilometr. Jak tak stronniczy pajac może sędziować nam mecze. To już "enty" mecz gdzie sytuacje 50 na 50 zawsze rozstrzyga przeciwko nam. Kiedy w końcu sędziowie zaczną chronić takiego zawodnika jak Luqi? Takich perełek w naszej ekstraklasie po prostu nie ma oprócz niego. W normalnych ligach tacy zawodnicy są chronieni żeby drwale mu zaraz nóg nie połamali, bo on podnosi poziom ligi i przyjemnie się patrzy na jego grę.

odpowiedz
atmosferic - 27.02.2021 / 23:11, *.orange.pl

@Rambo: Eee tam chronieni - ostatnio jakis czarny drwal z 2 ligowego Caen wykasowal Neymara w pucharze francji, tuz przed waznym meczem w LM z Barcelona. Teza ze sie broni dobrych zawodnikow na zachodzie to mit. Sam Neymar mial juz kilka kontuzji w tym sezonie. Wpierw go wykasowal na kilka meczow Thiago Mendes z Lyonu, ktory mu prawie noge urwal.

odpowiedz
JWR - 27.02.2021 / 22:28, *.orange.pl

Frankowski równa forma w meczach Legii czyli tragiczna, tak samo środek obrony. Muci słaba dynamika jak na gościa gotowego do gry, ale drybling bardzo dobry. W zasadzie to gre naszej Legii w ostatnich meczach ciągną do góry za uszy tylko Luqi, Kapustka i Mladenović.

odpowiedz
pavlo - 27.02.2021 / 22:27, *.inetia.pl

drukował, drukował, drukował i kur..nie wydrukował. Brawo Kostorz !!! Profesura przy brameczce

odpowiedz
kkk - 27.02.2021 / 22:20, *.250.77

kur.a i jóźwiak jako ekspert w studio albo przez tego chłopka chwalenie gwili,juz bym wolał szpakowskiego posłuchać niż takich niemot,canal plus schodzi na psy

odpowiedz
T(L)T - 27.02.2021 / 23:11, *.orange.pl

@kkk: Masz racje bardzo zla zmiana ale kluczowe podanie zagral

odpowiedz
Odp - 28.02.2021 / 07:38, *.lunet.eu

@T(L)T: jakie kluczowe podanie? Po prostu pozbył się piłki (sytuacja miała miejsce na 30 metrze własnej połowy), a całą sprawę załatwiła nasza perełka.

odpowiedz
AAA - 27.02.2021 / 22:20, *.play-internet.pl

Do Hol:a nie cieńszy jest ten Fortuna Jędrzejczyk?
Po co mu daje pretekst?
Na białe niedźwiedzie.

odpowiedz
HOL - 27.02.2021 / 22:25, *.192.7

@AAA: to swoją drogą, ale piłka to gra kontaktowa, w mojej opini (a jestem sędzią piłkarskim! Wiadomo, nieobiektywnym w tym wypadku) tam karnego nie było, a że VAR nie interweniował to już szczyt. Ponadto, jak mowię, 3 karne ze Stalówką, z czego przynajmniej jeden z dupska. Frankowski niech spier...a patafian ślepy.

odpowiedz
Pierluigi Colina - 27.02.2021 / 23:14, *.t-mobile.pl

@HOL: Jeśli Ty faktycznie jesteś sędzią piłkarskim i wypowiadasz się w ten sposób (bardzo prostacki) i tak oceniasz zdarzenia na boisku to współczuję wszystkim drużynom które skrzywdziłeś swoimi decyzjami. Dużo w łapę bierzesz za mecz? Prokuratura nie pytała?

odpowiedz
WL - 27.02.2021 / 22:19, *.tpnet.pl

Dziekujemy LEGIO za udany rewanz !!!

odpowiedz
SF - 27.02.2021 / 22:17, *.tpnet.pl

Karny P.Sedzio powinien byc sprawdzony na VAR po to jest,bo karnego nie powinno byc !!!

odpowiedz
Wolfik - 27.02.2021 / 22:16, *.mm.pl

To nie był dobry mecz w naszym wykonaniu, mimo udanego początku. Trudno się gra na takim śliskim boisku zwłaszcza, gdy rozjemcą jest człowiek ślepy.... Raczej staram się nie komentować poczynań panów w czerni, ale to co dziś wyczyniał Frankowski przechodzi ludzkie pojecie. Mam nadzieję, że odpocznie od sędziowania.

Super mecz Szabanova. Spokojny, dobrze się ustawia, nie panikuje. Bardzo duże wzmocnienie, szkoda że raczej u nas nie zostanie. Kacper - wejscie słonia i piekna bramka. Luqi - klasa sama w sobie, podobnie Kapustka. Młodemu Albańczykowi piłka nie przeszkadza, ale na razie nie za bardzo wie, gdzie jest.

Ważne zwycięstwo, zwłaszcza przy karygodnym sędziowaniu.

odpowiedz
kkk - 27.02.2021 / 22:23, *.250.77

@Wolfik: pierwokup mamy z szabanowem,tak przynajmniej wczoraj na stronce Legi było napisane ,myślę że jak chłopak się sprawdzi to miodek sięgnie do kieszeni ale czy się sprawdzi ,zobaczymy

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.02.2021 / 22:30, *.orange.pl

@kkk: Pytanie, do czyjej kieszeni sięgnie....

odpowiedz
Andreas - 27.02.2021 / 22:49, *.play-internet.pl

@Wolfik: na razie bez Szabanowa i Rusyna szachtar sobie radzi w pucharach. Może ci dwaj nie będą im potrzebni . A u nas spokojna gra.

odpowiedz
Kruk - 28.02.2021 / 11:37, *.play-internet.pl

@Andreas : Chyba Dynamo Kijów, a nie Szachtar...

odpowiedz
floyd - 27.02.2021 / 22:15, *.t-mobile.pl

Karny ewidentny, aż nieprawdopodobne ze taki niedorozwinięty sędzia jak Frankowski go zauważył... Zazwyczaj nie komentuje sędziowania ale tem człowiek jest tragiczny, gorszy chyba nawet niż desperat Małek. Poza tym, Jędrzejczyk po raz kolejny zachowuje się jakby mu odcięli prąd, po ch...a wafla on faulował polu karnym?!

odpowiedz
czing czeng - 27.02.2021 / 22:13, *.chello.pl

Wcześniej mocno krytykowałem grę Jędrzejczyka w obronie tak teraz muszę powiedzieć że karnego nie powinno być. Nie wiem co sędzia tam widział ale w żadnej z zachodnich lig takie karne nie mają racji bytu.

odpowiedz
PAB(L) O - 27.02.2021 / 22:12, *.mm.pl

Frankowski ty wiesz co

odpowiedz
Pajączek - 27.02.2021 / 22:11, *.chello.pl

Górnik -Artur J. 1:1
Górnik-Legia 1:2
Taka jest prawda!!!

odpowiedz
zimmi85 - 27.02.2021 / 22:11, *.mm.pl

świetny wynik, jak zwykle na przodzie LuQ, Mladen i Jura. Kostorz bez układu nerwowego i świetna obcierka Boruca, która ratuje wynik. Stalowa głowa Ukraińca, która przebija zabrzański mur. Chodź zaznaczę, że nie szukał On prostych rozwiązań, jednak większość podań Gvilli nie widziała adresata ...

odpowiedz
Korda - 27.02.2021 / 22:09, *.orange.pl

Czy według was był karny dla Górnika?

odpowiedz
kkk - 27.02.2021 / 22:13, *.250.77

@Korda: według mnie był ale moi ziomkowie się ze mną nie zgadzają ,więc zdania są podzielone:)

odpowiedz
Wolfik - 27.02.2021 / 22:18, *.mm.pl

@Korda: Był, bo idiota z gwizdkiem dopatrzył się faulu....

odpowiedz
floyd - 27.02.2021 / 22:23, *.t-mobile.pl

@Wolfik: bez przesady, Jędrzejczyk złapał gościa w pół i ściągnął do ziemi, karny ewidentny

odpowiedz
HOL - 27.02.2021 / 22:28, *.192.7

@Korda: nie

odpowiedz
Wolfik - 27.02.2021 / 22:35, *.mm.pl

@floyd: Kolego, jakie złapał? Normalna walka o pozycję. Zdarza mi się oglądać mecze z innych lig i wierz mi, takich fauli nikt nie gwiżdże. Frankowski sędziował beznadziejnie, nie widział faulu na Luqi, nie widział trzymania za koszulke Kostorza... Mam nadzieję, że odpocznie od sędziowania, bo człowieka nerwy tylko biorą.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.02.2021 / 22:46, *.orange.pl

@floyd: Nie pij już dzisiaj, bo białe myszy zobaczysz...

odpowiedz
floyd - 28.02.2021 / 00:09, *.t-mobile.pl

@Wolfik: To nie była walka o pozycje tylko lewa ręka na ramieniu napastnika i ściąganie do dołu. Zreszta Jędrzejczyk już kolejny raz robi to samo i pali ch.a ze nikt tego nie zauważy. Frankowski był dzisiaj tragiczny ale karny był, bądźmy obiektywni. @lesny dziadek, nie mierz wszystkich swoją miara, nie każdy w sobotni wieczór chleje.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.02.2021 / 02:15, *.centertel.pl

@floyd: Ja juz niestety nie mam zdrowia. To nie pisz takich bredni. Pilka nozna to nie koszykowka, to sport kontaktowy. Roznie mozna interpretowac to zdarzenie. Jedno mnie utwierdza, ze to robiony karny. Frankowski nie mogl widziec calego zdarzenia, a mimo to nie poszedl sprawdzic. A od tego jest VAR. Jedza zalatwil inne karne, tutaj nie bylo wyraznego sciagania w dol, jedynie kontakt. Cos jeszcze mnie przekonalo, ze karnego nie bylo. Komentatorzy, ktorzy w tym przypadku powiedzieli prawde , karnego nie bylo. A jak ci sie cos wydaje, to idz, kup mleko i wypij, zagryzajac snickersem. I przestan gwiazdorzyc.

odpowiedz
floyd - 28.02.2021 / 09:56, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: Odpowiadanie na wycieczki osobiste pominę, odniosę się do reszty Twojeho komentarza. VAR widocznie tez był zdania ze karny był, inaczej Frankowski dostałby inf na słuchawkę: Idź sprawdź na monitorze. A jeżeli dla Ciebie komentatorzy c+ to autorytety to współczuje. P.S. Daruj sobie zaczepki bo Ci nie wychodzą, serio.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.02.2021 / 21:23, *.centertel.pl

@floyd: Gdybys potrafil czytac ze zrozumieniem, zrozumialbys moje odniesienie do komentatorow canal plus. Nie napisalem, ze sa dla mnie utorytetami. A jezeli chodzi o VAR, to w takim razie, po co sedziowie w ogole podchodza do monitora, skoro ci w wozie widza wszystko lepiej. Tobie nie wychodzi logiczne myslenie, nie kompromituj sie.

odpowiedz
floyd - 28.02.2021 / 22:22, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: Nie znasz przepisów i sie rzucasz. Sędzia podejmuje decyzję samodzielnie, natomiast może otrzymać z wozu VAR informację aby sprawdzić sporną sytuację i musi to zrobić. Frankowski takowej nie otrzymał zatem i VAR i on byli tego samego zdania. A dla Ciebie osoba która ma inne poglądy niż z Ty ma oczywiście problemy z logicznym myśleniem, a jakże... Kończę dyskusję zatem bo przypomina to grę w szachy z gołębiem - jak nie znasz tej metafory to sobie wygugluj.

odpowiedz
Jim - 27.02.2021 / 22:07, *.tpnet.pl

Jędrzejczyk do rezerw

odpowiedz
WarszawskaOchota - 27.02.2021 / 22:06, *.orange.pl

Poziom gry Jędrzejczyka i Wieteski z meczu na mecz co raz gorszy.
Poziom sędziowania w normie czyli mniej niż zero.
Cieszą 3 pkt, gratulacje !

odpowiedz
Misiek75 - 27.02.2021 / 22:05, *.vectranet.pl

Mecz wygrany ale panie Michniewicz, musisz w kolejnym okienku transferowym szukać obrońców, bo to co opieprzają Jędrzejczyk i Wieteska w obronie to jest jakaś farsa i amatorszczyzna, do wywalenia obydwaj z Legii, niestety ich czas się skończył jak nie kartki non stop to wtopy w obronie, ile jeszcze straconych goli bo obrona nie funkcjonuje. Zdecydowanie za dużo tracimy goli, nie pamiętam już dawno meczu na zero z tyłu. Obrona dramat!!!!!! Mecz wygrany, więc za wygraną brawo ale szału nie ma, nadal nieskuteczność. Dużo pracy jeszcze i w następnym sezonie zdecydowanie obrona do wymiany!!!!

odpowiedz
Andreas - 27.02.2021 / 22:24, *.play-internet.pl

@Misiek75: z Rakowem było zero z tyłu

odpowiedz
filand - 27.02.2021 / 22:03, *.t-mobile.pl

Dziękuję Legia. Mamy lidera ⚽️⚽️ To Był fajny dzień....

odpowiedz
SzB - 27.02.2021 / 22:02, *.pljtelecom.pl

Brawo! Okazuje się, że można inaczej niż do boku i na Czecha, oby tak dalej. Jeszcze tylko pozbyć się wiadomych szkodników z obrony i jest fajnie.

odpowiedz
AlBundy - 27.02.2021 / 22:01, *.plus.pl

To jest niepojęte, jak nieodpowiedzialnie gra Jędrzejczyk w tym sezonie. Który to już karny przez niego sprokurowany? Przecież Jimenez potrzebował drabiny by do tego dojść, po co go trzymać, choćby lekko? Czas podziękować Jędrzejczykowi, to jest sabotaż, co on wyprawia. Kostorz ma instynkt snajpera, zobaczyłem to już jak grał w Miedzi. Brak mu trochę przebojowości, pewności siebie, ale wspaniale dziś wykończył i oby tak dalej chłopaku!

odpowiedz