fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Górnikiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za sobotni mecz w Zabrzu wystawiliście Luquinhasowi. Występ Brazylijczyka oceniliście na 5,2 w skali 1-6. Wysokie oceny zebrali także Bartosz Kapustka i Kacper Kostorz. Najniższa nota trafiła do Artura Jędrzejczyka - 2,2.



W sumie oceniały 1323 osoby. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,6.

Luquinhas 5,2
Kapustka 4,7
Kostorz 4,5
Boruc 4,1
Szabanow 4,1
Juranović 4,0
Mladenović 4,0
Andre Martins 3,6
Slisz 3,4
Wszołek 3,2
Wieteska 3,2
Gwilia 3,1
Muci 3,0
Rafael Lopes 2,5
Jędrzejczyk 2,2

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Ju(L)ius - 03.03.2021 / 13:29, *.vectranet.pl

Prosta sprawa - Jędza na ławkę... Obrona - Juranović, Wieteska i Szabanow, a na prawym wahadle Wszołek...

odpowiedz
Ju(L)ius - 03.03.2021 / 13:23, *.vectranet.pl

No pewnie, że Jędza za wysoko!! Kto dał mu więcej niż 2.0???
No, ale i tak już więcej widzicie niż tydzień temu...

odpowiedz
Bodek47 - 03.03.2021 / 07:44, *.chello.pl

Tak więc nie wiem czy to nie jest coś co daje nam do myślenia na temat Jedzy pora na ławce żeby posiedział

odpowiedz
AAA - 02.03.2021 / 17:45, *.chello.pl

Oj Kupon grunt Ci się pali pod nogami,znôw najniższe oceny....

odpowiedz
PLBBOY - 02.03.2021 / 15:16, *.inetia.pl

Jędrzejczyk za wysoko.

odpowiedz
Mietek - 02.03.2021 / 09:03, *.play-internet.pl

Oddać Jędrzejczyka do Wieczystej

odpowiedz
GCW - 02.03.2021 / 09:02, *.com.pl

Jędza, zbyt wysoka nota...

odpowiedz
SF - 02.03.2021 / 08:59, *.tpnet.pl

Najlepszy i oby gral w LEGII jak najdluzej ! Powodzenia Luguinhas !!!

odpowiedz
koczi - 02.03.2021 / 08:46, *.cyfrowypolsat.pl

W nastepnym meczu Jedza i Lopez na ławkę. Zdecydowanie obaj są najsłabsi w zespole. Jędza bez rąk to chyba nie potrafi grać. Może czas przerzucić sie na piłke reczna albo zapasy bo w piłke nozna gra sie nogami a nie rękami.

odpowiedz
zkr - 02.03.2021 / 09:29, *.t-mobile.pl

@koczi: nogami i głową

odpowiedz
Orti - 02.03.2021 / 11:06, *.tpnet.pl

@zkr: Przede wszystkim z głową...

odpowiedz
Hugon - 02.03.2021 / 23:18, *.vectranet.pl

@zkr: Za stary żeby się nauczyć.Po prostu trzeba dać zagrać młodemu Mosórowi na pewno nie będzie gorszy,jak będzie grał to może odpali.

odpowiedz