Paweł Wszołek, Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Michniewicz: Temat Wszołka jest zamknięty

Woytek, źródło: Legionisci.com

W ubiegłą sobotę Paweł Wszołek źle zareagował w szatni na zmianę w przerwie meczu. Piłkarz dał upust swoim emocjom, a cała sytuacja wyciekła do mediów. Po kilku dniach piłkarz przeprowadził rozmowę z trenerem Czesławem Michniewiczem i panowie doszli do porozumienia.

- Paweł Wszołek oczywiście będzie w kadrze meczowej. Piłka nożna to gra oparta o duże emocje. Czasami te emocje powodują, że człowiek zachowuje się tak czy inaczej. Widziałem wiele sytuacji w światowej piłce, gdzie emocje powodują irracjonalne zachowania. W przypadku Pawła to zachowanie było nieodpowiednie. Wyciągnął z tego wnioski, przeprosił drużynę, wpłacił pieniądze na cel charytatywny i temat jest zamknięty - powiedział Czesław Michniewicz.

- W dalszym ciągu na niego bardzo liczę, bo jest dobrym piłkarzem i bardzo dobrym człowiekiem. Znam go ponad dziesięć lat. Rzadko spotyka się tak profesjonalnych piłkarzy jak on, ale człowiek to tylko człowiek i w emocjach można popełnić błędy. Bardzo podoba mi się reakcja drużyny na tę sytuację. Rozmawiali z Pawłem, wyjaśnili mu pewne rzeczy i bardzo się za nim wstawiali - dodał szkoleniowiec.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
MARKUS od 51 LAT Legia - 27.02.2021 / 22:21, *.t-mobile.pl

Paweł uciekaj I graj za porządny SZMAL, co Mioduski z resztą włodarzy zrobili z tego klubu .Jesteś PROFESIONALISTA w każdym calu , a przede wszystkim bardzo ambitnym

odpowiedz
Fanatyk - 27.02.2021 / 13:33, *.tpnet.pl

Ludzie nie róbmy problemów bo nic takiego się nie stało - ważne by Legia znowu zdobyła majstra

odpowiedz
K - 27.02.2021 / 01:56, *.centertel.pl

Jesteśmy najlepszym klubem w Polsce i zawsze będzie móltum osób które będą rzucać nam kłody pod nogi. Nie możemy zwracać na to uwagi i robić to co robimy na codzień! Nie dajmy się skłócić przeciwnikom!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 26.02.2021 / 18:55, *.orange.pl

Następny mecz spędzi na ławce, będzie sobie na niej nucił hymn Polonii i w kolejnym okienku wyląduje w Sevilli.

odpowiedz
gazza - 26.02.2021 / 18:40, *.inetia.pl

Dla mnie taki mierny zawodnik jak Wszołek powinien spędzić miesiąc w rezerwach - To by nauczyło go kultury i szacunku dla trenera.

odpowiedz
(L) uz - 26.02.2021 / 23:18, *.inetia.pl

@gazza: Twój wpis jest bardziej mierny, bo Wszołek gra sporo powyżej średniej w drużynie i takie też ma cyfry. Fakt, że wpisów dyletantów na tym forum jest od z...a.

odpowiedz
(L) uz - 26.02.2021 / 23:19, *.inetia.pl

@gazza: Twój wpis jest bardziej mierny, bo Wszołek gra sporo powyżej średniej w drużynie i takie też ma cyfry. Fakt, że wpisów dyletantów na tym forum jest od z...a.

odpowiedz
tomiacab - 28.02.2021 / 19:12, *.centertel.pl

@gazza: ale po co skoro zrozumiałem swój błąd i doszli do porozumienia

odpowiedz
Obcy - 26.02.2021 / 16:17, *.t-mobile.pl

I na bank nie będzie przedłużenia kontraktu. To jest doskonały pretekst. Prezes groszem nie śmierdzi,a Wszołek za drobne grał nie będzie. Ta sytuacja spadła loczkowi z nieba.

odpowiedz
jo - 26.02.2021 / 17:00, *.tpnet.pl

@Obcy: 100%... Ręce opadają jak się patrzy na zachowanie prezesiny...

odpowiedz
Jurek - 26.02.2021 / 15:11, *.tropolys.de

Przecież Wszołek wszystkiemu zaprzeczył.
To jaka sprawa jest zamknięta skoro sprawy nie było.

odpowiedz
xman - 26.02.2021 / 16:08, *.play-internet.pl

@Jurek: To przeczytaj sobie wypowiedź Wszołka, jak trzeba to dwa razy, a może i trzy. To była polityczna wypowiedź, której nie zdementował.

odpowiedz
Jurek - 26.02.2021 / 16:59, *.tropolys.de

@xman: to przeczytaj:
Wszelkie sprawy rozstrzygane są w szatni, a w przerwie meczu po zmianie, z trenerem Michniewiczem podaliśmy sobie rękę, a z drugim trenerem odbyłem rozmowę po meczu.
Mam nadzieje, że również Klub Legii Warszawa ustosunkuje się do całej sprawy.
Ponad to media, które rozpisują że „grożę rozwiązaniem kontraktu ” oświadczam, że nie zgadzam się na wkładanie nieprawdziwych słów w moje usta i wierzę, że będzie to sprostowane.

odpowiedz
Jasio - 26.02.2021 / 18:15, *.edu.pl

@Jurek: Przeczytaj sobie to co wkleiłeś jeszcze ze 2 razy i zastanów się, co tak naprawdę dementował Wszołek, a co nie. Nie chwytasz prostych spraw, a jeszcze pouczasz innych.

odpowiedz
Jurek - 26.02.2021 / 18:43, *.tropolys.de

@Jasio: wężykiem, wężykiem...

odpowiedz
Obcy - 26.02.2021 / 20:14, *.t-mobile.pl

@Jurek: Trzymał Michniewicza za rękę i posłał mu wiązankę. Drugi trener spie....ił z szatni i dopiero pod stadionem odbył z nim męska rozmowę. Coś w tym stylu.

odpowiedz
Wojtek86 - 26.02.2021 / 13:44, *.121.166

Ciekawe kto jest kretem w szatni.

odpowiedz
Michał - 26.02.2021 / 13:05, *.plus.pl

Wszystko wyjaśnione no i gitara.Teraz zlać i rozszarpac i rozjechac Górnik.Kiełbasy w górę i golimy Górnika.Do boju LEGIO!Pozdrawiam

odpowiedz
Siaracwks - 26.02.2021 / 12:47, *.centertel.pl

Czechu ... Nie odpuszczaj dziadowi ... To nie 18 latek któremu sodówka odbiła ... To podobno doświadczony piłkarz ... Moim zdaniem to błąd ...

odpowiedz
Ebola - 26.02.2021 / 12:54, *.plus.pl

@Siaracwks: A może cieniaski dziadu sam się otrząśniesz. Najwięcej gówna pływa przez takich jak ty głąbie.

odpowiedz
Kibolek - 26.02.2021 / 13:03, *.komputersat.pl

@Ebola: idealnie wyjasniles tego gownojada. Pozdro Paweł Wszołek

odpowiedz
Ja - 26.02.2021 / 12:42, *.play-internet.pl

Dobrze że temat wyjaśniony i zamknięty.
Ale nie dziwię się Wszolkowi reakcji zejść powinien Jędza a trener ściąga Pawła...
Druga rzecz dlaczego taka sytuacja wypłynęła do mediów ! ?

odpowiedz
L - 26.02.2021 / 13:18, *.tpnet.pl

@Ja: U nas ciągle są jacyś donosiciele w szatni. Pytanie kto?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.02.2021 / 12:36, *.orange.pl

Temat zamknięty, więć nie ma potrzeby dalej w tym grzebać. Po zastanowieniu doszedłem do wniosku, że lepiej mieć w zespole ludzi z jajami, niż miękkie kluchy. A to, że powiedział jedno zdanie za dużo, zdarza się. Koszulki nie skopał...

odpowiedz
grzesiek - 26.02.2021 / 12:07, *.centertel.pl

Paweł uciekaj z tego pier***a bo jestes za dobrym pilkarzem zeby sie tu marnowac. Pozdro

odpowiedz
lob - 26.02.2021 / 12:25, *.chello.pl

@grzesiek: a ty amikarzu won do swoich wronek......

odpowiedz
Kibolek - 26.02.2021 / 13:05, *.komputersat.pl

@grzesiek: możesz być pewny że do amiki waszej nie przyjdzie , chórzysto poznański od dyrygenta

odpowiedz
odp - 26.02.2021 / 16:07, *.plus.pl

@grzesiek: no Grzesiu, zaprzecz wszystkiemu i napisz że kochasz Legię

odpowiedz
Arek - 26.02.2021 / 17:31, *.tpnet.pl

@grzesiek: rozumiem, że słonko Ci przygrzało za nadto.

odpowiedz
Jaro - 26.02.2021 / 11:56, *.12.40

Czyli lawka w najblizszym meczu? ;)

odpowiedz
oLaf - 26.02.2021 / 11:46, *.vectranet.pl

wcale się nie dziwię Wszołkowi - facet zasuwa a gdy widzi, że niektórzy się opierniczają a to jego ściąga się z boiska , to się wściekł. Bo mu zależy !

Normalna rzecz, nic się nie stało, będzie lepiej teraz grał.

odpowiedz
bep - 26.02.2021 / 11:46, *.2.10

Czesław zachował się z klasą. A pan wyrobnik Wszołek niech sobie na przyszłość zapamięta, że niczyje ego nie może być większe niż klub. Szczególnie ten k(L)ub.

odpowiedz
Brat - 26.02.2021 / 11:45, *.chello.pl

No i elegancko. Fajne podeście trenera Cześka. Paweł miał lekcje, a teraz czas skupić się na wygraniu eklapy.

odpowiedz
Diego - 26.02.2021 / 11:44, *.play-internet.pl

No i gitara, tak trzymać drużyno

odpowiedz