Marcin Brosz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Brosz: Czeka nas bardzo interesujące spotkanie

Redakcja, źródło: Legionisci.com

- Utkwiło nam w głowach jesienne spotkanie z Legią Warszawa, ale już trochę czasu od niego minęło. Zespół z Warszawy zmienił się pod wieloma względami. Na pewno będą chcieli prowadzić grę, wymienić dużą liczbę podań, nie boją się wychodzić spod pressingu i atakują dużą liczbą zawodników. Samo to pokazuje, że czeka nas bardzo interesujące spotkanie i na to wszyscy liczymy. Dla nas najważniejsze jest jednak, żeby punkty zostały w Zabrzu - mówi przed sobotnim meczem trener Górnika Zabrze, Marcin Brosz.

- Bardzo chcemy wygrywać, ale też grać widowiskowo, do przodu, ale nie zapominać przy tym o linii defensywy. Na to musimy bardzo zwracać uwagę. Atakujemy wszyscy, ale i bronimy wszyscy. Mam nadzieję, że ten mecz będzie się tak układać, że będzie atrakcyjny, ale wygramy.

- Bierzemy pod uwagę grę czwórką obrońców w tym meczu. Graliśmy już tak i możemy do tego płynnie przejść. Rozważamy zmianę ustawienia, ale też rozwiązania indywidualne.

- Będzie nam w tym meczu brakowało pełnych trybun. Bardzo tego żałujemy, bo gramy u siebie. Takie spotkania wywołują pozytywne emocje. Wszyscy wierzymy, że to już ostatni mecz przy pustych trybunach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Nieciecza - 27.02.2021 / 06:40, *.play-internet.pl

Stawiam w buku że Górnik to wygra!

odpowiedz
(L) uz - 27.02.2021 / 00:46, *.inetia.pl

Brosz mówi z taką pewnością o tych swoich "nadziejach" jakby wszystko było już z Frankowskim ustalone. Nie wykluczam niestety takiej możliwości, pewnie pierwszy kwadrans już wyjaśni jakie "opcje" są grane. Widać będzie to po tym jakie faule będą gwizdane i w jaką stronę, a jakie nie. Może jestem nadwrażliwy , ale ten sędzia to mój "ulubieniec" , nie pamiętam żeby kiedykolwiek pomylił się na korzyść Legii, za to w drugą stronę - idzie po całości. Żeby nie było - piszę to przed meczem , a nie po ..:)

odpowiedz
Szmu(L)ki - 26.02.2021 / 14:17, *.chello.pl

Czesiu przeszedł na 3 obrońców + wahadłowi i trenerzyny w ekstraklapie już mają problem bo nie potrafią ustawić zespołu nagle... To pokazuje mizerny poziom tej ligi, która ciągnie też Legię w dół. Gdyby te zespoły były lepsze, to z każdym meczem zawodnicy L też by się rozwijali. Tak to stoją w miejscu bo co weekend grają na poziomie podwórka osiedlowego.

odpowiedz
L - 26.02.2021 / 22:07, *.play-internet.pl

@Szmu(L)ki: gdyby było tak jak mówisz to wygrywalibysmy kazdy mecz po 3:0. Wiem co masz na myśli ale Legia swoim poziomem wcale aż tak się nie wyróżnia. Powiedziałbym wręcz ze na jesieni to Raków najbardziej się wyróżniał.

odpowiedz
Kibolek - 26.02.2021 / 13:21, *.komputersat.pl

Brać Płatka z górnika na dyrektora sportowego , wywalić tego parodyste i nieudacznika kucharskiego

odpowiedz
WL - 26.02.2021 / 13:08, *.tpnet.pl

Czas na rewanz ! Gornik 0-2 LEGIA !!!

odpowiedz
GL - 26.02.2021 / 13:06, *.tpnet.pl

Klasyk dla "LEGII" !!!

odpowiedz