Ernest Muci - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

20. urodziny Muciego

Redakcja, źródło: Legionisci.com

20. urodziny świętuje dziś Ernest Muci. Albański napastnik trafił na Łazienkowską w przerwie zimowej z KF Tirana, gdzie poznawał arkana dorosłego futbolu. Wcześniej szlifował swoje umiejętności w lokalnych klubach stolicy Albanii. Zawodnik uchodzący za wielki talent rozegrał w Legii jak na razie dwa mecze (z Górnikiem w Zabrzu oraz z Piastem w Warszawie).

Z okazji urodzin życzymy przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów z Legią oraz w życiu prywatnym. Sto lat, Ernest!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Trener Bramkarzy - 19.03.2021 / 21:33, *.vectranet.pl

Czesiu daj mu wreszcie zagrać... cały mecz, albo choć połowę, na jego pozycji , za Lopeza...

odpowiedz
SF - 19.03.2021 / 21:23, *.tpnet.pl

P.Trener moze wpusci do gry w najblizszym meczu ! Powodzenia !!!

odpowiedz
dino - 19.03.2021 / 21:01, *.plus.pl

Najlepszy wiek 20lat

odpowiedz
chrisSiekierki - 19.03.2021 / 17:49, *.play-internet.pl

Mam nadzieję że w końcu zagra choć parę minut żeby można było ocenić czy coś z niego będzie...

odpowiedz
Wilanow - 19.03.2021 / 08:59, *.tpnet.pl

Happy Birthday Mr. Ernest!

odpowiedz
GL - 19.03.2021 / 08:25, *.tpnet.pl

P.Trenerze: Kiedy zagra caly mecz zeby moc ocenic ?

odpowiedz
exsa - 19.03.2021 / 08:23, *.tpnet.pl

Zdrowia,dobrej gry i strzelania goli !!!!

odpowiedz
Darek - 19.03.2021 / 06:33, *.t-ipconnect.de

Taki dobry że nic nie gra.

odpowiedz
Vuko - 19.03.2021 / 05:50, *.tpnet.pl

Nie napij sie mocno

odpowiedz
Zgred - 19.03.2021 / 04:54, *.02.net

Cały to może na play station pograć

odpowiedz
E,L,K,A - 19.03.2021 / 00:21, *.238.70

Dajcie mu zagrać cały mecz . Bo przez te kilka minut na boisku ciężko ocenić czy posiada ten tak zwany talent czy to kolejny pionek który nie da sobie rady w naszej ekstraklasie. Pozdro

odpowiedz