Kostorz po strzelonej bramce - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kostorz po pierwszym golu dla Legii: Radość jest ogromna

Wiśnia, źródło: Canal+ Sport

W spotkaniu z Górnikiem Zabrze swojego pierwszego gola dla Legii strzelił Kacper Kostorz. Napastnik wszedł na boisko w 55. minucie gry, a osiem minut przed końcem regulaminowego czasu pokonał Martina Chudego, wyprowadzając swój klub na prowadzenie. Dla 21-latka był to szósty mecz z "eLką" na piersi.

- Pod bramką rywala zachowałem się instynktownie. Widziałem, że obrońca idzie na pełnej szybkości i będzie chciał blokować strzał. Zrobiłem zamach, wszystko wyszło fajnie i zdobyłem bramkę. Bardzo się cieszę, a tego gola dedykuję mojemu tacie, który na pewno patrzy na mnie z góry. To była radość przez łzy - powiedział napastnik na antenie Canal+ Sport.

- Od dłuższego czasu, a w zasadzie od początku obozu, zmagałem się ciężką chorobą. Potem zmienił się trener, który zna moje umiejętności. Na początku brakowało mi fizyczności i wydolności. Pracowałem jednak sumiennie, ponieważ trener zapowiedział, że w końcu dostanę swoją szansę. Szkoleniowiec obserwował mnie przez kilka ostatnich miesięcy. Cieszę się, że udało mi się pokazać z dobrej strony, zdobyć bramkę i odwdzięczyć za to zaufanie. Cała drużyna zagrała jednak dobrze, co jest bardzo na plus.

- Z tym stadionem mam dużo wspomnień. Grałem tutaj w juniorach, ale też debiutowałem w seniorskiej piłce w barwach Podbeskidzia. Ten obiekt jest więc dla mnie szczęśliwy - dodał Kostorz.

Statystyki Kostorza w Legii

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
Marcel - 02.03.2021 / 01:59, *.t-mobile.pl

Ciekawy zawodnik. Myślę, że będzie z niego wiele pożytku.

odpowiedz
bronek49 - 01.03.2021 / 19:01, *.chello.pl

brawo Kacper czekamy na swoich młodych piłkarzy żeby was grało jak najwięcej w drużynie życzę powodzenia w dalszych meczach

odpowiedz
Alex Bielany - 01.03.2021 / 18:32, *.chello.pl

Mnie troche martwi co sie dzieje z mlodymi zdolnymi chlopakami, Rosolek- wejscie smoka, totem zjazd, dramatyczny, Skibicki - gol strzelony amice, teraz niczym sie nie wy roznica, oby Kostorza nie odpadlo to samo

odpowiedz
tekken (L) - 01.03.2021 / 15:28, *.230.80

Gratulacje :). To tylko pokazuje,ze trzeba stawiać na młodych.

odpowiedz
Anonim - 01.03.2021 / 09:19, *.vectranet.pl

Życzę mu aby strzelił dla legii 300 razy tyle goli :)

odpowiedz
grzesiek - 28.02.2021 / 16:48, *.centertel.pl

Hehe strzeli jedna bramke i juz kazdy widzi w nim nadzieje. Raz na rok to i klapa od sedesu sie sama zamknie. No ale fakt fakten na pewno lepszy od lopesa.

odpowiedz
PLK - 28.02.2021 / 23:45, *.cyfrowypolsat.pl

@grzesiek: ta klapa to chyba musiała przytrzasnąć ci głowę... Myślę że nigdy wcześniej nie widziałeś jak chłopak gra więc... słaby z ciebie kibic! A'propos, w poprzednim meczu mial asystę... Pewnie nawet tego nigdzie nie doczytaleś!!!

odpowiedz
Kozioł - 28.02.2021 / 16:01, *.t-mobile.pl

Panie Kacprze wielkie gratulacje oraz dużo zdrowia.
Chwała Wielkiej Legii!!!

odpowiedz
wrt - 28.02.2021 / 13:11, *.play-internet.pl

spokój jak Niezgoda , świetna bramka , podobnie jak asysta z Wisłą ,życzę więcej i zdrowia

odpowiedz
historykmm - 28.02.2021 / 13:08, *.orange.pl

Mamy wreszcie "9" uważam, że należy mu się wyjście w podstawowym śladzie i schowajcie tego Drewnialdo Lopesa!

odpowiedz
SF - 28.02.2021 / 11:38, *.tpnet.pl

Zdrowia i dobrej gry dla "LEGII" to bedzie czesciej gral ! Powodzenia !!!

odpowiedz
AliMario - 28.02.2021 / 09:21, *.tpnet.pl

. Może będzie pociecha z tego piłkarza w Legii. Reszta kopaczy wciąż ten sam poziom nieskuteczności.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 28.02.2021 / 07:49, *.chello.pl

Dzieki Kacper za trzy punkt,walcz o skład i kolejne bramki!

odpowiedz
Cesio - 28.02.2021 / 07:07, *.com.pl

Brawo dla Kacpra, za piłkarskiego nosa ,opanowanie i pewność siebie . Co do samego meczu i sędziowania, to skandal co wyrabiał Frankowski. Karny z kapelusza i kartki dla "potrzebujących" Leginistów , którzy ze Śląskiem nie zagrają.

odpowiedz
Jano - 28.02.2021 / 07:45, *.inetia.pl

@Cesio: niestety karny nie był z kapelusza, po prostu mamy 2 słabych stoperów a zwłaszcza Jędza już po prostu nie nadąża i ratuje się faulami, kartki były słuszne szkoda tylko że w dawaniu żółtych sędzia nie był konsekwentny do końca, bo Górnik kończyłby w 10 albo w 9 i tu jest błąd sędziego!

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 28.02.2021 / 09:58, *.centertel.pl

@Jano: jasne, słuszne. Zwłaszcza dla Luqiego. Gośc wyhamował nie poszedł na dzika, zarobiłnkopa w kolano i . . . żółtą kartkę. Idź na plazmę Władeczka. Zrobicie maciorę i może zobaczysz

odpowiedz
PLK - 28.02.2021 / 23:50, *.cyfrowypolsat.pl

@Jano: Słaby ten Frankowski!!! Niestety, środowisko sędziowskie to jest bagno i to nie tylko w Polsce!!! Im więcej błędów sędzia popełnia tym wyższe notowania w centrali!!! Dno!!!

odpowiedz
Ja - 28.02.2021 / 06:57, *.cyfrowypolsat.pl

Brawo Kacper.Wiesz dla kogo zdobywasz bramki to "Legia "-niepokonana to historia piękna dedykacja brawo

odpowiedz
1909 - 28.02.2021 / 06:23, *.plus.pl

Brawo brawo bramka jak prawdziwy profesor CZESIO zamiast na Lopeza stawiaj na Kacpra.

odpowiedz
Woker - 28.02.2021 / 01:36, *.play-internet.pl

I pomyslec ze wychował sie w moim miescie Cieszynie;) dzis gra dla Legii!;) kiedys Jelen teraz on no oby tak dalej;)

odpowiedz
floyd - 28.02.2021 / 00:35, *.t-mobile.pl

Bardzo mi się podobał Twój spokoj w wykończeniu tej akcji, a przede wszystkim to, ze podniosłes głowę i popatrzyłeś gdzie kopnąć. Wydaje się to oczywiste, ale np taki Wszolek nigdy z tego nie korzysta. Pozdro Kacper, dużo zdrowia!

odpowiedz
biały - 28.02.2021 / 00:24, *.centertel.pl

Brawo Kostorz! Widać znamiona klasowego napastnika. Akcja, zwód, plasowany strzał, elegancko w stylu Dziekana. Ma zdolności, ale na nowoczesną grę musi poprawić jeszcze dynamikę. Legia Mistrz!

odpowiedz
Darek - 28.02.2021 / 00:00, *.chello.pl

Brawo chłopaku.Kiedyś Rosołek w debiucie strzelił gola amice.Później to samo zrobił Skibicki.Nie przepadnij tak jak oni.
Powodzenie życzę w dalszej karierze.

odpowiedz
Piasek - 27.02.2021 / 23:18, *.inetia.pl

Chłopski zwód w stylu Wojtka K.

odpowiedz
Pierwszy - 27.02.2021 / 23:42, *.75.50

@Piasek: To prawda, jak Kowal .

odpowiedz
Hugon - 27.02.2021 / 23:07, *.vectranet.pl

Zamach był klasa,prawie jak Radowicz.

odpowiedz
Gie - 27.02.2021 / 23:02, *.orange.pl

On juz pokazal klase dogrywajac w meczu z Petrochemia. Teraz mega klasa. Po co nam jakies wynalazki z cracovii czy inne albanczyki, skoro mozemy mlodymi-zdolnymi?

odpowiedz
Rambo - 27.02.2021 / 22:54, *.centertel.pl

Przy bramce zachowanie klasa światowa. 90% zawodników strzelało by w pierwsze tempo.

odpowiedz
Luk - 27.02.2021 / 23:21, *.eurotel.cz

@Rambo: Dokladnie,zamiast jakiegos albanczyka on ma grac i lapac doswiadczenie. Nie ma co zapeszac ,zobaczymy tez jak sie rozwinie . Ale mysle ze nastepny sezon w L bedzie jego.

odpowiedz
olew - 27.02.2021 / 22:46, *.vectranet.pl

wychowanek Górnika dał nam zwycięstwo , brawo Młody !!!

odpowiedz
Ropa(L) - 27.02.2021 / 22:59, *.184.22

@olew: Jakiego k@rwa górnika człowieku! Wychowanek Piasta Cieszyn człeniu. Były zawodnik podpizdzia Bielska-Białej.

odpowiedz
olew - 27.02.2021 / 23:38, *.vectranet.pl

@Ropa(L): grał w Zabrzu, oni go stworzyli, ale w końcu każdy dobry trafia do Legii...

odpowiedz
Wawa - 27.02.2021 / 22:46, *.124.248

Brawo brawo brawo
Oby tak dalej
I zapomnij o wodzie sodowej
Brawo

odpowiedz
Wolfik - 27.02.2021 / 22:44, *.mm.pl

Spokój przy wykończeniu akcji jak u weterana. Brawo za "przestawienie" obrońcy i precyzyjny strzał. Oby tak dalej!

odpowiedz
Gul - 27.02.2021 / 22:43, *.chello.pl

Oby tak dalej i dużo, dużo zdrowia.

odpowiedz