fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (98)

+dodaj komentarz
Ba(L)onik - 04.03.2021 / 09:39, *.plus.pl

No i trzeba zaznaczyć że znów sędzia nam nie pomógł, a przecież mógł ...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.03.2021 / 22:43, *.centertel.pl

Ja rozumiem, 5 slupkow, 3 poprzeczki, przeciwnik, ktory orze boisko. Ani Piast nie oral, a Legia co gorsza znowu nie ma stylu. Niedokladne podania, walenie lbem w mur, brak zgrania i ciagle powrot do korzeni - tragiczne babuki w obronie. I zmiany, ktore nic nie wniosly, bo i nie mialy prawa. Skoro pozyskano rezerwowych z rezerw, w ostatniej chwili, niezgranych z reszta, to sa tego efekty. Smutek i nostalgia za Legia, ktorej juz nie ma...

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 03.03.2021 / 22:43, *.t-mobile.pl

Po pierwsze co osiągnął Michniewicz FORNALIK TAKTYCZNIE OGRAŁ Michniewicza. Po drugie jakie Legia zrobiła WZMOCNIENIA. Po trzecie gdzie są środkowi obrońcy, bardzo wąska kadra . Od 5 LAT Legia jest osłabiana, a nie wzmacniana Z kim I z czym do Europy o ile się dostaniemy a tak ogólnie WIELKI WSTYD w tak zasłużonym klubie Panowie ogarnijcie się i popatrzcie prawdzie w oczy

odpowiedz
Renzo - 03.03.2021 / 22:37, *.2.10

Brak słów. Mioduski out! Z tymi swoimi śmesznymi grajkami.

odpowiedz
Janko - 03.03.2021 / 22:33, *.play-internet.pl

No to ciekawe informacje.
Jeżeli Legia przegrywa z zespołem który walczy o utrzymanie w lidze to już paranoja.
Trzymać tak dalej to niedługo Legia będzie przegrywać z Pcimiem.

odpowiedz
Górka Kazurka - 03.03.2021 / 22:30, *.kompex.pl

Ciekawe jak Kapitan Miodek się czuje. Dziady jesteśmy panowie niestety.

odpowiedz
Michał - 03.03.2021 / 22:29, *.plus.pl

Taaaa a Bayern też odpadł z Holstein Kiel hihi.Tragedia drużyna razem z boiskiem.Strzałów jak na lekarstwo o celnych już nie piszę.Piast nie grał nic a Legia tragedia.Pozdro.

odpowiedz
Farme(L) - 03.03.2021 / 22:29, *.virginm.net

Szacunek dla Wieteski, że jako kapitan podszedł do kamery po przegranym meczu... kiedy widzieliśmy kapitana po porażce ostatnio tłumaczącego co się stało???
Tylko Kapustka wychodził...

odpowiedz
KibicL - 03.03.2021 / 22:28, *.vectranet.pl

No to jeden puchar już jest, teraz czekamu na LM.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.03.2021 / 22:28, *.centertel.pl

Kto do Legii sprowadzil tego lysego....Gruzin to jakas totalna pomylka, gosc ktory ani nie potrafi podac, a strzela jakby wlasnym jajem w plot. Antolic przy nim, to byl super gracz.

odpowiedz
Wampir - 03.03.2021 / 22:28, *.centertel.pl

I na dobre, czy też nie.
Ja i tak kocham Cię.
W moim sercu tylko jest..
LEGIA WARSZAWA CWKS
LA LALALA LALA LA

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.03.2021 / 22:27, *.chello.pl

Pięciu nie umie grać w piłkę, kolejnych pięciu nie umie, ale też m się nie chce . Wczoraj śmiałem się z pyr, ale oni przegrali z Rakowem, który grał, my przegraliśmy z klientami, którzy NIC nie pokazali. Słabo to wygląda.

odpowiedz
Gocław - 03.03.2021 / 22:27, *.net.pl

jak można cieszyć się z przegranej swojej ukochanej drużny?
można jak się ma takiego prezesa i trenera

odpowiedz
Mikrus - 03.03.2021 / 22:26, *.t-mobile.pl

Kolejne zakupy Pana Dyrektora potwierdzają jego profesjonalizm.
Nie mamy obrony - Jędza, Wieteska i Ukrainiec do odstrzału.

odpowiedz
Adam - 03.03.2021 / 22:24, *.amazonaws.com

*****

odpowiedz
SiZ - 03.03.2021 / 22:24, *.chello.pl

Błagam nie wystawiajcie Wieteski!!!!

odpowiedz
Jerry - 03.03.2021 / 22:31, *.com.pl

@SiZ: Dzis był najlepszy,y z obrońców . Nie popełnił błędu a i gola mógł strzelić.

odpowiedz
Korda - 03.03.2021 / 22:24, *.orange.pl

Hahahahahahahahahaha. Dziękujemy za ten fenomenalny mecz. Dwa błędy Ukraińca i dwie bramki z dupy. Nic totalnie Piast nie pokazał w tym meczu bo nie musiał. Legia rozdaje prezenty. W sumie to bardzo dobrze ze te stadiony zamknięte. Chociaż kasa zaoszczędzona

odpowiedz
Nikt ważny. - 06.03.2021 / 03:18, *.plus.pl

@Korda: nie Legia,tylko Ukrainiec.

odpowiedz
ziutek - 03.03.2021 / 22:23, *.vectranet.pl

Więcej transferów z rezerw klubów z ukrainy i będzie git!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.03.2021 / 22:23, *.centertel.pl

Okolo 50 mìnuty Michniewicz wypelnial kupon, na kogo stawial....

odpowiedz
LewLegia - 03.03.2021 / 22:23, *.net.pl

to ukłon czesia dla tych co w sondażach zaznaczają ocenę pracy tego dziada
,, bardzo dobra,,

odpowiedz
G - 03.03.2021 / 22:23, *.interkam.pl

Dramat

odpowiedz
Ar - 03.03.2021 / 22:22, *.chello.pl

Tak się zdobywa puchar i taki sam będzie mistrz serce boli ale co zrobić żenada

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.03.2021 / 22:22, *.centertel.pl

Dziadostwo powrocilo....

odpowiedz
Pjoter - 03.03.2021 / 22:21, *.knc.pl

Kurs na Piasta...i wszystko jasne:)

odpowiedz
Farme(L) - 03.03.2021 / 22:20, *.virginm.net

W sumie już tylko sztafeta zostaje...
I co jednak Wietes nie jest najgorszy na boisku...

odpowiedz
Autor - 03.03.2021 / 22:18, *.inetia.pl

To się nie dzieje na prawdę... Ku*wa mać. Ten klub to jest jakiś jeden wielki monhty pyton... Ja pier....

odpowiedz
Wawa - 03.03.2021 / 22:18, *.chello.pl

Jedza witeska Ukrainiec Miszta
Dno dno dno kompromitacja
Dno dno dno

odpowiedz
Urban - 03.03.2021 / 22:17, *.virginm.net

Trzeci do kolekcji. Qrwa same asy w obronie

odpowiedz
CzesioWarchlak - 03.03.2021 / 22:12, *.kompex.pl

Czesiek... dzwon do fryzjera. Bez kitu

odpowiedz
cuL⚽️t - 03.03.2021 / 22:12, *.20.39

wył,nieoglâdam..serce zbyt mocno. ..boli a może uda im sie znowu do remisu doprowadzić?nie nie nieoglâdam szkoda zdrowia ...

odpowiedz
KLanik - 03.03.2021 / 22:11, *.chello.pl

ukradliniec chyba czas na ławkę i niech wraca do siebie.

odpowiedz
Hiszpan - 03.03.2021 / 22:10, *.telnaptelecom.pl

Dziś 2 babola Szabanowa. Babol i Kupon już go nastąwili.

odpowiedz
Syn trenera - 03.03.2021 / 22:10, *.vectranet.pl

Haha znów Wieteska znaczy kapitan.. Ta drużyna to dramat... Męczarnie i fart z Górnikiem a teraz z Piastem.. Grają jak parality plus ręcznik Miszta w bramce...

odpowiedz
Farme(L) - 03.03.2021 / 22:09, *.virginm.net

Tylko nie piszcie, że Szabo się uczy od naszych asów...

odpowiedz
Grzywa - 03.03.2021 / 22:09, *.orange.pl

Walczymy do końca!

odpowiedz
jo - 03.03.2021 / 22:08, *.tpnet.pl

Ten pazdzierz Miszta to coś kiedyś obroni czy będą się tam w Legii tasować nad nim a on jest po prostu cienki jak dupa węża. Co w bramkę to gol.

odpowiedz
Pusia - 03.03.2021 / 22:08, *.vectranet.pl

Teraz wiecie dlaczego ukra nam oddali bez żalu? Hahahahahaha pozamiatał nas dwa razy...

odpowiedz
Korda - 03.03.2021 / 22:07, *.centertel.pl

Dno dno dno. Widzę Ukrainiec już uczy się grać od Jedzy. Obrona tego zespołu to jest jakaś kpina.

odpowiedz
Boner - 03.03.2021 / 22:07, *.play-internet.pl

No i w ...izdu i wylądował....

odpowiedz
KowaL - 03.03.2021 / 21:58, *.vectranet.pl

Czukcz zasadzi na 2:1!

odpowiedz
WL - 03.03.2021 / 21:56, *.tpnet.pl

Odzyla nadzieja LEGIO moze teraz ich dopadniemy !!!

odpowiedz
BTM - 03.03.2021 / 21:55, *.telkab.pl

Co teraz napiszecie ?????

odpowiedz
Farme(L) - 03.03.2021 / 21:55, *.virginm.net

Możemy na niego psioczyć ale Lopez trzeci bardzo ważny gol....

odpowiedz
Sobo(L)ew - 03.03.2021 / 21:51, *.255.243

Poraz kolejny rok bez pucharu co za dramat. Brak Superpucharu, teraz brak Pucharu Polski, jeszcze trochę i Mistrzostwa nie będzie ????????????????

odpowiedz
Bek - 03.03.2021 / 21:49, *.inetia.pl

Kurna może w końcu wejdzie gość który ogarnia spalonego w przeciwieństwie do Wszolka

odpowiedz
T - 03.03.2021 / 21:46, *.orange.pl

Gwilia wszedł...............

odpowiedz
Legia, grać k.. mać - 03.03.2021 / 21:45, *.chello.pl

Nie wierzę. To,co.odstawia dziś Wszołek woła o pomstę do nieba

odpowiedz
koczi - 03.03.2021 / 21:44, *.cyfrowypolsat.pl

Wszołek jest trampkarzem? on wie co to jest spalony? Stoi chłop przodem do akcji a zachowuje sie jakby grał pierwyszy raz w piłke. Dramat!!!

odpowiedz
Bek - 03.03.2021 / 21:40, *.inetia.pl

Wszołek w ogóle wie co to jest spalony? chłop chyba nie ogarnia co się dzieje na boisku

odpowiedz
Hiszpan - 03.03.2021 / 21:45, *.telnaptelecom.pl

@Bek: Ślepy jak kret. Soczewek zapomniał.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.03.2021 / 21:38, *.centertel.pl

Miszka wypelniel kupon totka, czy zaklady na mecz...

odpowiedz
Farme(L) - 03.03.2021 / 21:33, *.virginm.net

No nie wierzę... Jedza został na ławie...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.03.2021 / 21:33, *.centertel.pl

Wygramy 2-1. Jadziem z nimi

odpowiedz
GL - 03.03.2021 / 21:28, *.tpnet.pl

Jak zwykle mecze zaczynamy z Piastem ale mamy nadzieje ze 2 polowie to sie zmieni i rozstrzygniemy w regulaminowym czasie gry, byc moze dogrywka a potem karne i los do LEGII sie usmiechnie - zobaczymy !!!

odpowiedz
STARR. 777Y - 03.03.2021 / 21:58, *.t-mobile.pl

@GL: ja starr. y mówię wam nie nakrecajcie sie.skonczyly się dobre czasy.legia spada

odpowiedz
Robert Szenfeld - 03.03.2021 / 21:27, *.t-mobile.pl

Komentarzy większa ilość i szukanie winnych . A ja sie znów powtórzę . Miszta nie jest jeszcze gotowy na takie wyzwania . Co leci to w sieci . Troche refleks, troche szczęście , trochę ustawienie, troche intuicja. To ma pierwszy bramkarz, a nie ma niestety żaden ze zmienników na razie.

odpowiedz
markus - 03.03.2021 / 21:24, *.t-mobile.pl

Pierwsza połowa FORNALIK OGRAŁ TAKTYCZNIE Michniewicza .Nie od dziś wiadomo że my nie mamy środkowych obrońców

odpowiedz
Wolfik - 03.03.2021 / 21:23, *.mm.pl

Jeszcze ten komentarz polsatowskich Bozydarów jaki to zajebisty mecz gra Piast....Kur... jedna akcja z bramką i obrona Częstochowy a oni się jarają jakby grali ciul wie jakie zawody. Gliwice grają jak zawsze, czyli nudę. Mam nadzieję, że przyspieszymy po przerwie.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.03.2021 / 21:27, *.chello.pl

@Wolfik: Piast gra żałośnie. Najbardziej irytuje to, że ich nie potrafimy skarcić. Musimy to wygrać.

odpowiedz
jo - 03.03.2021 / 21:22, *.tpnet.pl

W obronie to mamy II ligę i to dolną część tabeli... A swoją drogą to taki Świerczok powinien być pozyskany ale nasz sKAŁting bo jak Piast mógł to przynajmniej kilka klubów też by mogło pod względem finansowym.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.03.2021 / 21:20, *.chello.pl

Piast gra totalną padakę. Jeden strzał. jeden gol. Reszta to typea gra na przetrzymanie. Czy my możemy to przegrać?
Wszołek - ten facet nie umie podawać, nie umie centrować. Mladenovic - jakiś wczorajszy. Kapustka - mało aktywny. Co się dzieje?

odpowiedz
Wolfik - 03.03.2021 / 21:24, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Zmęczenie meczem w Zabrzu? Trzeba nowych wpuścić. I Włodarczyka. Może mu się poszczęści.

odpowiedz
Trombalski - 03.03.2021 / 21:18, *.centertel.pl

Piast sobie strzelił brameczkę w pierwszych minutach i teraz będzie stawiać autobus do końca meczu.Dostali to co chcieli bo im na to pozwoliliśmy.Jak długo fornalik będzie grać na nosie Legii? Szkoda gadać

odpowiedz
Irek - 03.03.2021 / 21:15, *.tpnet.pl

Ha ha ten Szabanowa słaby gracz w Dynamie nie grał,bo słaby,ale w słabej Legii może,polecił go Kędziora co gra w Dynamie

odpowiedz
Wesołe Przyśpiewki - 03.03.2021 / 21:14, *.cyfrowypolsat.pl

Chrapek pana gra wielkiego,
a fryzjera ma damskiego!

odpowiedz
cuL⚽️t - 03.03.2021 / 21:14, *.20.39

Dziwny mecz,tak grajà jak na ostatnim treningu i nic im nie ...wchodziło ,w drugiej połowie zmiana ustawienia i wpuścić nowych...

odpowiedz
Szpakowski - 03.03.2021 / 21:00, *.play-internet.pl

Już czytam te wywiady...przegraliśmy bo stan murawy nie był idealny.Jakie sukcesy ma Michniewicz? Przecież oprócz nadwagi jego warsztat trenerski okazuje się miernotą.Co w nim widział Pudel hmm z drugiej strony niech płaci to nie moje pieniądze????????????????????????????????????

odpowiedz
Wukashi - 03.03.2021 / 21:08, *.orange.pl

@Szpakowski: ja bym dodal jeszcze pare znakow zapytania

odpowiedz
Wukashi - 03.03.2021 / 20:56, *.orange.pl

Piast naprawde nic nie gra. Nie wiem jak to sie dzieje.

odpowiedz
Kto zawinił przy golu? - 03.03.2021 / 20:49, *.getfiber.pl

Nie mogę oglądać , kto zawinił? Aż się boję odpowiedzi.....

odpowiedz
KS - 03.03.2021 / 20:55, *.inetia.pl

@Kto zawinił przy golu?: Wieteska i Ukrainiec. Ograni jak dzieci.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.03.2021 / 21:21, *.chello.pl

@KS: Raczej Mladenovic.

odpowiedz
Farme(L) - 03.03.2021 / 20:49, *.virginm.net

Ktoś w ogóle słucha tego komentarza? „Naraża się na kontuzje bo holuje piłkę”... powiedz to qurła Messiemu... „w Polsce jest bardzo fizyczna gra”...
Twarda gra to jedno a drwale to drugie...
Przez taka narrację w Polskiej lidze jest jak jest a ci z Polsatu się cieszą... znawcy od 7 boleści!!!

odpowiedz
Farme(L) - 03.03.2021 / 21:58, *.virginm.net

@Farme(L): Moja Pani zwróciła mi uwagę, że ten komentator nie jest zbyt zadowolony z gola i jakoś komentuje jakby nie kochał Legii... sprawdziłem on jest z Zabrza... a ja się dziwię, że mówi o Lukim, że za długo holuje piłkę...

odpowiedz
Wariat - 03.03.2021 / 20:44, *.chello.pl

dajcie linka wariaty

odpowiedz
KS - 03.03.2021 / 20:48, *.inetia.pl

@Wariat: Łap. Ale nie wiem czy chcesz to oglądać :P http://strims.world/LegiaWarszawaPiastGliwice.php

odpowiedz
Wolfik - 03.03.2021 / 20:41, *.mm.pl

Kur... mać. Piast, który ma mega problemy ze dobywaniem bramek w Warszawie oczywiście już strzelił....

odpowiedz
Prezes - 03.03.2021 / 20:51, *.centertel.pl

@Wolfik: bo gdzie strzelać i gdzie się przełamać jak nie we Warszawie

odpowiedz
Pusia - 03.03.2021 / 20:40, *.vectranet.pl

Wszolek na konwiktorska!

odpowiedz
SF - 03.03.2021 / 20:35, *.tpnet.pl

Jak nie na boisku to na VAR !!!

odpowiedz
Czesio Fryzjer - 03.03.2021 / 20:32, *.play-internet.pl

Miszta- Jodłowiec, Czerwiński,Żyro 0:1.

odpowiedz
Wwa - 03.03.2021 / 20:31, *.centertel.pl

Frankowski na var jaja Przesmycki gra w kulki

odpowiedz
Syn trenera - 03.03.2021 / 19:55, *.vectranet.pl

Gdzie jest Jaszur ja się pytam.. Przy 2,3 zero mógłby wejść. Smuteczek.. Gość na poziomie Lukinasa poza kadra.. Ehhh takie skrzydła to by było coś..

odpowiedz
Marianek - 03.03.2021 / 19:55, *.tpnet.pl

Koledzy może ktoś podesłać link do meczu. Za pomoc z góry dziękuję.

odpowiedz
Lutek - 03.03.2021 / 20:17, *.play-internet.pl

@Marianek: http://assia1.tv/live2/mix-sport/?lang=pl

odpowiedz
jo - 03.03.2021 / 20:49, *.tpnet.pl

@Marianek: na Ipla masz za 5 zł bez kombinowania.

odpowiedz
Michał - 03.03.2021 / 19:47, *.plus.pl

No to jedziemy z nimi na pełnej.Pozdrawiam

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 03.03.2021 / 19:34, *.52.138

no to czas na kolejną ustawkę - kupon i wieteska dziś w wyjściowym na ŚO, tak więc karny dla Piasta i mecz w czapę, kursy u buka na Piasta spadają

odpowiedz
Kowal - 03.03.2021 / 20:22, *.centertel.pl

@koneser polskiej piłki klubowej: ja dałem 2 i ze wieteska dostanie czerwona. Za 100 jest 1400 do wyjęcia ;)

odpowiedz
On - 03.03.2021 / 19:34, *.plus.pl

Znow w 10 bo ten wspanialy kapitan Jędrzejczak jest jak kula u nogi

odpowiedz
Gramy w jednej z najsłabszych lig w Europie , ale i tak Legia zbytnio w niej nie błyszczy - 03.03.2021 / 19:15, *.com.pl

Legia w Polsce niczym wielkim nie wyróżnia się ponad resztę drużyn w lidze . Męczarnie niemiłosierne są w każdym ligowym meczu . A w Europie to jesteśmy 100 lat za ...

odpowiedz
Zwiecha - 03.03.2021 / 19:27, *.com.pl

@Gramy w jednej z najsłabszych lig w Europie , ale i tak Legia zbytnio w niej nie błyszczy : no i...?

odpowiedz
chrisSiekierki - 03.03.2021 / 19:52, *.play-internet.pl

@Zwiecha: Autor pewnie miał na myśli że inni błyszczą...

odpowiedz
Korek - 03.03.2021 / 19:13, *.chello.pl

Skład chyba optymalny, ale będziemy mądrzejsi po I poł.

odpowiedz
STARR.Y - 03.03.2021 / 22:25, *.t-mobile.pl

@Korpek: przecież napisałem że Legia spada.pocośćie tak kazali.VIV LA Piast

odpowiedz