Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Michniewicz: Wydawało się, że wszystko jest pod kontrolą

Woytek, źródło: Legionisci.com

Czesław Michniewicz (trener Legii): Mecz rozpoczęliśmy bardzo ospale i szybko straciliśmy pierwszą bramkę. Później nie stwarzaliśmy sobie zbyt wielu okazji żeby do przerwy wyrównać.

Po przerwie zaczęliśmy grać szybciej i składniej, zdobyliśmy bramkę wyrównującą. Wydawało się, że wszystko jest pod kontrolą i w najgorszym wypadku czeka nas dogrywka, że kwestią czasu jest to kiedy padnie kolejna bramka dla nas, bo mieliśmy optyczną przewagę, często byliśmy w polu karnym przeciwnika.

Niestety jeden błąd naszych defensorów spowodował, że przeciwnik dostał prezent i wykorzystał go. Czasu do końca było mało, jeszcze mieliśmy dwie okazje, żeby doprowadzić do dogrywki. Nie udało się, bardzo mi przykro, że tak się skończyła nasza przygoda w Pucharze Polski. Liczyłem zdecydowanie na więcej, liczyłem na finał i zdobycie tego trofeum.

Czy gra trzeba obrońcami jest największym problemem? Nie. W przerwie dokonaliśmy zmiany naszego kapitana, bo zgłosił delikatny uraz. Po prostu popełnili chłopaki błąd. Szabanow zbyt lekko zagrał do Mateusza Wieteski. Przeciwnik to wykorzystał, a więcej okazji Piast sobie nie stworzył. Nie możemy mieć pretensji tylko do obrońców, że tego meczu nie wygraliśmy, bo napastnicy i ofensywni pomocnicy nie zrobili tego, czego od nich oczekiwaliśmy. Zdobyliśmy tylko jedną bramkę.

Artem Szabanow grał poprawne zawody. Jeden błąd rzutuje na całokształt. Nie chciał wybijać na oślep tej piłki, chciał zagrać do Mateusza Wieteski. Takie rzeczy w piłce się zdarzają, szkoda, że nam dziś ten błąd się przytrafił przy takim wyniku.

Nie nazwałbym naszej gry przy stanie 1-1 ryzykiem. Czuliśmy, że możemy strzelić drugą bramkę i nie czekać na dogrywkę, dlatego atakowaliśmy dużą liczbą zawodników. Przeciwnik nie wychodził z własnej połowy. Dokonaliśmy wszystkich możliwych zmian, zmieniliśmy nasze ustawienie z trójki na dwóch środkowych obrońców, ale to nic nie dało.

SONDAJak oceniasz pracę Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (98)

+dodaj komentarz
Zbysiu - 05.03.2021 / 09:47, *.chello.pl

Pod kontrolą to będzie jak pan przestanie wystawiać nieudacznika Wieteske.

odpowiedz
Edi - 05.03.2021 / 09:03, *.tpnet.pl

Ten trener nie ma wizji,myśli że Śląsk słaby,niech nie zapomni o Szabanowie, Gwiazdorze Legii,czy już się wyplakal,słaby gracz

odpowiedz
SF - 05.03.2021 / 08:38, *.tpnet.pl

P.Prezesie : Czas na zmiane bo nadal nie ma nic pozytywnego !!!

odpowiedz
Ouzo - 05.03.2021 / 08:21, *.centertel.pl

A mi się wydaje... Że jesteś d... nie trener !!!

odpowiedz
(L)ukasz - 05.03.2021 / 02:07, *.orange.pl

Ten cały Petrilo czy jak mu tam niech wraca do tej 3 ligi włoskiej bo jego treningi defensywy jak widać dają odwrotne efekty do zamierzonych... Zdaje sobie sprawę, że wirtuozow w obronie to my od dawna nie mamy, ale ile można na to patrzeć jak przeciwnik z 0.5 akcji strzela 2-3 bramki... Cała nadzieja w powrocie Lewczuka, Szabanow też się ogra, do tego Jura i jakoś to będzie. Z całą sympatią do Artura to jego forma stopniowo idzie tylko w dół, o Wietesce nie wspomnę.Do tego Mladenovic- ofensywa okej, ale z tyłu tragedia...

odpowiedz
Loslobos - 05.03.2021 / 01:27, *.168.108

Po wczorajszym meczu mówię dość oglądania Legii. Pokazali klasę jak c..j wesoło im, że przegrali j....ć taką drużynę, jedynie nowy zrozumiał co się stało i musiał go zawodnik z przeciwnej drużyny pocieszać a te głąby z Legii ryja cieszą. Wstyd zero klasy i kultury.

odpowiedz
Hugon - 04.03.2021 / 23:09, *.vectranet.pl

Po1 to zrobił 2 błędy jaki obronca przy 1 bramce odwrócił by się tyłem do strzelającego,mecz z piastem mu wybitnie nie wyszedł.Dziwię się Wietesce dlaczego nie czyta klasyków,bo jedynym wyjśćiem z tej sytuacji było złapanie tego napadziora tym bardziej że było parę minut do końca.Przy takim autobusie jaki postawił piast to w 10-tkę by sobie poradzili.

odpowiedz
Kibice - 04.03.2021 / 23:08, *.play-internet.pl

Kolejny marny mecz i zero przeprosin w naszą stronę.Dziecko Fryzjera powinno zostać zdegradowane do drugiego zespołu,a trener drugiego awans do pierwszego.Dobrze że Mioduski na niczym się nie zna i nie robi cięcia kasy.Płać Loczek płać tylko ze swoich pieniędzy bo zadłużysz klub jak iti

odpowiedz
Legia mistrz - 04.03.2021 / 21:46, *.t-mobile.pl

No taśmy się wzmocnił ho ho ho

odpowiedz
(L) uz - 05.03.2021 / 01:34, *.inetia.pl

@Legia mistrz: Jakiś bełkot, coś chciałeś wyrazić? Na jakie taśmy, kto,co ? Jakiś podsłuch?

odpowiedz
R1958 - 04.03.2021 / 21:43, *.t-mobile.pl

Jesteś tak dobry jak twój ostatni i mecz, przysłowie angielskie, warto przemyśleć to p. trenerze

odpowiedz
Normalny człowiek - 04.03.2021 / 21:00, *.chello.pl

Brak ambicji, brak umiejętności.
Widać gołym okiem, że bez Czecha i Brazylijczyka jesteśmy bezbronni.
Taktyki dalej nie ma. Wystarczy jak przeciwnik ma jakie takie pojęcie i okazuje się, że mamy problem.

Zachowanie piłkarzyków to plucie kibicom w twarz. Zero identyfikacji z klubem.
Tylko hajs i selfiki. Wstyd.

Zapominacie piłkarzyki, że kibice nie oddają serca, Legii dzięki waszym umiejętnościom, bo ich pp prostu nie macie.
Proponuję nauczyć się szacunku, a jak nie to wyjazd

odpowiedz
LewLegia - 04.03.2021 / 20:59, *.net.pl

obserwuję sondę o cesiu 711 i tak mi się coś wydaje, że głosy bardzo dobrze i dobrze to jakaś ściema. Nie wierzę, że 60% fanów Legii widzi w tym co robi cesio coś dobrego.

odpowiedz
cuL⚽️t - 04.03.2021 / 18:42, *.amazonaws.com

Myślał Indyk ooooo Niedzieli...a w Sobote .. łeb ucieli.....

odpowiedz
marek45 - 04.03.2021 / 18:41, *.chello.pl

Szabanow reklamowany jako wzmocnienie. I co........ Dwie bramki- to jego zasługa. Niestety w dalszym ciągu transfery nie trafione. zamiast kupować pięciu po 300 tysięcy, lepiej jednego dobrego co zrobi różnicę za 1,5 miliona. To polityka prezesa klubu. kupuję się dużo młodych za grosze, licząc na wykreowanie , ogranie w Legii, aby pózniej sprzedać z zyskiem.

odpowiedz
Derwall - 05.03.2021 / 04:19, *.orange.pl

@marek45: ogarnij się chłopie , oceniasz zawodnika po tygodniu bycia w drużynie (razem z dojazdem ) , a nie zauważyłeś tego że niby mega stoper i gwiazda Jędza , w każdym meczu wali babole , bezmyślne faule dające przeciwnikom karne bądż wolne w bezpośredniej odległości pola karnego , i ten niby gość kieruje blokiem defensywnym a i za takie beznadziejną grę jest kapitanem , to jest dopiero farsa , pośmiewisko na całą ligę , Najgorszy stoper w Legii jaki kiedykolwiek grał u Nas , a kibicuję Legii od 48 lat zanim coś napiszesz zastanów się , pozdrowienia dla kumatych

odpowiedz
bronek49 - 04.03.2021 / 17:25, *.chello.pl

ty trenerku nic nie masz pod kontrola stoperzy jak grali żle tak grają pomocnicy defensywni Slisz i Martins jak w każdym meczu beznadziejni wpuszczasz na boisko ukraińskiego napastnika który dopiero jest drugi tydzień przy zespole a nie wpuszczasz Włodarczyka który jest z drużyna od wielu miesięcy druzyna nie robi żadnych postępów ,wystarczy gdy przeciwnicy oddadzą dwa strzały na bramkie i zdobywaja dwie bramki Legia nie strzela z za pola karnego i nie mają żadnego pomysłu na gre

odpowiedz
WSL - 04.03.2021 / 17:24, *.tpnet.pl

P.Prezesie : Tak dalej byc nie moze bo nawet mistrzowstwa mozemy nie zdobyc wiec czekamy na decyzje odnosnie P, Trenera !!!

odpowiedz
ZGL - 04.03.2021 / 17:16, *.tpnet.pl

Okazuje sie ze nadal nie mamy Trenera !!!

odpowiedz
Lupus - 04.03.2021 / 16:20, *.centertel.pl

Sędziowie nas drukują, przeciwnicy ogrywają jak chcą i jak tu grać?
Jak grać Panowie aby wreszcie było dobrze?

odpowiedz
eLO - 04.03.2021 / 16:33, *.chello.pl

@Lupus: Wziąć kredyt i zmienić prace.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 04.03.2021 / 15:04, *.play-internet.pl

Wydawało się,że Michniewicz to dobry trener........

odpowiedz
exLeginista - 04.03.2021 / 20:54, *.net.pl

@FOREVER LEGIA: skąd ta naiwność? skąd wiara, że ten prezes zrobi coś dobrego? skoro zatrudnia trenera sabotażystę, a nowych zawodników wybiera z zaczarowanego kapelusza Maga jak króliczki, które mają gdzieś gdzie grają byle kasa leciała za występ.

odpowiedz
Bart - 04.03.2021 / 14:35, *.centertel.pl

Obejrzalem druga bramke z 10 razy. Wszyscy wieszaja psy na Szabanowie. Zgoda - za lekkie moze podanie. A czy ktos mi odpowie czemu Wieteska czekal az pilka do niego przyleci zamiast ruszyc dupe i wybic ja do przodu. Moim zdaniem to on odpowiada za tego gola - gdyby wystartowal do pilki nie dal by sie wyprzedzic.
Komentatorzy na Polsacie dno - jakis inny mecz chyba ogladali o poprawnej polszczyznie nie wspominajac. Zenada:(((

odpowiedz
Adam - 04.03.2021 / 15:36, *.chello.pl

@Bart: jeden i drugi bardzo źle, Szabanow za lekko, Wieteska sie zdrzemnał

odpowiedz
DanielO - 04.03.2021 / 21:16, *.comcast.net

@Adam: wietes to się zes..ał. Zreszta nie pierwszy raz.

odpowiedz
WarMaster - 04.03.2021 / 23:42, *.165.49

@Bart: Komentarz w punkt

odpowiedz
LewLegia - 04.03.2021 / 14:05, *.net.pl

Wydawało się ! Jeśli nie potrafi ocenić realnie co się dzieje na boisku to mu się wydaje. Ja jak się nachlam wódy też mam zwidy i halucynację tak jak wczoraj po meczu.
Nasza przygoda z pucharem się skończyła!
Jak dla niego puchar polski to przygoda, a nie praca. To powinien płacić za przeżycia burak.
Czekamy niecierpliwie kiedy nasza przygoda z tobą się skończy.

odpowiedz
Ja! - 04.03.2021 / 14:03, *.tpnet.pl

Śląski jamnik leje nam znowu na nogawkę, a kolejny "trener" Legii jest bezradny. Trzeba do tego przywyknąć. Z Martinami wygrać się nie da!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W lidze też nas wydmuchają. Jeśli nie stworzą sytuacji bramkowej, to sami sobie strzelimy gola. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że gdyby jamnik został trenerem Legii, to byśmy się bronili przed spadkiem. Co umie ta panienka z ogolonymi brwiami, to też widzieliśmy, gdy grała w Legii.

odpowiedz
lob - 04.03.2021 / 13:48, *.chello.pl

Tytuł powinien być : Czesio "wydmuchany" przez Fornalika po raz enty.......Po naukę z taktyki trzeba go wysłać do Gliwic.

odpowiedz
L59 - 04.03.2021 / 13:28, *.chello.pl

W tym klubie jak i w tej drużynie nic nie działa począwszy od prezesa a kończąc na 50% piłkarzy .
D.M. nie ma pojęcia o zarządzaniu klubem piłkarskim
R.K. zajmuje tylko stołek i robi dobrą minę do złej sytuacji
C.M. może jest dobrym trenerem ale nie do Legii
kadra piłkarska prócz kilku zawodników (nie wymieniam z nazwiska ) jest przeciętna źle przygotowana i to od kilku sezonów gra coraz gorzej. Tu potrzeba ludzi z charakterem, charyzmą i oddaniem - t.j. właściciel, prezes, dyrektor, i zawodnicy a widać że prawie wszyscy chcą zarobić na Legii, a tak się nie da zbudować dobrego klubu widzę równanie w dół.. L

odpowiedz
średnia Legia w mega słabej polskiej lidze - 04.03.2021 / 12:39, *.199.153

Puchar przepadł to pokazuje tylko dobrze ze Legia nie Jest żadnym potentatem w lidze . Mistrza może zdobędą Ale nie przewyzszają tej ligi niczym . Mogą wygrać z każdym tak jak i przegrać z każdym w lidze . Przyjdzie grać ze sredniakami w Europie i Legia znów leży na łopatkach

odpowiedz
Leszja - 04.03.2021 / 12:26, *.t-mobile.pl

Taktyka Piasta na Legię. Zamurować dostęp do własnej bramki i liczyć na błąd przeciwnika. Proste i skuteczne.

odpowiedz
Rafał - 04.03.2021 / 12:05, *.tpnet.pl

15 minut porządnej gry , zaraz po zmianach , a reszta bez pomysłu.

odpowiedz
SF - 04.03.2021 / 12:05, *.tpnet.pl

Prawie pol roku pracy w LEGII a taktyki i stylu gry nie ma a kiedy maja byc efekty pracy wiec tylko pozostaje dymisja !!

odpowiedz
Real Deal - 04.03.2021 / 12:04, *.virginm.net

Powiem tak puchar przepadl ,teraz nie bedzie wymowki w walce o mistrza.Gosciu popelnil bledy,nowe otoczenie,trzeba zrozumiec.Ma umiejetnosci bedzie dobrze.Profesjonalista zacisnie poslady I bedzie dobrze.Obrona jest slaba dwoch panow co czasem graja( ostatnio wogole)Luki,Kapustka,Juri,Mlade I Pekhart to pilkarze robia swoje,reszcie czasem wychodzi.Miejmy nadzieje ze nowi odpala I na klape wystarczy,tylko co dalej.

odpowiedz
Ju(L)ius - 04.03.2021 / 11:55, *.vectranet.pl

Szabanowa zotawcie w spokoju... Popełnił dwa babole... Zdarza się... A różnica między nim a Wieteską i Jedzą jest taka, że oni mają takie w każdym meczu i mają to gdzieś... A wy ciągle im dajecie 3...

odpowiedz
E(L)ninio - 04.03.2021 / 11:31, *.interkam.pl

Zachowanie Wszołka po meczu było poniżej jakiegokolwiek poziomu. Uśmiech od ucha do ucha i rozmowy z szatnią przeciwników. Nie oczekuje biczowania czy lamentów, ale poszedłby do szatni i przemyślał swoją grę. Cały mecz na spalonym, a zagrania rodem z okręgówki.

odpowiedz
Michał - 04.03.2021 / 12:38, *.plus.pl

@E(L)ninio: Bo Wszołek to Wesołek.Gra jego i całej Legii to wczoraj tragedia.Jesteśmy ciency jak d..a węża.Liczymy tylko na Luqi i Pekharta

odpowiedz
oLaf - 04.03.2021 / 11:30, *.vectranet.pl

po każdym meczu z Piastem jest taka sama wypowiedź, tylko nazwiska się zmieniają:

"Po prostu popełnili chłopaki błąd. Szabanow zbyt lekko zagrał do Mateusza Wieteski. Przeciwnik to wykorzystał, a więcej okazji Piast sobie nie stworzył."

I co z tego, że mieliśmy przewagę? w pierwszej połowie chyba tylko 1 celny strzał na bramkę!!!

odpowiedz
Janko - 04.03.2021 / 11:19, *.play-internet.pl

Wydawało się.
Czego nie było widać na boisku.
Panie trenerze oby się nie wydawało że mistrzostwo było w zasięgu ręki.
Legia to nie zespół o średnich umiejętnościach to zespół który powinien walczyć o najwyższe cele.
Szkoda, że kolejny rok bez pucharu.
To nie podobne do wcześniejszych pucharowych osiągnięć.

odpowiedz
lob - 04.03.2021 / 11:06, *.chello.pl

Ujowy trener, a do tego pokorny swojemu panu.............to on jest winny, bo mecze wygrywa się taktyką mając nawet trochę szrotu w drużynie.............

odpowiedz
lob - 04.03.2021 / 11:09, *.chello.pl

@lob: Wszołek to już od dzisiaj powinien trenować z rezerwami.......gościu bez ambicji i honoru..........

odpowiedz
Bejson - 04.03.2021 / 11:00, *.chello.pl

Już wiecie dlaczego Dynamo oddało bez problemu Szabanowa na wypożyczenie... Wczoraj był tak kręcony ze głowa mała

odpowiedz
123 - 04.03.2021 / 10:46, *.247.73

Z taka obrona, to pomoc i atak musi byc bardzo skuteczna. Wszystko do korekty.

odpowiedz
ERP - 04.03.2021 / 10:45, *.tpnet.pl

P.Trener widzial jak dobrze poukladany jest Piast a jak LEGIA ?!!!

odpowiedz
trener z lata na lata - 04.03.2021 / 10:40, *.play-internet.pl

To kiedy rozpoczynamy nowy długofalowy projekt?

odpowiedz
AAA - 04.03.2021 / 10:28, *.chello.pl

Wesołek a Ty co taki ucieszony po meczu sabotażysto?

odpowiedz
ERP - 04.03.2021 / 10:27, *.tpnet.pl

Jaka kontrola P.Trenerze gdyby tak bylo to Piast nie mialby nic do powiedzenia a awans bylby po stronie LEGII !!!

odpowiedz
WL - 04.03.2021 / 10:16, *.tpnet.pl

@ Kowal: Zgadza sie ! O czym to swiadczy ?

odpowiedz
SF - 04.03.2021 / 10:12, *.tpnet.pl

P.Miszta czas sie wziasc do solidnej roboty bo moze na treningach tak tego nie widac ale w meczu wszystko wychodzi na minus !!!

odpowiedz
KowaL - 04.03.2021 / 10:11, *.play-internet.pl

Nie ma drużyny i tyle, Wszołek sabotuje, a po meczy klepie się i śmieje z kolegami z Piasta, a Szabanow leży sam, ten obrazek pustego klepiska i leżącego Szabanowa podsumowuje obraz Legii Mioduskiego... to jest DNO!

odpowiedz
Kaprykos - 04.03.2021 / 10:10, *.vectranet.pl

Czy nie ma godnych następców do środka obrony? Szabanow podawał do Wieteski stąd gol... nie winiłbym tylko Szabanowa, gdyby Wieteska myślał dobiegłby do piłki nie byłoby problemu:(

odpowiedz
Felek - 04.03.2021 / 10:10, *.netfala.pl

Kiedy w końcu wyciągniecie te wnioski??? Po kolejnym czy jeszcze po kolejnym przegranym meczu???

odpowiedz
KibicL - 04.03.2021 / 10:04, *.vectranet.pl

To jest dno i wodorosty. W Legii wszystko leży, począwszy od stosunków panujących w drużynie poprzez zawodników, działaczy, trenerów a na właścicielu kończąc. Jedynie Luki i Kapustka wiedzą co jest grane. Pozostali do uśpienia. Komentatorzy zachwycają się Misztą jak to wspaniale gra nogami, być może ala na skakance. Podanie dłuższe jak na 20-30 metrów to już tragedia. W ogóle to wydaje mi się, że on trochę przypomina J.Dudka tzn. wszystko co ma wpaść to wpadnie. Nie widziałem jeszcze jego interwencji więcej jak przeciętnej. Nie znaczy to, że obwiniam go za porażkę. Po prostu widząc jego grę w kilkunastu meczach można dojść do takiej konkluzji. Na jego szczęście jest b. młody i ma jeszcze czas się uczyć.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 04.03.2021 / 10:21, *.orange.pl

@KibicL:

O, to tak samo jak z Majeckim. Ale tacy bramkarze jak widać teraz w cenie.

odpowiedz
Laszlo - 04.03.2021 / 09:49, *.msitelekom.pl

Obrazek po zakończeniu meczu; Artem leży na boisku pozostawiony przez pseudo kolegów z drużyny. Badia podbiega do niego podnosi go i pociesza. Czy wam nie wstyd "piłkarzyki", że zostawiliście samego Szabanowa, czy to jest drużyna??? Żenujące zachowanie.... Wstyd....

odpowiedz
Single malt - 04.03.2021 / 10:30, *.t-mobile.pl

@Laszlo: Ta scena mówi wszystko o naszym ukochanym klubie.

odpowiedz
WSL - 04.03.2021 / 09:39, *.tpnet.pl

Dla dobrego Trenera nie moze sie wydawac wiec Pan nie jest dobrym Trenerem na ktorego w dalszym ciagu czeka LEGIA !!!

odpowiedz
ZGL - 04.03.2021 / 09:32, *.tpnet.pl

Powinien Pan sie zastanowic nad praca w LEGII bo do tej pory nic pozytywnego w grze LEGII nie nastepuje !!!

odpowiedz
Single malt - 04.03.2021 / 09:29, *.t-mobile.pl

Roześmiane gęby Wszołka, Martina i Gwilii i w kontraście załamany Szabanow, którego pociesza... kapitan drużyny gości! To najlepszy komentarz do wszystkich bajek o ambicji, zaangażowaniu i świetnej atmosferze w drużynie. A swoją drogą: Badija , jesteś gość!

odpowiedz
Zzz - 04.03.2021 / 09:52, *.tpnet.pl

@Single malt:
dokładnie...
To jest druzyna?!?!?! Gwiazdeczki, psia twoja...
Badia widać chowany w innej kulturze... szacun!

odpowiedz
dino - 04.03.2021 / 10:28, *.vtelecom.pl

@Single malt:
Dlatego zawsze będę wolal popeniajacego błedy Szabanowa niz te nasze niby-bezbłędne gwiazdki Jedze czy Wietesa

odpowiedz
Kolko - 04.03.2021 / 09:22, *.chello.pl

Jak można przez tyle czasu pracy tutaj nie ogarnąć tematu z obroną i stałymi fragmentami gry.. To jest katastrofa... A ze zmianami jest tak że albo się ich w ogóle nie robi i nie można patrzeć na gre jak niektórzy oddychają rękawami a jak już Pan Czesław zmiany zrobi to są totalnie bez ładu i składu i nie widać żadnej poprawy w grze poza pojedynczymi przypadkami.... Cel jaki powinien być postawiony przed trenerem to dublet. Jak widać już jednego nie zrealizował i to w jakim stylu.. Może trenerem u nas powinien zostać Fornalik.. Przynajmniej może zaczeli byśmy wygrywać z Piastem :P

odpowiedz
Twój Diler - 04.03.2021 / 08:53, *.151.98

Mówiłem ci Czesiu..bierz połowę tego co ci sprzedaję ( bo mocny towar ) i nie w dniu meczu..A potem " Wydawało mi się.." Oj Czesiu Czesiu..

odpowiedz
WL - 04.03.2021 / 08:52, *.tpnet.pl

Z tych przygotowan do meczy nic nie wynika pozytywnego P.Trenerze a nadal nie ma stylu gry !!!

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 04.03.2021 / 08:40, *.t-mobile.pl

A tak SZCZEZE z całej tej kadry to połowa tych piłkarzykow nie powinna reprezentować tego klubu po prostu za wysokie progi I za małe umiejętności .Brawo prezes i cała reszta włodarzy plus cały pion sportowy z panem Kucharskim I z nie UDOLNYM skaltingiem .Niech odpowiedzą sobie gdzie my Brniemy zero postępu. Kto nie INWESTUJE stoi w miejscu a nawet się cofa . Tylko nam kibicom nie jest do śmiechu przykre ale prawdziwe

odpowiedz
Gryf - 04.03.2021 / 08:35, *.play-internet.pl

Dno

odpowiedz
Mateusz z Gór - 04.03.2021 / 08:33, *.orange.pl

Czy to nie jest tak zawsze, że jak Legia straci gola po swoim błędzie to się mówi, że "dała prezent", a jeżeli Legia strzeli po błędzie rywala to się nie mówi, że "dostała prezent", tylko "przycisnęła", "wykorzystała swoje atuty", albo "zmusiła przeciwnika do błędu"? Słyszeliście kiedyś, żeby ktoś "zmusił Legię do błędu"? Oczywiście, że nie! Legia daje "prezenty", bo to nigdy nie jest zasługa rywala tylko zawsze wina Legii. Nienawidzę takiego lekceważącego podejścia do przeciwnika, a stykam się z tym w każdej wypowiedzi sztabów od wielu lat.

odpowiedz
Lfan - 04.03.2021 / 08:30, *.chello.pl

Wszołek i Martins zadowoleni, a najbardziej mecz przeżywał nowy nabytek z Ukrainy... Pocieszyć go przyszedł zawodnik Piasta. Nic z tego nie będzie...

odpowiedz
Zenek sztacheta - 04.03.2021 / 08:27, *.plus.pl

Pomijając grę ale Piast prawie od początku powinien grać w 10 dzban Chrapek falluje naszego i tylko żółta a na var wiadomo kto siedzi

odpowiedz
Echhh - 04.03.2021 / 08:21, *.chello.pl

Jak moze byc pod kontrola, skoro mamy taki szrot w obronie. Co jeden to lepszy.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 04.03.2021 / 08:02, *.t-mobile.pl

NIC NIE było pod kontrolom , a gra co 3 dni to wielki problem Jako trener żadnych sukcesów nie masz Legia się zwija a nie rozwija ,A mieliśmy wejść na wyższy poziom ,A MY zeszlismy 3 poziomy w dół. Niestety powoli zostaje tylko nazwa .Do Europy z czym i z kim te uzupełnienia to komedia .Legia od 6 LAT notorycznie jest osłabiana, a nie wzmacniania. Nasze PODWÓRKO to już jest problem dla nas , a jak będą takie decyzje jak obecnie nie wróżę nic dobrego Po prostu wchodzimy w przeciętność.Nalezy się ogarnąć

odpowiedz
MarcinWLD - 04.03.2021 / 08:22, *.chello.pl

@MARKUS od 51 LAT Legia : Kapustka, Mladenovic, Juranovic, Ślisz, Wszołek, Liquinas - nie ma jakości w tych graczach?
Bardziej upatrywałbym problemów w mentalności.
W pierwszej połowie, Legia przegrywała, kamera poszła na ławkę rezerwowych, a tam widzę Gwilia i Lopes w super humorach, w ogóle meczem nie żyli. Ja przepraszam ale jak taki wchodzi potem na boisko to widzę potem " ojej źle mi się podało"

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 04.03.2021 / 08:55, *.t-mobile.pl

@MarcinWLD: LEGIONISTA się jest ,A NIE bywa

odpowiedz
Pudzian - 04.03.2021 / 07:38, *.tpnet.pl

To i tak by nic nie dało, gotuj kamień Czesiu

odpowiedz
jano s. - 04.03.2021 / 07:17, *.93.147

Nowy stoper przynajmniej przeżywał popełnione błędy.
Ale z czego cieszył się Wszołek po przegranym meczu?
Cała ławka też była bardzo wesoła. To mnie dobiło.

odpowiedz
Olo - 04.03.2021 / 06:53, *.tpnet.pl

Nic nie było pod kontrolą.
Od kilku sezonów jest zjazd drużyny, najgorsze, że zostaliśmy średniakami i te mistrzostwa, to często tylko fart. Nie ma zespołu przed którym inne drużyny mają pełne gacie, to my zaczynamy drżeć przed takimi Piastami, Stalami, czy Podbeskidziem. Dalej jestesmy dumnymi kibicami Legii, ale coraz częściej zakrywamy oczy patrząc na takie spotkania.

odpowiedz
OSA(L) - 04.03.2021 / 07:50, *.t-mobile.pl

@Olo:
W punkt. Dodam tylko, że mimo tego, że na Legię nie przychodzi się dla wyników, a dla atmosfery, to w tych czasach, jak nawet piłkarze jej nie tworzą, to naprawdę coraz ciężej sie to ogląda, a na pewno nie jest to przyjemnością. Zadowoleni do szatni, a Badia pociesza Szabanowa....

odpowiedz
Darek - 04.03.2021 / 06:52, *.t-ipconnect.de

No czesiu z taką grą to do wrzesnia i wypad.Mioduski już pewnie szuka kogoś na twoje miejsce.
Mam nadzieję że Mioduski bedzie konsekwentny i wywali cie w połowie eliminacji tak samo jak zrobił to z Vuko.A więc dwie rundy eliminacyjne do europejskich pucharów i żegnaj chórzysto.

odpowiedz
gutek - 04.03.2021 / 06:47, *.chello.pl

na ławce rezerwowych było widać -czy się stoi czy się leży.
za rok znów spróbujemy ale jeszcze wcześniej np.zespół z Cypru wybije nam puchary z głowy

odpowiedz
ksieciunio - 04.03.2021 / 06:43, *.chello.pl

człowieku czy ty nie widzisz że to nie Szabo zawalił a wieteś był "ospały", daj sobie spokój z Wieteską i Gwiliją - to drewniaki którzy bedą nam zawalac jeszcze nie jeden raz - czerwień dla nich w Legii i out, lepiej niech grają młodzi, przynajmniej sie ograją, Jędza to też już "przeżytek", nie ma sentymentów - Legia musi byc najlepsza, Majster i Pucha to OBOWIĄZEK !!!

odpowiedz
Danie(L) - 04.03.2021 / 08:19, *.play-internet.pl

@ksieciunio: jak zwykle przypomnę, Legia gra o mistrza, o majstra walczą w Wielkopolsce... Lata mijają i coraz więcej Wielkopolan za Legią, czy jak?

odpowiedz
Perkoz - 04.03.2021 / 06:36, *.vectranet.pl

Ale w Gliwicach mamy pewne 3 pkt. tak?

odpowiedz
Franio - 04.03.2021 / 06:00, *.tpnet.pl

Spoko po piłkarzach już spłynęło, oni w dupue mają ten klub

odpowiedz
W(L) - 04.03.2021 / 05:59, *.chello.pl

Radosny Czesław dostał wpier...l od smutnego Waldemara...

odpowiedz
Daszka - 04.03.2021 / 02:04, *.chello.pl

Trenerze Czesławie, Pana największym błędem taktycznym przed tym sfuszerowanym ćwierćfinałem, było to, że do spółki z całym sztabem szkoleniowym nie doszacowaliście strat: kondycyjnych, motorycznych i zdrowotnych, jakich po meczu w Zabrzu doświadczyło kilku wiodących piłkarzy Legii, tzw. pierwszego wyboru. A samo wystawienie, w pierwszej jedenastce, niemiłosiernie poobijanego i poturbowanego zdrowotnie Luquinhasa jest przejawem kompletnego braku wyobraźni. Skromnie napomnę, że "nasz Brazylijczyk", to nie jest cyborg, tylko kruchy zawodnik o wyjątkowej technice użytkowej, który niestety w Zabrzu został fizycznie stłamszony przez śląskich siepaczy przy świadomej bierności "rzeźnika" Frankowskiego. Pomny tego, zdecydował się Pan jednak zaryzykować Jego zdrowie dla [pucharowego ew. awansiku].
Konkludując powyższe stwierdzam, że popełnione dwa /kluczowe/ błędy Artema Szabanowa w dzisiejszym meczu można śmiało zważyć na szali z wykazaną przez Pana pazernością na osiągnięcie korzystnego rezultatu za wszelką cenę.
A póki co, to spaprał Pan i jedno i drugie, w myśl zasady: chytry dwa razy traci.
Legia wyrzucona z PP, a Luqi będzie się jeszcze długo odbudowywał i to pod kilkoma względami...

odpowiedz
kujawiak - 04.03.2021 / 03:25, *.plus.pl

@Daszka: Co Ty pitolisz, Luquinhas w kolejnym meczu i tak pauzuje, piłkarz jest od grania, a nie od lamentowania. Dobrze, że nasz brazylijczyk nie jest takim mięczakiem jak Ty, wstydź się.

odpowiedz
Daszka' - 04.03.2021 / 05:48, *.chello.pl

@kujawiak: Kolego, chyba całkowicie błędnie zinterpretowałeś mój wpis. Ja doskonale orientuję się o niechybnej karencji Luqi w następnym meczu ESA. Ponad to, nie stwierdziłem, że on lamentuje i nie powinien grać. Ale na pewno nie w tym koszmarku z Piastem. Powód? On się nie zregenerował fizycznie i psychicznie po zabrskiej kosiarce. Tak że uprzejmie Cię proszę, abyś nie naginał faktów do swoich własnych wyobrażeń. A co do miękkiego charakteru, to chyba kocioł próbuje przyganiać garnkowi...
Ty doskonale zdajesz sobie sprawę, jakimi intencjami kierowałem się redagując swój wpis. A próbujesz rżnąć przygłupa, notabene pouczającego innych operujących faktami, a nie płytkimi domysłami.
Powtórzę jeszcze raz; trener Czesław wystawiając Luqi od pierwszej minuty tego "sromotniaka" zaszkodził zarówno Jemu samemu, jak i dobru drużyny. Dlatego też, swojego zdania nie zmienię, nie widzę również powodów do jakiegokolwiek wstydu, a Tobie serdecznie doradzam ponowne "przespanie się" z przedmiotowym tematem.
Jutro też jest dzień i to nie tylko na południu Ameryki...

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 04.03.2021 / 01:48, *.52.138

Tak jak pisałem przed meczem pod newsem z wypowiedzią fornalika(celowo z małej litery, bo też jest umoczony) kolejny wałek po przegranej u siebie ze Stalą Mielec i na wyjeździe z Podbeskidziem. fornalik niebezpośrednio zakomunikował nawet przed meczem kto wygra mecz, to samo kiedyś powiedział po przegranej Ruchu Ch. u siebie z Polonią Warszawa 0-3 coś w stylu, że wierzy, że ten mecz jego zawodnicy grali czysto(poszukajcie w necie, a się dowiecie). Oddali puchar za 3pkt w lidze tak jak rok temu zrobili to z Cracovią, która dzięki temu podłożyła się w Warszawie i Legia zdobyła mistrza. Długo jeszcze będziecie się emocjonować tymi gangsterami w koszulkach sportowych, którzy dorabiają u buka na ustawianych meczach? Looknijcie też bloga "piłkarska mafia" o korupcji w polskiej piłce - chyba nie sądzicie naiwniacy, że przymknęli jakiegoś pionka "fryzjera" i wszystko jest czyste? Człowiek zawsze był i będzie chciwy i będzie kombinował - nigdy korupcja się nie skończy.

odpowiedz
Marcel - 04.03.2021 / 01:42, *.t-mobile.pl

To chyba źle się panu trenerowi wydawało. Poza tym to jest Legia, więc tutaj nie wystarcza, jeśli coś komuś się wydaję.

odpowiedz
Franz Zmuda - 04.03.2021 / 01:19, *.plus.pl

Czesiu prośba: ODEJDŹ ! Wydawało mi się..a mi się nie wydaje Ja wiem że ty nie nadajesz się na trenera..Jesteś tej klasy " fachowcem co Franz Smuda..i nie pij już przed meczem " Wydawało mi się.."

odpowiedz
PLBBOY - 04.03.2021 / 00:49, *.inetia.pl

Miejmy nadzieję, że Szabanov różni się tym od Jędrzejczyko&Wieteski, że takie błędy nie przytrafiają mu się w każdym meczu.

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 04.03.2021 / 00:44, *.centertel.pl

Wydaje sie ze mamy obroncow parodystów co potrafia wszystko spier... W B-klasie chłopaki lepiej bronią wstyd i hańba. Wieteska i Jedrzejczyk wo.n, ukrainiec nie lepszy..

odpowiedz
Johny - 04.03.2021 / 00:27, *.orange.pl

Nic się nie stało.... znaczy się stało..... widac bylo chęci i starania. Oby to zaprocentowało na przyszłość.

odpowiedz