Artem Szabanow po meczu z Piastem - fot. Woytek / Legionisci.com

Legia 1-2 Piast

Koniec marzeń o pucharze

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 1/4 finału Pucharu Polski Legia Warszawa przegrała 1-2 z Piastem Gliwice. Jedynego gola dla mistrzów Polski zdobył w drugiej połowie Rafael Lopes, który doprowadził do remisu w 66. minucie. Niestety, kilkanaście minut potem decydujące trafienie zanotował Tiago Alves. W pierwszej połowie dla gości strzelił z kolei Jakub Świerczok.

Legia Warszawa przystąpiła do meczu z Piastem w najsilniejszym możliwym składzie. Już w 1. minucie legioniści stanęli przed szansą na zdobycie bramki - Paweł Wszołek dobrze dośrodkował piłkę w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie zamknął tej akcji. W 8. minucie z gola mogli cieszyć się jednak goście. Błąd popełnił Artem Szabanow, który najpierw dwukrotnie nie upilnował wychodzących do dośrodkowań rywali, a później został oszukany zwodem przez Jakuba Świerczoka. Napastnik Piasta wykorzystał nieporozumienie w defensywie i strzałem z bliskiej odległości pokonał Cezarego Misztę.

W 18. minucie dobre podanie otrzymał Paweł Wszołek, zdecydował się na strzał głową, ale uderzenie to było minimalnie niecelne. Chwilę później przed swoją szansą stanął Kacper Kostorz. Napastnik Legii chciał skopiować akcję z meczu z Górnikiem Zabrze, ale Jakub Czerwiński nie dał się nabrać na prosty zwód. Ostatecznie jednak sędzia przerwał grę, ponieważ legionista znajdował się na pozycji spalonej. W 22. minucie zupełnie niepilnowany Andre Martins oddał mocny, ale niecelny strzał z dystansu. Świetną sytuację legioniści mieli w 28. minucie. Filip Mladenović wykonywał rzut wolny po faulu na Kostorzu, Mateusz Wieteska zdołał oddać strzał głową, ale piłka trafiła tylko w słupek bramki strzeżonej przez Frantiska Placha.

Końcówka pierwszej połowy była bardzo wyrównana. Legioniści wprawdzie prowadzili grę, ale Piast także próbował wyprowadzać swoje akcje. W 42. minucie goście wykonywali rzut wolny. Mocnego dośrodkowania nie wykorzystał jednak żaden z zawodników Piasta. Legioniści do końca starali się odrobić straty, ale robili to dosyć nieporadnie i na przerwę schodzili przy stanie 0-1.

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

Przed rozpoczęciem drugiej części gry trener Czesław Michniewicz dokonał jednej zmiany - z boiska zszedł narzekający na uraz Artur Jędrzejczyk, a jego miejsce zajął Josip Juranović. W 47. minucie Kostorz dobrze utrzymał się przy piłce i zdołał oddać strzał, ale zbyt lekki, by mógł zaskoczyć bramkarza. Legioniści wyraźnie się ożywili, ale nie przynosiło to wymiernych efektów. W 56. minucie trener Legii dokonał kolejnej zmiany - Walerian Gwilia zastąpił słabo spisującego się w środę Andre Martinsa. Zupełnie niewidoczny był także Luquinhas, który w ostatnim czasie prezentował się naprawdę dobrze. Niestety, legioniści nie mieli pomysłu, jak zaatakować w bardziej zaskakujący sposób czy choćby znaleźć się z piłką w polu karnym rywala. Nic więc dziwnego, że w składzie nastąpiły kolejne dwie korekty. Na boisku pojawili się Rafael Lopes i Nazarij Rusyn. Boisko opuścił Kacper Kostorz, który także nie błyszczał w spotkaniu z Piastem.

W 63. minucie mogliśmy obejrzeć chyba najciekawszą akcję Legii od początku drugiej połowy. Gwilia dobrze zagrał do boku, do Juranovicia, ten dośrodkował piłkę, a Bartosz Slisz próbował skierować ją głową do bramki. W 66. minucie legioniści doprowadzili wreszcie do wyrównania. Świetne dogranie Mladenovicia przed bramkę wykorzystał niepilnowany przez rywali Lopes, który z niespełna 5 metrów wpakował piłkę do siatki. Po doprowadzeniu do remisu Legia dążyła do zdobycia drugiego gola. Niebawem swoją szansę miał Gwilia, lecz jego uderzenie z pola karnego zostało ofiarnie zablokowane przez Jakuba Czerwińskiego i mieliśmy tylko rzut rożny.

Zbyt ofensywna gra po doprowadzeniu do remisu niestety zemściła się na gospodarzach. W 78. minucie błąd w wyprowadzeniu piłki popełnił Szabanow, który niedokładnie podał do Wieteski. Z tego wszystkiego skorzystał wprowadzony w drugiej połowie Alves, który przebiegł z piłką nieatakowany kilkadziesiąt metrów, położył na murawie prostym zwodem Misztę i skierował piłkę do pustej siatki. Zimny prysznic przyszedł na graczy Czesława Michniewicza bardzo szybko. Kiedy wydawało się, że kwestią czasu będzie strzelenie przez jego drużynę drugiego gola, niespodziewanie to goście znaleźli sposób na pokonanie bramkarz rywali.

Kilka minut potem bliski gola był Kapustka. Pomocnik rozegrał dwójkową akcję z Lopesem i z jego próbą z dużym trudem poradził sobie Plach. Ostatecznie, pomimo trzech doliczonych minut do regulaminowego czasu gry, Legia nie zdołała już poważnie zagrozić Plachowi. Gliwiczanie po raz kolejny wywieźli z Łazienkowskiej wygraną, a w dodatku tym razem wyeliminowali legionistów z dalszej rywalizacji w Pucharze Polski.

Puchar Polski
1/4 finału
#LEGPIA
bez udziału publiczności
Warszawa
3.03.2021
20:30
Legia Warszawa
Piast Gliwice
Legia Warszawa
1-2
Piast Gliwice
66' Rafael Lopes
(0-1)
Świerczok 8'
Alves 78'
35 Cezary Miszta
55 Artur Jędrzejczyk 46'
4 Mateusz Wieteska
13 Artem Szabanow
22 Paweł Wszołek 60'
24 Andre Martins 56'
99 Bartosz Slisz
25 Filip Mladenović
67 Bartosz Kapustka
30 Kacper Kostorz 60'
82 Luquinhas 81'
59 Kacper Tobiasz
3 Mateusz Hołownia
2 Josip Juranović 46'
8 Walerian Gwilia 56'
17 Mateusz Cholewiak
31 Nazarij Rusyn 60'
20 Ernest Muci 81'
21 Rafael Lopes 60'
28 Szymon Włodarczyk
Frantisek Plach 26
Martin Konczkowski 20
Jakub Czerwiński 4
Tomas Huk 5
Jakub Holubek 14
Arkadiusz Pyrka 77
Patryk Sokołowski 18
75' Tomasz Jodłowiec 3
64' Michał Chrapek 6
64' Dominik Steczyk 16
75' Jakub Świerczok 70
Jakub Szmatuła 1
75' Tiago Alves 7
Kristopher Vida 10
75' Michał Żyro 11
64' Mateusz Winciersz 15
64' Patryk Lipski 17
Gerard Badia 21
Javier Ajenjo Hyjek 23
Piotr Malarczyk 34
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysław Małecki, Kamil Potrykus
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Bartosz Kot
Trener: Waldemar Fornalik
Asystent trenera: Tomasz Fornalik
Kierownik drużyny: Adam Fudali
Lekarz: Maciej Mierzwiński
Masażyści: Grzegorz Biliński
Sędziowie
Główny: Jarosław Przybył
Asystent: Marcin Borkowski
Asystent: Adam Kupsik
Techniczny: Łukasz Kuźma
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (217)

+dodaj komentarz
SzB - 05.03.2021 / 09:48, *.pljtelecom.pl

Porażka na konto trenera i jego myśli taktycznej. Piłkarzy mamy jakich mamy, szczególnie w formacji obronnej. Mimo to, pokazali, że potrafią wykrzesać z siebie trochę umiejętności.
Zachowania wszołka nie ma co komentować, nie wierzę, że ktoś się łudził, że on tu przyszedł po coś innego niż kasa i ostatnia szansa żeby gdzieś próbować się sensownie odbić.

odpowiedz
LisekChytrusek - 05.03.2021 / 08:33, *.t-mobile.pl

Ja tam Legii życzę mistrzostwa co roku bo później mam z nich ubaw jak dostają lanie od jakiś ogórków pół amatorów :D

odpowiedz
pułapkanaszczurkachytruska - 05.03.2021 / 14:29, *.plus.pl

@LisekChytrusek: no tak, bo amice to bezsensu życzyć niemożliwego:D i też mam ubaw z ogórkowego zarządzania lachem heja

odpowiedz
Gość - 04.03.2021 / 22:00, *.datapacket.com

Tę porażkę zapamiętam na bardzo długo. Roześmiana gęba wszołka ciołka po meczu udowodniła dobitnie gdzie ma k(L)ub i nas wszystkich. Roześmiany, wyluzowany grajek ciołek ściskający się z przeciwnikiem olewający leżącego na murawie, załamanego kolegę z drużyny. Wgrać, przegrać, co za różnica. Aby na koniec miesiąca na koncie się zgadzało. Legia to my! I nikt więcej!

odpowiedz
D - 04.03.2021 / 23:03, *.play-internet.pl

@Gość: Wesołek pokazał kim jest sprzedawczyk Czesiek.Pudel ma ból pupy bo nie wie co zrobić.Michniewicz załatwi Legię jak załatwił U21.Trener bez sukcesów.Pudel na piłce się nie zna i płaci płaci i będzie płacił.Jeszcze niech przegrają Majstra to wtedy się zacznie.Klub przepłacanych piłkarzyn oraz emerytowanych 35-40 Latków.Legia to obecnie My Kibice z których zaczyna się śmiać cała Polska.Po tej porażce nie dostanie nawet 5 złotych Pudel z mojego portfela.

odpowiedz
Arek - 04.03.2021 / 23:16, *.tpnet.pl

@D: Ty na bank nie, skoro piszesz majster.

odpowiedz
(L) uz - 05.03.2021 / 02:00, *.inetia.pl

@D: Kibice w całej Polsce to wyją ze śmiechu z łacha , Majstrze. A wyją dlatego że łach w każdym meczu daje d..y lub ją ratuje fartem. Nawet nie ma porównania z Legią , która ma swoje problemy ale mentalnie i grą w porównaniu z łachem jest w innej lidze, drogi Majstrze.
Chyba forum ci się pomyliło , pyro.

odpowiedz
STS Sport to Syf - 05.03.2021 / 06:20, *.centertel.pl

@(L) uz: mordzeczko cala ta liga jest ustawiona pod bukmacherke i wiekszosc lig na świecie oraz wiekszosc dyscyplin sportowych tam gdzie jest hajs i tam gdzie wsadzil swoje brudne lepkie rece bukmacher , Lech gra tak jak bukmacher pozwala , Legia tak samo , wystarczy popatrzec na wyniki wszystkich lig co tam sie k... dzieje a glupie cwoki leca obstawiac i zawsze jeden nie wchodzi na kuponie ? Przewaznie ten rozgrywany najpozniej ? A po co ten var ? Jak i tak sedzia moze go olac , patrz lige hiszpanska i angielska co ram sie wyprawia teraz , poza tym mam teorie co do uzytecznosci var u w orzekretach , zwlaszcza ze mozna obstawiac live ...a wiec drogi panie im mniej nas gra u buka tym sport bedzie czystszy , pogonic ta bande zlodzieji...

odpowiedz
Kieł - 05.03.2021 / 08:46, *.play-internet.pl

@STS Sport to Syf: ja większych głupot dawno nie widziałem. Dodaj do tego,że ziemia jest płaska a covid nie istnieje. A Andrzeja Dudę porwali kosmici i się za niego przebierają. Ręce opadają.

odpowiedz
Mietek - 04.03.2021 / 19:18, *.play-internet.pl

Legia grała lepiej ale straciła głupie bramki z niczego. Na tym polega słabość Legii. Z każdym w naszej parszywej lidze ma przewagę ale czasem to nie wystarczy. Trzeba wiedzieć co zrobić z piłką w polu karnym przeciwnika i grać szybciej. Puchar nie jest taki ważny, ważniejsze jest mistrzostwo ale przeraża to, że Legia może przegrać z każdym po niezłej grze, ale po fatalnych indywidualnych błędach. Taka gra nie ma szans powodzenia w Europie, a przecież ona chyba jest celem, a nie puchar Polski.

odpowiedz
Dziadek46 - 04.03.2021 / 18:56, *.47.26

Nie wiem dlaczego za faul na Luqinhasie w ok 10 min z boiska nie wyleciał Chrapek. Wiadomo na Vaże Frankowski.Po tym faulu Luqnhas
jakby znikł z boiska. Najgorszy zestaw sędziowski jaki się mógł trafić

odpowiedz
olew - 04.03.2021 / 21:38, *.vectranet.pl

@Dziadek46: przesada, pierwszy faul na Luqui i od razu żółtko, naprawdę w porównaniu z Zabrzem rzadko go kopali, bo sędzia dał żółtko za pierwszy na nim faul, chyba w ogóle pierwszy faul w meczu, wczoraj sędzia nas nie skręcił , jak to miało miejsce w Zabrzu, byliśmy słabsi , niestety

odpowiedz
M3 - 04.03.2021 / 22:14, *.jmdi.pl

@olew: Byliśmy słabsi? Chyba ty miałeś słabszy wieczór i odpadłeś przed pierwszym gwizdkiem. Kartka powinna być w 100% czerwona.

odpowiedz
gazza - 04.03.2021 / 18:36, *.inetia.pl

Z czego cieszył się po meczu Wszołek ??? Przecież top jakby napluć nam w twarz...Nie trawię tego zawodnika i zapewne nie jestem odosobniony...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 04.03.2021 / 19:11, *.chello.pl

@gazza: Wszyscy gnoili Kante, za kopanie koszulki, gdy wściekły z powodu kontuzji, musiał zejść do szatni. Moim zdaniem, zachowanie Wszołka, który radośnie gratuluje przeciwnikowi zwycięstwa, podczas gdy kolega z drużyny przeżywa swój błąd, leżąc na boisku, jest sto razy gorszym łajdactwem.

odpowiedz
Lester Chwalipięta - 04.03.2021 / 18:34, *.chello.pl

Chopin na taczkę, Kręcina na taczkę, zawodników zaprośić na terapie liściową

odpowiedz
Arecki - 04.03.2021 / 18:00, *.com.pl

kapitanie (celowo z małej litery) ArturzeJĘDRZEJCZYKU, gdzie byłeś po meczu jak Ukrainiec leżał sam na pastwisku(inaczej nie można nazwać boiska do gry)...….

odpowiedz
Matigol - 04.03.2021 / 20:43, *.orange.pl

@Arecki: 100% racji i poparcia.

odpowiedz
Książę Nocy - 04.03.2021 / 17:54, *.inetia.pl

Spodziewana przeze mnie porażka. Piast lepszy fizycznie, dobrze zorganizowany. Legia jak dziecko we mgle (jak zazwyczaj). Obrośli chyba w piórka po wygranej z Potężną Wisłą Płock. Generalnie połowa składu do wymiany u nas. Najbardziej jednak BULWERSUJĄCE jest zachowanie całej drużyny. Ukrainiec leży załamany (słusznie) na boju, a ci schodzą i mają wszystko w dupie. Serio nie chciałbym mieć takich kolegów w ekipie. Lepszy już wróg. To zachowanie najlepiej pokazuje, że oni tam nie są od robienia wyników, a od odcinania kuponów. Michniewicz też coraz niżej w moich oczach, przez brak konsekwencji i wystawianie ciągle beznadziejnych sabotażystów.

odpowiedz
bronek49 - 04.03.2021 / 17:10, *.chello.pl

ta porażka to jest na konto Michniewicza dokąd w takiej kiepskiej formie będą Ślisz, Martins z których nie ma pozytku ani z przodu a tym bardziej w defensywie to własnie oni i stoperzy są najsłabszymi formacjami po co Moduski wział tego trenerzyne od obrony skoro nie ma żadnych postępów Gwilla słabiutki nie trafia do bramki z kilku metrów ,dlacvzego trener wpuszcza na boisko ukraińca który dopiero jest tydzień a nie wprowadza Włodarczyka który trenuje z jedynką od dłuższego czasu co ten chłopak sobie myśli nie ma żadnej motywacji do treningów i tak niszczy się młodzież w Legii

odpowiedz
Kojot - 04.03.2021 / 16:34, *.play-internet.pl

Artem- i tak jesteś lepszy od Jedzy i Wietesa wziętych razem z rodzinami.

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 04.03.2021 / 16:11, *.centertel.pl

Szabanow - ok popełnił błąd ( na takiej murawie nie trudno o błędy) ale przynajmniej chłopak cierpiał I TO JEST K..... NAJWAZNIEJSZE a nie chodził rozesmiany jak wszolek
Piast niczego nie pokazał w tym meczu - mieli potęznego farta
DO LEGII TEZ NIE MAM ZASTRZEZEN ZA GRE, TYLKO TEN wszolek

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 04.03.2021 / 16:01, *.centertel.pl

Panie Trenerze - mam nadzieję, że odstawi Pan błazna wszołka na dłużej za jego usmiechy i poklepywanie Fornalika . To jest potwarz dla nas KIBICOW LEGII, którzy po takich porazkach nie śpią całą noc, a ten sk........ chodzi roześmiany + wychodzenie na spalone wg. mnie celowe niech wypi......... do Fornalika jak najkszybciej !!!!! a teraz go do rezerw proszę odesłać

odpowiedz
cuL⚽️t - 04.03.2021 / 15:58, *.37.112

A ja dalej nie moge zrozumieć.. jak można było tego meczu nie wygrać?!Czy D.Mioduski ukarał winnych?!czy znowu kibice na forum muszá mu podpowiadać co robić?!

odpowiedz
Matigol - 04.03.2021 / 15:12, *.orange.pl

Jeśli chodzi o sam mecz to osobiście spuszczam zasłonę milczenia.
Jedyny który się przejął porażką to Szabanow - pozostali (z Wszołkiem na czele który miał uśmiech od ucha do ucha i dowcipkował sobie w najlepsze z Fornalikiem) nawet nie próbowali udawać że są przejęci i smutni. Żaden z nich nie podszedł do Szabanowa, nie wsparł go. To pokazuje jaką mamy szatnię i gdzie mają wyniki oraz dobro zespołu zblazowane gwiazdeczki. Szacunek dla Badii - niby zwykły gest a jak niespotykany w dzisiejszych czasach. Czyżby puchar za ligę jak rok temu z Craxą? Klątwa meczów z Piastem trwa w najlepsze. Oby po niedzielnym meczu we Wrocławiu nastroje w komentarzach były o wiele lepsze. Z fartem !

odpowiedz
Afro - 04.03.2021 / 14:41, *.206.120

Z cyklu nie znam się a się wypowiem.

Pierwsza bramka dla piasta to raczej na konto Wieteski bo rzucił się w panice i przeszkodził i Miszcie i Szabanowowi. Co innego, że Miszta też panika.

Przy wrzutce Mladenovica Wieteska i Kostorz w jednym miejscu, jakby napastnik był gdzie powinien, czyli na środku to pewnie by dobił i byłaby bramka.

Druga bramka dla piasta to Szabanow i znów powolny i elektryczny Wieteska... ale zobaczcie, że nikt już od jakiegoś czasu nie wychodził na pozycje... Z drugiej strony takie nonszalanckie podania to kryminał.

Skoro nasz mistrz trener zna tak dobrze innych trenerów to mógł przewidzieć jaka będzie ich taktyka i uczulić na zbyt swobodną grę. Fornalik antyfutbol, zgoda ale jak nic innego nie umieją? Na koniec meczu jak grasz autobus wpuszcza się świeżego napadziora i liczy na taki błędy jak popełnili Szabanow z Wieteską.

I tradycyjnie Gwilia brak słów - panika w oczach i do najbliższego albo strata.

odpowiedz
Jani - 04.03.2021 / 17:02, *.chello.pl

@Afro: Gvilia grał o klasę lepiej od Kapustki, Slisza, Martinsa i Luquinhasa. Przynajmniej stwarzał zagrożenie w przeciwieństwie do tamtych. Powinien mieć asystę i gola. G... wiesz, a się mądrzysz

odpowiedz
WwW - 04.03.2021 / 17:26, *.net.pl

@Jani: Powinien mieć a ile zanotował strat, niedokładnych podań? O klasę lepiej? Ktoś tutaj raczej inny mecz oglądał...

odpowiedz
Zlb82 - 04.03.2021 / 13:57, *.t-mobile.pl

Petarda zachowaly sie Nasze zwiezdy!!!Jeden z Nas rozpacza na murawie i pociesza go...Badia!!!!CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM HAHAHAHA!!!!Widac że fajnie jest!!!

odpowiedz
Prezio - 04.03.2021 / 13:44, *.tpnet.pl

Bądzmy szczerzy Ten klub stał się mega przeciętny i tylko beznadziejność tej śmiesznej ligi pozwala nam zdobywać cały czas Mistrza...

odpowiedz
AAA - 04.03.2021 / 13:29, *.chello.pl

Gdzie byłeś pseudokapitanie jak po meczu jedynego przeżywającego porażkę Szabanowa pocieszał Badia?
Kuruj się jak nadłużej.

odpowiedz
Derwall - 05.03.2021 / 04:04, *.orange.pl

@AAA: w samo sedno ,pełne poparcie

odpowiedz
Ju(L)ius - 04.03.2021 / 12:27, *.vectranet.pl

A o tym faulu nikt się nie zająknął nawet, że jakaś choćby kontrowersja... Już nie wspomnę o tym jak można dać żółtą Luqiuemu za zwykły faul (ten z meczu z drwalami z Zabrza), czy za ściągnięcie koszulki i także żółtą za wjechanie korkami w łydkę.... Dosyć szeroka ta definicja faulu na żółtą kartkę....

odpowiedz
Szpaku - 04.03.2021 / 13:46, *.net.pl

@Ju(L)ius: definicja jest prosta. Nie wolno ani wjeżdzać w łydę, ani uprawiać eksibicjonizmu. Czego nie rozumiesz?

odpowiedz
Ju(L)ius - 05.03.2021 / 18:46, *.vectranet.pl

@Szpaku: Rozumiem, że te dwa faule to dla ciebie to samo...?

odpowiedz
Ju(L)ius - 04.03.2021 / 12:20, *.vectranet.pl

Może teraz to już mało ważne - ale o faulu na Luquinhasie z 10 czy 11 minuty warto by było wspomnieć... Fakt - nie polowali już na Luqiego (sam się kompromitował), ale WJECHANIE KORKAMI W ŁYDKĘ to już podchodzi pod czerwoną... Oczywiście jest to pomarańczowa i decyzja do wybronienia, problem jest inny - BRAK KONSEKWENCJI SĘDZIÓW!! W jednym meczu sędzia za jakieś zagranie daje np.: żółtą, a za podobne TEN SAM SĘDZIA w innym meczu czerwoną... Dziwne...
Dla porównania podam przykład słynnego czerwa Kante sprzed roku - mecz prawie równo rok temu, też z Piastem, też w Warszawie, też 1:2 i kto sędziował TEŻ PRZYBYŁ!!!!!!)... No i faul też był na początku meczu... BARDZO CIEKAWE...
Warto się naprawdę temu przyjrzeć dokładniej...

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 04.03.2021 / 12:04, *.55.238

Szbanow chyba jedyny który się przejął porażką. Owszem po jego błędzie. Ale widać że chłopu zależało i ma jakieś ambicje. A że cała drużyna go olała to o czymś świadczy. Żenada.

odpowiedz
bez - 04.03.2021 / 13:25, *.47.100

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn. : Nikt z drużyny nie podszedł do niego po meczu. Dopiero Badia z gliwic. Dobra atmosfera musi być w drużynie

odpowiedz
Wolfik - 04.03.2021 / 13:49, *.mm.pl

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn: Teraz takie czasy - wszystko na luzie. Czym ma się przejmować taki Wszołek kasujący tyle kasy w miesiąc co my w rok? Że odpadli z PP? A ch... z tym, ważne że na konto wpłynęło. Za pół roku gościa w klubie już nie będzie, ma się stresować jakimś tam gównianym meczem?

To też jest jednym z czynników dokąd zjechała nasza liga. Gdyby kluby wzięły się na sposób i zaczęły płacić za wyniki, może byłoby inaczej. A tak - raz się wygra, raz przegra. W sumie co za różnica....

odpowiedz
OSA(L) - 04.03.2021 / 20:27, *.t-mobile.pl

@Wolfik:
Ja bym jeszcze dodał, ze oprócz zainkasowania co miesiąc, to jeszcze mecze co tydzień, a nie co trzy dni w którymś tygodniu z terminem 1/2 PP, bo po co się przemęczać ???

odpowiedz
Krzysztof - 04.03.2021 / 11:31, *.centertel.pl

Głowa do góry Legio.
Puchar odjechał,walczcie o Mistrza.

odpowiedz
Rykki - 04.03.2021 / 11:14, *.net.pl

Szkoda tych naszych "wypocin" bo tyle one znaczą dla Pudla i spółki z grajkami włącznie co nic , robią z Nas idiotów , My skaczemy sobie do gardła a to ich "kupa" w tym wypadku najlepsze określenie obchodzi !!! Legia straciła swój honor szczęście w nieszczęściu że stadiony zamknięte , bo teraz każdy w domu wyładowuje swoje "zadowolenie" z arcymistrzowskiego poziomu jaki prezentuje cały ten "antylegijny Klan " z prezesiną , trenerem i kopaczami włącznie . Łza się w oku kręci a wstyd potęguje jak każdy odblokowuje się na Legii przyjeżdżając na Ł3 jak po swoje - może ich zaszczepić ale nie na Covid !!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.03.2021 / 13:08, *.orange.pl

@Rykki: Ciesz się, że jeszcze można o takich sprawach pisać, bo nie wiadomo, co będzie dalej. Może za jakąkolwiek krytykę zostaniemy skazani na łagry, albo 100 lat pracy w kamieniołomach. Będziesz mógł pisać tylko tak: Kochany Panie Prezesie, ależ Pan ma super uczesanie, ostatnim który miał tak modną fryzurę był Fryderyk Chopin. A zapach Pana perfum do dzisiaj siedzi mi w nosie i tak cudownie się tam wierci. I tak przewspaniale prowadzi Pan klub do rozwoju, na każdym kroku to widać. Jest przecudnie i niech Pan zostanie na zawsze w Legii...

odpowiedz
Mariof - 04.03.2021 / 11:11, *.centertel.pl

Po raz kolejny Wieteska pokazuje że jego czas w Legii minął i to że ciągle gra to jest totalne nieporozumienie

odpowiedz
jurand - 04.03.2021 / 12:29, *.chello.pl

@Mariof:Przeczytałem, że Kowalczyk bardzo się zdenerwował na Szabanowa, pytam dlaczego nie krzyczy i nie krytykuje swoich kolegów Jędze, Witeskę, ile oni meczy zawalili. Chłopak popełnił błąd to fakt, a jak zagrał atak i kto tu zawinił?

odpowiedz
olew - 04.03.2021 / 11:06, *.vectranet.pl

przegraliśmy z niezłą drużyną , byli wczoraj lepsi, taka jest piłka, gdyby Legia wygrywała wszystko nie byłoby zabawy, oczywiście żal jak po każdej porażce, ale może to ich nauczy, że jak cisną to na środku musi zostać szybki obrońca dla ewentualnej gonitwy, bardziej szybki niż masywny, pozostaje tylko liga, szkoda... ale głowy do góry, LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
Trec - 04.03.2021 / 17:01, *.chello.pl

@olew: nie byli wczoraj lepsi

odpowiedz
AS - 04.03.2021 / 11:00, *.chello.pl

Saska Kępa (L)
Lepiej bym tego nie napisał :) bravo bravo bravisimo. :) :) :)

odpowiedz
floyd - 04.03.2021 / 10:58, *.t-mobile.pl

Co się musi wydarzyć żeby w końcu odstawili tego sabotażystę Wszolka??? Przegraliśmy mecz nie przez szlabanowa czy wieteske a właśnie przez tego durnia. Tyle ile sytuacji on spieprzyl przez swoją bezmyślność i brak formy to dramat. Gdyby na jego miejscu był normalny skrzydłowy to wynik byłby 10:2

odpowiedz
Wsiołek usmiechniety - 04.03.2021 / 11:00, *.chello.pl

@floyd:
Najbardziej wkurzyła mnie jego zadowolona gęba po meczu, po którym powinien zniknąć w szatni (na dłużej)

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 04.03.2021 / 10:27, *.t-mobile.pl

To wszystko jest tak przewidywalne od lat... Nie przejmujcie się, że Pucharu nie będzie, bo mistrza Polski już mamy - widać, że jak co roku, nikt tego tytułu mistrzowskiego nie chce zdobyć. Pyry z Lecha muszą się bronić przed strefą spadkową, a Raków i Pogoń robią wszystko, dosłownie wszystko, żeby tego mistrza nie zdobyć. Więc to brzemię znowu spadnie na Legię, znowu jakaś feta na łajbie płynącej Wisłą, a później tradycyjnie...trafimy w eliminacjach do LM a później do LE na jakieś nikomu w poważnej piłkce nożnej nieznane wynalazki i...piłkarski Polexit znowu będzie faktem. A później znowu kolejna edycja rozgrywek tej, jednej z najsłabszych w Europie Ekstraklas i tak w koło Macieju... Jak mówiła w "Sami swoi" babka Pawlakowa: był czas przywyknąć.

odpowiedz
Edek z fabryki kredek - 04.03.2021 / 10:36, *.t-mobile.pl

@Saska Kępa (L): w pumkt

odpowiedz
Kieł - 04.03.2021 / 21:08, *.t-mobile.pl

@Saska Kępa (L): Kolego głowa do góry! Jest duża szansa,że załapiemy się na ten nowy ogórkowy puchar!

odpowiedz
PP - 04.03.2021 / 10:22, *.tpnet.pl

Marzenia sie skonczyly a jak bedzie z Mistrzem zzobaczymy !!

odpowiedz
123 - 04.03.2021 / 10:15, *.247.73

Przy takiej obronie, to pomoc i atak powinny byc duzo mocniejsze. Co straci obrona, to dwie pozostale formacje musza odrobic conajmniej.
Z drugiej strony winni sa wszyscy. Z taka przewaga w statystykach powinni wygrac w cuglach.
Klania sie skutecznosc i brak pomyslu z przodu. Nie mowiac o kreatywnosci, technice i inteligencji boiskowej.

odpowiedz
(L) - 04.03.2021 / 10:08, *.orange.pl

Wstydziocham się za te kopaczynki ..Jest mi po prostu wstyd.

odpowiedz
(L)ofciam takie komenciki - 04.03.2021 / 11:03, *.chello.pl

@(L) : zapomniałeś/łaś o papatkach dla piłkarzuniów, buziuni!

odpowiedz
atmosferic - 04.03.2021 / 10:05, *.orange.pl

Niech Legia zrezygnuje z tych pucharow w pi...u - po co sie osmieszac znowu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.03.2021 / 09:56, *.centertel.pl

Ps 2. Od 5 lat mowi pan przepieknie, ale to wszystko nie ma pokrycia w rzeczywistosci. Kto bedzie takiego czlowieka traktowal powaznie? 5 LAT TO TRWA. Ile mozna sluchac tego bredzenia, wielu ludzi ma juz tego dosc. A sa tacy, ktorzy turlaja sie ze smiechu, po posadzce. I mam miec do nich pretensje? Kto do tego doprowadzil? Pazerny na miodek, Kubus Puchatek....?

odpowiedz
GL - 04.03.2021 / 09:56, *.tpnet.pl

P.Gwilia nie powinien grac a co prezentuje to widac P.Trenerze !!

odpowiedz
grzesiek - 04.03.2021 / 09:52, *.centertel.pl

I gdzie sa ci wszyscy ktprzy uznali dotychcxasowa prace trenera jako dobrą?

odpowiedz
Miki - 04.03.2021 / 09:52, *.inetia.pl

Legijny teamwork: https://cdn-0.legionisci.com/pho/photos21w/21piast2_f43.jpg

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.03.2021 / 09:50, *.centertel.pl

Ps. Panie wlascicielu klubu, albo pan tego nie wie, albo pan tego nie rozumie. Oni wszyscy maja z pana BEKE. Najwieksza w Europie. Ale wie pan co? Maja racje, ze turlaja sie ze smiechu. Bo to wyglada tak, jakby przyszedl do duzej firmy, z wieloletnimi tradycjami, czlowiek starajacy sie o prace prezesa. I wszystko byloby fajnie, gdyby nie to, ze ubral sie w stroj klauna, z butow wystaje sloma, makijaz jakby za chwile mial wyjsc na arene, a dodatkowo w gaciach pelno smrodu. W reku trzyma swiadectwo ukonczenia kursu czyszczenia szaletow. Prosze wyobrazic sobie reakcje wszystkich zatrudnionych w tej firmie....

odpowiedz
olew - 04.03.2021 / 11:14, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: nie na temat, nieprawda i kompleksy, Legia jest w Polsce najlepsza od wielu lat, nie tylko oczywiście z powodu właściciela, ale bez niego byłoby to niemożliwe, dziś jest Mioduski, jutro może będzie Kowalski, to piłkarze i trener przegrali z Piastem, mają dobre warunki, klub jest stabilny, oczywiście może być lepiej, ale nie jest najgorzej, prawie cała Polska nas nienawidzi, nienawidzi bo zazdrości.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.03.2021 / 12:56, *.orange.pl

@olew: Nie wiem, ile i kto płaci ci za te wpisy, ale płacą albo za mało, albo wybrali nieodpowiedniego człowieka. To jak najbardziej oddaje targedię Legii. Nic a nic nie rozumiesz, i piszesz brednie. Stabilny klub z długiem 150 milionów, oczadziałeś? Właśnie dlatego, że jak napisałeś, dla takich ludzi, jak Ty, "nie ma znaczenia, kto jest właścicielem klubu" jest ten cały bajzel. Bo skoro nie ma znaczenia, to po co w ogóle właściciel?? Zapytaj lekarza prowadzącego, co o tym myśli...

odpowiedz
WL - 04.03.2021 / 09:28, *.tpnet.pl

Zeby z 5m nie trafic w swiatlo bramki to takie strzaly sa zamierzone !!!

odpowiedz
SF - 04.03.2021 / 09:26, *.tpnet.pl

Nabytek LEGII dal awans rywalom !!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.03.2021 / 09:23, *.centertel.pl

Po krotkich rozmyslaniach, bo szkoda czasu na dluzsze, jeszcze jedno dodam. Mecz zawalil rowniez trener. Fornalik ustawil zespol bardzo defensywnie i to ze tak sie stanie, znajac tego goscia, bylo wiadomo. Michniewicz powinien to wiedziec. I zamiast radosnej tworczosci, tym razem trzeba bylo ustawic Legie troche bardziej defensywnie i podpuscic Piasta. Gdy slyszalem na poczatku sezonu o zmianie ustawien w trakcie meczu, pomyslalem, ze wreszcie jest ktos, komu taktyka nie jest obca. Tylko okazalo sie, ze teoria to jedno, a praktyka co innego. Oczywiscie do tego potrzeba tez odpowiednich wykonawcow. Nie wiem, co sie dzieje w szatni, ale ewidentnie widac grupy, kasty, radosc z porazki. Klub jest w rozsypce. Zastanawiam sie jeszcze nad jednym, czy zobowiazania wobec pilkarzy sa regulowane na czas...Oczywiscie, oni powinni orac boisko, mimo wszystko. Ale niestety to ma znaczenie, zwlaszcza gdy zatrudnia sie najemnikow, bez charakteru...A niestety widze tu stado takich miekiszonow. Generalnie, to mozemy byc w takim ciemnym zakatku, o jakim nawet trudno pomyslec. Bo na pewno nie wiemy wszystkiego. Ale to, co juz wiemy i co widac to jedna wielka masakra klubu, ktory na to zwyczajnie nie zasluguje panie Dariuszu....

odpowiedz
Karlito - 04.03.2021 / 10:04, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek:
Kompletnie się nie zgadzam.
Jest takie powiedzenie w boksie, że możesz mieć plan na całą walkę, dopóki nie otrzymasz pierwszego, mocnego ciosu.
I tu było podobnie. Bramka na początku meczu, trochę z przypadku i co dalej? Grać defensywnie, bo taką mamy taktykę na ten mecz?
Wiadomo, że grając ultraofensywnie narażamy się na kontry, ale bramki, szczególnie druga, padały po indywidualnych błędach. Na to nie ma planu.
My tracimy prawie wszystkie bramki przez błędy indywidualne, a nie przez koronkową akcję przeciwnika.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.03.2021 / 12:52, *.orange.pl

@Karlito: Porównanie boksu do piłki nożnej, to jak porównanie odgłosu kobyły lejącej na blachę, do szumu morskich fal....

odpowiedz
Gargamel - 04.03.2021 / 09:14, *.centertel.pl

Najlepszą sytuację miał Gargamel z 5 metrów nie trafił w bramkę...podobno był spalony ale na powtórkach było widać, że nie było spalonego.

W Kurniku grał dobrze ale u nas to padaka

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 04.03.2021 / 09:13, *.chello.pl

Doczekamy się szybkiego stopera?

odpowiedz
SF - 04.03.2021 / 09:05, *.tpnet.pl

Walczylismy a i tak odpadlismy nie po raz pierwszy !!!

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 04.03.2021 / 08:17, *.jmdi.pl

Piast ma zdobyć puchar Polski i tyle w temacie

odpowiedz
B - 04.03.2021 / 09:53, *.tvksmp.pl

@ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ: Zgadza się. A Legia ma mistrzostwo. Takie rzeczy ustala się wcześniej. Koniec sportu.pl

odpowiedz
X - 04.03.2021 / 08:03, *.chello.pl

Z taką obroną ... ekhhh.

odpowiedz
LSANMBRD - 04.03.2021 / 07:55, *.centertel.pl

Kolejny dowód na cudowną wizję piłki nożnej przez Michniewicza. A admin niech usunie niepochlebny komentarz nt. Chórzysty broniąc wrogą Legii. 13 wszyscy pod stadion! LEGIA TO MY!!!

odpowiedz
HAHAHA... - 04.03.2021 / 09:09, *.inetia.pl

@LSANMBRD: lecz się....

odpowiedz
LSANMBRD - 04.03.2021 / 14:46, *.centertel.pl

@HAHAHA...: Na szczęście nie muszę w przeciwieństwie do Ciebie. Nie udzielaj się jak się nie znasz.

odpowiedz
LSANMBRD - 04.03.2021 / 22:16, *.centertel.pl

@HAHAHA...: Na szczęście nie muszę w przeciwieństwie do Ciebie. Nie udzielaj się jak się nie znasz.

odpowiedz
Jaro - 04.03.2021 / 07:32, *.grefnet.pl

Proste. Krótka ławka rezerwowych po co ryzykować w decydujących momentach sezonu kontuzje i nie będzie kim grać o MP...a tak już z głowy. Grać z Arką w finale i jeszcze przegrać... jeszcze gorzej

odpowiedz
Quick - 04.03.2021 / 07:28, *.chello.pl

Dobrze ze ten Szabanow jest wypożyczony. Niech on już wraca na Ukrainę i zabiera te talenty Rusyna i Muci. Jeżeli to miały być wzmocnienia to jakiś żart. Przecież ci parodyscie nawet w Podbeskidziu by nie grali

odpowiedz
Rado - 04.03.2021 / 07:27, *.47.68

Przez piękną murawę przegramy też mistrza.

odpowiedz
BUK - 04.03.2021 / 07:14, *.com.pl

ciągłe zwalanie na buka robi się żałosne...oni są porostu słabi i tyle

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 04.03.2021 / 07:32, *.play-internet.pl

@BUK: Może i tak.Mimo to,odkąd gram u buka właśnie,to Legia przegrywa,a ja wygrywam.

odpowiedz
tekken (L) - 04.03.2021 / 07:09, *.230.80

1.Powinniśmy grac 2 napastnikami, jak gramy 3 obrońcami. Czyli 3-5-2. Strzelić musimy na początku ze dwie bramki i cofnąć się do obrony. Musimy strzelać gole, a tego brak przede wszystkim. Obrona jest jaka jest.
2. W tym roku nie zasługujemy na PP, jak wygramy mistrza to będzie sukces, a łatwo nie będzie. Piast dobrze poukładany z niezłymi zawodnikami umie grac w piłkę .
3. Szabanow to umie nieźle rozgrywać na defensywnego pomocnika go.Ktoś pomylił mu kiedyś pozycje.

odpowiedz
Puchar pasztetowej - 04.03.2021 / 07:04, *.chello.pl

Szabanow i Wieteś szok. Powinni wylecieć za ten mecz z klubu. Na raz obaj. Nie chcę im się biegać. Niedokładne podanie. Wziąć dwóch młodzieżowców. Niech się uczą a Panom podziękować za współpracę.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 04.03.2021 / 07:25, *.chello.pl

@Puchar pasztetowej: Idź na Bułgarską. Tam twoje rady bardziej potrzebna.

odpowiedz
sidik - 04.03.2021 / 09:46, *.proxnet.pl

@Puchar pasztetowej: Szabanow popełnił błąd, ok. Tylko tyle, że po tym jemu się chciało go naprawić i do końca gonił piłkarza Piasta. Co zrobił Mateusz? Udawał, że biegnie. Był bliżej bramki a dobiegł jako ostatni. Odstawić od składu jak Valencie za pamiętny foch po stracie piłki i braku chęci jej odzyskania.

odpowiedz
urs - 04.03.2021 / 07:02, *.chello.pl

posiadaniem pilki ,i bieganiem Nie Bedzie Zwyciestwa NIGdy czy tego kur..... nie widac od 2016 roku ? Czesiu i Miodku ?

odpowiedz
Gosc - 04.03.2021 / 06:51, *.chello.pl

To jest doskonały przykład w którym miejscu znajduje się L pod rządami mioduskiego, i jaki przeskok sportowy zanotowaliśmy od czasu przejęcia jego samodzielnych rządów

odpowiedz
Darek - 04.03.2021 / 06:46, *.t-ipconnect.de

Banda gamoni.Teraz będą mieli wiecej wolnego.Żeby się nie przemeczyli zbytnio.
Obrona do dupy.Coś trapatoni słabo ich wyszlolił.
Przez tą zasraną pandemie nie ma im kto kilka ..ujów wcisnać z trubun może by się trochę ogarneli.A tak jest bezkrólewie i dziady robią co chcą. Kolejny raz kompromitują nasz klub zarabiając po 200 tysiecy złotych miesięcznie.
To jest k...a skandal.

odpowiedz
gazza - 04.03.2021 / 06:44, *.inetia.pl

Żenady ciąg dalszy...Dawne metody z plaskacza powinny nauczyć szacunku do nas i klubu kilku piłkarzy...!!!

odpowiedz
slon61 - 04.03.2021 / 06:19, *.orange.pl

po co zmieniac trenera ,jak tu cały czas kupa Panowie i smród wybija z kanalizy...

odpowiedz
W(L) - 04.03.2021 / 05:54, *.chello.pl

No to mamy teraz TRÒJCE w obronie.

odpowiedz
Zdzicho - 04.03.2021 / 05:53, *.tpnet.pl

Raczej nasze pisteczki nie gryzly trawy oj sorry przeciez to wszystko przez jakosc trawy

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 04.03.2021 / 01:53, *.52.138

Wy to nigdy nie skumacie, że tak fatalna gra co jakiś czas i dziwne mecze, w którym nikt nie potrafi rozegrać składnej akcji czy kopnąć prosto piłkę nie są przypadkiem? Tak jak pisałem przed meczem pod newsem z wypowiedzią fornalika(celowo z małej litery, bo też jest umoczony) kolejny wałek po przegranej u siebie ze Stalą Mielec i na wyjeździe z Podbeskidziem. fornalik niebezpośrednio zakomunikował nawet przed meczem kto wygra mecz, to samo kiedyś powiedział po przegranej Ruchu Ch. u siebie z Polonią Warszawa 0-3 coś w stylu, że wierzy, że ten mecz jego zawodnicy grali czysto(poszukajcie w necie, a się dowiecie). Oddali puchar za 3pkt w lidze tak jak rok temu zrobili to z Cracovią, która dzięki temu podłożyła się w Warszawie i Legia zdobyła mistrza. Długo jeszcze będziecie się emocjonować tymi gangsterami w koszulkach sportowych, którzy dorabiają u buka na ustawianych meczach? Looknijcie też bloga "piłkarska mafia" o korupcji w polskiej piłce - chyba nie sądzicie naiwniacy, że przymknęli jakiegoś pionka "fryzjera" i wszystko jest czyste? Człowiek zawsze był i będzie chciwy i będzie kombinował - nigdy korupcja się nie skończy.

odpowiedz
Semper Fi - 04.03.2021 / 02:48, *.112.83

@wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze: widze, ze jeden kumaty jest.

odpowiedz
Kamień - 04.03.2021 / 07:19, *.chello.pl

@Semper Fi: większość myślę, że to wie...Jeżeli Piast wygra w lidze przeproszę, że myślałem o układach w lidze, hehe

odpowiedz
Dokładnie tak - 04.03.2021 / 11:18, *.chello.pl

@wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze:
Dokładnie tak, jak piszesz.

odpowiedz
jimi - 04.03.2021 / 12:22, *.play-internet.pl

@wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze: też tak myślę z tym, że w tym meczu piłkarze naprawdę walczyli do upadłego i wydaje mi się, ze chcieli wygrać, tylko ostatnie podania były niedokładne i raziła nieskuteczność, może się mylę ale to nie wyglądało tak jak ustawka

odpowiedz
Żal - 04.03.2021 / 01:11, *.obslugapc.pl

Zabawnie brzmią teraz te komentarze pod artykułem, że Legia zagra z Piastem, które wyśmiewały Piasta...

odpowiedz
cuL⚽️t - 04.03.2021 / 01:01, *.20.39

Dalej nie chce mi wierzyć że odpadliśmy,jeśli masz jajka Mioduski zwolnij odpowiedzialnych za porażke albo lepiej sam podaj sie do dymisji,drugi raz odpadamy z pucharu i obrona Mistrza w takim stylu gry to porażka twoich wizji i planòw....jeśli nie zwolnisz odpowiedzialnych to sam odejdź...

odpowiedz
eLka - 04.03.2021 / 00:12, *.mm.pl

Może dobrze się stało. Trafilibyśmy w półfinale na Arkę Gdynia i znowu byłby wstyd jak przy Superpucharach.

odpowiedz
Jasiek Rakowiec - 03.03.2021 / 23:58, *.chello.pl

Kit z Szabanowem jest nowy uczy się gry ale nie wiem po kiego ch... ja wpuszcza tego Gruzina. W TV powiedzieli że wniesie jakość do ofensywy a tym czasem ten marny grajek pie... lił wszystkie podania(oprócz jednego do Kapustki) no i jeszcze ta końcówka prawie do pustej bramki. Ten grajek może sobie w Górrniku grać to jest jego poziom. Jest bardzo, bardzo słaby

odpowiedz
Yeti - 03.03.2021 / 23:54, *.vectranet.pl

Banda frajerów!

odpowiedz
PLBBOY - 03.03.2021 / 23:47, *.inetia.pl

By wygrać dzisiaj z Legią wystarczy ustawić autobus w swoim polu karnym i wybijać piłkę na pałę do przodu. Może trafi do napastnika a on poradzi sobie z nieudolną obroną Legii. To bardzo smutne.

odpowiedz
bolo - 03.03.2021 / 23:40, *.inetia.pl

Uczepiliście się Szabanowa i stał się kozłem ofiarnym tej klęski.Tak,klęski bo inaczej tego nazwać nie można.Widać było po meczu jak ten wynik wpłynął na resztę kopaczy.Te uśmieszki,poklepywanie się oraz pozostawienie na murawie Ukraińca to buractwo i szmaciarstwo 1 klasy.Jeszcze będziecie nie raz chwalić na tym forum tego piłkarza.

odpowiedz
jezus - 04.03.2021 / 00:26, *.vectranet.pl

@bolo: co Ty peirdolisz? uczepil sie kazdy jego bo to ten idiota dal wygrana piastowi w prezencie

odpowiedz
Po(L)ubiony - 04.03.2021 / 06:58, *.chello.pl

@bolo: Zgadzam się. Zachowanie wobec Szabanowa wyjątkowo chamskie. Badia musiał go pocieszać. A palanta Wszołka, drewniaka Gwilię czy wyjątkowo wczoraj nieudolnego Maldenovica nikt nie zauważa.

odpowiedz
dino - 04.03.2021 / 10:26, *.vtelecom.pl

@bolo:
Dokładnie

odpowiedz
bolo - 04.03.2021 / 12:43, *.inetia.pl

@jezus: Ty jesteś ślepy(tak przypuszczam) a jeśli nie to pora rozejrzeć się za białą laską.Pisząc o Szabanowie widziałem że tylko On przeżywa tak boleśnie porażkę. Wniosek:reszta postawiła u buka na przegraną.Tyle.

odpowiedz
Maqs(L) - 03.03.2021 / 23:38, *.chello.pl

najwazniejsze że 3 pkt w gliwicach zapewnione

odpowiedz
kanalarz - 03.03.2021 / 23:32, *.vectranet.pl

Z Piastem trzeba zagrać sposobem,ostrożnie na początku i koniecznie na 0 z tyłu bo inaczej jest ciężko ponieważ są naprawdę dobrze zorganizowani.Nie wiem czy z tą obroną mamy czego szukać w Europie.Możemy się oszukiwać jak co roku ale cudu znowu nie będzie

odpowiedz
Szyszko - 04.03.2021 / 03:37, *.tpnet.pl

@kanalarz: w Europie haha, dobre :D

odpowiedz
LewLegia - 03.03.2021 / 23:31, *.net.pl

PUCHAR już mamy na mistrza ........ prrrrry wróć PUCHAR zj.......ny bo cesia za coacha mamy. Mistrza żegnamy bo pudla zamiast prezesa mamy miiiiiiistrza żegnamy!

odpowiedz
LEGIA NIE JEST NIESTETY NA DZIŚ JAKIMŚ MEGA WIELKIM ZESPOŁEM W NASZEJ LIDZE - 03.03.2021 / 23:27, *.com.pl

NIEMA W LEGII ODPOWIEDNICH PIENIĘDZY TO NATURALNE , ŻE NIE MA SZANS NA TO ABY W LEGII GRAŁY " GWIAZDY " NAWET JAK NA TAKĄ SŁABĄ LIGE JAKĄ JEST NASZA . OBIEKTYWNA OBECNA SIŁA LEGII WYGLĄDA TAK , ŻE MOŻEMY WYGRAĆ Z KAŻDYM W LIDZE JAK I DOSTAĆ BĘCKI RÓWNIEŻ OD KAŻDEGO .

odpowiedz
kanalarz - 03.03.2021 / 23:39, *.vectranet.pl

@LEGIA NIE JEST NIESTETY NA DZIŚ JAKIMŚ MEGA WIELKIM ZESPOŁEM W NASZEJ LIDZE : Zgadzam się w 100% Już to powtarzałem od dłuższego czasu,że wystarczy sobie zobaczyć na składy innych klubów żeby stwierdzić,że Legia nie dysponuje dużo lepszym stanem osobowym od pozostałych zespołów z czołówki.Coroczna presja ze strony kibiców i mediów pcha Legię do walki o mistrza ale faworytem ona wielkim nie jest bo bez konkretnych wzmocnień nie może nim być

odpowiedz
Legionista z krwi i kości - 03.03.2021 / 23:27, *.orange.pl

Jak by nam zależało na PP to grał by Boruc w bramce a nie Mistal

odpowiedz
ROSOMAK - 04.03.2021 / 00:58, *.t-mobile.pl

@Legionista z krwi i kości: Trochę prawdy w tym jest

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.03.2021 / 23:22, *.centertel.pl

Czy ktos moze odpowiedziec - czy ja dobrze widzialem, ze na tym meczu, na trybunie byl Fryderyk Ch?

odpowiedz
Trec - 04.03.2021 / 17:14, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: weź się wreszcie zamknij

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.03.2021 / 17:46, *.centertel.pl

@Trec : Ale ja jeszcze nic nie powiedzialem Dariuszu:)

odpowiedz
filand - 03.03.2021 / 23:22, *.inetia.pl

Jeszcze będzie dobrze. Jeszcze będzie normalnie.
Lopes dziękuję ⚽️

odpowiedz
TomTomTom - 03.03.2021 / 23:20, *.plus.pl

Pudel znajdź sobie inne hobby nie wiem.... zagraj w eurobiznes... kup sobie chomika... mam...kup sobie widzew.... Aha

odpowiedz
LewLegia - 03.03.2021 / 23:34, *.net.pl

@TomTomTom: PO co widzew niech Barcelonę kupi i tam szopki robi to Baskowie go oskalpują po tygodniu.

odpowiedz
Wolfik - 03.03.2021 / 23:46, *.mm.pl

@LewLegia: A co Baskom do Barcelony???

odpowiedz
ben - 03.03.2021 / 23:19, *.inetia.pl

I cały misterny plan poszedł w pi...u. Szkoda.

odpowiedz
zaba285 - 03.03.2021 / 23:14, *.116.118

najgorsze to są chyba reakcje po ostatnim gwizdku. nie widać żadnego załamania na twarzy przegranych, ale co chyba jeszcze bardziej niepokoi to brak radości wygranych, oni chyba przyjechali tutaj pewni swego... tęsknie za czasami, gdy przyjeżdżali do nas i trzęśli portkami czy wyjadą z 3 czy 5 bramkami w plecy..

odpowiedz
Zawieja - 03.03.2021 / 23:23, *.t-mobile.pl

@zaba285: te czasy nie wrócą szybko .

odpowiedz
cuL⚽️t - 03.03.2021 / 23:25, *.20.39

@zaba285: Dziś potwierdziło sie jaka Legia istnieje,brak właściciela z jajami,piłkarze uśmiechnièci po poraźce to boli najbardziej, wszyscy powinni zapłacić finansowà!kare!

odpowiedz
cuL⚽️t - 03.03.2021 / 23:09, *.20.39

Wychodzi im chyba nocowanie w akademii i spanie na mini tapczanie,ten nowy dietetyk zgubił okulary..,,,a w akademi piesek zamieszkał ,a jutro Czesio ma przynieść swoje akwarium i ulubione gubiki... ach coś zgubi Legie jak tak dalej bèdzie....Wszystko to na wesoło ale prawdziwe ,bo Legia bez !Pucharu!

odpowiedz
Gregor - 03.03.2021 / 23:08, *.kabel-deutschland.de

Odpuścili Puchar Polski bo liczy się dla nich finał Pucharu Europy

odpowiedz
hajdukL - 03.03.2021 / 23:07, *.77.242

Dzisiaj widać jak na dłoni, że na Legię cały czas wystarczy w miarę dobrze zorganizowany zespół, który ma dwa-trzy przebłyski w meczu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.03.2021 / 23:05, *.centertel.pl

Naprawde, staram sie, chcialbym wreszcie zobaczyc jakiekolwiek swiatelko w tunelu, chocby chrzaniona swieczke, niesiona przez kulawego, bez zebow. Zeby tylko ktos zapalil male swiatelko nadziei. Gdy juz wyciaga sie zapalki z kieszeni, wyjmuje te jedna, jedyna zapalke, pociera o bok pudelka, gdy wydaje sie, ze za chwile rozblysnie plomien nadziei, gdy czuc zapach siarki, widac maly rozblysk, i za chwile bedzie jasno....drzwi otwiera Wieteska lub Jedrzejczyk i chlod zimnego powiewu gasi te iskre w p....u...

odpowiedz
Wolfik - 03.03.2021 / 23:11, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Daj spokój świeczkom. Wszak powszechnie wiadomo, że najmocniej świecą przed....zgaśnięciem :).

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.03.2021 / 23:17, *.centertel.pl

@Wolfik: Tutaj trudno pisac o swieczce, skoro nawet knot marnej jakosci:)) Kiszka kaszana to wszystko. Skad maka, skoro mlyn nieczynnny? A mlynarz lezy pijany w 3 zady, na pastwisku, obok byka...

odpowiedz
Ja - 04.03.2021 / 01:56, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: komentarz sezonu już mamy.

odpowiedz
Janko - 03.03.2021 / 23:04, *.play-internet.pl

Szkoda słów i komentarza.
Zastanówcie się czy chcecie grać, czy kopać.
To mnie martwi. Nie dało nic zmiana trenera ani zakupy.

odpowiedz
Avatar - 03.03.2021 / 23:01, *.mm.pl

Wieteska nie zna abecadła podstawowych zachowań ostatniego obrońcy* w takiej sytuacji piłka może przejść ale tego gościa powinien złapać za jaja może by zobaczył czego mu brakuje.
A co do ruska to wyczerpał limit błędów i będzie tylko lepiej.
Dla całej reszty ..UJ w ryj za zachowanie po meczu.

odpowiedz
Mruk - 03.03.2021 / 23:00, *.chello.pl

Piąta kolumna ukraińska dała znać o sobie plus polonista Wszolek uradowany po porażce .Pozdro że Szczecina .

odpowiedz
Hiszpan - 03.03.2021 / 23:04, *.telnaptelecom.pl

@Mruk : potwierdza to brak umiejętności złotoustego i kreatywnego Kucharskiego
Muci i Rusyn nie istnieją , Jeszczur nie gotowy, Szabanow zaczął poprawnie ale dziś syf i żenada.

odpowiedz
Albert - 03.03.2021 / 22:59, *.shawcable.net

Szabanow zawalil, nie da sie ukryc, ale on powinien odpoczywac po tym zderzeniu glowami. Najwiekszym winowajca tego chaosu - moim zdaniem - jest trener Czeslaw, ktory nie do konca panuje nad zespolem (jesli w ogole). Przeciez mogl wystawic Holownie. To samo z Luquim, ktory byl poobijany jak worek bokserski i ktory dzis nie istnial. A przeciez mial do dyspozycji Muciego, Rusyna a nawet Cholewiaka. A juz to , ze druzyna zostawila samemu sobie Szabanowa lezacego na plycie boiska, to po prostu SKANDAL! To pokazuje ze atmosfera w szatni, delikatnie mowiac, jest mocno srednia.

odpowiedz
Wolfik - 03.03.2021 / 23:07, *.mm.pl

@Albert: Może się przejął, że zawalił. Ale spokojnie, pogra kilka kolejek i się dostosuje. Przestanie się przejmować i wszyscy będą wspólnie radośnie podążać do szatni...

odpowiedz
LewLegia - 03.03.2021 / 23:13, *.net.pl

@Albert: To prawda, że koleś fryzjera gówno umie i wprowadza zamęt, albo ?

odpowiedz
Hahahahahahaha - 03.03.2021 / 22:58, *.play-internet.pl

Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz.
Michniewicz powinien wylecieć.Nie ma drużyny nie ma gry.Jedyny plus to to że Pudel znowu nie zarobi hahahahahahaha.Głupi to niech dalej płaci i klub zadłuża.Kolejny trener bez mocnego CV.Dawajcie Maskanta to może i LM będzie

odpowiedz
Jerz z Potoku - 03.03.2021 / 22:57, *.chello.pl

Wiele dobrego sobie wyobrażałem po wypożyczeniu do legijnej trzeszczącej obrony wysokiego i dobrze rokującego Ukraińca. Niestety, dzisiejszy mecz należy skwitować krótko: Szabanow - Piast 1:2!
Ps.: sądzę również, że drugim ojcem naszej dzisiejszej porażki jest sam trener Czesław. Otóż, bacznie obserwując poczynania legionistów, szczególnie w I poł., można było odnieść wrażenie, że mecz w Zabrzu dużo kosztował sił i zdrowia kilku wiodących piłkarzy wyjściowego składu. Prawdopodobnie w dzisiejszej konfrontacji, nie gorzej wypadliby zmiennicy, przynajmniej w pierwszych 45 min. To już niestety historia...
Smutne serdeczności

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.03.2021 / 22:53, *.centertel.pl

To tak na marginesie, bo oczywiscie warunki gry byly takie same dla obu zespolow, ale...Wczoraj przez chwile widzialem super murawe w Poznaniu, pytam sie to, co widzialem dzisiaj, to pastwisko, czy klepisko na wsi? To kolejna kompromitacja, przeciez niedawno, bo zdaje sie 2 lata temu, firma z Niemiec, ktora szykuje boiska Bayernowi, kladla murawe u nas, czy sie myle? Ktos te murawe ukradl, czy schowal i rozwinie w czerwcu? Panie, cos pan z tego klubu zrobil? Chlew na pastwisku? A idz pan w....

odpowiedz
Łuki - 03.03.2021 / 22:52, *.tpnet.pl

Niewiele trzeba żeby strzelić nam gola. Wystarczy cep do przodu jak zwykle fatalne błędy w obronie i gotowe. W ogóle nie widać postępu w grze. Wszystko wolne i czytelne. Miała być poprawa gry w obronie a jest coraz większy dramat w reżyserii Cz. Michniewicza i jakiegoś "specjalisty" z Włoch. Coraz więcej zespołów ma z nami swoje nie przegrane serie. Przykro na to patrzeć.

odpowiedz
Kupon&Babol - 03.03.2021 / 22:51, *.cdn77.com

Kupon&Babol już nowego zepsuli.
Nic z tego nie będzie, a grubego Ceśka i gołodupca Miodalskiego na taczkach trzeba wywieźć!

odpowiedz
I KOLEJNY PUCHAR NIE DLA LEGII - 03.03.2021 / 22:51, *.com.pl

Czym się tu dziwić Legia w naszej jednej ze słabszych lig w Europie ma taki potencjał , że może wygrać jak i przegrać z każdym zespołem w lidze . Pewnie zdobędzie Mistrzostwo Polski , ale to tylko dzięki tak silnym ligowym rywalom . Przyjdzie zagrać w Europie i tam na dzień dobry giniemy .

odpowiedz
Farme(L) - 03.03.2021 / 22:51, *.virginm.net

To, że będzie problem wiedziałem... ale chyba jak każdy liczyłem, że wymęczymy to zwycięstwo...
Tak na szybko, to już nawet śmieszne nie jest, obronę to mamy tak słabą jak aktorka na kanale erotycznym... zawsze ktoś musi coś od......lić!!!
Plus Wieteska Minus Szabanov
A tak się wczoraj dobrze zaczęło ;p

odpowiedz
Kub - 03.03.2021 / 22:50, *.vodafone.it

Do szanownego Pana z Piasta niżej. Wstyd by mi było byc dzisiaj kibicem zespołu który bez gry wygrał mecz. Ja nie zdawałem sobie sprawy ze mozna grac az taki antyfutbol.

odpowiedz
PIAST GLIWICE - 03.03.2021 / 22:54, *.play-internet.pl

Nieważne jak. Ważny jest że gramy dalej. A Wy już nie. Więc to jest Polski futbol. Raz gorzej raz lepiej. Pozdrawiam.

odpowiedz
Wolfik - 03.03.2021 / 23:04, *.mm.pl

@Kub: Niestety i z takim rywalem trzeba umieć wygrać. A jak się dodatkowo prezenty rozdaje, to się kończy smutno. Porażkę, nawet najgorszą tez trzeba umieć przyjąć na klatę.

odpowiedz
jo - 03.03.2021 / 23:36, *.tpnet.pl

@PIAST GLIWICE: żeby się wam mioduski nie trafił...

odpowiedz
xteedy - 03.03.2021 / 22:50, *.chello.pl

Szabanow Szabanowem ale przy takich ofensywnych wirtuozach nie móc strzelić 2-3 bramek to dopiero jest dramat

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 03.03.2021 / 22:49, *.vectranet.pl

ILE JESZCE UPOKORZEŃ. Nie ma druzyny w sensie piłkarskim i w sensie kolektywu, nie ma trenera, masakra. Gwila, Wieteska, Slisz i ręcznik Miszta to jakiś sabotaż... Jak po przegranym meczu mozna mieć usmiech na gębie... to pokazuje jak im zależy.. Męczarnie z Piastem, męczarnie z Górnikiem w tej ogórkowej lidze, zdobędziemy mistrza i znów jakaś "Fc "Bezludna wyspa", nas pokona w drugiej rundzie eliminacji. Ryba psuje się od głowy, bez pracy i dyscypliny nic nie będzie, a tego w Legii brak...Płakać się chce...

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 03.03.2021 / 22:48, *.chello.pl

Większość uśmiechnięta po meczu. Mniej zap...dalanie będzie. A tak obiektywnie to nie mamy obrony, w każdym meczu glupie błędy skutkujące bramkami. Granie Gvilia to niestety osłabianie drużyny, podobnie jak Valencia. Fakt faktem Fornalik znowu górą niestety.

odpowiedz
cuL⚽️t - 03.03.2021 / 22:47, *.20.39

Odpaść z pucharu ,pucharòw to sie norma zrobiła ,cała ich praca ,przygotowanie,mentalne,fizyczne katastrofa trener ma 50% szans na zostanie w Legii a natychmiast tego kucharskiego wyje..ć! Ryba psuje sie od głowy

odpowiedz
Kub - 03.03.2021 / 22:46, *.vodafone.it

O czym Wy piszecie. Dwa błedy indywidualne, po za tym Piast nie istniał. O czym My rozmawiamy. Dwa/trzy strzały na bramke i murowanie. Ot cała filozofia Fornalika i połowy zespołów naszej ligi. Ja uważam, że wreszcie od ilu? 4 lat mamy normalnego trenera i to widać, trzeba czasami też mieć troche cierpliwości. Ja styl widze, napewno na tle zespołów z ekstraklasy. Ta liga nigdy nie pójdzie do przodu przy takich zespołach jak piast z trenerami typu fornalik.

odpowiedz
Wilk - 03.03.2021 / 23:18, *.virginm.net

@Kub: Jestem kibicem Piasta i całkowicie się z Tobą zgadzam.Fornalik jedzie na farcie a styl gry Piasta mnie poraża-jezeli będziemy grać w europejskich pucharach to nie daje nam żadnych szans.Pozdrawiam.

odpowiedz
bez - 03.03.2021 / 22:46, *.47.100

Dobrze się stało. My powinniśmy w pucharze grać juniorami. Przecież te mecze to strata czasu

odpowiedz
amikosz - 03.03.2021 / 22:41, *.inetia.pl

Wroniecki desant robi swoje!

odpowiedz
(L)ookson - 03.03.2021 / 22:40, *.chello.pl

No Szabanow dzisiaj zawalił konkret. Ale widać było po meczu, że jest tego świadomy. Gorzej zareagowali koledzy, po których ni było widać specjalnie smutku, a Wszołek pajacował z ziomeczkami z Gliwic jakby byli na afterek umówieni.

odpowiedz
Hiszpan - 03.03.2021 / 22:45, *.telnaptelecom.pl

@(L)ookson: Wszołek idzie do Gliwic po sezonie. Ustawił się na powitalnego browka pod kopalnią.

odpowiedz
Grzegorz - 03.03.2021 / 23:55, *.henet.pl

@Hiszpan: w Gliwicach nie ma kopalni, ale Wszołek mi się akurat podobał :)

odpowiedz
Ja! - 03.03.2021 / 22:35, *.tpnet.pl

A tak liczyłem na ruskiego sobowtóra Jóźwiaka... Okazuje się, że to ten sam "poziom", co Szmateska i Szmatejczyk. MP zdobędziemy, ale w Europie znowu będą upokorzenia. W tym klubiku nie ma pół zdrowego psychicznie środkowego obrońcy. Widocznie komuś to pasuje.

odpowiedz
Zlb82 - 03.03.2021 / 22:51, *.t-mobile.pl

@Ja!: Czas zmienic barwy,i zacząć kibicować KLUBOWI a nie klubikowi.Zegnam.

odpowiedz
artic - 03.03.2021 / 22:35, *.t-mobile.pl

Rusek dołaczył dzis do teamu Jedza&Wieteska

odpowiedz
Sebo(L) - 03.03.2021 / 22:35, *.centertel.pl

Nie ma Legia patentu na Piasta. W zasadzie niemal każdy mecz z tą drużyną kończy się porażką.

odpowiedz
bojar66 - 03.03.2021 / 22:35, *.centertel.pl

Dno i warstwa mułu! Banda frajerów! A Fornalik znowu śmieje nam się w twarz ....żałosne!

odpowiedz
Robert Szenfeld - 03.03.2021 / 22:34, *.t-mobile.pl

Bardzo konstruktywna krytyka tu sie odbywa ... sami eksperci teoretycy . Niestety, dopóki znowu nie zostaną wprowadzone jakieś innowacje w przepisach, jak kiedyś zakaz podań do bramkarza - zawsze będą sie trafiały takie flegmy jak piast czy cracovia , które tylko murują bramke . To jest antyfutbol . Destrukcja i wypad po jedną bramke , a potem powrót na pozycje . Te pajace komentatorzy moga to nazywać strategia, a dla mnie to jest regularne pedalstwo i tyle .

odpowiedz
Taka sytuacja - 03.03.2021 / 23:04, *.net.pl

@Robert Szenfeld : to raczej regularne frajerstwo przegrać z taką drużyną, więc nie kpij z piastunek bo grają dalej, a ten ala trener bez szkoły dalej będzie udawał trenera.

odpowiedz
eLka - 04.03.2021 / 00:29, *.mm.pl

@Robert Szenfeld :
W meczu równoległym Sevilla też murowała bramkę, a jak to się skończyło, to odsyłam do wyników.

odpowiedz
tommy - 03.03.2021 / 22:33, *.toneticgroup.pl

pata pata patałachy

odpowiedz
Korda - 03.03.2021 / 22:33, *.orange.pl

Moje oceny za mecz. LOPES 3 ZA BRAMKĘ, MLADENOVIC 3 ZA ASYSTĘ, KAPUSTKA 2 ZA CHĘCI. RESZTA 1

odpowiedz
fantom - 03.03.2021 / 22:32, *.chello.pl

w szatni chyba nie dzieje sie dobrze, jesli Wszołek lata usmiechniety po meczu, a Szabanowa pociesza tylko Badia.

odpowiedz
piotrek - 03.03.2021 / 22:36, *.amazonaws.com

@fantom: tez tak uwazam, wszyscy sobie poszli do szatni , jeden zostal , kolektyw slaby

odpowiedz
Pjoter - 03.03.2021 / 22:32, *.knc.pl

To jakaś pilkarskopodobną patologia ta nasza zbieranina!

odpowiedz
Legia to my - 03.03.2021 / 22:32, *.chello.pl

Pamiętam,jak mnie tu wszyscy koledzy jechali gdy napisałem, że gorzej niż piasta nie dało się wylosować.
O Jezu jakich wiązanek słuchałem. A tu proszę.
Piast Gliwice to zmora i zły sen Legii ostatniego 10-lecia. Nie Lech,nie Wisła,Nie Jaga ani nikt inny.
Piast robi co chce na Ł3 i to jest k..mega wstyd.
Fornalik Czesia dziś wy...ał taktycznie.

odpowiedz
Bry(L)us - 03.03.2021 / 22:31, *.pro-internet.pl

Oj tam,oj tam..ladnie Wieteska jest opalony i usmiecha sie tak ladnie..Pawel W tez ladne ma biale zabki ktore pokazuje po meczu..Artur J daje z siebie full..to tylko sport Panowie..cieszmy sie ze chlopcy zachowuja dobry humor i optymizm :]

odpowiedz
robochłop - 03.03.2021 / 22:30, *.orange.pl

Pan Trener Fornalik rozsmarował całą Legię Warszawa taktycznie - jak masełko...po raz kolejny...nasze pannice już nie mają wymówek...zagrali z drużyną grającą w piłkę...no i w trąbe...dwa wnioski...1 kontrakty gwiazdorów naszych należy jeszcze raz przemyśleć...2 kolega Szabanow w expresowym tempie doszlusował do poziomu naszych debeściaków z bloku obronnego...szybki zjazd...znać renke Allesio di Petrillo...ja pierdziu...ale dramat...

odpowiedz
Autor - 03.03.2021 / 22:30, *.inetia.pl

Pie*dole. Nie oglądam już meczów tych nieudaczników. Szkoda zdrowia, serca, a dzieciaki i wnuki chciałbym mieć. Niech sobie zdobywają to śmieszne mistrzostwo. I tak wpier*l w II/III rundzie, dobrze o tym wiemy Panowie.. Musi nastąpić jakiś bardzo zły kataklizm w klubie i może coś się zmieni. Póki co amatorsko zarządzany klub będzie się tak toczył jak wóz z gnojówką przez wieś...

odpowiedz
M@c - 03.03.2021 / 22:30, *.chello.pl

Megafrajerstwo:)
Szabanow 0/10

odpowiedz
Luk - 03.03.2021 / 22:30, *.eurotel.cz

Obrona Legii nie istnieje. Nie ma ani jednego wartosciowego stopera . totalne dno.nasprowadzali ukrainski szrot do tego jakiegos albanca ktorego zna tylko vrdoliak .To maja byc wzmocnienia?Polityka klubu jest guwno warta. Tak jak jego gra. Tylko czlowiek sie denerwoje oglądając ich .

odpowiedz
Lolo - 03.03.2021 / 22:29, *.plus.pl

Żenada. Wstyd z takimi kołkami przegrać! Została liga bo gwiazdeczki byłyby zmęczone. Kto to widział grać na dwóch frontach! Buahahaha

odpowiedz
Tagi - 03.03.2021 / 22:29, *.vectranet.pl

Kudłaty filozof u steru , klaun filozof na ławce , transfery ogóry , a i w składzie sporo drewna. Jak z taką "kamandą" można coś zdobyć ????

odpowiedz
Rondel - 03.03.2021 / 22:28, *.centertel.pl

Obrona to jest MEGA Dramat, a gruzin to nie wiem po co został wpuszczony. Dwa strzały na bramkę i dwa gole jprdl.

odpowiedz
Wolfik - 03.03.2021 / 22:28, *.mm.pl

Bez środkowych obrońców nie da się wygrać meczu nawet w naszej gównianej lidze. W jakiej konfiguracji by nie zagrali to dupa. Szabanov szybko się dostosował do dwójki swoich kolegów, niestety.

Piast zagrał przewidywalnie, na Świerczoka, autobus i aferę. Ale naszych i to zaskoczyło. gdybyśmy mieli w składzie chociaż pół ŚO, ten mecz byśmy w końcu wygrali. Ale nie mamy i przed nami kolejne kłopoty. Bo Śląsk, chociaż gra padakę podobną do Piasta, we Wrocku nie przegrywa....

odpowiedz
G - 03.03.2021 / 22:28, *.interkam.pl

Bardzo słaby mecz Legii ani ładu ani składu

odpowiedz
ksieciunio - 03.03.2021 / 22:28, *.chello.pl

Wietaska to szrot a gwilia jeszcze wiekszy !!!!!!!! czy tego nikt nie widzi - ich gra to żenada !!!!!!!!!!

odpowiedz
Mioduch patataj! - 03.03.2021 / 22:27, *.centertel.pl

Ile tym razem u bukamchera postawiliscie na wpier.. sabotażyści?

odpowiedz
lucho_83 - 03.03.2021 / 22:27, *.chello.pl

No to majówka wolna i na grilla można iść... Szabanow dziś się kompletnie skompromitował!

odpowiedz
HOL - 03.03.2021 / 22:27, *.192.189

Brawo gwiazdy!

odpowiedz
Misiek75 - 03.03.2021 / 22:27, *.vectranet.pl

Jeszcze dodać należy, że ten Miszta w bramce to pomimo tej jednej jedynej interwencji to jest pomyłka jakas, ten gość to jest jakaś słaba imitacja piłkarza

odpowiedz
ziutek - 03.03.2021 / 22:27, *.vectranet.pl

Więcej transferów z rezerw klubów z ukrainy i będzie git!

odpowiedz
Adam - 03.03.2021 / 22:27, *.amazonaws.com

Hmm.. cała noc powinni zostać na boisku

odpowiedz
gazza - 03.03.2021 / 22:27, *.inetia.pl

Tak patrząc na mecz to człolwiek zadaje sobie pytanie - Za co bierze pieniądze Gwilia Wszołek Jedrzejczyk Martins Szabanow Wieteska...bo napewno nie za grę na boisku...!!!!!!!

odpowiedz
Olomanolo - 03.03.2021 / 22:27, *.play-internet.pl

..... Kompromitacji ciąg dalszy i co z tego że w lidze Wisłe P.pokonali Górnika pokonali a tu ??????..dno i metr mułu .

odpowiedz
Wawa - 03.03.2021 / 22:26, *.chello.pl

Nie da se wygrać w 8smiu
Jedza Miszta witeska Ukrainiec
To masakra dno totalne

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.03.2021 / 22:28, *.chello.pl

@Wawa : Wieteska zagrał całkiem OK.

odpowiedz
Olomanolo - 03.03.2021 / 22:26, *.play-internet.pl

..... Kompromitacji ciąg dalszy i co z tego że w lidze Wisłe P.pokonali Górnika pokonali a tu ??????..dno i metr mułu .

odpowiedz
D91 - 03.03.2021 / 22:25, *.play-internet.pl

To zdjęcie jest przepiękne :D

odpowiedz
jo - 03.03.2021 / 22:25, *.tpnet.pl

Za miodka to my ch#ja wygramy. Dziwię się, że ktoś na coś tu jesze liczy. Autorski pomysł miodka to jeden wielki chπj a nie strategia. On się pruje że coś tam robi. Ch#j robi.

odpowiedz
wtf - 03.03.2021 / 22:25, *.chello.pl

No to Czesiek juz prze..bał LE i PP.Ciekawe czy będzie hattrick.

odpowiedz
Misiek75 - 03.03.2021 / 22:25, *.vectranet.pl

Nie ma co wogole pisać. DNO, PIACH, KILO MUŁU. A Czesio tak wierzy w Szabanowa a to kiepski grajek i Kopacz, mecz przegrany przez niego. To co zrobił przy drugiej bramce dla Piasta to jest sabotaż chyba jakiś!!!!. To puchar już mamy, a dalej.......!!!!!! DNO

odpowiedz
Piter - 03.03.2021 / 22:24, *.centertel.pl

I tak to ma wyglądać, koniec marzeń o czymkolwiek. Przyzwyczajać się megalomaniacy :)

odpowiedz
Janko - 03.03.2021 / 22:24, *.plus.pl

Brawo dla wypożyczonych ukraińskich ogórków...

odpowiedz
olew - 03.03.2021 / 22:24, *.vectranet.pl

szkoda, ale kiepsko graliśmy, szkoda

odpowiedz
Puchar nie dla Legii - 03.03.2021 / 22:24, *.com.pl

Nie dziwi mnie porażka z Piastem bo Legia na dziś to średniak ligowy niestety jest .

odpowiedz
Marek Skwarek - 03.03.2021 / 23:45, *.play-internet.pl

@Puchar nie dla Legii : Średniak ligowy? Na pierwszym miejscu w tabeli i z czterema punktami przewagi nad drugim miejscem? Średniak?

odpowiedz
Artur brd - 03.03.2021 / 22:23, *.centertel.pl

Wstyd i hańba.... Co to jest za trener....Co to jest za gra... nic.
..dno...

odpowiedz
Stasiek - 03.03.2021 / 22:23, *.chello.pl

Wietes ...

odpowiedz
Olo - 03.03.2021 / 22:23, *.tpnet.pl

Szoka słów

odpowiedz
Olo - 03.03.2021 / 22:25, *.tpnet.pl

Szkoda słów

odpowiedz