fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Video

Skrót meczu z Piastem

źródło: polsatsport.pl - Wiadomość archiwalna

Po przegranej u siebie z Piastem Gliwice Legia pożegnała się z dalszą grą w Pucharze Polski. Katem dla piłkarzy stołecznego klubu okazał się Tiago Alves, który w drugiej połowie wyprowadził swój klub na prowadzenie. Wcześniej do siatki trafili Rafael Lopes i Jakub Świerczok. Skrót z tego spotkania możecie zobaczyć poniżej.

Skrót z meczu na PolsatSport.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
M.Kucharczyk - 03.03.2021 / 23:32, *.versatel.nl

W jaki sposób można się skontaktować z Gvillą? Chciałem go ostrzec że nie może kopiować moich strzałów nad poprzeczką. Ponadto tak samo udaje zdziwienie po kopnięciu 8m nad bramką. Nie przedrzeźniaj mnie!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.