fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jarzębak sędzią meczu ze Śląskiem

Woytek

Sebastian Jarzębak został wyznaczony do sędziowania meczu 20. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Bytomia prowadził po jednym spotkaniu obu drużyn. Był to mecz... Legia - Śląsk, który legioniści wygrali 2-1. Na liniach pomagać mu będą Krzysztof Myrmus i Bartłomiej Lekki, sędzią technicznym będzie Tomasz Wajda, natomiast w wozie VAR zasiądą Tomasz Musiał i Konrad Sapela.

Obsada sędziowska 20. kolejki:
Wisła Kraków - Górnik Zabrze, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź)
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Raków Częstochowa - Cracovia, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Piast Gliwice - Stal Mielec, sędzia: Damian Kos (Gdańsk)
Pogoń Szczecin - Lech Poznań, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom)
Warta Poznań - Wisła Płock, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Jano - 05.03.2021 / 15:22, *.orange.pl

nie ma obawy już sędziowie nam pokażą kto tu rządzi, coś mi się wydaje że będziemy mieli przesr..... po tym jak upomnieliśmy się o zdrowie naszych piłkarzy :)

odpowiedz
WL - 05.03.2021 / 08:40, *.tpnet.pl

Jak sie spisze P.Jarzebak ? - zobaczymy !!!

odpowiedz
Trampek - 04.03.2021 / 13:50, *.125.42

Kursy u buka się liczą - w dosłownym tego słowa znaczeniu . Za PP było wysoko i .... buk " wskazał" zwycięzcę.

odpowiedz
Ziomek69 - 04.03.2021 / 13:18, *.65.143

Kto to jest!?

Coś czuję, że specjalnie dali jakiś paździerz sędziowski z 1 ligi. Coś czuje, że znowu będzie polowanie na Luqi. Sędzia się pogubi.
Legia złoży wniosek do głównej komisji sędziowskiej a ta go zdegraduje i będzie miała argument, że przejmuje się zdrowiem piłkarzy i reaguje.
A pajac frankowski dalej będzie biegał po ekstraklasowych boiskach.

odpowiedz
Buc - 04.03.2021 / 13:36, *.centertel.pl

@Ziomek69: Luki nie gra ze Śląskiem za karki.

odpowiedz
Ziomek69 - 04.03.2021 / 13:41, *.65.143

@Buc: A no tak :-) Dzieki za korektę

odpowiedz
Kos - 04.03.2021 / 13:07, *.tpnet.pl

Frankowskiej się przegrzeje procesor, sędziować pod ukochanego Lesia czy przeciwko Legii.

odpowiedz
golawic - 04.03.2021 / 13:26, *.centertel.pl

@Kos: Dobre:)))) chociaż myślałem, że ten głąb trochę odpocznie od sędziowania

odpowiedz
(L) uz - 05.03.2021 / 01:41, *.inetia.pl

@Kos: Ona nie ma procesora, chodzi jeszcze na lampach od fryzjera.

odpowiedz
L - 04.03.2021 / 12:49, *.tmodns.net

Biedna Pogon

odpowiedz
markus - 04.03.2021 / 14:03, *.t-mobile.pl

@L: Poważnie osłabieni przeciwko ŚLĄSKOWI to jeszcze nie najlepiej trafiliśmy na arbitra

odpowiedz
M@c - 04.03.2021 / 12:42, *.chello.pl

A nie Frankowski?

odpowiedz
Pusia - 04.03.2021 / 11:45, *.play-internet.pl

Panowie spokojnie u buka na kiepskich można obstawiać...

odpowiedz
markus - 04.03.2021 / 12:27, *.t-mobile.pl

@Pusia: Chyba tak

odpowiedz
Vuko - 05.03.2021 / 06:14, *.tpnet.pl

@Pusia: jak jedrzejczyk nie zafra to nie ma kto wydrukowac, wieteska sie dopiero uczy

odpowiedz