fot. Woytek / Legionisci.com

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Piastem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Niskie i bardzo niskie noty przyznaliście piłkarzom Legii za środowy mecz z Piastem Gliwice. Dostatecznie oceniliście występ Rafaela Lopesa, który uzyskał notę 3,1 w skali 1-6. Najniższa ocena trafiła do Artema Szabanowa - 1,6.



W sumie oceniało 806 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,5.

Rafael Lopes 3,1
Luquinhas 3,0
Mladenović 3,0
Kapustka 3,0
Juranović 3,0
Andre Martins 2,7
Miszta 2,6
Wszołek 2,5
Jędrzejczyk 2,5
Slisz 2,4
Kostorz 2,2
Gwilia 2,2
Rusyn 2,2
Wieteska 2,2
Muci 2,1
Szabanow 1,6

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
racja - 05.03.2021 / 17:17, *.centertel.pl

Slisz wg mnie za nisko, przez cały mecz biegał i był wszędzie. Miał bardzo dobre podania w przeciwieństwie do Juranowicia, który nie miał chyba sił kopnąć piłki, bo każda wrzutka była za niska i trafiała do rywala. Jak dla mnie jeden z lepszych na boisku... szkoda, tylko że reszta bardzo słabo wypadła

odpowiedz
grzesiek - 05.03.2021 / 15:56, *.centertel.pl

Skoro Lopes najwyzsza note otrzymal to chyba wiem jaj wygladal ten mecz. Heee

odpowiedz
Darek - 05.03.2021 / 14:54, *.t-ipconnect.de

Za czasów prezesa Leśnodorskiego mieliśmy co roku finał na narodowym i puchar Polski w gablocie.
Dziś drużyna jest w stanie dojść do ćwierćfinału tych rozgrywek a wy im dajecie za ten popis żenady 2,5. Weźcie się je.cie w te swoje puste łby zanim znowu będziecie przyznawać oceny po przegramy meczu.Po którym pseudo kopacze uśmiechnięci od ucha do ucha udają się do szatni.

odpowiedz
olew - 05.03.2021 / 15:42, *.vectranet.pl

@Darek : To były czasy Leśnodorskiego/Mioduskiego/Wencela , a kasę organizował i był właścicielem Mioduski, niepotrzebne są próby konfrontacji tych Panów, obaj wiele zrobili dobrego dla Legii, obaj mięli porażki, obu trzeba szanować, bo Legia od tego czasu potężna, ale teraz Leśnodorski jest w Motorze, życzę Mu i Motorowi wszystkiego dobrego. My kibole nie powinniśmy się włączać do złośliwości i akcji obu Panów. Legia jest ważniejsza od jej właścicieli czy zarządców . Oczywiście Legia to : my kibole, grajki, trenerzy, pracownicy, zarządcy, właściciele, ale najważniejsza jest piłeczka i o niej tylko warto pisać.

odpowiedz
Ju(L)ius - 05.03.2021 / 14:31, *.vectranet.pl

Wy se k..wa jakieś jaja chyba robicie!!!! 3.1?? 3.0??? W ogole oglądaliście ten mecz??
Nie wiem czy ktoś 2 powinien dostać za ten mecz....

odpowiedz
Korda - 05.03.2021 / 16:40, *.centertel.pl

@Ju(L)ius: a kto dał Ukraińskiemu piłkarzykowi więcej jak ocenę 1! Za co!

odpowiedz
WIELKA LEGIA - 05.03.2021 / 13:16, *.play-internet.pl

Gra w tym meczu wszystkich ,,piłkarzy" LEGII to jakieś jaja a do świąt jeszcze trochę czasu

odpowiedz
Dam - 05.03.2021 / 11:30, *.tpnet.pl

Ha ha Szabanow gwiazda Legii,komik ale Legii niszczy opinie,to cwaniak

odpowiedz
PLBBOY - 05.03.2021 / 11:22, *.inetia.pl

Jedrzejczyk&Wieteska za wysoko.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 05.03.2021 / 09:51, *.orange.pl

Skoro Lopes otrzymuje najwyższą ocenę to od razu wiadomo, że zespół musiał zagrać tragicznie.

odpowiedz
oLaf - 05.03.2021 / 12:39, *.vectranet.pl

@Mateusz z Gór: he, he, dobre ; ) Niestety to prawda, bo ''szybki Lopes" zagrał jak zwykle ... słabo, bezbarwnie...

odpowiedz
OSA(L) - 05.03.2021 / 09:46, *.t-mobile.pl

Szabanow 1 za grę i 5 za postawę, że jednak przejął sie tym, co zrobił. Natomiast w szczególności Wszołek i reszta bandy c#uja 1 za postawę i 2 lub 3 za grę

odpowiedz