Jan Gawryś - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Gawryś: Będziemy się starali awansować

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Jan Gawryś: Na początku trochę brakowało emocji i ciężko było nam się zebrać, ale od połowy spotkania zaiskrzyło i ruszyliśmy tak, jak powinniśmy. Końcówka była nerwowa, ale pokazaliśmy, że potrafimy utrzymać wynik i zwycięstwo zostało po naszej stronie. Cieszę się, że dostałem szansę na grę w tym spotkaniu i że dobrze mi poszło. Każdy ma ochotę jak najwięcej gać, mamy mocny zespół i zobaczymy, jak to będzie dalej wyglądało. Mam nadzieję, że wszyscy wrócą do zdrowia na kolejny etap rozgrywek. W ostatnim czasie wykonaliśmy ciężką pracę. Pozostały nam ostatnie szlify taktyczne. Czy będzie awans? Ciężkie pytanie, ale oczywiście będziemy się starali.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.