Mateusz Mielnik - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Mielnik: W każdym meczu musimy się bić o zwycięstwo

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Mateusz Mielnik (trener Legii): Zwycięstwo zawsze cieszy. Teraz już nie chodzi o to, żeby pięknie grać, bo nikt za styl nie daje punktów, tylko o to, żeby wygrywać. To był nasz jeden z ostatnich etapów przygotowań do play-offów. Zamykamy tę część sezonu dwiema grubymi kreskami. Zrobiliśmy to, co mieliśmy zrobić - zajęliśmy 1. miejsce w grupie. Od 3-4 tygodni przygotowujemy się do fazy play-off. Mamy dwa tygodnie do meczów z Camperem. Będziemy się do nich przygotowywać.

- Nie mamy już czasu na pracę nad dodatkowymi rzeczami, nie będziemy nic zmieniać czy dodawać. Mieliśmy na to 7 miesięcy. Każdy zawodnik ma opanowane systemy gry. To było widać. Brawo dla Janka Gawrysia za to spotkanie, bo wrócił do gry po 7 miesiącach przerwy, co nie było łatwe. Będziemy chcieli czuć się lepiej fizycznie, więc treningi nie będą tak wymagające, jak do tej pory. Skupimy się na taktyce, typowo pod przeciwnika.

- Czy będzie awans? Ten system rozgrywkowy jest brutalny. Pogratulowałem chłopcom, a potem musiałem sprowadzić ich na ziemię, bo to dopiero pierwszy etap, a są 4. To 1. miejsce daje nam jedynie to, że zaczynamy meczem u siebie, ale walka rozpoczyna się od nowa. W każdym meczu musimy się bić o zwycięstwo.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.