Nowa bluza damska w ofercie Legii
REKLAMA

Nowości w FanStore na Dzień Kobiet

Redakcja

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Legia Warszawa wypuściła nowe wzory ubrań damskich. W ofercie pojawiły się cztery bluzy, trzy koszulki i spodnie. Ceny bluz z kapturem to 189,99 zł, opcje bez kaptura są po 159,99 zł, a koszulki z krótkim rękawem po 79,99 zł.

Artykuły można kupować w internecie na sklep.legia.com lub w stacjonarnym sklepie przy Łazienkowskiej 3.

fot. Legia Warszawa fot. Legia Warszawa

fot. Legia Warszawa fot. Legia Warszawa

fot. Legia Warszawa fot. Legia Warszawa

fot. Legia Warszawa fot. Legia Warszawa

sklep.legia.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Marcel - 04.03.2021 / 01:12, *.t-mobile.pl

Ładna pani :-)

odpowiedz
Ups - 03.03.2021 / 18:53, *.ziggo.nl

Na stronie Capsell możecie zrobić własne projekty koszulek czy bluz. Wystarczy wkleić zdjęcie i jest odzież, z całkiem dobrą jakością. A cena to 30% tego :) Rozumiem oczywiście, że też chodzi o dobro klubu, ale może też warto popatrzeć do swojego portfela. Co kto wybiera ;)

odpowiedz
OE - 05.03.2021 / 10:25, *.orange.pl

@Ups: Głodnemu chleb na mysli strona nazywa sie nie Capsell, a CupSell :)

odpowiedz
Darek - 03.03.2021 / 16:05, *.t-ipconnect.de

Odnośnie cen i jakości produktów zakupionych w sklepie Legii.
Ceny nie są adekwatne do jakości produktów.Są za wysokie.
Bluza bez kaptura jaką zakupiłem marnej jakości.Ściągacze na rękawach i pod szyją są tylko dla ozdoby.Bluza rozwleczona wygląda jak wyjęta psu z dupy.Dzianina też marnej jakości.
Reczniki sypią się i suplą.Jak się nimi wycieram to jestem cały obrany w jakieś nitki czy ..uj wie co.Też tak macie?
Termos trzyma ciepło przez jakieś 3 godziny.Kiedyś termos to trzymał ciepło 24 godziny.W ogóle to po wlaniu herbaty termos jest ciepły na zewnątrz.Wiec co to za termos?
Pewnie kupują jakieś gówno z chin za 2 zl jak termos i nakleją tylko na termos naklejkę za 20 groszy L w kółeczku i gwiazdkę nad Elką i sprzedają z niezłą przebitką.
Tak się po prostu zarabia na miłości kibica do klubu.Kupią gówno bo wiedzą,że kibic i tak to kupi.
Koszulka z krótkim rękawem za 80 zł. Szkoda w ogóle gadać.

odpowiedz
Pacz - 03.03.2021 / 16:13, *.t-mobile.pl

@Darek : Ja dostałem kiedyś t-shirt, prosty, czarny z fanstore'u to ma tak rozciągnięty ściągacz pod szyją, że nie da się tego nosić. Na zdjęciach, na modelach wygląda ładnie, a w rzeczywistości to chłam, nie wart swojej ceny.

odpowiedz
qbak - 03.03.2021 / 13:53, *.99.7

Pewnie nie jednemu po zobaczeniu tych zdjec lodyga uniosła sie ;p

odpowiedz
Kabq - 03.03.2021 / 23:28, *.t-mobile.pl

@qbak: Potrzebujesz dziewczyny ze słownikiem.

odpowiedz
oLaf - 03.03.2021 / 11:38, *.vectranet.pl

podkoszulek za ...80 zł, no normalnie promocja! ; )))

Ceny z kosmosu, to coś bez nadruku kosztuje 20zł.... ile marży zdziera Legia ... 300 % ????

Trochę przyzwoitości, byłyby po 40zł to każdy by kupił.

odpowiedz
do oLaf - 03.03.2021 / 11:48, *.amazonaws.com

@oLaf: Marża nie może być wyższa niż 100%.

odpowiedz
Mrok - 03.03.2021 / 11:52, *.chello.pl

@oLaf: Dla Ciebie drogo ale dla niektórych w klubie świat widać wygląda inaczej. No ale jak się na co dzień wpieprza homara z kawiorem, policzki i ośmiorniczki na biznesowych lunchach to nic dziwnego, że t-shirt za 150 zeta to norma.

odpowiedz
r - 03.03.2021 / 11:20, *.99.7

Ciekawe kiedy bedzie figlarna bielizna z pod znaku Legii can't wait :)

odpowiedz
... - 03.03.2021 / 10:26, *.68.151

Normalnie szkoda byloby rozbierac ta modelke ;o)))))

odpowiedz
Brat - 03.03.2021 / 10:25, *.chello.pl

Ja pie... 189 zł za bluzę z kapturem - czy kogoś pogrzało? Jakość bluz made in Legia sprawia, że taka cena jest co najmniej o 1/3 za duża!
Czy ktoś w tym klubie zrozumie wreszcie, że dając normalną cenę sprzedadzą więcej tego towaru?

odpowiedz
golawic - 03.03.2021 / 10:32, *.centertel.pl

@Brat: widocznie zainteresowanie jest na tyle duże, że nie muszą schodzić z ceny. Co zostanie to wyprzedaż i po sprawie.

odpowiedz
Brat - 03.03.2021 / 11:13, *.chello.pl

@golawic: no to zależy ile wyprodukowali bluz, ale to chyba nie jest limitowana seria, żeby się miała rozejść jak ciepłe bułeczki tak jak np. komplet wiśniowych koszulek. Gdyby cena była adekwatna do jakości i możliwości finansowych również mniej zamożnych kibiców, to zainteresowanie też byłoby większe.

odpowiedz
Brat - 03.03.2021 / 11:13, *.chello.pl

@golawic: no to zależy ile wyprodukowali bluz, ale to chyba nie jest limitowana seria, żeby się miała rozejść jak ciepłe bułeczki tak jak np. komplet wiśniowych koszulek. Gdyby cena była adekwatna do jakości i możliwości finansowych również mniej zamożnych kibiców, to zainteresowanie też byłoby większe.

odpowiedz
grzesiek - 03.03.2021 / 13:42, *.centertel.pl

@golawic: zainterwsowanie nie jest duze. Po prostu wlasciciel ma gdzies ten sklepik. Przychody z tego sklepiku to pewnie jakis 1% przychodow Legii? Albo i mniej

odpowiedz
ding - 03.03.2021 / 15:24, *.chello.pl

@Brat: Bo po co przepłacać z Mercedesa S klasę, skoro można wziąć 20-lenie Tico w gazie?

odpowiedz
aqweds - 03.03.2021 / 15:49, *.chello.pl

@ding: Można też próbować sprzedawać nową Dacię w cenie Maybacha, a dopiero pół roku później po zorientowaniu się że nie ma zainteresowania, sprzedawać na wyprzedaży Dacię w cenie Dacii...

odpowiedz