REKLAMA

Arka, Raków, Piast i Cracovia w półfinale Pucharu Polski

Woytek, źródło: Legionisci.com

Poznaliśmy wszystkich półfinalistów Pucharu Polski. Zostali nimi Arka Gdynia, Raków Częstochowa, Cracovia i Piast Gliwice. Gdynianie pokonali na wyjeździe Puszczę Niepołomice 5-2, a jedną z bramek zdobył wypożyczony z Legii Maciej Rosołek. Raków natomiast wygrał w Poznaniu z Lechem 2-0.

W środę Cracovia wyeliminowała Chojniczankę, a Legia uległa na własnym stadionie Piastowi.

1/4 finału:
Puszcza Niepołomice 2-5 Arka Gdynia
Lech Poznań 0-2 Raków Częstochowa
Chojniczanka Chojnice 0-3 Cracovia
Legia Warszawa 1-2 Piast Gliwice

Puchar Polski 2020/2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

+dodaj komentarz
Mrok - 03.03.2021 / 23:28, *.chello.pl

Raków, Arka, Cracovia awansowały bo coś grały, Piast jedynie wylosował dziką kartę pod postacią Szabanowa.

odpowiedz
Wolfik - 04.03.2021 / 13:43, *.mm.pl

@Mrok: Zdarza się. Tak jak i 100%-wa skuteczność Piasta. Z takimi drużynami tez trzeba sobie radzić. Awansowali i tyle, co tu rozkminiać...

odpowiedz
Olo - 03.03.2021 / 22:39, *.chello.pl

A komentatorzy na tej stronie jak zwykle się zbłaźnili. Apeluję - ludzie, trochę pokory w życiu się przydaje by nie wyjść na idiotę.

odpowiedz
TOP! 1 ! Z KOMENTARZY - 03.03.2021 / 20:02, *.20.39

Będziecie kartofle cierpieć za 1993 rok ,93 razy w 93minucie

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 03.03.2021 / 18:57, *.netfala.pl

A Kosecki już w Cracovi asystuje.
Do boju Legio!

odpowiedz
grzesiek - 03.03.2021 / 20:52, *.centertel.pl

@wwwojtecky (L): zawsze mialem go za calkiem dobrego pilkarza jak na polskie warunki

odpowiedz
Rambo - 03.03.2021 / 13:22, *.centertel.pl

Zdjęcie zacne, ale najpierw my dziś przejdźmy Piasta ;)
Do Redakcji lub zorientowanych: Czy dziś będzie wiadomo co z kartką Luqiego? Komisja chyba zbiera się w czwartki ale może coś pokręciłem. Pyram w kontekście jego gry dziś.

odpowiedz
Matigol - 03.03.2021 / 15:50, *.orange.pl

@Rambo:
Kartki w lidze nie liczą się do PP. To tak jak z Pekhartem - w PP dostał czerwień więc pauzuje TYLKO w rozgrywkach PP, w lidze może grać.

odpowiedz
Rambo - 04.03.2021 / 00:20, *.centertel.pl

@Matigol: Wiem, wiem, że PP i liga to dwie osobne kartoteki :) pytałem w kontekście tego, że jeśli Komisja Ligi nie uzna odwołania to Luqi pauzuje w lidze i pewnie dziś zagra, bo odpocznie w niedzielę. Ale już wiemy, że i on nam nie pomógł. Z taką obroną jak widać nawet PP nie da się wygrać.

odpowiedz
dejne3 - 03.03.2021 / 11:59, *.199.66

U kartofli na ten moment limit fartu się wyczerpał , już z Radomiakiem powinni odpaść w PP.

Będziecie kartofle cierpieć za 1993 rok ,93 razy w 93minucie

odpowiedz
SF - 03.03.2021 / 10:58, *.tpnet.pl

W koncu musimy odeslac Piasta po ostatnich niepowodzeniach ! LEGIA 2-1 Piast ! Powodzenia LEGIO i awansu !!!

odpowiedz
WSL - 03.03.2021 / 10:51, *.tpnet.pl

O co teraz bedzie walczyl Lech ? O mistrzowstwo Poznania !!!

odpowiedz
TBox - 03.03.2021 / 21:25, *.centertel.pl

@WSL: Lech zawsze walczy o to samo - jak uda się wygrać z Legią to są już mistrzem ;)

odpowiedz
Traktorzysta z Chojnic - 04.03.2021 / 01:22, *.plus.pl

@WSL: a my o co będziemy walczyć ?!?

odpowiedz
Brat - 03.03.2021 / 09:33, *.chello.pl

Piękna okolicznościowa grafika. :-)

odpowiedz
oLaf - 03.03.2021 / 11:39, *.vectranet.pl

@Brat: o tak, na koszulkach powinni sobie wydrukować!! ; ))

odpowiedz
Lfan - 03.03.2021 / 09:20, *.tpnet.pl

W Pucharze Polski nie ma już mocnych drużyn ;)

odpowiedz
Wolfik - 03.03.2021 / 09:13, *.mm.pl

Wczoraj wygrywali goście. Dziś pora na zwycięstwa gospodarzy :).

odpowiedz
starszy - 03.03.2021 / 08:29, *.plus.pl

Często narzekamy na naszych , ale ci w krainie kwitnącej bulwy to dopiero mają jaja.

odpowiedz
Pawciu - 03.03.2021 / 07:33, *.net.pl

Patrzac na wczorajszy mecz Lecha i gre Salamona w obronie to chyba nad nami czuwala opatrznosc boza ze nie trafil do Legii

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.03.2021 / 07:30, *.chello.pl

Porażka pyr, wygrana Rakowa, to dla nas dobra nowina. Dobra, bo teraz pyry, by dostać się na pudło, będą zmuszeni grać wszystkie mecze serio, a nie tylko ten jeden z nami, a pozostałe odpuszczać. Raków jest groźnym konkurentem do MP, dlatego lepiej, że musi grać na dwóch frontach. Tylko Legia!

odpowiedz
Wolfik - 03.03.2021 / 09:12, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Raków ma jasny cel na ten sezon - finał PP. Co do ligi to chcą zająć najwyższe miejsce w historii ich występów w ex na 100-lecie istnienia klubu. Czy będą liczyć się w walce o mistrza? Z pewnością tak. Dlatego dobrze się stało, że ugraliśmy na nich 6 pkt, bo to jednak niewygodny rywal a my tych wyjazdów mamy trochę. Najważniejsze jednak to uniknąć wpadek u siebie. Ten Mielec w ostatecznym bilansie może mieć jakieś znaczenie i nie wolno dopuścić do jego powtórki.

odpowiedz
Tomek - 03.03.2021 / 10:11, *.113.189

@Wolfik: Mielec i Podbeskidzie. W tych meczach nie mieliśmy prawa stracić nawet punktu ale jak zwykle gwiazdeczki się popisały i z 6 możliwych zdobyły całe zero. Dzisiaj te 6 punktów więcej to 10 punktów przewagi w tabeli i wielki margines błędu...a tak jeszcze trzeba mocno spoglądać się za siebie

odpowiedz
Ding - 03.03.2021 / 07:19, *.chello.pl

Zdjęcie jakoś nie nawiązuje do tematyki artykułu.

odpowiedz
leszek - 03.03.2021 / 01:50, *.chello.pl

W tym Posnaniu to chyba za mało Lecha piją skoro tak słabo im idzie...

odpowiedz
1909 - 03.03.2021 / 05:11, *.media.pl

@leszek: po co się podniecasz Słowikami... Nie patrzmy na innych Tylko Legia!!!

odpowiedz
(L)egia - 03.03.2021 / 00:57, *.virginm.net

O jaki biedny leszek...

odpowiedz
Yeti - 02.03.2021 / 23:52, *.vectranet.pl

W posraniu już mają ku.wy dość hehe:-) Brawo Raków!

odpowiedz
Szymon - 03.03.2021 / 03:52, *.chello.pl

@Yeti: znowu? Ha ha ha

odpowiedz
miron - 02.03.2021 / 23:43, *.plus.pl

Jeszcze tylko jutro Legiunia i będzie ok a w Posraniu już mają dość haha

odpowiedz
No - 02.03.2021 / 23:37, *.virginm.net

No to final Rakow Legia

odpowiedz
56 - 04.03.2021 / 07:30, *.centertel.pl

@No: haha

odpowiedz
Bujaj w obłokach - 04.03.2021 / 09:24, *.tkchopin.pl

@No: Hahahah

odpowiedz