fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

20. kolejka Ekstraklasy. W Warszawie +7

Mishka, źródło: Legionisci.com

Od piątku do poniedziałku rozgrywane są mecze 20. kolejki Ekstraklasy. Na początek Wisła Kraków zremisowała z Górnikiem. W sobotę Podbeskidzie podzieliło się punktami z Lechią, Zagłębie pewnie ograło Jagiellonię, a Raków tylko zremisował z Cracovią. W niedzielę Piast wygrał ze Stalą, a Pogoń przegrała z Lechem, co wykorzystała Legiia, która wygrała ze Śląskiem i powiększyła przewagę nad wiceliderem do 7 punktów. Na zakończenie kolejki Warta pokonała Wisłę Płock.

20. kolejka:

Wisła Kraków 0-0 Górnik Zabrze
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2 Lechia Gdańsk
Zagłębie Lubin 3-0 Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa 0-0 Cracovia
Piast Gliwice 2-1 Stal Mielec
Pogoń Szczecin 0-1 Lech Poznań
Śląsk Wrocław 0-1 Legia Warszawa
Warta Poznań 2-0 Wisła Płock

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
AAA - 09.03.2021 / 05:06, *.chello.pl

Do Wolfik:a Ty co papuga?
Darek odpisał merytorycznie i w pełni się z Nim zgadzam a Ty się wp...tam gdzie nikt Cię o to nie prosi.

odpowiedz
Arek - 08.03.2021 / 23:15, *.tpnet.pl

W Warszawie +7. Znaczy się, wiosna idzie.

odpowiedz
Legiony - 08.03.2021 / 21:57, *.play-internet.pl

Zawalony PP spowodował że Czesiek nie będzie robił zbyt wielu zmian bo punkty są najważniejsze.

odpowiedz
Kolos - 08.03.2021 / 21:17, *.play-internet.pl

Puchar Francji nice Monako Majecki na boisku. Transmisja Polsat sport news

odpowiedz
WL - 08.03.2021 / 20:28, *.tpnet.pl

Teraz Warta czeka ktora pamieta porazke takze LEGIO przygotowujemy sie solidnie !!!

odpowiedz
SF - 08.03.2021 / 08:45, *.tpnet.pl

Nie ma to jak LEGIA jak gra to gra ale wygrywa !!!

odpowiedz
Starykibol - 07.03.2021 / 15:02, *.centertel.pl

No i rozpoczęła się piłkarska uczta haha paprykarze vs drezyniarze 0:0

odpowiedz
miron - 07.03.2021 / 12:47, *.play-internet.pl

A frankowska w rozterce czy sędziować pod ukochaną amice ale wtedy punkty dla Legiuni ciekawe spotkanie będzie (L)

odpowiedz
AAA - 07.03.2021 / 09:48, *.chello.pl

Do Darek:a co Ciebie tak interesuje jakiś Starzyński?
Pomyliłeś chyba portale...

odpowiedz
Wolfik - 07.03.2021 / 13:24, *.mm.pl

@AAA: Niczego nie pomylił.To miejsce do komentowania konkretnej kolejki. Nie wiem po co te zaczepki...

odpowiedz
Darek - 07.03.2021 / 13:56, *.t-ipconnect.de

@AAA: Chciałem na tym przykładzie pokazać poziom naszej dupoklasy.Jak my byśmy tak pracowali w swojej pracy to po 2 tygodniach byśmy wylecieli z niej na zbity pysk.A kolo do tego jest tam gwiazdą.
Pózniej nasze kluby w eliminacjach europejskich pucharow odpadają w pierwszej rundzie.No i mamy 30 ligę w europie dzieki takim wirtuozą futbolu jak Starzyński,których w naszej dupoklasie jest na pęczki.

odpowiedz
Darek - 07.03.2021 / 03:48, *.t-ipconnect.de

Poziom naszej dupoklasy.Starzyński ma 3 sytuacje sam na sam w polu karnym i nie pilnowany przez nikogo strzela obok bramki.Dopiero za 4 razem strzela gola.I to wystarcza by być gwiazdą w lubinie.W walce o europejskie puchary jedna taka niewykorzystana sytuacja jak Starzyńskiego czy jeden babol Wieteski i odpadamy z dalszej gry.Do póki nie wbijemy tego sobie do łba do póty 3 runda eliminacji do europejskich pucharów będzie dla nas szczytem możliwości.

odpowiedz
Wolfik - 06.03.2021 / 13:07, *.mm.pl

Po trafieniu zwycięstwa Warty, kusi mnie żeby znowu postawić na porażkę Piasta w lidze. I znowu coś czuję, że Piast tego meczu nie wygra... :)

Co na to Kolega Vadisodidja??? :).

odpowiedz
dino - 06.03.2021 / 23:32, *.vtelecom.pl

@Wolfik:
To nie lepiej grać w totolotka? ????

odpowiedz
Wolfik - 07.03.2021 / 17:21, *.mm.pl

@dino: W tololotka nie gram. U buka zresztą też. Dziś nie trafiłem, chociaż do przerwy.... :).

odpowiedz
G79 - 05.03.2021 / 19:49, *.47.36

jesteśmy Liderem a tutaj lament jakbyśmy walczyli o awans do mistrzowskiej ósemki. Idziemy po Mistrza i jeszcze źle. W dupach się poprzewracało kibicom sukcesu . Kiedyś o takiej dominacji w lidze mogliśmy tylko marzyć. Legia Mistrza Auuuu

odpowiedz
Darek - 05.03.2021 / 15:35, *.t-ipconnect.de

Pytanie czy puszczą ten mecz u buka czy dopiero nastepny z Wartą?Bo zawsze na beniaminków jest duży kurs i się lepiej opłaca prawda panie Jedrzejczyk?
Ile razy już mieliśmy dziwne wyniki w meczach z Termaliką czy Podbeskidziem.Przypadek?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.03.2021 / 15:45, *.chello.pl

@Darek : Z Wartą pewnie będzie 0:1 i bramce straconej z karnego.

odpowiedz
SF - 05.03.2021 / 13:56, *.tpnet.pl

L.Ojrzynski na trenera LEGII a czy Cz.Michniewicza bedzie chciala Stal M. ?!!!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.03.2021 / 13:09, *.chello.pl

Gramy bez Luqiego, Martinsa, Pekharta i z Shabanovem(?), którym CM711, wytarł podłogę na konferencji. Tylko cud, da nam zwycięstwo. Ale i z tym będzie trudno, bo to nie Ojrzyński.

odpowiedz
Wolfik - 05.03.2021 / 20:56, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Bedzie ciężko, Śląsk nie zwykł przegrywać u siebie. Ale też nie grają niczego wielkiego. Ciekawy jestem z kogo treneiro zestawi obronę i jak zagrają w kontekście ostatniej porażki.

Zachowania Michniewicza nie rozumiem. Jeśli miałby jakieś uwagi powinien to załatwić w zaciszu szatni. Generalnie od jakiegoś czasu za dużo gada. I nie za mądrze, niestety.

odpowiedz
Komentator - 08.03.2021 / 11:36, *.vectranet.pl

@Wolfik: przyjeżdza Legia i musi na nowo przywykać....

odpowiedz
WL - 05.03.2021 / 10:39, *.tpnet.pl

LEGIO walczymy czas skonczyc z taka sytuacja odnosnie gry ! Slask 1-2 LEGIA ! "L"!!!

odpowiedz
Felek - 05.03.2021 / 09:12, *.netfala.pl

Nie chce mi się oglądać tej żenady...

odpowiedz
L - 06.03.2021 / 10:11, *.chello.pl

@Felek: To nie patrz w lustro. I po problemie.

odpowiedz
Jano - 06.03.2021 / 12:01, *.orange.pl

@L: oplułem monitor :) kilka jakże celnych słów!

odpowiedz