Luquinhas - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Protest Legii ws. Luquinhasa oddalony

Woytek

Protest Legii dotyczący kartki Luquinhasa został oddalony przez Komisję Ligi. "Po zapoznaniu się z opinią Kolegium Sędziów PZPN, które nie dopatrzyło się rażącego błędu w decyzji arbitra, Komisja Ligi oddaliła protest złożony przez Legię Warszawa w sprawie żółtej kartki dla zawodnika Luquinhasa z meczu Górnik Zabrze - Legia Warszawa w 19. kolejce PKO Bank Polski Ekstraklasy" - czytamy w komunikacie KL.

Oznacza to, że Brazylijczyk nie będzie mógł wystąpić w niedzielnym meczu ze Śląskiem Wrocław z powodu 4 żółtych kartek. Zwiększa to natomiast jego szanse na udział w dzisiejszym spotkaniu Pucharu Polski z Piastem Gliwice, ponieważ trenerzy nie muszą go oszczędzać na starcie ligowe.

* * *
Jednocześnie tego samego dnia po zapoznaniu się z opinią Kolegium Sędziów PZPN, które dopatrzyło się rażącego błędu w decyzji arbitra, Komisja Ligi uznała protest złożony przez Jagiellonię Białystok w sprawie żółtej kartki dla zawodnika Błażeja Augustyna z meczu Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice w 19. kolejce PKO Bank Polski Ekstraklasy. Tym samym kara napomnienia nałożona na Błażeja Augustyna została anulowana.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (53)

+dodaj komentarz
Kris - 04.03.2021 / 16:12, *.vectranet.pl

Tam chyba Stevie Wonder zasiada w tej komisji

odpowiedz
Hg - 04.03.2021 / 17:16, *.chello.pl

@Kris: wygrałeś...:)

odpowiedz
T75 - 04.03.2021 / 09:27, *.171.7

Chociaż ciężki jest czas,
PZPN wciąż gnębi nas ......

odpowiedz
Jano - 04.03.2021 / 08:40, *.orange.pl

no to teraz sędziowie będą po nas jechać jak złoto

odpowiedz
Marcel - 04.03.2021 / 01:26, *.t-mobile.pl

Jak zwykle wszelkie tego rodzaju decyzje są niekorzystne dla Legii. Naprawdę cała Polska ma jakiś dziwny kompleks Legii i Warszawy. Żenujące to trochę się robi.

odpowiedz
Czarnutom - 03.03.2021 / 23:16, *.chello.pl

No i Frankowski dziś pokazał jak się śpi na Varze, stępel Chrapka na Lukiniasie. LEGIONISTA dostałby czerwoną.

odpowiedz
Ju(L)ius - 05.03.2021 / 14:25, *.vectranet.pl

@Czarnutom: Oczywiście, że tak!!! Odsyłam do meczu z Piastem sprzed roku i słynnej czerwonej Kante w 10. minucie... Przypominam, że też sędziował PRZYBYŁ...

odpowiedz
Ba(L)onik - 03.03.2021 / 22:08, *.plus.pl

No a teraz to sędziowie nas załatwią!

odpowiedz
Nad - 03.03.2021 / 20:55, *.tpnet.pl

Szkoda Legii,nakupowala nie grających,Szabanowa,nie grał w Dynamo,bo za słaby po kontuzjach zagrał jeden mecz,bo chorzy koledzy i w Dubaju,teraz grać nie umie,tego Rusina co w tym sezonie jeden mecz ,po kontuzjach,ten Muci boi sie

odpowiedz
Sebo(L) - 03.03.2021 / 22:25, *.centertel.pl

@Nad: a po polsku umiesz pisać? Bo ni chu.a nie da rady tego bełkotu zrozumieć.

odpowiedz
PLBBOY - 03.03.2021 / 19:42, *.inetia.pl

Żenada, ale spokojnie Panowie i tak Legia Mistrzem Polski!!!

odpowiedz
Micha - 03.03.2021 / 18:56, *.14.27

Cytując klasyka: "Cała Polska widziała"

odpowiedz
L56 - 03.03.2021 / 18:40, *.t-mobile.pl

A jak ktoś w końcu upoluje Lukiego to cały skład orzekający tego kolegium - do kryminału!!!!

odpowiedz
markus - 03.03.2021 / 17:47, *.t-mobile.pl

Czyli piłkarski poker

odpowiedz
legijne€ - 03.03.2021 / 18:52, *.chello.pl

@markus : w "Piłkarskim pokerze" decydowały pieniądze, a tutaj króluje buta i arogancja.

odpowiedz
markus - 03.03.2021 / 19:09, *.t-mobile.pl

@legijne€: DOKŁADNIE

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 03.03.2021 / 17:43, *.t-mobile.pl

Ręką rękę MYJE to jest jedna KASTA teraz dopiero będą gwizdac przeciw nam ten werdykt to jedna PARODIA

odpowiedz
Mariof - 03.03.2021 / 17:39, *.centertel.pl

Czyli Legionistów można kopać i łamać im nogi natomiast Legioniści tego robić nie mogą. I wcale się nie zdziwie jak Frankowski będzie sędziował Legii co drugi mecz

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.03.2021 / 17:33, *.centertel.pl

Dzisiaj nalezy spodziewac sie ciagu dalszego sprawy na boisku. Beda kartki zolte i czerwone, ale w jedna strone....Oby nie...

odpowiedz
lob - 03.03.2021 / 17:26, *.chello.pl

Mam nadzieję, że za parę lat stworzy się liga środkowo europejska i w niej będziemy grali z drużynami Czech, Śłowacji, Węgier, Rumuni, Bułgarii, Ukrainy, Serbii, Chorwacji i.t.d. Najlepsze kluby z tamtych i naszego kraju i stadiony będą pełne.
W naszej lidze nie ma już kogo oglądać, oprócz naszej Legii.
Wtedy te dziadki i inne ludziki z PZPN i wszelakich komisji mogli by nas cmoknąć.
Do tego dojdzie, że powstanie taka liga bo zachód nam już tak odjechał, że nie ma szans z nimi rywalizować.
Co myślicie o takiej lidze środkowoeuropejskiej ? Ja jestem za !!!!!!!!!!

odpowiedz
Wola - 03.03.2021 / 17:43, *.chello.pl

@lob: Jak najbardziej świetny pomysł, sam o tym myślałem od paru lat, bo jeżeli drużyna gra 2 razy w tygodniu w meczach o stawkę, krajową i europejską wtedy można powoli gonić tych z zachodu. Kwestia stacji telewizyjnych oraz pieniędzy do podziału. Było by kolejne Intertoto.

odpowiedz
Marce(L)i - 03.03.2021 / 17:44, *.t-mobile.pl

@lob: ja też.pozdro.

odpowiedz
Kibic - 03.03.2021 / 18:19, *.orange.pl

@lob: pięknie grająca legia to jakaś farsa

odpowiedz
lob - 03.03.2021 / 18:30, *.chello.pl

@Wola: Zakłady bukmacherskie by na pewno to kupiły, bo by na tym dziesięć razy więcej zarobiły. Teraz i tak sponsorują tą naszą buraczaną ligę i przy okazji tych dziadów z PZPN.
Stacja tv też by się znalazła np. Polsat jak by na tym zarobiła, a zarobiła by krocie.
I jeszcze paru, bogatych sponsorów by się na pewno znalazło.
Obecnie nie ma na co patrzeć w naszej buraczanej, to reklama anty futbolu do czego przyczynili się min. nasi czarni przekrętasy........

odpowiedz
Victor - 03.03.2021 / 17:21, *.55.164

Jakby zgodnie z cennikiem pzpn zapłacili frank.owskiemu to by i tytuły były i puchary.

odpowiedz
lob - 03.03.2021 / 18:32, *.chello.pl

@Victor: I bez płacenia będzie tytuł i puchary.
Legia to nie amika, żeby mecze kupowała............

odpowiedz
... - 04.03.2021 / 01:38, *.173.135

@lob: to po co zamiast trenera pudel zatrudnił handlowca?

odpowiedz
Farme(L) - 03.03.2021 / 17:20, *.bridgefibre.net

Dziś powinniśmy przywitać odpowiednio na Ł3 to ścierwo na VARze!!!

odpowiedz
SF - 03.03.2021 / 17:17, *.tpnet.pl

LEGIO trzymaj sie na bacznosci w dzisiejszym i nastepnych meczach a jak zawsze gramy o pkt. w lidze a dzis o awans ! Powodzenia LEGIO !!!

odpowiedz
Łuki - 03.03.2021 / 17:15, *.tpnet.pl

Ja wiedziałem że tak będzie...

odpowiedz
jo - 03.03.2021 / 17:11, *.tpnet.pl

Je&@ć pzpn... Od zawsze to była i jest skorumpowana do kości organizacja pełna oszustów. Tylko się świnie przy korycie zmieniają.

odpowiedz
W.o.j.t.e.k. - 03.03.2021 / 17:06, *.chello.pl

????????????

odpowiedz
M@c - 03.03.2021 / 16:55, *.chello.pl

Białoruskie standardy w PZPN:D

odpowiedz
Trampek - 03.03.2021 / 16:53, *.125.42

To było do przewidzenia ! Tyle w temacie, aby się nie rozwodzić. Szkoda prądu !

odpowiedz
Jano - 03.03.2021 / 16:53, *.orange.pl

No to teraz już na pewno Lukiemu połamią nogi w następnym meczu bo te skorumpowane czarne koszulki wezmą odwet na Legii zobaczycie to choćby w dzisiejszym meczu!

odpowiedz
Marek - 03.03.2021 / 16:42, *.plus.pl

Klika tylko tak można nazwać kolegium sędziowskie. Frankowski i spółka robią co chcą czują się bezkarni. Jak długo jeszcze będą krzywdzić i narażać piłkarzy na poważne kontuzję.

odpowiedz
cuL⚽️t - 03.03.2021 / 16:20, *.20.39

Teraz niech piłkarze wyjdá z opuźnieniem na mecz,I niech wyjdá z transparentem,stop bandyckim sèdziowaniom albo coś lepszego,#korupcyjnakomisjaligi I do tego Okazyjne koszulki #nigdyfrankowski !to ważne aby kamery tv pokazały milionom kibicom że sie nie poddajemy skorupowanej komisji ligi! panie Dariuszu Mioduski,wièc!do roboty!zostały nie całe 4godziny!

odpowiedz
Darek - 03.03.2021 / 16:19, *.t-ipconnect.de

Teraz będą się mścić na Legii.
Trzeba teraz być jeszcze bardziej czujnym podczas meczów.Każda decyzja na styku obejrzana na varze nie bedzie po naszej stronie.
Wiadomo jaką notę za ten mecz dostał frankowski?Czy to jakaś poufna informacje jest?
Proszę zrobić artykuł o tej komisji.Kto tam zasiada? Z jakiego powodu się tam znalazł?Jakie ma zasługi dla polskiej piłki?
Zaraz wyjdzie że połowa ludzi tam zasiadjących jest z wronek lub krakowa.

odpowiedz
singspiel - 03.03.2021 / 16:23, *.atman.pl

@Darek :
Skład Komisji Ligi w kadencji 2020-2022:
Jarosław Poturnicki - Przewodniczący
Robert Błaszczak - Wiceprzewodniczący
Antoni Libiszowski
Filip Jańczuk
Kamil Kosior
Krzysztof Nowiński
Tomasz Szczerbatko - Sekretarz

odpowiedz
singspiel - 03.03.2021 / 16:32, *.atman.pl

@Darek : praktycznie sami prawnicy - Jańczak z Poznania, Kosior z Krakowa, reszta z Warszawy

odpowiedz
Mrok - 03.03.2021 / 16:55, *.net.pl

@singspiel: nie "z Warszawy" tylko tzw. napływowi

odpowiedz
singspiel - 03.03.2021 / 17:07, *.atman.pl

@Mrok: też jestem napływowy, choć mieszkam w Warszawie już ponad 40 lat. czego to dowodzi?

odpowiedz
Beck - 03.03.2021 / 17:45, *.t-mobile.pl

@singspiel: niczego,oprócz tego,że jesteś napływowy od 40 u lat.

odpowiedz
singspiel - 03.03.2021 / 17:48, *.atman.pl

@Beck: i kibic Legii od 35

odpowiedz
Hoh - 03.03.2021 / 16:09, *.centertel.pl

Można prosić o wskazanie z imienia i nazwiska kto w tej śmiesznej komisji ligi zasiada?
Należy te osoby ośmieszać imiennie.

odpowiedz
Kamień - 03.03.2021 / 16:06, *.chello.pl

To było pewne od kiedy Mioduski włożył kij w mrowisko i pojechał z Przesmyckim...

odpowiedz
Rafał - 03.03.2021 / 16:03, *.tpnet.pl

w tej komisji to oni chyba sie po tyłkach klepią

odpowiedz
Prawda - 03.03.2021 / 17:08, *.vectranet.pl

@Rafał: i to nie ręką...

odpowiedz
L - 03.03.2021 / 16:00, *.tpnet.pl

Mam propozycję do osób odpowiedzialnych za flagi. Mamy słynną już flagę "uefa mafia" to z fajną grafiką to może czas na to aby powstała flaga "pzpn mafia"

odpowiedz
wrt - 03.03.2021 / 15:59, *.play-internet.pl

Czyli uznanie za faul zagrania nie faul nie jest rażącym błędem ? Gratulacje dla komisji , standardy Bareji i Koterskiego czyli poziom wysoki , prawdziwa sztuka

odpowiedz
Szmu(L)ki - 03.03.2021 / 15:57, *.aster.pl

Boli pajaców jak Legia zaczyna w tej śmiesznej lidze odjeżdżać, więc trzeba ją ciągnąć w dół szamba. Równać do innych śmiesznych klubików.
I jak polskie kluby mają cokolwiek ugrać w pucharach?

odpowiedz
Władeczek - 03.03.2021 / 15:51, *.netfala.pl

Hańba! To jest kradzież w biały dzień faken!

odpowiedz