Luquinhas - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Protest Legii ws. Luquinhasa oddalony

Woytek - Wiadomość archiwalna

Protest Legii dotyczący kartki Luquinhasa został oddalony przez Komisję Ligi. "Po zapoznaniu się z opinią Kolegium Sędziów PZPN, które nie dopatrzyło się rażącego błędu w decyzji arbitra, Komisja Ligi oddaliła protest złożony przez Legię Warszawa w sprawie żółtej kartki dla zawodnika Luquinhasa z meczu Górnik Zabrze - Legia Warszawa w 19. kolejce PKO Bank Polski Ekstraklasy" - czytamy w komunikacie KL.

Oznacza to, że Brazylijczyk nie będzie mógł wystąpić w niedzielnym meczu ze Śląskiem Wrocław z powodu 4 żółtych kartek. Zwiększa to natomiast jego szanse na udział w dzisiejszym spotkaniu Pucharu Polski z Piastem Gliwice, ponieważ trenerzy nie muszą go oszczędzać na starcie ligowe.

* * *
Jednocześnie tego samego dnia po zapoznaniu się z opinią Kolegium Sędziów PZPN, które dopatrzyło się rażącego błędu w decyzji arbitra, Komisja Ligi uznała protest złożony przez Jagiellonię Białystok w sprawie żółtej kartki dla zawodnika Błażeja Augustyna z meczu Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice w 19. kolejce PKO Bank Polski Ekstraklasy. Tym samym kara napomnienia nałożona na Błażeja Augustyna została anulowana.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.