Artur Jędrzejczyk - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Uraz Artura Jędrzejczyka

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Jedynie 45 minut trwał dla Artura Jędrzejczyka środowy mecz z Piastem Gliwice. Kapitan stołecznego klubu nie wrócił na boisko po przerwie z powodu urazu, którego nabawił się w pierwszej odsłonie spotkania. Na razie nie wiadomo na ile poważnego urazu doznał defensor i czy będzie gotowy do gry na najbliższą ligową kolejkę.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

+dodaj komentarz
Marek - 05.03.2021 / 13:53, *.plus.pl

Drewniany, mało zwrotny, szybki jak wóz z węglem...nie potrafi pilķi wyprowadzić..coś jeszcze???

odpowiedz
Z - 05.03.2021 / 13:29, *.stansat.pl

Gra za załugi sie skonczyła wszystko kiedys przemija . Niestety Jedzy czs miną w Legii szacun za to co zrobił , ale trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejśc. Jest cienki jak nigdy, a przynim co gorsza koledzy się dostosowuja do niego

odpowiedz
Macca - 05.03.2021 / 08:58, *.com.pl

Ludzie, co tu się dzieje. Jazda na Jędzę na całego, a to gość który gra z 10 sezon w Legii, zagrał tu blisko 300 meczy, był powoływany przez kilku selekcjonerów naszej kadry = nie jest to przypadkowy zawodnik, jakich przemielamy po kilku co rundę, czy meteor, który pojawi się na rok lub dwa.
Solidny* zawodnik, kapitan. Solidny jak na Polskę, i naszą ligę. Gdyby miał mniej mankamentów i trzymał koncentrację lepiej grałby przecież w lepszej lidze.
Czepianie się jego zarobków jest bez sensu - gdyby ktoś mu ich nie zaoferował, pewno by tu go nie było. To nie jest tak, że przez jego zarobki płacimy więcej za bilety - to już kierownictwo Klubu powinno nad tym panować. Jeśli chcemy zawodników młodych, tanich, którzy może się wybiją nie oczekujmy wyników, jakich oczekujemy.

odpowiedz
artic - 05.03.2021 / 11:06, *.t-mobile.pl

@Macca: Wszystko sie zgadza ale potym co zrobil w jesienym meczu z Mielcem na Ł3 to rece opadaja a teraz jest kontynuacja co mecz to albo zoltko na poczatek albo odpier....coś.

odpowiedz
ksieciunio - 05.03.2021 / 08:31, *.chello.pl

Jędza jest cienki ale przy nim Witeska to porazka, w kazdym meczu już teraz regularnie zawala nam bramkę, III liga dla niego to chyba szczyt !!!!!

odpowiedz
Leo - 05.03.2021 / 00:36, *.play-internet.pl

skoro taki zły to pokażcie lepszego w ekstraklapie selekcjonerzy naszej reprezentacji też pewnie waszym zdaniem od wielu lat słabi bo go powołują

odpowiedz
geds - 05.03.2021 / 09:27, *.chello.pl

@Leo:
już dawno go nie powołują, nie znasz się, a kiedy powoływali to lewą obronę a nie na stopera

odpowiedz
cuL⚽️t - 04.03.2021 / 18:47, *.amazonaws.com

No kur..a!tak ma pojechane,Jèdza lepiej nie wracaj ,wszyscy majá cie dość!naciágacz I bajerant!

odpowiedz
Sss - 04.03.2021 / 18:21, *.t-mobile.pl

Wszyscy widzą jakie z niego drewno.... Oprócz trenera.... Żenada

odpowiedz
bronek49 - 04.03.2021 / 17:50, *.chello.pl

żadna strata może nie grać do konca sezonu

odpowiedz
Marian - 04.03.2021 / 16:43, *.play-internet.pl

Obłupił się w kasę grając u ruskich,tutaj nie chce mu się grać za PLN.zagrał jeden dobry sezon po powrocie,kolejne to ostry zjazd formy i podejścia do obowiązków.

odpowiedz
Tylko Legia - 04.03.2021 / 15:13, *.17.21

Drewno jeżeli ma uraz to tylko próchnica!!!

odpowiedz
Arek - 04.03.2021 / 15:12, *.tpnet.pl

Ale szambo.

odpowiedz
Ja! - 04.03.2021 / 14:26, *.tpnet.pl

Jedyna dobra wiadomość! Jeśli się trochę czasu poleczy, to załapiemy mniej rzutów karnych.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 04.03.2021 / 11:29, *.cyfrowypolsat.pl

Nazwa urazu to SYMULANCTWO. Pojawi się na ostatnie dwa mecze, zrobi głupie błędy, zainkasuje kasiorkę od buka i wakacje.

odpowiedz
antek - 04.03.2021 / 11:24, *.amazonaws.com

w lidze jest wielu tanszych i lepszych pogonic go

odpowiedz
Sedes Miodulskiego - 04.03.2021 / 10:17, *.cdn77.com

Niech spada na bambus!

odpowiedz
Piwowar - 04.03.2021 / 10:11, *.centertel.pl

I to jest pozytywna informacja

odpowiedz
miki - 04.03.2021 / 09:48, *.vectranet.pl

Niestety dla mnie numer jeden jeśli chodzi o obojętność wobec tych barw, tego klubu. Spędził tu praktycznie całe piłkarskie życie, a ewidentnie traktuje Ł3 jak miejsce pracy. Zdrowia życzę.

odpowiedz
Morgi - 04.03.2021 / 08:30, *.play-internet.pl

Dzięki Bogu! Najlepsza wiadomość dzisiaj!

odpowiedz
S - 04.03.2021 / 07:40, *.centertel.pl

Gzie byłeś po meczu "kapitanie" jak chłopaczyna z Piasta "podnosił " z murawy TWOJEGO !!! kolegę z drużyny???WSTYD ,KUR.. ŻENADA!!!

odpowiedz
CWKSiak - 04.03.2021 / 10:41, *.195.40

@S:
Taki to właśnie kapitan, niestety tylko my się spinamy, spalamy i tracimy nieodwracalnie nerwy, a nasze drewniaki maja na wszystko wylane, co było widoczne po meczu i rowniez w trakcie, gdy przegrywaliśmy, a na ławce towarzystwo w najlepsze rozbawione, zero koncentracji...później wchodzi taki gwilia i na 5 metrów nie potrafi celnie podać, co najmniej kilku łącznie z pseudo kapitanem są gotowi na przygodę z rezerwami.

odpowiedz
Kris - 04.03.2021 / 11:49, *.play-internet.pl

@S: bo to nie jest kapitan tylko buk do rezerw w końcu z wieteska

odpowiedz
Zbycho(L) - 04.03.2021 / 07:32, *.chello.pl

Nie wiem czy się cieszyć, czy być zasmuconym. Wzmocnienie to czy osłabienie? Tak na poważnie - życzę dużo zdrowia Jędzy, żeby nie było to nic poważnego (chociaż ostatnio swoją postawą na boisku wkur...ia mnie do czerwoności), ale z drugiej strony może kilka meczy bez jego udziału wyjdzie Nam na dobre? Warto spróbować p. Michniewicz.

odpowiedz
Zdzicho - 04.03.2021 / 07:17, *.tpnet.pl

Toz to jak wzmocnienie, a na poważnie zdrowia

odpowiedz
Sfinks - 04.03.2021 / 07:05, *.vectranet.pl

Uraz nadgarstka od zbyt dużej liczby wypisywanych kuponów...

odpowiedz
markus - 04.03.2021 / 06:58, *.t-mobile.pl

To będzie wzmocnienie

odpowiedz
Darek - 04.03.2021 / 06:55, *.t-ipconnect.de

Kapitan przemyślał sprawę i postanowił się więcej nie kompromitować.I bardzo dobrze.Odpocznij trochę od Legii a MY odpoczniemy od Ciebie.

odpowiedz
Pusia - 04.03.2021 / 06:39, *.vectranet.pl

W końcu!!!!! To jest najlepsza wiadomość po tym meczu!!!

odpowiedz
Marianek - 04.03.2021 / 06:24, *.tpnet.pl

a może niech zmęczony Arturek w następnej kolejce odpocznie?

odpowiedz
wie(L)un - 04.03.2021 / 05:19, *.kabel-deutschland.de

Oby nie był gotowy

odpowiedz
robson - 04.03.2021 / 04:37, *.centertel.pl

Jedza trzymaj się!

odpowiedz
Val - 04.03.2021 / 01:50, *.vectranet.pl

Nie wracaj już drewniaku proszę!!!

odpowiedz
Marcel - 04.03.2021 / 01:38, *.t-mobile.pl

Z całą sympatią dla Artura odnoszę wrażenie, że jego ewentualna pauza spowodowana urazem nie będzie jakimś wielkim osłabieniem drużyny. Proponuję również, żeby na jakieś 5 meczów posiedział sobie na ławce, ewentualne razem z Mateuszem Wieteską.

odpowiedz
Yyy - 04.03.2021 / 00:01, *.chello.pl

Info dnia

odpowiedz
Legia to my. - 03.03.2021 / 23:45, *.chello.pl

Jedyny plus tego meczu

odpowiedz
Val - 03.03.2021 / 23:38, *.play-internet.pl

To dobrze, niech nie wraca w ogóle

odpowiedz
Hiszpan - 03.03.2021 / 23:34, *.play-internet.pl

Nie powinien się forsowac. Pauza do końca maja.

odpowiedz
TomTomTom - 03.03.2021 / 23:24, *.plus.pl

Ufffff

odpowiedz