Mateusz Wieteska, Kacper Kostorz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wieteska: Bardzo chcieliśmy awansować

Mishka, źródło: Legionisci.com

Mateusz Wieteska: Wiemy, że mieliśmy ten mecz pod kontrolą, stwarzaliśmy sobie sytuacje. Kolejny raz przydarzyły się nam błędy, które nie powinny się przydarzyć. Powinniśmy się ich wystrzegać. Bardzo chcieliśmy awansować, ale przez te błędy nam się nie udało. Nigdy nie można lekceważyć Piasta. Od kilku sezonów grają dobrze w piłkę, starają się być wysoko w tabeli. Wiedzieliśmy, że czeka nas ciężki mecz, byliśmy na to przygotowani, ale się nie udało. Możemy teraz mówić o sytuacjach, że ich nie wykorzystaliśmy... Mieliśmy szansę, żeby przechylić szalę na naszą korzyść.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

+dodaj komentarz
Eduardo - 04.03.2021 / 23:39, *.toneticgroup.pl

A ja bardzo bym chciał wyjechać na Bora Bora

odpowiedz
kibic - 04.03.2021 / 20:52, *.chello.pl

Ta cała Legia dała się pokazać z jak najgorszej strony
rozumiemy wszyscy Szabanow owszem kiepsko zagrał za duża presja na zawodnikach ale to nie świadczy aby zostawić zawodnika który nie mógł się pozbierać po całej sytuacji a pieprzony wszołek wdzięczy się do trenera jak by się nic nie stało kompromitacja lepiej odejdz z Legii pajacu

odpowiedz
bronek49 - 04.03.2021 / 17:56, *.chello.pl

Wieteska mierz siły na zamiary zawsze robisz babole ktore skutkuja golami przy tej drugiej bramce dla piasta jak byś nie zaspal to by i gola nie było trzeba było ruszyć dupe a nie czekać na piłkie

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 04.03.2021 / 16:51, *.t-mobile.pl

Cyrk jest tylko KLAKIERÓW BRAK, a Wieteska sam sobie zaprzecza ta wypowiedzią, a prezes zaoszczędzi bo nie musi płacić premię za puchar

odpowiedz
PREZES - 04.03.2021 / 11:47, *.vivapoland.pl

Szabanow grał pierszwy raz od początku meczu więc ma czas na poprawę. Pamiętacie pierwszy mecz Nikolicia? 20spalonych?! bo nie miał chęci wracać za obrońców...a później takie CUDO

odpowiedz
pol - 04.03.2021 / 10:40, *.chello.pl

Ty kaleczniaku zawsze chcesz i .......zawsze nie możesz ze względu na swoje małe umiejętności.
Trudno,żebyś powiedział,że bardzo nie chcieliście.

odpowiedz
PP - 04.03.2021 / 10:35, *.tpnet.pl

Chciec to mozna wiec P. Wieteska wracaj do GZ !!!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 04.03.2021 / 06:50, *.chello.pl

Wieteska przynajmniej wyszedł i próbował się tłumaczyć. Zresztą źle nie zagrał. Za to co odwalił wczoraj Wszołek, woła o pomstę do nieba. Ten facet powinien być odsunięty od pierwszego zespołu. Przegraliśmy nie przez błąd Szabanowa, ale katastrofę w ofensywie. Wszystko.

odpowiedz
sidik - 04.03.2021 / 09:50, *.proxnet.pl

@Po(L)ubiony: przegraliśmy m.in przez brak chęci Mateusza do dogonienia piłkarza Piasta przy bramce na 1:2. I to on według mnie powinien zostać odstawiony od składu jak Valencia za podobną sytuację.

odpowiedz
Kristof - 04.03.2021 / 17:41, *.centertel.pl

@sidik: Według mnie akurat nie ponosi winy za drugą bramkę. Nowy zagrał za krótko i nie ma tutaj gadania . Fakt faktem mógł wejść wślizgiem ale mimo wszystko nie uważam by ta bramka była jego zasługą

odpowiedz
Hugon - 04.03.2021 / 23:28, *.vectranet.pl

@Po(L)ubiony: Wszołek już po rozmowie ze smutakiem pewnie odejdzie do piasta.

odpowiedz
zaba285 - 05.03.2021 / 21:36, *.116.118

@Kristof: a ja uważam, że tak. został ograny jakby był na poziomie okręgówki. raczej wiedział, że jest ostatni to powinien zrobić wślizg z zamiarem wybicia piłki w trybuny

odpowiedz
Marcel - 04.03.2021 / 01:31, *.t-mobile.pl

Wiedzieliśmy, chcieliśmy, mogliśmy, mieliśmy, ale się zesraliśmy... Beznadziejne tłumaczenia, z których nic nie wynika. Wkurzające są już te puste gadki po przegranych meczach.

odpowiedz
Szyszko - 04.03.2021 / 01:26, *.tpnet.pl

Coraz weselej w tej obronie. Był taki film „Nic nie widzę, nic nie słyszę”... W sumie to od dłuższego czasu do całego klubu pasuje, z naczelnym znawcą biznesu piłkarskiego Dariuszem u sterów

odpowiedz
Echhh - 03.03.2021 / 23:15, *.chello.pl

Gdybyscie chcieli awansowac to bys nie gral.

odpowiedz
XD - 03.03.2021 / 23:13, *.85.42

No i brawa dla Gorzowa

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 03.03.2021 / 23:11, *.centertel.pl

Won z Legii pajacu!!!

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 03.03.2021 / 23:10, *.centertel.pl

Tak bardzo, ze załamanego Ukraińca z boiska podnosił Badia. Wszyscy "legioniści" już pod prysznicem

odpowiedz
PLK - 03.03.2021 / 23:54, *.cyfrowypolsat.pl

@Pab(L)o Loża: Właśnie!!! Artem leży załamany na środku boiska a nasze nasze gwiazdy roześmiane dyskutują z piłkarzami Piasta jakby nic się nie stało!!!! Skandal!!!!

odpowiedz
Pusia - 04.03.2021 / 10:08, *.play-internet.pl

@PLK: bo nic się nie stało, Piast ma zdobyć puchar, a Legia 3 pkt. w lidze

odpowiedz
PLK - 06.03.2021 / 23:08, *.cyfrowypolsat.pl

@Pusia: myślę ze nie sprawdzi się ani jedno, ani drugie...

odpowiedz
zaba285 - 03.03.2021 / 23:05, *.116.118

Wieteska standardowo jak w każdym meczu jeden poważny babol który kończy się bramką (ewentualnie ratuje go bramkarz albo indolencja przeciwnika), ale że Szabanow będzie w tej statystyce lepszy to chyba mało kto się spodziewał. zapowiadali go, że będzie jak Ramos dla Realu...

odpowiedz
Stary kibic - 03.03.2021 / 23:04, *.tpnet.pl

Kolejny raz? To może pora zmienić zawód?

odpowiedz
Ropa(L) - 03.03.2021 / 22:56, *.184.96

Wieteska ty drewniany pachołku sklej pysk i wypad do rezerw Juz zdążyłes zarazić nowego kolegę swoją dżuma i zaczyna dostosowywać się do otoczenia w obronie. Zamiast kurla opalać jaja w Dubaju trzeba było zap.rdalac żeby nadrabiać luki w wyszkoleniu, a nie teraz pier.olic tutaj o błędach.

odpowiedz
Maro - 03.03.2021 / 22:54, *.47.82

Umiecie tylko kłamać i uprawiać sabotaż

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 03.03.2021 / 22:49, *.t-mobile.pl

Dość piłkarzyki I kiepskich włodarzy

odpowiedz
Misiek75 - 03.03.2021 / 22:48, *.vectranet.pl

Człowieku ty to już lepiej się nic nie wypowiadaj, icz uczyć się grać w piłkę

odpowiedz
zaba285 - 03.03.2021 / 22:48, *.116.118

prawie cały mecz przegrywali, a on twierdzi, że mieli go pod kontrolą. nie dość, że słaby to wychodzi na to, że i głupi :(

odpowiedz
Hugon - 03.03.2021 / 22:47, *.vectranet.pl

Gdzie ten piast grał w piłkę,napewno nie na łazienkowskiej.Autobus to mało powiedziane,ale się opłaci.

odpowiedz
Janko - 03.03.2021 / 22:47, *.play-internet.pl

Nie wystarczy chcieć.
Trzeba konsękwetnie grać.
Ta gra wyglądała ją wieczorny spacer.
Kuchnia weście się do roboty.
Panie Prezesie czy Pan czyta komentarze po meczowe. Radzę poczytać może to zmusi Pana do działania.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.03.2021 / 22:46, *.centertel.pl

My tez bardzo chcielismy, zebyscie awansowali, ale popusciliscie i to na rzadko...

odpowiedz
Hiszpan - 03.03.2021 / 22:43, *.telnaptelecom.pl

Dziś dobry mecz Wieteski. Jeszcze tak z 50 i ksywa Babol przestanie mieć rację bytu.

odpowiedz
kalosz - 03.03.2021 / 22:41, *.mm.pl

"mielismy mecz od kontrolą"...on chyba w innym meczu grał:) t.alvez byl tak szybki ze nawet go sfaulowac Wieteska niezdążył...co by przedluzylo szanse Legii....az sie chce spytac...co z tąLegia...?

odpowiedz
Mrok - 03.03.2021 / 22:40, *.chello.pl

Szabanow rulez! Dwie bramy jego.
Transfery Kucharskiego już się zwróciły.

odpowiedz
PLK - 03.03.2021 / 23:58, *.cyfrowypolsat.pl

@Mrok: A ja myślę że jak jeszcze potrenuje z drużyną, pozna ją lepiej to będzie lepszym środkowym niż ci nasi niby stoperzy!!!

odpowiedz
Kamień - 04.03.2021 / 07:11, *.chello.pl

@Mrok: to samo miałem napisać. Niby szybki, a nie dogonił i jeszcze na koniec stanął. Przy pierwszej bramce to nie wiem o czym myslał...

odpowiedz
Renzo - 03.03.2021 / 22:39, *.2.10

Wez Wieteska nie kompromituj sie. Wypad z Legii grajku żałosny. Kto to w ogole jest ten Wieteska i skąd on się wzial w Legii?

odpowiedz
Brat - 03.03.2021 / 22:37, *.chello.pl

A ja bym bardzo chciał, żeby Wieteska i Jędza zostali już na trybunach do końca sezonu.

odpowiedz
Legia to my. - 03.03.2021 / 23:49, *.chello.pl

@Brat: popieram!!!

odpowiedz