Artem Szabanow - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Michniewicz o Szabanowie: Nie potrzebujemy takiego teatru

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu z Piastem Gliwice Artem Szabanow popełnił błąd, który kosztował Legię utratę drugiej bramki. Po meczu zawodnik długo nie podnosił się z murawy. Pozostali piłkarze Legii zdążyli zejść do szatni, a po Ukraińca ruszył zawodnik Piasta Gerard Badia. To wywołało sporo komentarzy dotyczących atmosfery w drużynie "Wojskowych" i pytań, dlaczego nikt z kolegów do niego nie przyszedł. W piątek na ten temat obszernie wypowiedział się trener Czesław Michniewicz:

- Był to ładny gest Gerarda Badii. Zawsze jest to dobrze odbierane, zwłaszcza robią tak zwycięzcy, gdy pocieszają przegranych. Chciałbym jak najrzadziej mieć takie sytuacje, że ktoś nas pociesza po meczach.

- Nie chcę okazywania takiego niezadowolenia po meczu, że kładziesz się na murawę i czekasz, że może ktoś przyjdzie, może zaniesie ciebie do szatni. Będziemy dziś na ten temat z Szabanowem rozmawiać. Nie mówię, że zrobił coś złego, ale taka sytuacja zawsze jest niezręczna. Część zawodników zeszła do szatni i nawet nie wiedziała, że on tam jeszcze leżał, nikt nie wiedział ile czasu tam leżał. Ja dowiedziałem się o tym idąc na konferencję. Rozumiem niezadowolenie zawodnika, rozgoryczenie, po części kajanie się i pokazanie, że bardzo mu zależy na tym, żeby nie popełniać takich błędów, ale na przyszłość będę z zawodnikami rozmawiał, żeby takich rzeczy nie robili.

- Takie sytuacje trzeba umieć zachować dla siebie, albo odreagować w szatni. Nie potrzebujemy takiego teatru. Już wcześniej było widać po nim olbrzymie załamanie. Kiedy straciliśmy bramkę i zaczynaliśmy od środka, on stał zgięty wpół. Krzyczałem do niego, żeby wrócił do gry i skoncentrował się, bo jeszcze jest sporo czasu. Strasznie to przeżył, będę z nim rozmawiał, aby nie okazywał takiej słabości przeciwnikowi. Stało się źle, bo popełniłeś błąd, ale to nic wielkiego - było jeszcze dużo czasu by go naprawić.

SONDAJak oceniasz pracę Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (197)

+dodaj komentarz
Derwall - 06.03.2021 / 23:29, *.orange.pl

Niestety panie Michniewicz jesteś kolejnym nieudacznikiem tzw. polskiej myśli szkoleniowej ,twoja krytyka tego zawodnika pokazuje że jesteś Cienki, mówienie o cyrku gdy zawodnik leży załamany bo bierze na siebie całą winę za porażkę , i ty tego nie widzisz , ? to znaczy że powinien być uśmiechnięty od uch do uch jak Wszołek i żółwiki przybijać z piłkarzami drużyny przeciwnej , to wd. ciebie jest ok. prawdziwy trener do szatni schodzi ostatni po meczu widząc że wszyscy już zeszli z boiska , a ty zachowałeś się jak Szmaciarz ,skoro twierdzisz że o tej sytuacji dowiedziałeś się na konferencji , to znaczy co dzieje się w drużynie , żegnam cię ozięble Pajacu , już nie powinno być cię w Legii, Jesteś Nieudacznikiem

odpowiedz
KN - 06.03.2021 / 19:33, *.inetia.pl

Ohooo... zabolało trenerskie ego Panie Michniewicz? Nikt nie może pokazywać co czuje ma temat meczu bo jeszcze wyjdzie, że nie jest tak kolorowo? Z Michniewiczem daleko nie zajedziemy. Najwyżej Mistrz i Puchar Polski...a nie czekaj.

odpowiedz
hajdukL - 06.03.2021 / 16:51, *.tpnet.pl

Jeśli tak uważa, to takie rzeczy powinien powiedzieć zawodnikowi w oczy, a nie leci publicznie. Szkoda w takim razie, że zachowania uchachanego po porażce Wszołka nie skomentował nasz trenerek za dyszkę.

odpowiedz
olew - 06.03.2021 / 18:25, *.vectranet.pl

@hajdukL: najsłabszą stroną naszego słabego raczej trenera, jest relacja z zawodnikami i tworzenie grupy, masz rację twierdząc, że publiczna krytyka grajka, któremu jak widać zależało na wyniku - jest żenadą, wszystkie grajki powinny po tym meczu leżeć na boisku wkur...ne, a nie widziałem u nich żalu

odpowiedz
cuLt - 06.03.2021 / 19:36, *.amazonaws.com

@olew: Właśnie ma rade drużyny kupona i babola i pytał ich ostatniio...czy zostawić Wszołka,jaka rada taka drużyna a przy faulu na Luqim w zabrzu to wszyscy powinni lecieć do hujkafranka i domagać sie czerwieni .. jeden za wszysrkich wszyscy za jednego albo nic...

odpowiedz
hajdukL - 07.03.2021 / 13:32, *.77.242

@olew:
Dokładnie.

odpowiedz
grzesiek - 06.03.2021 / 16:19, *.centertel.pl

A mowilem ze Vuko przy michniewiczu to arcyskarb?

Mowilem !!!!!!

odpowiedz
LSANMBRD - 06.03.2021 / 09:31, *.centertel.pl

Kabaretem to jesteś Ty na stanowisku trenera Legii. Oczywistym jest że jak komuś zależy to przeżywa porażki i cieszy się że zwycięstw. Szczególnie jak otrzymał szansę być piewrszym wyborem w tak krótkim czasie i przez jego błąd zespół stracił szansę na trofeum.Zamiast wesprzeć chłopa który ma kiepski początek to go jeszcze publicznie dołujesz. Odejdź stąd jak najszybciej tam gdzie Twoje miejsce czyli do średniaków ligowych. Michniewicz NIE DLA LEGII!!!

odpowiedz
Pjoter - 06.03.2021 / 09:26, *.knc.pl

Spieprzaj do pyrlandii judaszu za dychę! widać,jaki masz stosunek do Legii!oby kasa ci się zgadzała pseudocwaniaku:(

odpowiedz
jo - 06.03.2021 / 09:16, *.tpnet.pl

Jeśli nikt do tej pory nie zauważył to Legia to takie ch#jowe HARD CORPO. Gość zje&@ł i stracili bramkę. A dalej to jak w każdej ujowym korpo... Wszyscy zapomnieli o koledze, któremu nie wyszło i się odsunęli. Potem na środek wyszedł kierownik Czesiek i na oczach firmy i klientów zje&@ł publicznie pracownika. Dziś w Legii jest grupa najemników, pobieraczy wynagrodzenia. Oni ten klub mają tak głęboko w dupie, że człowiek na świecie jeszcze tak głęboko się nie dokopał. To nie jest zespół tylko kontraktowi pracownicy. Dla nich ten Klub jest jak autobus: nie ten, będzie następny. A to ujowe korpo stworzył prezesina miodek.

odpowiedz
KN - 06.03.2021 / 18:36, *.inetia.pl

@jo: Otóż to Kolego. Otóż to... śledzenie losów tej korporacji jest stratą czasu.

odpowiedz
olew - 06.03.2021 / 09:14, *.vectranet.pl

wiedzieliśmy, że grajek zawalił, ale nie on jeden , Wieteska mógł łapać tego Portugalczyka, to był środek boiska ( nawet czerwonej by nie było), jak nie ma zwrotności i szybkości to trzeba faulować ( oczywiście bez uszczerbku dla zdrowia Portugalczyka), spieprzyli to obaj, ale błędy się zdarzają , wkurzenie na siebie Szabanowa było więc uzasadnione, żal uzasadniony, łzy złości uzasadnione, tak reaguje każdy komu zależy na wyniku...

odpowiedz
Wolfik - 06.03.2021 / 13:08, *.mm.pl

@olew: Zgadzam się. Za łatwo to wszystko się potoczyło.

odpowiedz
Piter - 06.03.2021 / 07:24, *.centertel.pl

Nie wytrzymałem i pierwszy raz piszę razem z Wami. Zachowanie trenera to skandal. Nie można tak traktować nowych, młodych piłkarzy. Nie można mówić takich rzeczy publicznie. Pan Michniewicz po prostu odreagował porażkę kosztem chłopaka.

odpowiedz
Ja - 06.03.2021 / 10:14, *.plus.pl

@Piter:on chyba ma 28 lat.

odpowiedz
Kaprykos - 06.03.2021 / 06:22, *.chello.pl

Chyba, coś się panu treneru poprzestawiało... zresztą chyba ja jeden widziałem błąd Szabanowa i Wieteski, popełniony na kartoflisku, a nie błąd Szabanowa, czuwaj!

odpowiedz
ale słabe - 06.03.2021 / 06:02, *.chello.pl

Trener zamiast trzymać stronę piłkarza to go krytykuje tylko dlatego bo poleżał sobie chwilę na murawie PO MECZU. Pokazał tym że wie że zawalił i mu zależy (a jest nowy) ale tym razem nie wyszło. Po tym meczu CAŁA drużyna powinna leżeć za KARE plackiem na murawie za to że przegrali w meczu którego nie mieli prawa przegrać i z takim przeciwnikiem u siebie. A nie roześmiani od ucha do ucha z Wszołkiem na czele spier... do szatni jak gdyby nic się nie stało. Skandal i kompromitacja. A do trenera brak słów jak krytykuje to wszystkich jako całość a nie pojedynczego piłkarza publicznie, bardzo słabe to.

odpowiedz
Mojo jojo - 06.03.2021 / 05:32, *.t-mobile.pl

dymano go nie chciało a mioduski kupił ! to zwykły szrot z ukrainy !takich jak on jest w Polsce ze kilkanascie tyś jak nie wiecej!!! 13 zł za mecz max!

odpowiedz
Sebo(L) - 06.03.2021 / 13:54, *.master.pl

@Mojo jojo: no widzisz kolego,nawet nie jesteś dobrze poinformowany w kwestii transferów.Nikt Szabanowa nie kupił a jedynie wypożyczył i to tylko do końca trwającego sezonu. Po co więc piszesz głupoty?

odpowiedz
Legionista - 06.03.2021 / 03:15, *.plus.pl

Jeśli mnie pamięć nie myli, czytając w większości Wasze komentarze i porównując je z komentarzami w których babole robili Jędza a przede wszystkim Wieteska,to pierwszy raz się zdarza, że krytyka choćby w minimalnym (gdyż to Jego dwa pierwsze błędy i dwa zawinione gole, i dlatego słusznie nie ma co przesadzać - pierwsze śliwki robaczywki i inne tego typu) stopniu omija piłkarza, który najgorzej zagrał. Przy pierwszym golu najpierw źle wybił piłkę a następnie nie zablokował (a mógł to zrobić) strzału Świerczoka,a przy drugiej...wiadomo.Oczywiście karygodne jest wyrażanie radości po przegranym poważniemeczu,jak to zrobił Wszołek,ale chyba Nikt na nie myśli że On tu przyszedł z miłości.I naturalnie nie zmienia to pozycji Jędrzejczyka oraz Wieteski,którzy już od jakiegoś czasu,co najwyżej powinni biegać po boiskach 4-ligowych...na ale akurat w tym meczu Ci dwaj najgorzej nie zagrali.....

odpowiedz
olew - 06.03.2021 / 18:30, *.vectranet.pl

@Legionista: tu nikt nie neguje błędu grajka, tu nie o tym, tutaj piszemy o chamskiej reakcji pewnego grubego trenera na normalny gest żalu i złości po przegranym ( i zawinionym przez niego) meczu

odpowiedz
Marcel - 06.03.2021 / 01:59, *.t-mobile.pl

Chyba źle dzieje się w Legii, skoro trener zwraca uwagę na takie pierdoły i jeszcze publicznie krytykuje piłkarza prowadzonej przez siebie drużyny. Szabanow położył się to się położył, widocznie miał taką potrzebę, każdy inaczej przeżywa i odreagowuje błędy i porażki. Nie wiem po co w ogóle omawiać tą kwestię. Moim zdaniem trochę to słabe.

odpowiedz
Taki jeden - 06.03.2021 / 01:37, *.chello.pl

Jak tu prawie wszyscy zakochani w tym Szabanowie. Zagrał jeden mecz dobrze, drugi poprawnie (co przy wirtuozach pokroju Jędrzejczyka czy Wieteski nie jest niczym wielkim), a trzeci, tak naprawdę najważniejszy do tej pory w barwach Legii, zawalił po całości (Wieteska i Jędza by się nie powstydzili), a tu same ochy i achy. Mam wrażenie, że dla większości z Was już jest legendą. Jakby nie zaklinać rzeczywistości, to przez Niego mamy Puchar z głowy i już w tym sezonie tego Wasz ukochany Szabanow nie odkręci. Można odnieść wrażenie, że bardziej ubolewacie nad Jego losem, niż nad tym że straciliśmy szanse na zdobycie Pucharu Polski. Dwa zawalone gole idą w 100% na Jego konto. Nawet jak super zagra (a przypomnę, że za to pobiera pieniądze) w dalszej części sezonu, to i tak przez Niego nie zdobędziemy dubletu.I to jest fakt i niestety Nikt i nic tego nie zmieni! Inna sprawa, czy to leżenie na boisku było teatrzykiem, czy rzeczywiście się przejął, to odpowiedź na to pytanie najprawdopodobniej zobaczymy w następnych meczach. NIECH SWOJĄ GRĄ UDOWODNI, ŻE NAPRAWDĘ MU ZALEŻY, a nie tak długim leżeniem na boisku. I żeby było jasne, nie popieram zachowań piłkarzy, którzy po przegranym meczu śmieją się i żartują, a przede wszytkim tych, co kopią nasze barwy czy są antylegijnymi chórzystami (Czesio OUT). Zresztą Jędza i Wietes też out (nie znajduję logicznego uzasadnienia, na jakiej podstawie od tylu lat taki Wieteska gra w naszym klubie, bo na pewno nie gra dlatego, że jest piłkarzem, z kolei pytanie w sprawie Jędzy jest takie- co się stało, że w tym sezonie tak bardzo obniżył "loty" i noty)... TYLKO LEGIA !!!

odpowiedz
Sebo(L) - 06.03.2021 / 13:51, *.master.pl

@Taki jeden: chłopie nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.Podaj jeden przykład,gdzie padają ochy i achy na temat Szabanawa.Podaj przykład,gdzie on tu jest wychwalany? No ku.wa podaj jeden przykład! Człowieku co Ty za bzdury tutaj wypisujesz?! Szabanow po meczu miał prawo być podłamany bo wiedział,że spieprzył i chciał odreagować.Jeden będzie z uśmiechem schodził z murawy mimo,iż sprokurował sobie 2 karne,drugi położy się na murawie chcąc przemyśleć to co się wydarzyło.Jeśli nie rozumiesz tonu wypowiedzi co poniektórych to nic lepiej nie pisz.

odpowiedz
dino - 06.03.2021 / 14:40, *.plus.pl

@Taki jeden:
Tu nikt nie pisze że Szabanow to legenda tylko zwyczajnie broni go wobec nie fair publicznego prania brudów i głupich insynuacji ze strony pseudotrenera. Nawet gdyby 5 goli zawalił to takie rzeczy nie mogą wyjść poza szatnie. Zresztą to nie pierwszy raz gdy CM711 mówi coś głupiego ostatnio po meczu z Wartą palnąl ze Pekhart grał z objawami wirusa co sprowadziło na klub mnóstwo krytyki a takie publiczne gnojenie własnego piłkarza też mu chluby nie przynosi

odpowiedz
PLK - 06.03.2021 / 00:11, *.cyfrowypolsat.pl

Potencjał i ambicja jest!!! Musi chłopak jeszcze się wpasować w szatnie a będzie najlepszy ze środkowych!!!

odpowiedz
160 komentarzy!Świadczy o złym zachowaniu trenera! - 05.03.2021 / 23:09, *.amazonaws.com

Trener powinien przeprosić kibiców za odpadnięcie z pucharu i za to że zostawił zestresowanego piłkarza,to on zrobił cyrk nie Szabanow,najlepiej znaleść kozła ofiarnego i tak sie zasłonił....wiepsz

odpowiedz
Dor - 05.03.2021 / 23:09, *.mm.pl

Co wy tak chwalicie tego płaczka,przegrał to powinien wziąść się w garść i myśleć jak takich błędów nie robić a nie leżeć i płakać.

odpowiedz
Hugon - 05.03.2021 / 22:37, *.vectranet.pl

Cesiu, pamiętaj że kapitan ostatni opuszcza statek.Dlatego teraz wiesz dlaczego Jędza nie powinien być kapitanem.

odpowiedz
cuLt - 05.03.2021 / 23:29, *.amazonaws.com

@Hugon: Życie ucieka a Mioduski zamiast postawić wszystko na jedną karte zatrudniając trenera z doświadczeniem złotych medali, to bawi sie Legią jak by to była jego biedronka,że jest właścicielem to nie wszystko ,zapomniał o trybunach a one mają krótką cierpliwość....trybuny ostatnio go postraszyły a teraz może tylko być wojna jesli uparty będzie dalej,otaczając sie kiepskimi pracownikami co Legia im wisi...

odpowiedz
Kosachicago - 05.03.2021 / 22:15, *.comcast.net

Nie my potrzebujemy roześmianych po porażce grajków od siedmiu boleści i trenera którego ogrywa byle jaki trenejro.. Szkoda słów

odpowiedz
Maniek - 05.03.2021 / 21:53, *.chello.pl

Artem, trzymaj się chłopaku, popełniłeś błąd, zdarza się najlepszym i najgorszym, typu Wieteska Jędrzejczyk, oni mają gdzieś, jaki będzie wynik. Olej go, on tak ma, najpierw cos powie, potem pomyśli.

odpowiedz
zaba285 - 05.03.2021 / 21:48, *.116.118

chórzysta ma trochę racji z tym załamaniem w trakcie meczu. zawaliłeś to zapier.. żeby to poprawić dopóki piłka w grze. ale to że po meczu jest załamany to jedyna normalna reakcja w drużynie. a chórzysta powinien podejść i zgarnąć go z murawy, a nie pieprzyć takie kocopoły publicznie

odpowiedz
Kub - 05.03.2021 / 21:46, *.20.71

Nie czytam więcej wywiadów tego gościa. Dla mnie już się skończył samymi wypowiedziami i stylem bycia.
Trzymaj się Szabanow!! Szkoda że nie ma kibiców na stadionie bo by Skowronek się nasłuchał

odpowiedz
Maniek - 05.03.2021 / 22:37, *.chello.pl

@Kub: Będziesz czytał, każdy z Nas czyta. Ale tego pajaca nie da się czytać,,spokojnie.

odpowiedz
Micha - 05.03.2021 / 21:26, *.14.27

Czesiu, co ty piep.... Chłop, jako jeden z niewielu w Legii, przejmuje się, jak coś schrzani, a ty pier... o teatrze? Pies z kulawą nogą z własnej drużyny nie podszedł do chłopa, tylko uśmieszki i uściski z przeciwnikiem. To wyglądało, jak totalnie ustawiony mecz.

odpowiedz
jezus - 06.03.2021 / 00:54, *.vectranet.pl

@Micha: bo to byl zenujacy teatr i ma racje

odpowiedz
Zako - 05.03.2021 / 21:09, *.t-mobile.pl

Wypowiedz trenera poniżej poziomu.po co takie wywiady? Nie wiem. A do teatru to sam Czesiek idź może aktor będzie z ciebie lepszy jak trener

odpowiedz
qna - 05.03.2021 / 21:02, *.t-mobile.pl

okropne zachowanie trenera

odpowiedz
Mecze nadal sa sprzedawane - 05.03.2021 / 20:25, *.plus.pl

Posalem o korupcji w polskiej piłce, w PZPN jest juz CB S niedługo bedzie w Legii
Dość ustawiania wyników za kasę.....

odpowiedz
Kibolek - 06.03.2021 / 07:19, *.komputersat.pl

@Mecze nadal sa sprzedawane: zgadzam się z Tobą. Tylko że LEGIA mecze sprzedaje A nie kupuje

odpowiedz
spasiony - 05.03.2021 / 20:22, *.31.246

Czyli gdyby nie Badia to nikt z Legii by nie zauwazyl, ze Ukrainiec tam lezy. Wszyscy odjechali do domow a ten dalej lezy. Treneiro odbebnil konferencje prasowa, wozny zgasil swiatlo a Szabanow lezy...

Legia poczawszy od wlasciciela, przez prezesa, dyrektora sportowego po trenera i pilkarzy stala sie parodia klubu sportowego.

odpowiedz
Ryj - 06.03.2021 / 01:45, *.t-mobile.pl

@spasiony: Patodia to chyba aktualnie najlepsze określenie tego co oglądamy w wykonaniu ludzi zatrudnionych w Legii. A do tego, nie ma kibiców na stadionach. Po co w ogóle ci ludzie wstają z łóżka, a co dopiero mówić o wstawianiu z boiska. No dobra, wiem że dla pieniędzy, ale to tylko dopełnienia poziomu absurdu tej rzeczywistości.

odpowiedz
Zdzicho - 06.03.2021 / 06:05, *.tpnet.pl

@spasiony: może nawet jeszcze by tam leżał? Kurcze w nocy to jeszcze przymrozki....

odpowiedz
jkp - 05.03.2021 / 20:19, *.vectranet.pl

Tak jak Cie Czesiu w miare lubie (na tyle na ile mozna lubic zlodzieja i śpiewaka na Legie czyli niewiele), tak te Twoje pierdy o braku okazywania "słabosci" i o braku team spirit z Luqim sa gowno warte

odpowiedz
Dan..... - 05.03.2021 / 20:02, *.vectranet.pl

Chłop zawalił mecz . I wiedział o tym. Zostawili go samego zamiast iść do niego jako druzyna. A niektórzy uśmiechnięci od ucha do ucha. Niech ten trener nie wypowiasa się do mediów będzie najlepiej

odpowiedz
Krasnal - 05.03.2021 / 19:53, *.telkab.pl

No i "spalił" psychicznie gościa, myślę że już dobrze u nas nie zagra...żenada

odpowiedz
Zzz - 05.03.2021 / 19:47, *.tpnet.pl

Panie 711, ty pewnie po takim meczu byś do fryzjera dzwonił...
Frajerze, zobacz co robią Wielcy trenerzy - idą zgarniać tych przygnębionych z murawy. A ty pajacu jeszcze oczyszczacz się w mediach dołując chłopaka...
Spadaj do Wronek!

odpowiedz
Maniek - 05.03.2021 / 22:40, *.chello.pl

@Zzz: Brawo.

odpowiedz
Wrzeszczyk - 05.03.2021 / 19:21, *.master.pl

Leży i co nic

odpowiedz
gazza - 05.03.2021 / 19:16, *.inetia.pl

Mierny trenerzyna - Po co wstawia do składu beznadziejnego Wszołka czy Szabanowa ???

odpowiedz
AAA - 05.03.2021 / 19:09, *.chello.pl

Cesio,czy Ci sufit się na łeb spier...?
Lepszy uśmiechnięty Wszołek?
Marny jesteś trenerem marnym.Zamknij ryj i weź się za zaangażowanie Kupona Jędzy!

odpowiedz
lob - 05.03.2021 / 19:52, *.chello.pl

@AAA: Trafna puenta..........dobrze, że chociaż Czesio się nie śmiał po przegranym meczu......tylko źle że się rozgaduję na lewo i prawo jak niemowa do telefonu.........wyraźnie chce jednak dołączyć do słoikowych celebrytów w Warszawie.........

odpowiedz
antymichniewicz - 05.03.2021 / 20:05, *.amazonaws.com

@AAA: To antyLegionista i nie wymagajmy żeby Legie choć lubił troche,przyszedł po znajości z kucharskim,...

odpowiedz
ZGL - 05.03.2021 / 18:35, *.tpnet.pl

Po przegranych meczach w innych ligach nikt na murawe sie nie kladzie a dlaczego nie odniosl sie Pan do zachowan innych pilkarzy po meczu ?!!!

odpowiedz
Quick - 05.03.2021 / 18:20, *.tpnet.pl

A my nie potrzebujemy takiego trenera. Który zanim pomyśli to już chlapię głupoty jęzorem

odpowiedz
dino - 05.03.2021 / 18:18, *.vtelecom.pl

Następnym razem Artem pamiętaj piąteczki z rywalem poklepywanie po plecach nic się nie stało itp
Ten trener to chyba jakiś przygłup

odpowiedz
Jarek - 05.03.2021 / 18:00, *.centertel.pl

Ten co głosuje że słabo albo bardzo słabo nie ma pojęcia o piłce nożnej

odpowiedz
Zięciu - 05.03.2021 / 21:17, *.chello.pl

@Jarek: Za to ten co, że bardzo dobrze jest miszczem i Dyzmą footballu

odpowiedz
Mrok - 05.03.2021 / 17:59, *.net.pl

I jeszcze jedno. Jak nie potrzebujemy teatru to po co Czesiu kręcisz tą wypowiedzią nowy spektakl medialny zamiast przekazania po prostu zawodnikowi, że coś ci się nie podoba.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 05.03.2021 / 17:59, *.orange.pl

JPRDL

Czyli Michniewicz właśnie przyznał, że gość był do zmiany po błędzie, czyli to właśnie trener, nie Szabanow, zawalił mecz.

Teatr? Skoro piłkarz przeżywa to nie teatr. Rozumiem, ze sytuacja wymaga od trenera/zespołu, stanowiska, które pokaże, że nie mają kolegów w dupie. Ale to nie tędy droga. Jak można dyskredytować tego piłkarza w obliczu okoliczności? Po co go brali, skoro trener niszczy go już teraz. Może nowy piłkarz nie przywykł jeszcze do tego, że porażek się nie przeżywa, że schodzi się do szatni, że mecz się skończył, że to w Warszawie typowe. Ale na pewno teraz już wie, gdzie trafił.

odpowiedz
Mrok - 05.03.2021 / 17:53, *.net.pl

Największy błąd Szabanowa widać w powtórkach. Polegał na tym ze biegł za Alvesem tylko do momentu gdy ten zbliżył się do Miszty, dalej odpuścił i zwolnił czekając czy strzał wyjdzie czy nie. Tymczasem Alves miał jeszcze czas aby zrobić zwód i dopiero oddać strzał. Gdyby Szabanow zasuwał takim samym tempem do linii bramkowej jakim biegł od początku wg mnie miałby pewne szanse aby wykopać tą piłkę a przynajmniej Alves musiałby strzelać nie do pustej bramki ale do bramki z Szabanowem.

odpowiedz
Zięciu - 05.03.2021 / 21:20, *.chello.pl

@Mrok: Może tak, może nie. Szkoda, że Wieteska się nie ruszył. Nie mówiąc już o tym, że powinien był zatrzymać Alvesa. Nieważne jak...

odpowiedz
Mrok - 06.03.2021 / 11:19, *.chello.pl

@Zięciu: To inna kwestia. Wieteska zagrał z kolei kompletnie nietaktycznie. Był ostatnim obrońcą i miał obowiązek zatrzymać napastnika. W tej sytuacji i w tak układającym się meczu warto było nawet ryzykować czerwo.

odpowiedz
bronek49 - 05.03.2021 / 17:47, *.chello.pl

jakby to leżał babol Jędrzejczyk czy inny antytalent Legii to znalazł by się kolega od układów i by mu pomógł ty trenerzyno powinieneś się zastanowić czem ty dołujesz młodych zawodników wpuszczasz ukraińca jednego i drugiego a nie dajesz szans Hołowni czy Włodarczykowi którzyb są z Legią od dłuższego czasu i to oni powinni grać lub wchodzic jako pierwsi na zmiany

odpowiedz
:O - 05.03.2021 / 17:36, *.orange.pl

Szabanow odwalił teatr ? To sie spójrz jełopie na reszte. Wynik w plecy a na ławeczce śmiechy hihy , uśmieszki żarciki. Na boisku podobnie i nieudolne zagrywki tego niedorozwoja Wszołka , Kapusta który nie potrafi przyj ąć piłki czy ten gargamel gruziński.

odpowiedz
Darek - 05.03.2021 / 17:32, *.t-ipconnect.de

Myśląc jak chórzysta wychodzi na to,że wszyscy załamani piłkarze po meczu robią teatr.Ci przegrani z finału ligi mistrzów też?
Tylko nie ci zadowoleni od ucha do ucha.

odpowiedz
R1958 - 05.03.2021 / 17:19, *.t-mobile.pl

Co redakcja nie chcecie p. Stanisława?

odpowiedz
R1958 - 05.03.2021 / 17:17, *.t-mobile.pl

Potrzeba tu p. Stanisława, wiecie o kim mowa

odpowiedz
Elquatro - 05.03.2021 / 17:03, *.chello.pl

Kakaya komediya, takoy akter. Ot!

odpowiedz
Jack(L) - 05.03.2021 / 16:33, *.t-mobile.pl

Czesio trochę się zagalopował z tą wypowiedzią bo wie że to on powinien być jako pierwszy przy zawodniku który jest podłamany. Przed meczem najpierw wychodzi drużyna a na końcu trener i po meczu powinno być tak samo. A nie on dowiaduje się że zawodnik leżał na murawie jak szedł na konferencję.Dziwimy się piłkarzom że odwalą 90 min.i jazda.Przykład zawsze idzie z góry a tu tuż po gwizdku wyścig kto pierwszy pod prysznic a trener ,, jeszcze odbębnić konfe,rzucić parę frazesów dla kibiców i wypad do domku.Ważne że kasa się zgadza.Mam wrażenie że w naszym klubie to już naprawdę nikt nic tam nie ogarnia.

odpowiedz
Hiszpan - 05.03.2021 / 16:50, *.play-internet.pl

@Jack(L): Czechu woli jak Kupon z Babolem schodzą uśmiechnięci z murawy jak po Stali Mielec.

odpowiedz
kalosz - 05.03.2021 / 16:14, *.mm.pl

po tej "akcji" dochodze downiosku ze to nie "zespół"....tylko zbieranina idywidualnosci kopaczy z europy,tak jest jak na siłe przychodzizawodnik którego nikt spoza grupy nie chce...co by było jakby to jedza lub inny grajek tak sie zachował??? swoja droga skoro slaby "psychicznie" to pocholerego bylo wystawiac w tak waznym meczu? a co wieteska zrobił jako ostatni w tej akcji to masakra....to juz bylo lepiej "goscia zabrac razem z piłka"... panowie kopcze-graliscie "bez jaj!!!!"

odpowiedz
dziad kudłaty - 05.03.2021 / 18:48, *.net.pl

@kalosz: nie bez jaj tylko u buka :) hahaha

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 05.03.2021 / 15:54, *.tpnet.pl

Panie Czesławie - z niedowierzaniem przeczytałem to co pan powiedział o Szabanowie , a zupełnie nie odniósł sie pan do zachowania błazna wszołka po meczu. Widac że na AWF w Gdansku psychologia nie była pana mocną stroną ( ja kończyłem AWF Warszawa ) no ale nie ma co porównywac tych dwóch uczelni - widac to po panu
Skompromitował się pan !!!!!!!!!!!!!!! A z wiedzą trenerską tez słąbiutko skoro zatrudnia pan trenerów od obrony, stałych fragmentów - może jeszcze specjaliste od podawania pilek ???

odpowiedz
olew - 05.03.2021 / 15:46, *.vectranet.pl

trener przesadza, co złego w tym , że się grajek wkur...ł, trochę popłakał i poleżał sobie, to normalne, jak się mecz przesrało i do tego przy jego błędzie, miał uśmiechnięty schodzić po wypłatę meczowego, głupawy dzisiaj nasz trener...

odpowiedz
LLL - 05.03.2021 / 15:37, *.play-internet.pl

Powiem tak drodzy kamraci kibice Legii. Niestety ale Michniewicz hak większość polskich trenerów jest słaby. Z tych zawodników taki Hybalka wyciągnąłby o 50 procent więcej. Od wpadki w pucharach nie ma żadnej poprawy. Grają coraz gorzej. Moim zdaniem trzeba zmienić na trenera z Niemiec lub Włoch. Lepiej zapłacić 1 mln euro na rok trenerowi z serii A lub przynajmniej II Bundesligi plus bonusy i wreszcie Legia będzie legią. Od kilku lat zero rozwoju. Zero myśli szkoleniowej. Wywalić też należy Kucharskiego facet nie ma żadnego pomysłu na zakup dobrych piłkarzy.

odpowiedz
ben - 05.03.2021 / 15:03, *.inetia.pl

Nie potrzebujemy takiego trenera i kapitana. Co was łączy z Legią oprócz wpływu na konto?

odpowiedz
Zbigniew - 05.03.2021 / 15:00, *.play-internet.pl

Michniewicz już się gubi , on nie ma żadnej wizji drużyny a jeżeli coś widzi to ze szkodą dla Legii .Być może taki ma plan by Legię pogrążyć , on Legii nigdy nie lubił .Ja mu nie ufam .

odpowiedz
Darek - 05.03.2021 / 14:44, *.t-ipconnect.de

Przynajmiej mu zależało.Albo chociaż udawał.A reszta parodystów w koszulkach Legii co robiła?
Mordy uśmiechnięte od ucha do ucha.
A ten skorumpowany chórzysta jeszcze po nim jeździ za to że gość przeżywa to że zawiódł.
Po następniej porażce proponuje tańczyć i śpiewać.Wtedy chórzysta bedzie zadowolony.
Naprawdę przez brak trybun nie ma ich kto za ryj zlapać i nawciskać kilka ..ujów.

A Wy chcecie iść pod stadion i narażać się na spisywanie i mandaty w momencie gdy drużyna na Was leje ciepłym moczem.

Czy już nie ma komu zrobić akcji spadające liście?Weźcie ich za mordy bo oni naprawdę mają nas i nasz klub w dupie.Poczuli bezkrólewie i dziady robią co chcą.

odpowiedz
unti - 05.03.2021 / 14:40, *.140.150

I dobrze gada Czechu...po co robić teatr i płakać na oczach wsyztskich ...mają sie nas bać a nie płakać....piłkarz musi być po pregranej wściekły ...a nie płaczek

odpowiedz
ben - 05.03.2021 / 15:07, *.inetia.pl

@unti: daj przykład wściekłego, o bojących się nie wspomnę.

odpowiedz
:D - 05.03.2021 / 17:38, *.orange.pl

@unti: zgadnij kto sie bardziej przejął przegraną ? płaczek czy ci wściekli z uśmiechami od ucha do ucha ?

odpowiedz
Szmu(L)ki - 05.03.2021 / 14:34, *.aster.pl

I bardzo dobrze. Nie ma leżenia i płakania! Trzeba zasuwać i się jak najszybciej zrehabilitować. Inną kwestią są z..y typu jędzia czy wietes, którzy przeginają w drugą stronę. Oni powinni bardziej oklep dostać.

Fajnie, że typowi zależy, że się przejmuje, ale to jest pokazówka w opór.

odpowiedz
Tbgliwice - 05.03.2021 / 14:30, *.182.242

Miałem lepsze zdanie o Michniewiczu. Nie powinien być trenerem reprezentacji, bo to funkcja, która wykracza poza bycia tylko trenerem.

odpowiedz
12kufli - 05.03.2021 / 13:49, *.orange.pl

Kibice o Michniewiczu: "Nie potrzebujemy takiego trenera"

odpowiedz
cwaniak - 05.03.2021 / 14:24, *.plus.pl

@12kufli: Kogo wolisz? Jozaka, Klafuricia? Już nie pamiętasz jak Tobie podobni jechali Vuko od wuefistów? Teraz Michniewicz nie pasuje? Takim to nigdy nikt nie dogodzi. Lepszego trenera w Polsce nie ma.

odpowiedz
12kufli - 05.03.2021 / 19:33, *.centertel.pl

@cwaniak: akurat ja do Vuko się mocno nie czepiałem bo wg mnie z niego będzie fajny trener. A skoro twierdzisz że lepszego od Michniewicza nie ma w Polsce to musisz mieć Czesław na imię...

odpowiedz
cwaniak - 06.03.2021 / 00:08, *.plus.pl

@12kufli: Wymień tego lepszego. Probierz? xDD

odpowiedz
Ogur - 06.03.2021 / 09:38, *.plus.pl

@cwaniak: Bjelicę

odpowiedz
Mario-Londyn - 05.03.2021 / 13:39, *.as13285.net

Dlaczego Czesiu tak wczesnie zmienil P.Wszolka,ktory gral bardzo dobrze ?? On szkodzi Legii,to dzialanie wbrew interesom Legii,Czesiu do Lecha !! Tam potrzebuja nowego trenera.On blokuje kariere Wszolka.A to jeden z lepszych zawodnikow w Legii.

odpowiedz
cwaniak - 05.03.2021 / 14:26, *.plus.pl

@Mario-Londyn: Ty sobie żarty robisz? Czy złapałeś się na bezpodstawne chwalenie Wszołka przez Niedzielana? Wszołek jest za wolny na wahadło. Co chwilę w dodatku łapali go na spalonym, nie wnosił nic. Juranović na boku to przy Wszołku demon szybkości i dynamiki.

odpowiedz
Czing czeng - 05.03.2021 / 13:38, *.chello.pl

To złe wieści. Takie wypowiedzi mogą mocno podzielić szatnie już nie wspominając o atmosferze .

odpowiedz
danielo - 05.03.2021 / 14:11, *.comcast.net

@Czing czeng: dokladnie. Jak ma juz cos takiego powiedziec, to niech powie to w twarz zawodnikowi. Zachowal sie jak men..a

odpowiedz
urban - 05.03.2021 / 13:27, *.virginm.net

No, Jedza i Wieteska juz sie przyzwyczaili, nie przezywaja wogole

odpowiedz
Ju(L)ius - 05.03.2021 / 14:11, *.vectranet.pl

@urban: Dokładnie!!

odpowiedz
Kamyk - 05.03.2021 / 13:07, *.net.pl

@Young: Szabanow pewnie odpokutuje za ten "incydent " bo Czesio jest pamiętliwy !!!
Widać jednak że chłopak ma serducho i charakter , starzy wyjadacze wielkie legijne gwiazdki mają na to wywalone , odwalili 90 minut pańszczyzny , spakowali manatki i hola z cyrku dając do zrozumienia jak głęboko mają to wszystko w duszy...
Jednak dla "wielkiego" TRENERA (posturą chyba) to upokorzenie i miesza chłopaka z błotem...
Ja podtrzymuję że popełnił błąd ale Wietes przy tej drugiej bramce dwukrotnie bardziej jest winny po pierwsze nie wystartował do piłki od razu po kiksie Szabanowa , po drugie "pędził" za grajkiem jak emerytowany maratończyk po 60-tce.
Szkoda słów - cyrkowa karuzela w Legii kręci się dalej - kibic nie świnia wybaczy....

odpowiedz
Krzeszczu - 05.03.2021 / 13:06, *.tele2.se

Michniewicz ta wypowiedzia sie totalnie zblaznil i udowodnil ze to parodysta a nie trener. (No chyba de trenejro wedle polskiej mysli szkoleniowej). I nawet gdyby zdobyl mistrza galaktyki to u mnie ma totalna kreche. Parodysta a nie trener. Niech spada do NASA sterowac dronami.

odpowiedz
rdzenny - 05.03.2021 / 14:14, *.net.pl

@Krzeszczu: tu akurat Ci przyznam racje ...

odpowiedz
Jerz z Potoku - 05.03.2021 / 16:27, *.chello.pl

@Krzeszczu: wypowiedź szkoleniowca Czesława odbieram, jako kompletny niewypał trenerski. Chyba takie pojęcia jak: kolektyw, jeden za wszystkich, wszyscy za jednego - nie wiedzieć czemu, gdzieś mu się zapodziały. A przecież trener Czesław nie jest nowicjuszem w swoim "fachu".
Zupełnie, co innego przypadek Artema Szabanowa. Młody, mało doświadczony piłkarz, rozpoczynający piłkarską karierę na wypożyczeniu w innym klubie, popełnia dwa istotne błędy rzutujące na ostateczny wynik meczu. Czuje się winny zaistniałej sytuacji, mocno to przeżywa i niejako "po swojemu" daje temu wyraz leżąc nienaturalnie długo na murawie. W takim momencie, aż się prosiło o udzielenie jemu wsparcia psychicznego przez innych legionistów. Niestety, nic z tego nie nastąpiło.
Natomiast, w zamian za postulowane wsparcie - jego obecny trener wygłasza publiczną połajankę nt. niestosownego zachowania ww. piłkarza. Jak dla mnie, to brak słów na fatalną wypowiedź i zachowanie pana Czesława (w tym miejscu użycie słowa [trener] byłoby dużą niestosownością).
Konkludując: w omawianym przypadku obaj panowie "dali ciała" i to bez konieczności rozstrzygania, który bardziej...
Kibicowskie serdeczności

odpowiedz
kolczasty bezmózgowiec - 05.03.2021 / 18:36, *.t-mobile.pl

@Jerz z Potoku: "Młody, mało doświadczony piłkarz". Ty tak na poważnie? 29 lat to według Ciebie junior?

odpowiedz
spasiony - 05.03.2021 / 19:22, *.123.82

@Jerz z Potoku: Pelna zgoda. Jedyne, co znajdowalem na obrone wyboru Czeslawa na trenera Legii to tylko to, ze - w przeciwienstwie do dotychczasowych wynalazkow - jest trenerem. Ma doswiadczenie, zna lokalne realia, cos tam nawet w tej nedznej lidze wygral itd. Ta wypowiedzia jednak pozwala mi sie rozstac z tym przekonaniem:) Zapachnialo przez chwile elokwencja a'la Franz Smuda. Niestety Czeslaw jest najwyrazniej ulepiony z tej samej gliny, pilkarsko-trenerski produkt totalnego zadupia futbolowego swiata. Nie jest to pierwszy medialny babol tego czlowieka, wiec problem z komunikacja na zewnatrz jest. Albo po prostu zwykly brak obycia i kultury. O szkoleniowym aspekcie tego zachowania niech sie wypowiedza bardziej doswiadczeni, jak chocby kolega Krzeszczu.

odpowiedz
Jerz z Potoku' - 05.03.2021 / 20:12, *.chello.pl

@kolczasty bezmózgowiec: Kolego, doskonale zdajesz sobie sprawę co miałem na myśli, ale co tam, skoro można wbić szpilę za "grę słów", to trzeba walnąć, niczym trener Czesław w dniu dzisiejszym. Grunt to radocha i pokazanie (nieomylnego) własnego ja...
Jeżeli jednak nadal uważasz, że rozegranie, niejako z marszu, półtora meczu w barwach Legii przez Artema Szabanowa nie uprawnia do określania go mianem mało doświadczonego piłkarza, to Twoje święte prawo.

odpowiedz
Wracaj do nory kolczasty dziwolągu - 05.03.2021 / 21:44, *.t-mobile.pl

@Jerz z Potoku': Napisałeś "młody" prawdopodobnie nie zdając sobie sprawy z jego wieku więc jaka "gra słów"? Według Ciebie niedoświadczony? Gościu ma za sobą parę sezonów jako podstawowy zawodnik w lidze silniejszej od naszej, grał też w LM między innymi przeciw Barcelonie. W przypadku Legii można mówić co najwyżej o braku zgrania i zrozumienia z kolegami ewentualnie o braku aklimatyzacji czy adaptacji w zespole. Jaka gra słów? Przestań się ośmieszać i "odwracać kota... Jerza kolcami" i przyznaj się do błędu tekstowego. Brak zgrania to nie brak doświadczenia, dwie różne rzeczy.

odpowiedz
Jerz z Potoku'' - 05.03.2021 / 22:52, *.chello.pl

@Wracaj do nory kolczasty dziwolągu: wykazana przez Ciebie specyficzna determinacja w przysłowiowej chęci postawienia na swoim trąca mi, cyt.: "pachniało Saską Kępą, a noc się stawała dniem".
Aby jednak zaspokoić - choćby częściowo - Twoje oczekiwania, to potwierdzam, że brak zgrania, to nie to samo co brak doświadczenia. I w tym przypadku przyznaję Ci całkowitą rację. To jest konkretne określenie, którego nie powinienem usprawiedliwiać, tzw. "grą słów". Cóż, bywa...
Porozumiewawcze serdeczności

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.03.2021 / 13:03, *.chello.pl

Co ten Michniewicz pieprzy? Przywalił się do Shabanova, a co z wesołkiem Wszołkiem? Ile razy Jędza po sprokurowanym karnym, uśmiechał się od ucha do ucha? Nie podoba ci się gość, to wywal go do Kijowa, a nie strzęp publicznie ryja na świeżaka, który nie ma pozycji w zespole. Podskocz tym bałwanom, którzy o tym, że grają w Legii, dowiadują się z przelewów bankowych. Do tej pory broniłem go, ale od tej chwili uważam go za tchórza i karierowicza.

odpowiedz
Ju(L)ius - 05.03.2021 / 14:21, *.vectranet.pl

@Po(L)ubiony: Dokładnie!! Opinia trafiona w punkt! To jest właśnie ten korporacyjny duch, w który Czesio idealnie się wpisuje.... Tak się nie robi zespołu, tylko PRODUKT....
Ale chyba o to IM chodzi.... Ani ducha, ani profesjonalizmu..... I jak tu się dziwić, że Piast czy inne Podbeskidzie pyka nas jak chce....

odpowiedz
ANTYzygo - 05.03.2021 / 12:50, *.com.pl

Kurczę, zamiast pocieszyć zawodnika to jeszcze po nim jeździ! Co za idiota! Pierwszy powinien podejść [lub kapitan] i pokazać, że pomóc chłopakowi, a ten zamiast tego pluje teraz na niego w mediach!
Popełnił błąd, to fakt, ale każdy popełnia, natomiast jego reakcja pokazuje, że mu zależy!

odpowiedz
dino - 05.03.2021 / 18:25, *.vtelecom.pl

@ANTYzygo:
Ja to bym chciał zobaczyć 11 leżących załamanych, ale co tam, może się nie znam

odpowiedz
Obcy - 05.03.2021 / 12:49, *.t-mobile.pl

Dobrze,że leżał w Warszawie,a nie w Gliwicach. Bo jeszcze by go tam zostawili.

odpowiedz
Danije(L) - 05.03.2021 / 12:39, *.chello.pl

Za to w świetnym humorze po porażce był Wszołek...czyżby jakiś transfer do Piasta?

odpowiedz
Bodek47 - 05.03.2021 / 12:32, *.chello.pl

Witeska jedzą na aut REZERWY

odpowiedz
Sig - 05.03.2021 / 12:19, *.chello.pl

Spokojnie. Jeszcze trochę i się zorientuje ze po przegranym meczu shoping and Clubbing.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.03.2021 / 13:20, *.chello.pl

@Sig: Jeszcze jest parę innych ciekawych miejsc... Borysiuk i Rybus, wpadli tam po meczu ze Spartakiem. Ale wtedy przynajmniej wygrali.

odpowiedz
lob - 05.03.2021 / 12:19, *.chello.pl

Czesiek gaduło.....idź ze swoimi wywodami do loczka i nawijaj tam makaron na ucho....... gwiazda zajefana..........jeszcze takiego pepli w Legii jak żyję nie było.......

odpowiedz
Won - 05.03.2021 / 12:13, *.virginm.net

CM wiesz co to jest ambicja sportowa? To właśnie pokazał Szabanow po meczu ,to jest to czego Ci brak panie711

odpowiedz
Won - 05.03.2021 / 13:10, *.centertel.pl

@Won: :)

odpowiedz
Sebo(L) - 05.03.2021 / 12:10, *.master.pl

Taki Jędrzejczyk sprokurował w tym sezonie już chyba 5 karnych,po których Legia traciła bramki i przegrywała mecze a "Jędza" nawet nie wykazał skruchy.Miał wyje..ne. Nie przrosił za swoje kretyńskie zachowanie nikogo.Szabanow natomiast rozegrał trzeci mecz,w którym popełnił błąd,którego nie mógł przeboleć wiedząc iż zawalił w ten sposób awans do półfinału PP.Chłopak to przeżył,chciał w jakichś sposób odreagować.Trener sam powinien do niego podejść i dać wsparcie psychiczne.Tymczasem Michniewicz nazywa to teatrem.Chyba nie tak powinien zareagować trener.

odpowiedz
alach jebbar - 05.03.2021 / 12:13, *.net.pl

@Sebo(L): bo to faja poznańska a nie trener

odpowiedz
Polo - 05.03.2021 / 12:15, *.virginm.net

@Sebo(L): 100% racji.Tylko nie obrażaj prawdziwych tenerów bo on do takich nie należy.

odpowiedz
optyknaf16 - 05.03.2021 / 13:12, *.centertel.pl

@Sebo(L): dokladnie

odpowiedz
Kasztan - 05.03.2021 / 12:09, *.com.pl

Faja do góry i jedziemy!!!

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 05.03.2021 / 12:08, *.t-mobile.pl

Teatr I CYRK to mamy za twoich rządów trenerzyno

odpowiedz
# umoczony czesiek won - 05.03.2021 / 12:07, *.net.pl

tylko protest tego dziadostwa przyniesie rezultat # umoczony czesiek won

odpowiedz
Szpaku - 05.03.2021 / 12:05, *.net.pl

Cała tak ekstraklasa to marny teatr. Tylko nie wiedzieć czemu zawsze przepłacamy za aktorów...

odpowiedz
J1980 - 05.03.2021 / 12:14, *.amazonaws.com

@Szpaku: zajebiście napisane kolego. Nic dodać nic ująć!

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 05.03.2021 / 12:04, *.t-mobile.pl

Takie sprawy załatwia się w szatni , a nie na forum , a co powiesz jak pół drużyny rozesmiana klepali się po plecach z piastunkami tak jakby nic nie stało kasa się zgadza ,A wynik nic się nie stało I to jest podejście najemników których się opłaca.To co się stało to WSTYD dla Ciebie i reszty drużyny o ile macie go

odpowiedz
rysko - 05.03.2021 / 12:03, *.tktelekom.pl

Teatr odstawia Michniewicz, pożal siębożetrener.

odpowiedz
Rambo - 05.03.2021 / 12:01, *.centertel.pl

Czesiek to skoro takie rzeczy załatwia się w szatni to po co kłapiesz dziobem na konferencji??? Nie można odpowiedzieć "To są sprawy szatni i porozmawiamy o tym wewnątrz zespołu". I uciąć temat? Co za hipokryzja. Ładnie jako menadżer/trener wsparłeś swojego nowego zawodnika. Lepszy Wszołek albo Wietes z bananem na mordzie po odpadnięciu? Szacunku wiadomo za co nigdy u kibiców Legii nie będziesz miał, ale za tą wypowiedź jest na poziomie mniej niż zero.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 05.03.2021 / 12:01, *.chello.pl

Trener nie lubi teatru,bo tylko na próby chóru słowików chodził.Krytykowanie nowego zawodnika,publicznie to Amatorka.

odpowiedz
L - 05.03.2021 / 11:54, *.tpnet.pl

Czesiek gamoniu my nie potrzebujemy takich wypowiedzi jak ta!

odpowiedz
jani - 05.03.2021 / 11:52, *.chello.pl

Michniewicz ma w d... porażki. Kasa leci, kontrakt jest. Kibiców na trybynach nie ma więc czuje się pewnie. Nikt mu nie wygarnie

odpowiedz
rysko - 05.03.2021 / 11:51, *.tktelekom.pl

@Erk: też tak uważam, trener powinien wspierać zawodnika,brak klasy. rysko

odpowiedz
Rytm - 05.03.2021 / 11:49, *.centertel.pl

Michniewicz to ma niski poziom IQ. Widać, że nie wie kiedy ugryźć się w język. Moralista się znalazł.

odpowiedz
Wolfik - 05.03.2021 / 11:43, *.mm.pl

Okazywanie rozgoryczenia jest złe. Nawet jestem w stanie zrozumieć co treneiro ma do przekazania. Szkoda tylko, że nic nie wspomniał o zachowaniu innego naszego zawodnika, który z kolei okazał wiele uśmiechu i zadowolenia. Czyli być załamanym - źle, mieć na wszystko wyje...ne - super.

Ale jak wspomniałem, teraz takie czasy. Grunt, ze na koncie się zgadza.

odpowiedz
BKS - 05.03.2021 / 11:43, *.com.pl

Bardzo źle oceniam wypowiedź trenera w tym przypadku.
a co do tego że nie ma atmosfery w zespole to ta sytuacja pokazała najlepiej. I tu klasę i charakter powinni pokazać "starsi": Jędza, Lewczuk, Boruc czy choćby Mladenovic.

odpowiedz
L - 05.03.2021 / 11:55, *.tpnet.pl

@BKS: Oczekiwanie od Jędzy żeby pokazał klasę to tak jakby oczekiwać od malucha, że poleci na księżyc ;)

odpowiedz
Fiu - 05.03.2021 / 11:33, *.centertel.pl

Czesław, trener jest od trenowania...od gadania są inni

odpowiedz
antek - 05.03.2021 / 11:32, *.amazonaws.com

widzialy galy co braly

odpowiedz
Maniek - 05.03.2021 / 11:30, *.centertel.pl

Jezu, no nie, ręce opadają, ten to potrafi k.. a błysnąć. Ehh. Kiedyś na konferencji też chlapnął, później się tłumaczył.

odpowiedz
Wolfik - 05.03.2021 / 12:04, *.mm.pl

@Maniek: Chyba się przejął rolą rzecznika prasowego. Pani Iza powinna mu obcas w łydkę wsadzić :).

odpowiedz
k - 05.03.2021 / 12:49, *.99.7

@Wolfik: kOPNAC go w d...a Szabanow pokazał ze ma ambicje

odpowiedz
Erk - 05.03.2021 / 11:30, *.centertel.pl

Teatr to odstawia trener, krytykując publicznie Szabanowa.

odpowiedz
lob - 05.03.2021 / 11:29, *.chello.pl

Najbardziej porażką przejął się Wszołek..............Uchachany od ucha do ucha w rozmowie z zawodnikiem piasta...........no cóż...kasa mu się zgadza.............to ma być legionista ? Jak nie fochy,to zadowolenie po przegranej............do rezerw z Wszołkiem.........

odpowiedz
lob - 05.03.2021 / 11:35, *.chello.pl

@lob: to samo Wieteska, wielki legionista i kapitano......gonić z Legii takich jak najszybciej..........wolę oglądać załamanego Szabałowa jak roześmiane po porażce gęby Wszołka i Wieteski..............
A tak na marginesie to Fornalik już któryś raz "wydmuchał" Czesia taktycznie.
Po naukę trzeba wysłać Cześka do Gliwic.
Czy znajdzie się u nas jakiś zawodnik, który będzie ładował na bramkę spoza 16 tki ???
Wszyscy chcą wiechać z piłką do bramki, a tam autobus stoi...........

odpowiedz
oLaf - 05.03.2021 / 12:37, *.vectranet.pl

@lob: racja, kolego, Kapustka jak miał piłkę 1 metr przed polem karnym to myślałem że walnie w okienko a ten... podał na róg do Lukiego za długą piłkę ... : O i tak z 5 razy ... zakazano mu strzelać bramki czy co??

odpowiedz
Niko$ - 05.03.2021 / 13:11, *.amazonaws.com

@lob: wszolek gwiazdorzyl już w UK, dlatego go pogonili

odpowiedz
Marik - 05.03.2021 / 11:23, *.tpnet.pl

Trener miał rację w sprawie Szabanowa,on wogole nie skupia się na grze,stoi jak słup,po meczu zamiast do szatni,to cyrki odstawia ,żeby ludzi za sobą pociągnąć,że niby przeżywa mecz,zagrał parę razy i wielka Gwiazda a woń do siebie,skoro taki dobry czemu nie grał na Zachodzie albo w Rosji,ten człowiek ma jakiś problem,

odpowiedz
Tygrys europy - 05.03.2021 / 11:20, *.interq.pl

A co Pan powie panie trenerze na zachowanie zawodników na ławce rezerwowych przy stanie 0:1 uśmieszki żarciki mam wrażenie że kibice bardziej przeżywają porażki i sytuacje meczowe od zawodników.

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 05.03.2021 / 11:48, *.246.2

@Tygrys europy: Oczywiśćie ze kibice przezywaja porazki bardziej ! , Kopacze to najemnicy i graja tam gdzie im dobrze zapłacą. :LEGIA TO MY !

odpowiedz
floyd - 05.03.2021 / 11:20, *.t-mobile.pl

No to już chociaż wiemy kto wynosi inf z szatni... Trener publicznie łaja zawodnika, nawet nie za grę, ale ze jako jedyny okazał emocje, No kwa mac!!! Panie Michniewicz, ja tez po tym meczu godzinę leżałem na wyrze i wściekły nie odzywałem się do nikogo, porażki się przeżywa ale wtedy kiedy komuś zależy.

odpowiedz
Endriu77 - 05.03.2021 / 11:13, *.plus.pl

Panie trenerze jak to mówią kapitan schodzi ostatni. Tutaj nie zachował się pan jak trener moim zdaniem, wiadomo że jest to nowy zawodnik i trzeba dać mu wsparcie. Nie ukrywam nie jest pan moim ulubieńcem, nie widzę w panu trenera Legii mojej ukochanej Legii. Przy takim potencjale zawodników nie powinno być w ogóle mowy o jakichkolwiek przegranych.

odpowiedz
PRP - 05.03.2021 / 11:12, *.tpnet.pl

Tak przegrac Puchar RP to nie przystoi LEGII a moglismy byc bardzo blisko a bylo o co walczyc w przypadku wygrania !!!

odpowiedz
artic - 05.03.2021 / 11:11, *.t-mobile.pl

Trenerze Czeslawie zawodnik wie ze zje... mecz i najwyrazniej przezywal to a taki Wszolek klepał sie usmiechniety po ramieniu ze " smutnym" Waldemarem my kibice (L) nie potrzebujemy takiego teatru ktory odje...Wszolek i Wietes po meczu!

odpowiedz
Endriu77 - 05.03.2021 / 11:16, *.plus.pl

@artic: Zgadzam się

odpowiedz
(L)ebiega - 05.03.2021 / 11:36, *.tpnet.pl

@artic: całej trójce, czyli Wszołkowi, Wietesce i Cześkowi sugerowałbym wykonanie badań ekg i kału. Wtedy wyszłoby, który z nich ma Legie w sercu, a który w dupie...

odpowiedz
Farme(L) - 05.03.2021 / 11:08, *.bridgefibre.net

Ja rownież jestem zdania, że teatr nam nie potrzebny i mógł się w domu wypłakać i udowodnić w kolejnym meczu, że jednak jest dobrym graczem, ale publiczne je..nie kogoś za to, że jemu akurat zależy to akurat bardzo słabe...

odpowiedz
jackie - 05.03.2021 / 10:57, *.chello.pl

Wolę leżącego Szabanowa niż cieszącego michę od ucha do ucha Wieteskę.
Czy też uchachanego po meczu Wszołka.

A właśnie, jak przy Wietesce jesteśmy. Co On jeszcze robi w Legii?

odpowiedz
Eki - 05.03.2021 / 10:56, *.tpnet.pl

Co się dziwić temu Szabanowi,w Dynamie nie grał,przypadkowo raz zagrał trener Dynama go nie chciał,naszKedziora tam gra cały czas,ten 29 lat ,słaby gracz,po kontuzjach

odpowiedz
CWKSiak - 05.03.2021 / 10:55, *.icpnet.pl

Zarówno trener jak również kapitan stanęli na wysokości zadania w tej sytuacji, obaj się bardziej nadają do zrywania porzeczek, a nie do funkcji, które pełnią.
K... co za groteska!

odpowiedz
Kolko - 05.03.2021 / 10:53, *.t-mobile.pl

Słabo wypadł nasz trener w tej sytuacji. Chyba praca w Legii go przerosła

odpowiedz
Atol - 05.03.2021 / 10:45, *.tpnet.pl

Piłka jest okrągła a bramki są dwie,jeden z piłkarzy Legii powiedział raz się wygrywa raz przegrywa i tak jest,ten Szabanow to cwaniak 2 bramki z jego winy a potem cyrk na boisku,chłopaki poszli do szatni a co mieli z nim leżeć i płakać,trener będzie miał z nim problem ,bo ten Markiewicz mówił,że on problemy z trenerami i te ten Uzbek uciekł do domu po meczu,ten Szabanow 29 lat,powinni go odesłać do Dynama,nie zasłużył na grę w Legii,prawdziwy piłkarz musi mieć silną psychikę,on podejrzany typ

odpowiedz
niepilkarski - 05.03.2021 / 10:54, *.orange.pl

@Atol: do szkoły, bo czytać się tego nie da

odpowiedz
Maniek - 05.03.2021 / 11:23, *.centertel.pl

@Atol: Zastąp go, pokaż jakim Ty wirtuozem piłki jesteś.

odpowiedz
Qaacq - 05.03.2021 / 10:45, *.warszawa.pl

Lepiej chyba pokazać irytacje z przegranego niż jak Wszołek z uśmiechem na twarzy zbijać piątkę z przeciwnikami.
Mentalności zwycięzcy to chyba nikt nie ma

odpowiedz
GL - 05.03.2021 / 10:42, *.tpnet.pl

Teatrow nie potrzebujemy tylko konkretnej gry P.Trenerze !!!

odpowiedz
Ouzo - 05.03.2021 / 10:40, *.centertel.pl

Czesław nie rozumie takich rzeczy bo czy wygra czy przegra ma to w d....
To jest dramat nie trener.

odpowiedz
GrzeLeg - 05.03.2021 / 10:40, *.virginm.net

Zależy widać gościowi, a nie teatr. Czesio chórzysto nigdy nie będziesz Legionistą!!!

odpowiedz
zolti - 05.03.2021 / 10:39, *.stansat.pl

czesio ta ma wspłoczucie nie no klasa sama w sobie

odpowiedz
Autor - 05.03.2021 / 10:37, *.145.25

Michniewicz ty gruba parówo ! Szabanov chłopaku wracaj to Dinama bo jesteś za dobry. A ten grubas się ośmieszył. W Legii rządzą trolle co hooya mają znnia wspólnego.... Przyszli się nachapac. Jak dla mnie ta wypowiedź trenera to tragedia dno potwierdzenie że Legia pikuje w dół pod każdym względem

odpowiedz
Lupus - 05.03.2021 / 10:37, *.centertel.pl

Przydałby się taki trener jak Leszek Ojrzyński, z charakterem i charyzmą.
Szkoda że prowadzi Stal a nie Legię.

odpowiedz
Batman111 - 05.03.2021 / 10:36, *.centertel.pl

No to polski murinio przygwiazdorzył , kur... ręce opadają , nie potrzebujemy takiego teatru , to nie Teatr ani Przygoda z pucharem kur.... to LEGIA !!!!!!

odpowiedz
SF - 05.03.2021 / 10:33, *.tpnet.pl

LEGIO solidnie trenowac zeby w niedziele nie bylo przykrej niespodzianki a Trener musi byc bardziej stanowczy wobec pilkarzy !!!

odpowiedz
Omen - 05.03.2021 / 10:32, *.41.225

Szukamy instagrama Szabanowa i piszemy mu tam że dobrze się zachował tylko nasze grajki to miernoty i się przyzwyczaili do tego że porażka przychodzi im łatwo. Co się dzieje z tą drużyna to to jest jakiś dramat

odpowiedz
KibicL - 05.03.2021 / 10:30, *.vectranet.pl

Ja nie rozumie dlaczego co niektórzy czepiają się trenera. Co wy od niego chcecie? Legia prowadzi w lidze i jest na dobrej drodze po majstra. A czy to jego wina, że ma w większości piłkarzy drewnopodobnych. Mądry jest Mourinho, Klopp, Guardiola czy Zidane jak mają w drużynie Pojedynczego piłkarza kosztującego tyle co cała nasza ekstraklasa. Ciekawe, że jeszcze nie było przypadku, żeby któryś z tych topowych trenerów wziął w opiekę drużynę pokroju Legii i pokazał jak osiąga się sukces.

odpowiedz
MARCIN - 05.03.2021 / 10:40, *.com.pl

@KibicL: Do jakiego znowu majstra?? O majstra to możesz sobie w purlandii powalczyć. Legia gra o Mistrza!!!

odpowiedz
Polonista (ale nie z konfidenckiej) - 05.03.2021 / 10:46, *.orange.pl

@KibicL: kto nie rozumie? Bo w pierwszej osobie liczby pojedynczej pisze się "rozumieM". Rozumiem, że jesteś z Poznania ("majstra"), ale trochę szacunku do ojczystego języka.

odpowiedz
MARTI99 - 05.03.2021 / 10:28, *.play-internet.pl

Polecam sie zająć dwoma kołkami na obronie mam na myśli Jędze i Wieteske..

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 05.03.2021 / 10:26, *.55.238

Pięknie panie trenerze, krytykować zawodnika bo ma ambicje i emocje. To pan woli roboty bez emocji i zaangażowania. Widać wyłazi z pana stara drewniana szkoła trenerska, trzeba zgnoić młodego i spalić na starcie, to co mówił Kapustka w wywiadzie w polskiej myśli szkoleniowej niszczy się indywidualności i wszelkie przejawy kreatywności.

odpowiedz
Elquatro - 05.03.2021 / 10:26, *.6gnet.pl

Kakaya komediya, takoy akter. Ot!

odpowiedz
TADEK - 05.03.2021 / 10:24, *.com.pl

Nie potrzebujemy to MY takiego słabego obrońcy....

odpowiedz
Czesław - 05.03.2021 / 10:19, *.t-mobile.pl

Wypiera,,,dalaj jak najdalej ,zakłamany człowieku z 711

odpowiedz
OE - 05.03.2021 / 10:18, *.orange.pl

Czesio nie takie gwiazdy jak Szabanow lezeli po meczu gdy zawiedli druzyne po nie strzelonym karnym w finale Mistrzostw czy LM. I nikt nie mówił ze to teatr i słabość i nikt nie zostawiał go samego mimo wszystko reszta druzyny go pocieszała, a nie przybijała piątki z kolegami z przeciwnej druzyny.

odpowiedz
floyd - 05.03.2021 / 11:22, *.t-mobile.pl

@OE: Dokładnie tak! A może michneiwcz i wszolek myślą ze jeszcze mamy rewanż, to co ten szabanow tak rozpacza??;)

odpowiedz
Romcio - 05.03.2021 / 10:15, *.radman.pl

Chłopak okazał swoje rozgoryczenie! A reszta kopaczy miała wywalone, że baty dostali, szybciutko do domku, i jojca na stół. No rzeczywiście, no to racja, po co taki teatr robić!!!

odpowiedz
Czytelnik - 05.03.2021 / 10:12, *.centertel.pl

Bardzo proszę jakiegoś "Nadredaktora" aby przeczytał powyższy tekst i poprawił ok. 10 literówek. Oczy mi łzawiły jak czytałem...

odpowiedz
L - 05.03.2021 / 10:11, *.tpnet.pl

Słabe jest to podejście cześka "711". Jak komuś zależy to źle? Atmosfera w tej szatni jest tak sztywna i słaba, że podejżewam Ljuboja nawet by się w niej nie odnalazł...

odpowiedz
Lfan - 05.03.2021 / 10:11, *.chello.pl

Panie Michniewicz nie bądź Pan śmieszny. Zachowanie Martinsa i Wszołka i ich uśmiechy na ustach na szczęście nie były teatralne...

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 05.03.2021 / 10:11, *.centertel.pl

Ta wypowiedź kompromituje trenera

odpowiedz
Siwy - 05.03.2021 / 10:10, *.sky.com

Ja pier...! Jak tak można???słabe to w ch..! Trenerze to za chwile będzie pan krzyczał żeby nie robili scen??? Kolesiowi puściły emocje a ty go kopiesz??? Reszta zbija piateczki i z uśmiechem na twarzy do szatni idzie-to jest ok? No to nie teatr!

odpowiedz
niepilkarski - 05.03.2021 / 10:10, *.orange.pl

Czyli jako trener widziales co sie z nim dzieje, widziales drugi blad ale wolales spier.. szybko do szatni. A teraz masz pretensje

odpowiedz
Syn trenera.. - 05.03.2021 / 10:09, *.vectranet.pl

Wstyd mi za Czesława ta wypowiedzią dyskwalifikuje się jako trener.... Straciłem resztki szacunku dla Chorzysty... Won z Legii razem z Wsxolkiem śmieszkiem i partaczami Wieteska i Jędrzejczykiem... Degrengolada Legii trwa dalej...

odpowiedz
Olomanolo - 05.03.2021 / 10:02, *.play-internet.pl

A My nie potrzebujemy takiego trenera

odpowiedz
Young - 05.03.2021 / 10:01, *.centertel.pl

Czesiu milczenie jest złotem. Jesteś jak Wieteska, co wywiad to nowy babol. Nie kompromituje się prosty człowieku.

odpowiedz
sidik - 05.03.2021 / 10:11, *.proxnet.pl

@Young: Akurat uważam odwrotnie. Dobrze trener powiedział. Okazujesz słabość i przeciwnik to widzi, wykorzystuje. A tu trzeba po błędzie wziąć się w garść, powiedzieć sobie "kurde, trudno, popełniłem błąd, ale go naprawie" i zapierdzielać. Załamywanie się to osłabianie drużyny. Równie dobrze mógł poprosić o zmianę i zejść płakać do szatni. Z takim podejściem gramy w 10, tak samo jak było z akcją Valencii i fochem kiedy stracił piłkę i postanowił nie gonić przeciwnika.

odpowiedz
Young - 05.03.2021 / 10:15, *.centertel.pl

@sidik: Wszystko ok, tyle że to było już po meczu...

odpowiedz