fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (73)

+dodaj komentarz
Lukasz323 - 07.03.2021 / 19:38, *.plus.pl

Meczu nie oglądałem, czytałem na forum że mecz słaby.... Moim zdaniem lepiej paskudnie wygrać niż pięknie zremisowac. Taki czas nastał ze trzeba cieszyć się przez neta, teraz jeszcze bardziej doceniam to iż ostatni mecz na żywo oglądałem z crakowia. Zdrowia (L) egionisci. Pozdrawiam

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.03.2021 / 20:49, *.orange.pl

@Lukasz323:

Tyle, że zwycięstwo z przypadku.

odpowiedz
Arek - 07.03.2021 / 23:30, *.tpnet.pl

@Mateusz z Gór: wcale bym nie powiedział, że z przypadku. Chociaż moim zdaniem, z Piastem lepiej grali, a w dupę. I to jest cały urok tej piłki.

odpowiedz
JACUNHO - 07.03.2021 / 19:36, *.kampinostelco.pl

Ten Czechu to do palpitacji serca mnie doprowadzi!!! Rozumiem że ma jakiś wgląd w sytuację na boisku, ale na Boga w 90 min chociaż mógłby urwać troszkę czasu poprzez zmiany. Dać chwilę odetchnąć, poustawiać, żeby nie stracić w ostatniej chwili tego co tak ciężko się zdobyło. Myślę że zmiana Lopeza czy Gwilli nie osłabiłoby drużyny na ostatnie 3-4 minuty. A zdobyło się 7 pkt przewagi i to jest najbardziej wartościowe po tym meczu.

odpowiedz
(L)egia - 07.03.2021 / 19:27, *.virginm.net

I siup!... Kolejne punkciki do kieszeni.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.03.2021 / 19:25, *.centertel.pl

Praszel swoj chlop, podal do Arturro.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.03.2021 / 19:21, *.centertel.pl

Lysy to sabotazysta. Kazac zapuscic fryzure.

odpowiedz
Autor - 07.03.2021 / 20:09, *.virginm.net

@Leśny Dziadek: wyjdzie że rudy haha sabotażysta

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.03.2021 / 20:48, *.centertel.pl

@Autor: Rudy Gruzin, ha ha ha ha, dobre:))

odpowiedz
grzesiek - 07.03.2021 / 19:11, *.centertel.pl

a co jesli wszołka by nie było ?>

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.03.2021 / 19:13, *.centertel.pl

@grzesiek: Mecz by sie nie odbyl?

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.03.2021 / 19:08, *.orange.pl

76 min. Widzie pseudokrytycy? Wieteska specjalnie rozłożył ręce jak pajacyk, bo wiedział, że dostanie w brzuch. On zna Ekstraklasę i był przekonany, że przeciwnik trafi go piłką w brzuch, że mu nie zejdzie gdzieś powyżej w lewą lub prawą rękę Mateusza, był pewne że dostanie w brzuch dlatego rozłożył ręce w taki sposób, że gdyby został w nie trafiony to byłby karny. Ale to jest właśnie to przewidywanie i doświadczenie. ON WIEDZIAŁ, że dostanie w brzuch, bohater meczu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.03.2021 / 19:10, *.centertel.pl

@Mateusz z Gór: Ale co Ty z tym brzuchem, ze niby taki fajny?

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.03.2021 / 19:19, *.orange.pl

@Leśny Dziadek:

Widzę pajaca, co macha łapami na karny i fartem dostaje w brzuch.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.03.2021 / 19:22, *.centertel.pl

@Mateusz z Gór: A rozumiem, jasne, to spoko.

odpowiedz
Mck - 07.03.2021 / 19:08, *.t-mobile.pl

Sprinty Peharta to jest cos:)Moze karny bedzie to strzeli..Albo go nastrzela..

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.03.2021 / 19:07, *.centertel.pl

Lysy to na pewno nasz gracz? Czy sie przebral dla niepoznaki? Wzrok nie ten, wybaczcie, tam gra Scarlet z Przeminelo z wiatrem?

odpowiedz
Wszołek no Smile .... - 07.03.2021 / 19:01, *.getfiber.pl

Dlaczego Wszołek bez radości po bramce? Naprawdę ładnie wykończył....

odpowiedz
cuLt - 07.03.2021 / 19:04, *.37.12

@Wszołek no Smile ....: właśnie pokazał że gra dla kasy nie dla ....właśnie

odpowiedz
Farme(L) - 07.03.2021 / 19:09, *.virginm.net

@Wszołek no Smile ....: pewno od czerwca będzie grał we Wrocławiu :x

odpowiedz
Odp - 07.03.2021 / 20:14, *.lunet.eu

@Farme(L): i było się mądrzyć - Wszołek wyjaśnił, a wy musicie świecić oczami

odpowiedz
GooooooooL!!!!! - 07.03.2021 / 18:57, *.37.12

GooooooooooL!!!!!!!!!

odpowiedz
Canal+ - 07.03.2021 / 18:54, *.vectranet.pl

goooooooooooooooooooool

odpowiedz
Andreas - 07.03.2021 / 18:47, *.play-internet.pl

Rzeczywiście jesteśmy św Mikołaja i daliśmy punkt Jadze dzisiaj chyba Śląskowi

odpowiedz
Krasnal - 07.03.2021 / 18:47, *.telkab.pl

Ludzie zluzujce z Włodarem..to jest taki typowy polski "talent", takimi wystepami i ciężka pracą będzie powoli sie rozwijał...nie liczcie ze co sezon wyskoczy taki Karbownik..zejdźcie na ziemie.

odpowiedz
Syn trenera - 07.03.2021 / 18:34, *.vectranet.pl

Z meczu na mecz coraz gorzej po co te transfery... Gdzie jest Jaszur. Gramy poniżej krytyki poza tym w dziewiątkę tragicznego Gwilli i Kolejnego talentu Włodarczyka brak na boisku..

odpowiedz
jot - 07.03.2021 / 18:34, *.tpnet.pl

Mizeria taka, że brakuje tylko mielonych z kartoflami... W środku Legia jest kreatywna i szybka jak walec drogowy. O ataku nic nie piszę bo go nie ma.

odpowiedz
grzesiek - 07.03.2021 / 18:27, *.centertel.pl

vuko prosze wróć

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.03.2021 / 18:25, *.orange.pl

Bardzo źle to wygląda ze Śląskiem, który jak zawsze przyzwoicie broni. Może zadecydować jedna akcja.

odpowiedz
Łysy - 07.03.2021 / 18:25, *.tpnet.pl

Młody Włodarczyk wygląda jak ćpun z orlika i tak samo gra niestety...

odpowiedz
Farme(L) - 07.03.2021 / 18:38, *.virginm.net

@Łysy : No strasznie słaby jest...

odpowiedz
dan - 07.03.2021 / 18:23, *.marsoft.net

druga połowa i jednobramkowe zwycięstwo

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 07.03.2021 / 18:20, *.centertel.pl

Włodarczyk i Gvilia do boksu, dawać Pekharta jak najszybciej i Muciego.

odpowiedz
Pusia - 07.03.2021 / 18:20, *.centertel.pl

ZERO celnych strzałów!!! Brawo cesiu!!! Wystawiaj dalej takich paralitykow jak Włodarczyk jak gwilia

odpowiedz
Darek - 07.03.2021 / 18:19, *.t-ipconnect.de

Zero celnych strzałów.

odpowiedz
Pawel - 07.03.2021 / 18:19, *.mm.pl

Ku...a 0celnych strzałów....

odpowiedz
Krzeszczu - 07.03.2021 / 18:17, *.bredband2.com

Jak na razie gra bardzo chaotyczna. Jakby to nie mistrz Polski ale jakis kandydat na spadkowicza gral. Do czego szopen wraz ze swoimi wszystkimi wynalazkami trenerczymi z michnikiem (celowo) na czele doprowadzil...

odpowiedz
Korek - 07.03.2021 / 18:30, *.chello.pl

@Krzeszczu: niestety, dzisiejsza legijna młodzież w ofensywie niewiele wnosi. Jeżeli chcemy wygrać ten mecz, to czas na zmiany i to już po przerwie! Podkręcić tempo rozgrywania akcji i zastosować realny pressing, a nie dotychczasowe pozoranctwo. Chyba raz na tydzień stać naszych "bombardierów" zagrać 45 min. na pełnej szybkości.
Również mile widziany na boisku byłby Pekhart, a później Muci.

odpowiedz
Krzeszczu - 07.03.2021 / 18:45, *.bredband2.com

@Korek: Pekhart juz na boisku, ale obawiam sie ze nie za wiele zdziala. Aczkolwiek pewnie wrocimy do wspanialej taktyki polskiej mysli szkoleniowej, na boki i wrzutha, wiec moze Tomek cos glowa zadziala. Co nie zmienia faktu ze cala nasza gra (czyt. taktyka michnika) jest masakrujaco nedzna. Wstyd. Moze i punkty sa, moze i jest lider, moze i beda eliminacje do pucharow, ale gra wstyd.

odpowiedz
Kolos - 07.03.2021 / 18:16, *.play-internet.pl

Antyfutbol

odpowiedz
Po(L)ubiony - 07.03.2021 / 18:16, *.chello.pl

Niestety, Szymon Włodarczyk nie bierze udziału w grze. Gwilia, Wszołek i Lopes, mało przekonujący. Wygląda na to, że CM, tak się ucieszył z porażki Pogoni, że gra na remis.

odpowiedz
Andreas - 07.03.2021 / 18:13, *.play-internet.pl

Ale dno ta Legia w poprzek do tyłu. Żadnego gracza z jajami. Gdzie strzały i akcje bramkowe

odpowiedz
wtf - 07.03.2021 / 18:13, *.chello.pl

Lopes przy Włodarczyku to na kawał piłkarza wygląda!

odpowiedz
Roma - 07.03.2021 / 18:12, *.lunet.eu

Błagam, zdjąć tego Gwilię

odpowiedz
ii - 07.03.2021 / 18:10, *.uniqa.pl

k o r w a nie da się tego oglądać

odpowiedz
filand - 07.03.2021 / 18:10, *.t-mobile.pl

Wyrażenia artystyczne proszę zabrać do toalety. Liczą się punkty...Lech zrobił Nam dobrze...Legia niech sama sobie zrobi dobrze...Interesuje mnie 1:0 ⚽️

odpowiedz
jot - 07.03.2021 / 18:40, *.tpnet.pl

@filand: chyba 0-1...

odpowiedz
Pawel - 07.03.2021 / 18:09, *.mm.pl

Gvillia dramat. Karwa wolny nie biegający zero kreatywności. Jak nie zejdzie w przerwie to My tego meczu nie wygramy. Włodarczyk niestety nie ta liga zero zagrożenia. O nieudaczniku wietesce chyba już poprzednicy pisali.

odpowiedz
Avatar - 07.03.2021 / 18:04, *.mm.pl

Wieteska...........

odpowiedz
ii - 07.03.2021 / 18:03, *.uniqa.pl

Paną piłkarzom chyba piłka przeszkadza, jak by jej nie było to by grali całkiem dobrze :)

odpowiedz
cuLt - 07.03.2021 / 18:02, *.37.12

Gwila i Witeska!DO ZMIANY!

odpowiedz
cuL t - 07.03.2021 / 17:59, *.37.12

8′ Zagranie w pole karne do Gwilii, pomocnik Legii nie opanował piłki i z szybką akcją próbował wyjść Musonda-----Pierwszy!do zmiany!co on robi na treningach?!

odpowiedz
Anty wieteska - 07.03.2021 / 17:58, *.vectranet.pl

Dość mam patrzenia na tego nieudacznika Wieteskę.
Nosz kurna mać ten facet to jakieś nieporozumienie, co mecz jakieś babole 30 min gry i znów ekektryczny mega jest...
Wieteska out !

odpowiedz
dino - 07.03.2021 / 21:36, *.vtelecom.pl

@Anty wieteska:
Mam tak samo jak ty

odpowiedz
szpakoski - 07.03.2021 / 17:43, *.inetia.pl

strims.world/SlaskWroclawLegiaWarszawa.php?source=2

odpowiedz
Tolek - 07.03.2021 / 17:37, *.chello.pl

Ktoś na jakiś stream?

odpowiedz
Autor - 07.03.2021 / 17:36, *.234.0

Gwilia już gra swoje... Nikt go nie atakuje a on biegnie do boku boiska i traci piłkę ! Dramat! Zabierajcie to drewno!!

odpowiedz
Gwilia =Gargamel - 07.03.2021 / 17:51, *.getfiber.pl

@Autor: zerknij jego rzut wolny z 14 min. .... Cały Gwila w tym wydaniu.... Co on robi w Legii?

odpowiedz
Autor - 07.03.2021 / 18:16, *.234.15

@Gwilia =Gargamel: Szkoda gadać dno dna kompletny kaleka he

odpowiedz
Rafa(L) Tarczyn - 07.03.2021 / 17:20, *.centertel.pl

Wieteska na stówę coś odp...li

odpowiedz
Wolfik - 07.03.2021 / 17:19, *.mm.pl

Większość wyników pod nas. Warto to wykorzystać, Pytanie, czy naszych zawodników na to stać.

odpowiedz
KN - 07.03.2021 / 17:15, *.inetia.pl

Wyczuwam stratę punktów.

odpowiedz
1909 - 07.03.2021 / 17:08, *.media.pl

Bez Jedzy wygramy!!! DO BOJU LEGIO MARSZ PO 3PKT PO PRZEWAGĘ PO MISTRZOSTWO

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.03.2021 / 17:05, *.centertel.pl

Lawka rezerwych troche slabo, ale dobra postawie S 1-2 dla L.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.03.2021 / 17:05, *.247.241

czuję zwycięstwo!

odpowiedz
Hiszpan - 07.03.2021 / 17:00, *.telnaptelecom.pl

Tu muszę pochwalić Cześka za pomysł z Włodarczykiem.

odpowiedz
Wolfik - 07.03.2021 / 17:20, *.mm.pl

@Hiszpan: Widocznie Tomas jeszcze nie w pełni sił.

odpowiedz
Darek - 07.03.2021 / 16:50, *.t-ipconnect.de

Czesio bardzo odważne z Lopesem i Włodarczykiem w ataku.Sprowadzili dwóch nowych do ataku a tu jeszcze Pekhart i Kostorz na ławce.Nowi muszą się zaaklimatyzować.Koło maja może zaczną grać.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 07.03.2021 / 16:19, *.centertel.pl

Tylko zwycięstwo, macie sie zrehabilitowac za puchar!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.03.2021 / 16:03, *.centertel.pl

No i nie wiem, jaki wynik postawic...

odpowiedz
Wróżbita - 07.03.2021 / 16:18, *.virginm.net

@Leśny Dziadek: postaw 1:1 do przerwy a końcowy 2:3

odpowiedz
Daszka - 07.03.2021 / 16:35, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: Szanowny Kolego, sugeruję zwycięstwo Legii, ale sądzę, że Śląsk też coś ustrzeli. Generalnie, łatwo nie będzie, jak to w derbach b. wojskowych. Z pewnością - w trakcie tego meczu - nam kibicom ciśnionko nie raz skoczy...

odpowiedz
Trampek - 07.03.2021 / 17:06, *.125.42

@Leśny Dziadek: Sprawdź typy u buka - co daje największy zysk , ewentualnie niewiele mniejszy zysk . Najmniejszy zysk odrzuć . Porównaj ostatnie notowania LEGII u buka / w tym PP / i ... wyniki na boisku.

odpowiedz