Luquinhas - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Raport kartkowy przed meczem ze Śląskiem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Andre Martins i Luquinhas nie będą mogli zagrać w meczu ze Śląskiem Wrocław z powodu czterech żółtych kartek. Trzy napomnienia ma na swoim koncie Filip Mladenović, natomiast siedem kartek zebrał Artur Jędrzejczyk - kolejny żółty kartonik będzie oznaczał dla nich pauzę w następnym spotkaniu.

Żółte kartki legionistów:
7 - Artur Jędrzejczyk
4 - Igor Lewczuk, Luquinhas*, Andre Martins*
3 - Filip Mladenović
2 - Josip Juranović, Rafael Lopes, Bartosz Kapustka, Tomas Pekhart, Bartosz Slisz
1 - Cezary Miszta, Mateusz Wieteska, Paweł Wszołek

* - pauzują w najbliższym meczu

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Ju(L)ius - 07.03.2021 / 13:50, *.vectranet.pl

Kupon czwartą zółtą na pewno dostanie...
Nie... Chociaż nie... To by było dla niego zbyt proste... Będą dwie żółte!! Albo do razu czerwona!! Exposito już trenuje padanie w polu karnym....

odpowiedz
Loslobos - 07.03.2021 / 13:01, *.168.108

Właściwie to jedziemy na Śląsk z mocną kadrą na ławce. Kadra po meczu z Piastem wygląda jak wielką kupa piłkarzyków nadąsanych i bezradnych. Jedzą kiedy Ty odejdziesz bo wielkiego pożytku już z Ciebie nie ma

odpowiedz
L - 07.03.2021 / 12:29, *.tpnet.pl

Artur "żółta kartka" Jędrzejczyk.

odpowiedz
AAA - 07.03.2021 / 09:44, *.chello.pl

Kupon chyba nie będziesz musiał na dużo się starać?
Z łokcia,z głôwki na środku boiska z tym bezcennym wyrazem twarzy i mamy Cię z głowy przynajmniej na następny mecz.
Dasz radę!

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 07.03.2021 / 10:23, *.chello.pl

@AAA: ja stawiam ze odrazu je...ą mu czerwieñ i jeszcze skończymy mecz w 10

odpowiedz
Hiszpan - 07.03.2021 / 12:28, *.play-internet.pl

@AAA: Tylko żeby nie powalił Exposito zapaśniczym chwytem w polu karnym gdy Legia będzie wznawiac od bramki.

odpowiedz