Aleksandra Jarmolińska z medalem w Kairze - fot. pzss.org.pl
REKLAMA

Strzelectwo

Jarmolińska z medalem w PŚ w Kairze

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Aleksandra Jarmolińska z sekcji strzeleckiej Legii, zdobyła srebrny medal - wraz z Jakubem Werysem z Zawiszy - w konkurencji Skeet Mixed Team, w zawodach Pucharu Świata w Kairze. Były to pierwsze międzynarodowe zawody po długiej przerwie, w których nasi zawodnicy mogli rywalizować ze światową czołówką. Indywidualnie legionistka w konkurencji Skeet 125 była czwarta.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.