REKLAMA

Szermierka

Brzozowski drugi w PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W czwartych w tym sezonie zawodach Pucharu Polski szpadzistów, które odbyły się w Gdańsku, z bardzo dobrej strony zaprezentował się zawodnik szermierczej Legii, Seweryn Brzozowski. Legionista zajął drugie miejsce, ulegając w klasyfikacji jedynie Rubenowi Limardo ze Szpady Łódź. Jedenasty był inny zawodnik Legii, Tomasz Szczepanowski, a miejsce 56. zajął Artiom Gripas.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.