fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 0-0 KS Kutno

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 19. kolejki III ligi rozegranym w ośrodku treningowym Legia II Warszawa zremisowała z KS Kutno 0-0. Kolejny mecz podopieczni Tomasza Sokołowskiego rozegrają w sobotę 20 marca w Zambrowie.

Do przerwy żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki, choć przewagę mieli goście, którzy stworzyli sobie więcej sytuacji. W zespole z Kutna wystąpił były zawodnik Legii, Łukasz Broź. Z kolei w rezerwach wystąpili piłkarze z szerokiej kadry pierwszego zespołu - Kisiel, Rusyn, Cholewiak, Skibiński i Włodarczyk.

W drugiej części spotkania nie działo się nic ciekawego - z obu stron brakowało sytuacji bramkowych.

III liga: Legia II Warszawa 0-0 KS Kutno

Legia: Kacper Tobiasz, Inaki Astiz, Jakub Kisiel, Oskar Wojtysiak, Patryk Pierzak (59. Radosław Cielemęcki), Nazarij Rusyn (59. Lionel Negou), Radosław Pruchnik, Mateusz Cholewiak, Kacper Skibicki (75. Piotr Cichocki), Damian Warchoł, Szymon Włodarczyk

Kutno: Patryk Wolański, Kamil Rokosz, Łukasz Broź, Adrian Marcioch, Bartosz Bujalski, Kamil Wielgus, Jakub Świątek, Jakub Szarpak, Łukasz Dynel (68. Marcin Kacela), Adrian Kralkowski, Piotr Kasperkiewicz

Tabela, wyniki i terminarz III ligi


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
exsa - 15.03.2021 / 17:33, *.tpnet.pl

@ cuLt: Zgadza sie ! Bardzo sluszna inicjatywa !!!

odpowiedz
Baczek - 15.03.2021 / 12:23, *.witpis.eu

Kochana Redakcjo proszę o info, gdzie i czy możecie umieścic info o chrzcie na nowego kibica LEGII mojego wnuczka. Dzisiaj po południu ma roczek,ubieram go w barwy ,foto i chłop jest NASZ do końca swoich dni.Proszę o info .Dziadek stary Legionista

odpowiedz
Sied(L0ce - 15.03.2021 / 10:19, *.com.pl

Włodar w ataku to i 0 goli po naszej stronie

odpowiedz
SF - 15.03.2021 / 09:08, *.tpnet.pl

Zyczymy awansu dla Pogoni G.M. i oby tak dalej ! Powodzenia !!!

odpowiedz
Puchar pasztetowej - 15.03.2021 / 07:02, *.chello.pl

Jak najszybciej ktoś obiektywny z piłkarską wiedzą powinien się przyjrzeć temu co tam się dzieje. Czy faktycznie wystawiania są najlepsi, wyselekcjonowani czy jest to robione jakoś inaczej. Chyba Potrzebny jest dobry trener z zewnątrz, taki bezukładowy.

odpowiedz
( L ) - 14.03.2021 / 17:50, *.plus.pl

o Łukasz Broź, kutno fc

odpowiedz
c u L t - 14.03.2021 / 15:50, *.50.7

A KIEDY RUSZĄ KOPARKI NA BUDOWE MAŁEGO KAMERALNEGO , NAJPIĘKNIESZEGO STADIONU AKADEMII TAKI MINI Ł3!MOŻNA PANIE DARIUSZU MIODUSKI?!REDAKCO PROSZE PRZEKAZAC PYTANIE DO KLUBU,PLEAS MANY THANKS

odpowiedz
lob - 14.03.2021 / 15:37, *.chello.pl

Rozwiązać te legijne rezerwy, niech idą do prawdziwej roboty na budowę od 6 tej do 18 tej........anty talenty z treneiro na czele.........wstyd dla klubu takich pseudo kopaczy utrzymywać..............

odpowiedz
Mrok - 14.03.2021 / 16:34, *.chello.pl

@lob: z szacunku do kolegi po szalu odpowiem bez przekleństw -
ZAMKNIJ RYJ! Rozwiązać to możesz sobie sznurowadło a odnośnie drużyny rezerw to co najwyżej możesz jako kibic postulować poprawę gry i innych zawodników sugerować do składu.

odpowiedz
dyrma - 14.03.2021 / 18:56, *.play-internet.pl

@Mrok: bądź obiektywny a nie bronisz tych przeciętniaków

odpowiedz
lob - 14.03.2021 / 21:11, *.chello.pl

@Mrok: To ty zamknij ten swój RYJ...............

odpowiedz
Admin ssie - 16.03.2021 / 12:03, *.mm.pl

@lob: lobowi

odpowiedz
cuLt LEGIA GoL! - 14.03.2021 / 15:15, *.50.7

WIDOCZNIE TRENER I SZTAB DRUGIEJ DRUŻYNY POTRZEBUJE WSPARCIA SZTABU PIERSZEJ DRUŻYNY A NIE PIŁKARZY Z JEDYNKI,DZIĘKUJE POZDRAWIAM

odpowiedz
Darek - 14.03.2021 / 13:55, *.t-ipconnect.de

Połowa składu Legii 2 to piłkarze z szerokiej kadry pierwszej drużyny.Jak oni nie dają rady z Kutnem to jak chcą grać na poziomie naszej dupoklasy?

odpowiedz
Wolfik - 14.03.2021 / 16:21, *.mm.pl

@Darek: Mam znajomego, który jest ... blisko rezerw jednego z klubów ekstraklasy. opowiadał ostatnio o tym, jak jest ustalany skład na mecz tej drużyny. Okazuje się, że grają ci, których rodzice mają "odpowiednie" znajomości. Nie wiem, czy to do końca jest prawdą, ale obserwując poczynania niektórych zawodników legijnej "dwójki" nie jestem w stanie tego wykluczyć.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.03.2021 / 20:01, *.centertel.pl

@Wolfik: Podobno dziadki tez maja wplyw:) A tak powaznie, to patrzac na sklad, powinno byc spokojne zwyciestwo.

odpowiedz
Wolfik - 14.03.2021 / 21:36, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Ale nie było. Może zatem ta młodzież nie jest aż taka zdolna. A może rzeczywiście grają nie ci, co powinni.

odpowiedz
Prucek - 14.03.2021 / 22:44, *.centertel.pl

@Wolfik: Włodar??? He, he.

odpowiedz
MarioL - 14.03.2021 / 13:29, *.wanadoo.fr

Brawo dla Pogoni Grodzisk

odpowiedz
Mrok - 14.03.2021 / 13:25, *.chello.pl

Zaczyna się wiosenna miernota. Cieplutko w III lidze wiec po co awansować? W tym sezonie i tak trzymam kciuki za Pogoń Grodzisk (brawo Kołaczek za wczorajszy mecz), bo Legia II może mi tylko poprawić humor jak nie przerżnie drugiego meczu w sezonie z Polonią na awans nie liczę bo w cuda nie wierzę.

odpowiedz
Legia sk-ce - 14.03.2021 / 13:07, *.vectranet.pl

Rozwiazac ten zespól.....gwiazdy z jakim kutnemn remis......skandal

odpowiedz
Heh - 14.03.2021 / 13:56, *.mm.pl

@Legia sk-ce: przecież to są rezerwy XDD

odpowiedz