Piotr Lasyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Lasyk sędzią meczu z Wartą

Redakcja, źródło: PZPN

Piotr Lasyk został wyznaczony do sędziowania meczu 21. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Wartą Poznań. Na liniach pomagać mu będą Krzysztof Myrmus i Bartosz Heinig, sędzią technicznym będzie Sebastian Jarzębak, natomiast w wozie VAR zasiądą Paweł Raczkowski i Mariusz Złotek. W obecnym sezonie arbiter z Bytomia prowadził 2 mecze stołecznego zespołu - wygrany 2-1 z Zagłębiem i 1-0 z Cracovią. Warcie także sędziował dwukrotnie (1-0-1).

Obsada sędziowska 21. kolejki:
Cracovia - Śląsk Wrocław: Łukasz Szczech (Warszawa)
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Wisła Płock - Raków Częstochowa: Paweł Gil (Lublin)
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Legia Warszawa - Warta Poznań: Piotr Lasyk (Bytom)
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin: Wojciech Myć (Lublin)
Lech Poznań - Piast Gliwice: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała: Krzysztof Jakubik (Siedlce)

Tabela Ekstraklasy

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Szmu(L)ki - 11.03.2021 / 16:57, *.chello.pl

Nawet przy sędzi totalnie anty_Legia powinniśmy taką wartę spruć bez problemu i wbić 5 bramek jak płockowi. wtedy 2 karne z kapelusza i po 1 od jedzy i wieteski nie zabiorą wygranej ;-)

odpowiedz
Felek - 11.03.2021 / 16:24, *.netfala.pl

Gdzie Frankowski i Marciniak? A gdzie się podział Musiał??? Już go dawno nie było.

odpowiedz
Wolfik - 11.03.2021 / 22:24, *.mm.pl

@Felek: Marciniak sędziuje sobotni mecz Arki z Łęczną, o pozostałych dwóch nic nie wiem ale się cieszę, że nie będą kaleczyć tego sportu...

odpowiedz
Cis - 12.03.2021 / 10:55, *.centertel.pl

@Felek: Musiał miał boreliozę. Od kilku kolejek siedzi na varze.

odpowiedz
Andreas - 11.03.2021 / 15:11, *.play-internet.pl

Myć wraca nie wiem po co?

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 11.03.2021 / 14:38, *.play-internet.pl

Dobrze, że chociaż VAR jest w połowie warszawski....

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 11.03.2021 / 13:20, *.com.pl

A gdzie nasz ulubieniec pan Frankowski?

odpowiedz
True - 11.03.2021 / 15:49, *.chello.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Jaki "pan"?! Ten kasztan nie zasluguje na per Pan

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 11.03.2021 / 19:52, *.play-internet.pl

@True: dałem "pan" z małej litery, ale masz rację, że raczej zasługuje na jeszcze mniej:)

odpowiedz
Władeczek - 11.03.2021 / 12:48, *.netfala.pl

Myrmus z Jarzębakiem zwiastuja problemy Legii faken. Znowu centrala rzuca nam kłody pod nogi.

odpowiedz