Zofia Klepacka
REKLAMA

Windsurfing

Klepacka rozpoczyna rywalizację na ME w Portugalii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W portugalskiej miejscowości Vilamoura dzisiaj rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w klasie RS:X, w których startować będzie zawodniczka sekcji żeglarskiej Legii Warszawa, Zofia Klepacka. Będą to ostatnie tej rangi zawody w historii klasy RS:X. Zawodniczka Legii w listopadzie zeszłego roku zdobyła brązowy medal na ME, które również odbyły się w Vilamourze. Przygotowania do tegorocznych Mistrzostw Europy miały miejsce głównie na wodzie na Lanzarote, ponadto kadra ćwiczyła w Zakopanem. Mistrzostwa Europy potrwają do najbliższej soboty.

W planie regat Mistrzostw Europy jest 12 wyścigów (po trzy każdego dnia) oraz podwójnie punktowany wyścig medalowy z udziałem 10 najlepszych żeglarzy w sobotę.

Przed Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio, do których legionistka ma wywalczoną kwalifikację, Klepacka powalczy jeszcze na Mistrzostwach Świata, które w dniach 21-28 kwietnia odbędą się w Kadyksie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Arczi - 09.03.2021 / 13:54, *.centertel.pl

Powodzenia

odpowiedz
Jimmy L - 09.03.2021 / 13:06, *.d1-online.com

Nasza Warszawianko, powodzenia!!

odpowiedz
Zawieja - 09.03.2021 / 10:48, *.t-mobile.pl

Walcz Zosia walcz .

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.