Rafael Lopes - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wietrzny trening w LTC

Woytek, źródło: Legionisci.com

Czwartkowe zajęcia legionistów na boisku rozpoczęły się o 11:45, wcześniej zawodnicy mieli długą odprawę przed meczem z Wartą Poznań. Po 10 minutowej rozgrzewce i kolejnych 10 minutach gry w dziadda rozpoczęła się właściwa część treningu. Pogoda nadal nie rozpieszcza, dziś było bardzo mroźno.



Fotoreportaż z treningu - 29 zdjęć Woytka

Zawodnicy pracowali nad dośrodkowaniami, które momentami skutecznie utrudniał silny wiatr. - Koncentracja! Takie same warunki pogodowe mogą być na meczu - mobilizował podopiecznych Czesław Michniewicz. Następnie odbyła się gierka na pełnej szerokości boiska. Gra rozpoczynała się od Artura Boruca, a zadaniem "Żółtych" było zdobycie gola na jedną z dwóch bramek ustawionych na linii końcowej z drugiej strony. Początkowe składy wyglądały następująco, w trakcie nastąpiły roszady:

Żółci: Boruc - Juranović, Wieteska, Szabanow - Wszołek, Andre Martins (Gwilia), Slisz, Mladenović - Kapustka, Rafael Lopes (Pekhart), Luquinhas
Fioletowi: Cierzniak, Tobiasz (Miszta) - Skibicki, Jędrzejczyk, Hołownia, Cholewiak - Kisiel, Gwilia (Andre Martins), Muci, Rusyn - Włodarczyk, Pekhart (Rafael Lopes)

- Wstawaj Tomi, wstawaj! Nic nie było, sędziuje Frankowski! - krzyknął szkoleniowiec, gdy Pekhart przewrócił się w polu karnym i domagał się odgwizdania przewinienia.

W treningu nie uczestniczył Kacper Kostorz, który w środę doznał urazu kolana. Nadal nieobecni byli także Yaxshiboyev, Lewczuk, Vesović, Mosór, Valencia i Muzyk.

Piątkowy trening legioniści mają zaplanowany na godzinę 17 - zajęcia będą zamknięte dla mediów. Wcześniej odbędzie się konferencja prasowa trenera przed sobotnim meczem z Wartą, którego początek zaplanowano na godzinę 20:00.

Fotoreportaż z treningu - 29 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
lolo - 12.03.2021 / 08:35, *.Gawex.PL

To tam wieje wiatr? Niemożliwe!!!

odpowiedz
Janusz Wójcik 1993 - 12.03.2021 / 06:55, *.kompex.pl

Tu nie ma co trenować. Tu trzeba dzwonić. Co nie, Czesiek....

odpowiedz
Arek - 11.03.2021 / 23:49, *.tpnet.pl

No proszę, jak się Cześka humor trzyma. Tylko, że Frankowski to niech już może lepiej nie sędziuje.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 11.03.2021 / 20:18, *.vectranet.pl

Gdzie jest Jaszur, dawać do składu razem z Mucim :)

odpowiedz
Matt - 11.03.2021 / 18:30, *.tpnet.pl

Michniewicz ma fajne ujęcie.

odpowiedz
Haha - 11.03.2021 / 23:02, *.virginm.net

@Matt: nooo... Za nim wyświetla się słuchawka od telefonu hahaha

odpowiedz
SEBO(L) - 11.03.2021 / 18:29, *.chello.pl

Valencia to kolejny piłkarski mem w naszym klubie...

odpowiedz
Jot - 11.03.2021 / 19:55, *.tpnet.pl

@SEBO(L): chyba taniej byłoby go odesłać i dalej mu płacić, bo na żarciu, praniu i sprzątaniu by zostało. Pożytek z niego mamy jak łysy z lokówki...

odpowiedz
lob - 11.03.2021 / 20:03, *.chello.pl

@Jot: Na wynajęciu mieszkania ile by zaoszczędzono.........

odpowiedz
SEBO(L) - 11.03.2021 / 20:48, *.chello.pl

@Jot: Chłop w założeniu,naiwnym zresztą,miał pomóc w kwalifikacjach i w samych pucharach.Co z tego wyszło- widzieliśmy.Ile grał w lidze i co w niej grał- każdy jesienią widział.Ile pożytku z niego wiosną- widzimy.I to wszystko za marne 80-100 tysięcy złotych miesięcznie.Jego pobyt do końca kontraktu będzie kosztował ok. miliona złotych...Ale kto bogatemu zabroni?

odpowiedz
Majk - 11.03.2021 / 17:20, *.chello.pl

Wiadomo ile przerwy Yasura?

odpowiedz
Lupus - 11.03.2021 / 17:12, *.centertel.pl

Podobno Jacek Magiera jest wolny i szuka pracy.
Może jakaś zmiana na stanowisku trenera?

odpowiedz
ops2 - 11.03.2021 / 16:28, *.chello.pl

ligę wygramy przeciętniakami.....

odpowiedz
Rere - 11.03.2021 / 15:47, *.02.net

Wazne ze wietes w pierwszym, teraz moge spac spokojnie

odpowiedz