Wojciech Kamiński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kamiński: Na tym meczu świat się nie kończy

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Gratuluję Śląskowi Wrocław zwycięstwa. Przygotowując się do tego meczu, mieliśmy kilka celów. Jednym z nich było zatrzymać Śląsk poniżej 70 punktów. To się udało, natomiast dziś nasz atak nie funkcjonował tak, jak byśmy tego chcieli. Myślę, że tu był największy problem. Kilka strat w końcówce... szkoda tego meczu, natomiast świat się na tym nie kończy. Mieliśmy szansę zapewnić sobie drugie miejsce, ale gramy dalej i patrzymy przed siebie. Najważniejsza jest teraz pierwsza runda play-off, a nie drugie, trzecie czy czwarte miejsce - powiedział po meczu ze Śląskiem Wojciech Kamiński, trener Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.