Piotr Tworek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Tworek: Jesteśmy smutni i źli

Mishka, źródło: Legionisci.com

Piotr Tworek (trener Warty): Dzisiaj po ostatnim gwizdku jesteśmy smutni, źli na wynik, że straciliśmy 3 bramki i zdołaliśmy tylko odpowiedzieć dwiema. Zbyt prosto i łatwo, a Legia nie wybacza takich błędów. Musieliśmy gonić od początku, a po wyrównaniu szybko dostaliśmy drugą bramkę. W drugiej połowie przez 15 minut mieliśmy zrobić wszystko, żeby odmienić losy meczu, a dostaliśmy trzecią bramkę. Trochę nam zabrakło, ale byliśmy blisko, żeby zdobyć punkt na tym trudnym terenie. Pokazaliśmy, że walczymy o to, żeby nie przegrywać. Ta sportowa złość minie. Jestem dumny z chłopaków, z tego, co zaprezentowali i jak starali się do samego końca zmienić losy meczu. Dziękuję wam, panowie.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
Miki55 - 14.03.2021 / 22:31, *.chello.pl

Mieli w meczu zero sytuacji bramkowych a zdobyli dwa gole i jeszcze są źli.

odpowiedz
Salis - 15.03.2021 / 11:07, *.inetia.pl

@Miki55: a mieli chłopcy tylko jednego piłkarza nie Polaka. Legia miała tylko trzech polskich piłkarzy. Ambicja zawodników Warty jest nie do podważenia
A nie mówiąc o finansach. Zawodnicy jeszcze niedawno kupowali sobie buty piłkarskie za własne pieniądze. Legię sprawdzimy w rozgrywkach pucharowych i ligi mistrzów.

odpowiedz
bronek49 - 14.03.2021 / 17:47, *.chello.pl

Tworek ty powinines cieszyć się że zdobyliście dwie bramki które zprezentowali wam gwiazdorki Legii bo żeby nie te beznadziejne zachowanie się Boruca i Wszołka byłaby trójka do zera

odpowiedz
Prg - 15.03.2021 / 10:46, *.chello.pl

@bronek49: jesteś idiotą pisząc takie komentarze

odpowiedz
olew - 14.03.2021 / 12:41, *.vectranet.pl

fajnie grali i w ogóle nas się nie bali, są znacznie lepsi od drugiej drużyny z Poznania, znacznie, lubię takie mecze, a bez nich by było nudnie, dzięki panie trenerze za arogancję , LEGIA Mistrz !

odpowiedz
SiaraCWKS - 15.03.2021 / 07:46, *.centertel.pl

@olew: a jaka jest ta druga drużyna w Poznaniu?? No chyba że masz na myśli Amicę Wronki ... Zresztą szczerze życzę, żeby Warta była wyżej niż kuchenki ???????? a jakby jeszcze sraxa z tymi burakami ( Filipiakiem i Probierzem) spadł to bym był przeszczęśliwy ????????????

odpowiedz
SF - 14.03.2021 / 10:30, *.tpnet.pl

Dobrze ze przegraliscie tylko jednym golem szczesliwym trafem wiec powinniscie byc zadowoleni !!!

odpowiedz
exsa - 14.03.2021 / 10:25, *.tpnet.pl

@ Maken: Zgadza sie ! Nasza LEGIA powinna tak wygrywac jak zza dawnych czasow a przyjezdni powinni wiedziec ze wyjada z bagazem goli !!!

odpowiedz
MAKEN - 14.03.2021 / 09:45, *.151.165

Zły ???? Jedna z najgorszych drużyn w lidze z trenerem w szalu. Ten mecz powinien się zakonczyczyć 6 lub 7 do koła. A sędzia robił co mógł. Zabrał nam Mladena na następny mecz. Karny z kapelusza. Faule na Lukim. Słów brakuje. Sędziowanie zabija nasz futbol.

odpowiedz
jot - 14.03.2021 / 07:26, *.tpnet.pl

Centostrzał farfocel na farcie i karny po przypadkowym łokciu... Poza tym jedna sensowna szansa. Okulary sobie pan kup lepsze.

odpowiedz
W(L) - 14.03.2021 / 05:32, *.chello.pl

Ten to ma urojenia , bramki z dupy dla nich a on smutny i zły.....

odpowiedz
Super⚽️Coach - 14.03.2021 / 02:07, *.amazonaws.com

Panie Tworek spokojnie....Brawo za ambicje bèdà z pana ludzie a może 8 miejsce na koniec i nie jedziemy do Tworek?

odpowiedz
Sasza - 14.03.2021 / 01:32, *.chello.pl

Panie Tworek, bez żartów, wynik kompletnie nie oddaje wydarzeń na boisku. Jedna bramka fartem a druga to prezent od sędziego. Gdyby nie ten karny to g... byście zrobili, za ciency w uszach jesteście. Bieganie to jedyna rzecz, która jako tako wam wychodzi plus liczenie na sędziego, że wam karnego gwizdnie.

odpowiedz
geds - 14.03.2021 / 01:08, *.chello.pl

stracili zbyt łatwo bramki? ten Tworek to pajac, to strzelili 2 z niczego - nieudane dośrodkowanie i głupota Wszołka który przy tak wysokim lobie jeszcze miał za mało czasu żeby schować łapę

odpowiedz
ben - 14.03.2021 / 13:02, *.inetia.pl

@geds: piszesz o głupocie Wszołka przy karnym, on chociaż strzelił gola co wyrównuje jego bilans. Grubas Boruc miał kilka minut żeby obronić centrostrzał z 40 metrów a nie zdążył oderwać się od ziemi, mógł też obronić rzut karny ale też nie zdążył. I co Ty na to?

odpowiedz
zaba285 - 14.03.2021 / 00:51, *.116.118

dziwi mnie pisanie o 2 szczęśliwych bramkach dla beniaminka. wy naprawdę nie widzieliście, że dla nas 2 bramki padły szczęśliwie po rykoszetach a 3 po szczęśliwej dobitce, którą lepszy bramkarz pewnie by obronił bo poszła pomiędzy rękoma... to jest dosyć szczęśliwe zwycięstwo, bo gdyby Wieteska nie dostał w plecy w ostatniej akcji to pewnie były remis

odpowiedz
Sasza - 14.03.2021 / 01:36, *.chello.pl

@zaba285: Za to bramki dla Warty to takie wypracowane, że uuuuuuu... palce lizać. Wygraliśmy fartem, Warta zdecydowanie lepsza. Mistrzostwo dla Warty...

odpowiedz
singspiel - 14.03.2021 / 09:32, *.centertel.pl

@zaba285: jasne. każdy bramkarz broni strzał z 3 metrów. norma przecież. w fifie

odpowiedz
kibolo - 14.03.2021 / 09:56, *.orange.pl

@zaba285: Różnica polega na tym, że nasze bramki, nawet jeśli po rykoszetach czy dobitkach padały po przeprowadzonych składnych akcjach lub wypracowanych SFG.

odpowiedz
OSS(L)75 - 14.03.2021 / 15:48, *.t-mobile.pl

@zaba285: Ja uwielbiam za to gdybanie...
Gdyby to, a gdyby tamto, pewnie by i by ... A gdyby Pekhart uderzył bardziej w lewo?
Jest taki program "hotel paradise" na TVN7, oni tam mają gdybalnię, to może zapisz sie do kolejnej edycji tego szmirowatego show?? Tam z laskami pogdybasz do woli.

odpowiedz
zaba285 - 14.03.2021 / 19:41, *.116.118

@kibolo: tu akurat racja i uważam że wygraliśmy zasłużenie

odpowiedz
Gigi - 13.03.2021 / 23:49, *.t-mobile.pl

Wielka Legia pewnie kroczy po mistrza...
Stworzyli spółdzielnie z góry wiadomo kto wygra ligę, kto zagra w pucharach a kto spodnie..
A imbecyle się ekscytują i "za swa drużyną na koniec świata " współczuję .A poziom tej parodi widać na tle europy...

odpowiedz
saski - 14.03.2021 / 02:06, *.chello.pl

@Gigi:
Ty jestes z rodzaju tych, którzy wszędzie węszą spisek?
Spółdzielnia mówisz... No tak, przecież mistrzem powinien być Raków... gra najlepiej... czy może jednak Piast? Amica? Lechia?

Taaaaakże taak... jeszcze jakies madrości zaprezentujesz?

odpowiedz
Gigi - 14.03.2021 / 07:00, *.t-mobile.pl

@saski:
Mądrości powiadasz...
Tworek gada głupoty to każdy widzi, a co mial powiedzieć? Jesteśmy z Legia w spółdzielni nie mogliśmy wygrać a tak w ogóle gratuluje juz mistrzostwa... paru wazonów wypisujących tutaj by napisalo - kurcze plują nam w twarz ale większość i tak powie eeee to deszcz pada...

odpowiedz
Bródno - 14.03.2021 / 09:10, *.chello.pl

@Gigi: wyłącz komputer, wyjdź z domu i przewietrz ten zryty łeb

odpowiedz
Gigi - 14.03.2021 / 12:39, *.t-mobile.pl

@Bródno :
To ja zalecam wyłączyć komputer,radio i telewizję zamiast tego włączyć rozum albo... miłego spektaklu życzę

odpowiedz
WIDZ - 13.03.2021 / 23:34, *.chello.pl

Rzadko nabijam się z pokonanych, ale tym razem trener Tworek mnie rozbawił. Dostali od Legii dwa dole w formie "upominka dla beniaminka" , a on uważa, że dzielnie je wywalczyli. Pobudka trenerze! Powrót na ziemię! Naprawdę uwierzyłeś, że coś wywalczyliście? Przykre... :)

odpowiedz
Matt - 13.03.2021 / 23:09, *.tpnet.pl

Ten trener takie miny strzelał przez mecz, że od razu widać, że (z) Tworek ;)

odpowiedz
ka - 13.03.2021 / 22:57, *.chello.pl

co za dzban, trafili dwa farfocle, a on myślał, że "odmieni losy meczu"
i taki pajac został trenerem miesiąca...

odpowiedz
zaba285 - 14.03.2021 / 00:48, *.116.118

@ka: trochę pokory. my też trafiliśmy same farfocle, tylko o 1 więcej. 2 razy po rykoszecie i szczęśliwej dobitce którą lepszy bramkarz pewnie by obronił. a gdyby Wieteska nie dostał w plecy w ostatniej akcji to pewnie skończyłoby się remisem

odpowiedz
GL - 13.03.2021 / 22:49, *.tpnet.pl

Dobry mecz - gdyby nie te 2 gole to bylaby powtorka z jesieni !!

odpowiedz
andreas - 13.03.2021 / 22:35, *.chello.pl

co ty pitolisz dwa fuksy i 2 bramki zdobyliście. Boruc za kołnierz a druga karny.

odpowiedz
cLa - 13.03.2021 / 22:35, *.vectranet.pl

ciesz się pyro z tych dwóch bramek i z tego , że Warszawę mogłeś zobaczyć ;)

odpowiedz
Brat - 13.03.2021 / 22:33, *.chello.pl

Smutni i źle? Prawda jest taka, że strzeliliście dwa gole z dupy. Za pierwszym razem nieudane dośrodkowanie, za drugim szczęśliwie odgwizdał karny. Daj pan spokój.

odpowiedz