fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Wartą

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za mecz z Wartą Poznań przyznaliście Filipowi Mladenoviciowi. Występ Serba oceniliście na 5,3 w skali 1-6. Bardzo dobre noty uzyskali także Bartosz Kapustka i Paweł Wszołek.



W sumie oceniało 757 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,6.

Mladenović 5,3
Kapustka 4,4
Wszołek 4,2
Luquinhas 3,8
Wieteska 3,7
Szabanow 3,6
Slisz 3,5
Juranović 3,5
Andre Martins 3,3
Boruc 3,1
Rafael Lopes 3,1
Pekhart 3,0
Gwilia 2,9

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
bronek49 - 18.03.2021 / 17:39, *.chello.pl

Ślisz zdecydowanie za wysoko

odpowiedz
syrenka - 17.03.2021 / 21:11, *.orange.pl

Legio, dobrze, że jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
do redakcji - 17.03.2021 / 10:08, *.master.pl

w tym roku w walce o mistrzostwo, głównym rywalem Legii jest Pogoń. Czy w meczu z Jagiellonią przypadkiem nie powinni zostać ukarani walkowerem za brak młodzieżowca po czerwonej kartce dla Smolińskiego?

odpowiedz
dino - 17.03.2021 / 10:55, *.vtelecom.pl

@do redakcji:
Ten przepis o młodzieżowcu nie obowiązuje w przypadku czerwonej kartki plus gdyby bramkarz-młodzieżowiec doznał kontuzji to może zastąpić go nie-młodzieżowiec (w przypadku kontuzji zawodnika z pola młodzieżowego wchodzi za kontuzjowanego młodzieżowiec)

odpowiedz
xxx - 17.03.2021 / 15:07, *.master.pl

@dino: dzięki za wyjaśnienie.

odpowiedz
WSL - 17.03.2021 / 08:44, *.tpnet.pl

P.Wieteska czeka na powolanie we wrzesniu jak bedzie zdecydowanie lepiej gral jak teraz choc widac lekka poprawe ale to za malo !!!

odpowiedz
Wodzia - 17.03.2021 / 09:16, *.t-mobile.pl

@WSL: powołanie ma orlik... piłkarz który absolutnie nie powinien być w Legii. Nie pasuje tu ze swoimi umiejętnościami. Słaby w obronie i tragiczne wprowadzenie piłki na 10 prób 9 start...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 17.03.2021 / 07:00, *.orange.pl

Dlaczego Wieteska nie dostał powołania, skoro ma lepszą notę niż Slisz?

odpowiedz
Krytykant_Zawodowiec - 17.03.2021 / 15:28, *.8.218

@Mateusz z Gór: To sa noty kibiców nie Paolo Sousy :)

odpowiedz
ZGL - 16.03.2021 / 21:41, *.tpnet.pl

Gwilia najslabszy a P.Trener uwaza ze lepszy i musi grac mimo ze Kibice to widza ! J.Magiera na Trenera !!!

odpowiedz
exsa - 16.03.2021 / 16:39, *.tpnet.pl

Pierwszy gol Boruca bo nie zadnej korekty odnosnie ustawienia wiec jak nie obrona to bramkarz !!!

odpowiedz
Brat - 16.03.2021 / 15:38, *.play-internet.pl

Gwila lepszy od Martinsa bo przytrzymal trochę piłkę A ocena gorsza ale tak jest na forum musi być czarny koń do bicia.

odpowiedz
Stefan - 16.03.2021 / 17:18, *.chello.pl

@Brat: jeśli Ty uważasz, ze Gwilia jest lepszy od Martinsa to wybacz, ale chyba jesteś ślepy... zdecydowanie jeden z gorszych piłkarzy w obecnej kadrze. Już lepiej by grali malolaci...

odpowiedz
Szymon - 16.03.2021 / 17:21, *.chello.pl

@Brat: Ha ha ha Gruzin lepszy od Martinsa. Sam zaraz będziesz czarnym koniem do jazdy po Tobie

odpowiedz
Brat - 16.03.2021 / 17:25, *.play-internet.pl

@Szymon : w tym meczu na pewno był lepszy. Może źle to napisałem że chodzi o mecz z Wartą. Inna sprawa że Martins po przyjściu do nas A dzisiaj to dwie bajki. Kiedy on strzelił ostatnią bramkę. To samo z Gwila i jeszcze kilkoma graczami na czele z naszym kapitanem.

odpowiedz
ajg - 16.03.2021 / 17:45, *.chello.pl

@Brat: Ten Gruzin zapomina w Legii,że gra się do przodu - on 50% zagrań ma do tyłu!A statystyki pokazują,że Martins miał 93% udanych podań i sporo odbiorów! Gwilia był najgorszym zawodnikiem Legii w tym meczu!W tej chwili ma wyrażny spadek formy,nie powinien wychodzić na boisko,lepiej niech grają młodsi!

odpowiedz
Szymon - 16.03.2021 / 17:53, *.chello.pl

@Brat: woeszjaka jest różnica między tymi grajkami, ano taka że Martins może jest bez formy ale za to Walczak a ten darmozjad ślizga się na każdym kroku a jak już próbuje coś zrobić to nagle staje się hamulcowym. Napisz dlaczego? Bo ja znam odpowiedź . Ciekawe czy Ty znasz?

odpowiedz
Afro - 17.03.2021 / 10:12, *.206.119

@Brat: o Gwili piszę po każdym meczu prawie. Łatwo go wypatrzyć na boisku więc zwracam uwagę na jego zagrania. Do tyłu albo do najbliższego i panika w oczach. Zobaczcie skrót meczu, tam jest kilka sytuacji. Przy żadnej zdobytej bramce nie miał udziału. Widać znaczny spadek formy niestety.

odpowiedz
Prg - 16.03.2021 / 13:39, *.chello.pl

Widzę że wielu tu pseudo znawców widzi winę Boruca przy pierwszej bramce co jest dla mnie dość dziwne bramkarz ustawia się do dośrodkowania, to że piłkarz wart skiksowal no cóż zdarza się

odpowiedz
SEBO(L) - 16.03.2021 / 14:14, *.centertel.pl

@Prg: zgadza się, ale gdy już piłka zmierzała w światło bramki,a bramkarz może to ocenić,nadal był ustawiony jak do dośrodkowania i w ten sposób chciał tą piłkę sparować. Nie było jakiejś nagłej,zdecydowanej korekty pozycji i desperackiej próby szybkiego cofnięcia się. Więc...padł gol.

odpowiedz