Filip Mladenović, gol - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mladenović: Jak ja mam grać, żeby nie dostawać kartek?

Mishka, źródło: Legionisci.com

Filip Mladenović: Trudno powiedzieć, skąd nasze kłopoty w tym meczu. Myśleliśmy, że mamy wszystko pod kontrolą, mecz, wynik, a potem zdarzyły się takie bramki. Zgoda, zabrakło nam też trochę szczęścia. Nie wiem, co chciał zrobić zawodnik Warty, ale piłka wpadła do bramki. Potem był rzut karny. Nie gramy zbyt długo w takim ustawieniu, ale podoba mi się to. Gram bardziej ofensywnie. Dzisiaj to dobrze funkcjonowało, jestem zadowolony. Nie wiem, co mam powiedzieć o mojej żółtej kartce... jak ja mam grać, żeby nie dostawać kartek? Albo za trochę zbyt agresywne zagranie, albo za gadanie... Jest mi przykro, bo opuszczam mecz z Zagłębiem Lubin. Nawet nie byłem tak blisko tej kartki, ale sędzia widział to inaczej. Nic strasznego się nie stało. Trzeba jednak mówić o plusach - myślę, że poradzimy sobie w Lubinie, mamy konkurencję na każdej pozycji, inni czekają na swoją kolej gry.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Student_L - 15.03.2021 / 21:49, *.amazonaws.com

Dobrze że się wykartkowal przed Pogonią

odpowiedz
hajdukL - 14.03.2021 / 18:31, *.77.242

Biedaczek...

odpowiedz
bronek49 - 14.03.2021 / 17:39, *.chello.pl

twoje dwa faule + dyskusja niepotrzebna z sędzią i kartka dla ciebie była jak najbardziej prawidłowa nie dyskutuj tylko graj takn jak do tejn pory

odpowiedz
R1958 - 14.03.2021 / 17:00, *.t-mobile.pl

Poprostu nie pyskuj i zapanuj nad swym gorącym temperamentem. Odpocznij i wracaj na ważny mecz z Pogonią i walcz jak dotychczas a będziesz w końcu mistrzem z Legia Warszawa

odpowiedz
Krzeszczu - 14.03.2021 / 13:30, *.bredband2.com

Nie tyle "jak grac", ale raczej "nie pyskowac". Co/kazda decyzja to pyskowka do sedziego. Dlatego kartki.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 14.03.2021 / 12:56, *.orange.pl

Podobno Mladenović większość kartek w Lechii łapał za komentarze do sędziego.

Faktem jest, że są ligi, gdzie sędziowie rozumieją emocje i nie biorą do siebie słów piłkarzy, jeśli ci nie przesadzają (np. Anglia, Włochy) oraz, że są ligi, gdzie odezwać się nie można, sędziowie nadmiernie interpretują przepisy i biorą wszystko do siebie, nie dając miejsca na emocje i się każe piłkarzy, co tylko pogłębia frustrację (np. Hiszpania, czy właśnie Polska). Piłkarz powinien dostać kartkę za gadanie, jedynie, jeśli atakuje kogoś słownie, wszelkie inne kwestie sędzia powinien rozpatrzyć pod kątem sportowej złości (typu np. złapanie się za głowę, czy rzucenie piłką w ziemię po decyzji arbitra) i zignorować.

Natomiast atak taki jak wczoraj zaprezentował Mladenović to jest kartka bezdyskusyjna i jeśli gracz tego nie rozumie, to nie najlepiej o nim świadczy.

odpowiedz
JM - 14.03.2021 / 14:59, *.mm.pl

@Mateusz z Gór:
Z takimi "komentarzami" to lepiej wracaj w te swoje góry i już nic nie pisz.


odpowiedz
dino - 14.03.2021 / 17:52, *.vtelecom.pl

@JM:
Całkiem rozsądny i logiczny komentarz w przeciwieństwie do twojego

odpowiedz
olek - 14.03.2021 / 00:35, *.net.pl

Słusznie powiedział , ale i ambitnie to powiedzial, wykartkowani... tu coś zrobmy, tu nam coś pyknie ;) jednym słowem rozkminka na rzeczy ... ;)

odpowiedz
Rambo - 13.03.2021 / 23:52, *.centertel.pl

Czyli za tydzień Jędza na środek obrony, a Jura na wahadło. Ech...

odpowiedz
Pindel - 13.03.2021 / 23:28, *.chello.pl

To był dzien konia Jack Sparrowa!

odpowiedz
Kolko - 13.03.2021 / 23:06, *.t-mobile.pl

Akurat na lewe wahadło to żadnej alternatywy nie ma.. Witaj klasyczne 1-4-4-2 :D

odpowiedz
singspiel - 13.03.2021 / 23:44, *.centertel.pl

@Kolko : Hołownia i wtedy tak, albo Cholewiak

odpowiedz
golik - 13.03.2021 / 22:38, *.chello.pl

brawo ale za tydzień zagra Jędza i będą karne.

odpowiedz
HUGON - 13.03.2021 / 23:04, *.vectranet.pl

@golik: Może za łokietka zagra Chołownia.

odpowiedz
Jasio - 13.03.2021 / 23:33, *.telkab.pl

@HUGON: Oby nie.

odpowiedz
Wolfik - 14.03.2021 / 00:25, *.mm.pl

@HUGON: Kto???

odpowiedz
Rytm - 13.03.2021 / 22:35, *.centertel.pl

Brawo Mladen. Super transfer.

odpowiedz