Maciej Stępień - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

M. Stępień: Od drugiego seta kontrolowaliśmy przebieg spotkania

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Maciej Stępień: Pierwszą potyczkę z Camperem rozpoczęliśmy bez wątpienia nerwowo. Nie potrafiliśmy wejść w odpowiedni rytm meczowy, tak jak miało to miejsce w poprzednich spotkaniach. Na szczęście z akcji na akcję rozkręcaliśmy się i myślę, że od drugiego seta złapaliśmy dobrą passę. Rywale trochę nam pomogli, ryzykując w zagrywce i psując trochę piłek. Pozwoliło nam to się dodatkowo napędzić, dzięki czemu od tej drugiej odsłony meczu właśnie pojedynek był praktycznie przez nas kontrolowany. Życzylibyśmy sobie, aby ta sytuacja utrzymała się już do końca play-offów z wyszkowianami.

Ostatni set wygraliśmy dość przekonująco – do 11, ale trzeba dodać, że rywale dokonali wówczas rotacji w składzie i prawdopodobnie część ich zawodników pierwszy raz występowała w meczu o taką stawkę. Udało nam się ich przycisnąć i dobrze zagrywaliśmy w tej odsłonie widowiska. Chłopaki z zespołu wykonały kawał dobrej roboty. Świetnie, że udało nam się wygrać ten set tak wysoko, ale nie wolno nam teraz myśleć, że przeciwnicy położą się przed nami podczas niedzielnego meczu, bo tak z pewnością nie będzie. Do drugiej konfrontacji musimy podejść „na maksa” zmobilizowani i ją wygrać, bo to stanowi w tej chwili nasz nadrzędny cel.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.