fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Film z dopingiem i racowiskiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Zapraszamy do obejrzenia filmu i zdjęć z sobotniego dopingu podczas meczu Legii z Wartą Poznań, który kibice prowadzili sprzed stadionu. Fani stawili się w 2 tysiące osób.





Fotoreportaż z meczu - 48 zdjęć Woytka
Fotoreportaż z trybuny Torwar - 31 zdjęć Hagiego
Fotoreportaż z meczu - 22 zdjęcia Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z trybuny Torwar - 36 zdjęć Michała Wyszyńskiego

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Darek - 17.03.2021 / 21:09, *.t-ipconnect.de

J..ać covid i haniora hej hej.

odpowiedz
Ziomek69 - 16.03.2021 / 12:57, *.65.141

Żyleta jest zawsze z wami!

odpowiedz
c u L t - 14.03.2021 / 22:15, *.50.7

BRAWO ! WARIATY! ZWARIOWAŁO MOJE SERCE!DO! LEGII! I NIC WIĘCEJ! NIECH SIE UCZĄ INNI!CZAS WRACAĆ NA STADIONY!I! BĘDZIE NAS WIĘCEJ!

odpowiedz
Tom - 14.03.2021 / 16:46, *.play-internet.pl

Tylko Legia mogła to jako pierwsza zacząć. Inni bezjajeczni. Szacun

odpowiedz
(L)egia - 14.03.2021 / 16:43, *.virginm.net

Ach, serce mi urosło jak zobaczyłem znowu naszych :)

odpowiedz
Jerry - 14.03.2021 / 15:52, *.orange.pl

Tęczowym mediom żyłki popękały ze złości:)

odpowiedz
Arek - 14.03.2021 / 14:52, *.tpnet.pl

Pięknie!

odpowiedz
L - 14.03.2021 / 13:03, *.intelly.pl

Pozdrowienia z Olsztynka!Tylko LEGIA!!!

odpowiedz
Orunia - 14.03.2021 / 12:35, *.chello.pl

Szacun dla kibiców Legii, bo w Gdańsku to marazm

odpowiedz
dino - 14.03.2021 / 13:27, *.plus.pl

@Orunia:
Dzięki wzajemnie

odpowiedz
c u L t - 14.03.2021 / 22:10, *.50.7

@Orunia: NIC SAMO SIE NIE ZROBI ,POWODZENIA

odpowiedz
olew - 14.03.2021 / 12:28, *.vectranet.pl

podoba mi się to , szacun dla zebranych, ja się zleniwiłem, głupio mi , meczyki maja sens tylko z kibolami, nawet jak się ich nie ogląda... przepraszam.

odpowiedz
1909 - 14.03.2021 / 12:09, *.plus.pl

ŚWIETNIE!!! cała LEGIA zawsze razem pozdrowienia z OSTROWA WLKP

odpowiedz
Wawa - 14.03.2021 / 10:34, *.chello.pl

Przeciez to jest legia tak musiało się wkancu wydarzyć..Inne ekipy owszem przychodzą pod stadion ale oni dostają mandaty itp bo poprostu jest ich mało a nasz wczoraj mega zero mandatów i zeto prowokacji bo poprostu nas bylo dużo więcej jak innych ekip ..Ale to chyba norma bo my to legia

odpowiedz
Cesio - 14.03.2021 / 23:23, *.com.pl

@Wawa:
Pterodaktylu chodzący nie potrafisz na pisać Legia z dużej litery , snopku niezmłócony

odpowiedz
exsa - 14.03.2021 / 10:22, *.tpnet.pl

Apel do rzadzacych : Otwieramy stadiony czas najwyzszy po przerwie reprezentacyjnej !!!!

odpowiedz
Mati M - 14.03.2021 / 13:28, *.vtelecom.pl

@exsa:
Ok mordo

odpowiedz
PITER (L) - 14.03.2021 / 10:02, *.chello.pl

Zajebiscie wyszło otwierac Stadiony! TYLKO LEGIA!

odpowiedz
syrenka - 14.03.2021 / 09:56, *.orange.pl

Pozdrowienia z Konina! Po mistrzostwo Polski Legio maszeruj! Super oprawa!

odpowiedz
GL - 14.03.2021 / 09:39, *.tpnet.pl

Tylko LEGIA i zaden inny klub !!!

odpowiedz
exsa - 14.03.2021 / 09:37, *.tpnet.pl

Super doping wiec szkoda byloby nie wygrac tego meczu ! TYLKO LEGIA !!!

odpowiedz
damianoo - 14.03.2021 / 09:29, *.amazonaws.com

Coś pięknego !!!

odpowiedz
xman - 14.03.2021 / 09:21, *.play-internet.pl

Kozacko. Pierwsza w Polsce tego typu akcja kibicowska. Za pomysł i wykonanie wielki Szacun. Brawo bracia.

odpowiedz
Kasztelan - 14.03.2021 / 09:17, *.inetia.pl

Świetna akcja ! Brawo !

odpowiedz
Memek - 14.03.2021 / 08:38, *.t-mobile.pl

@Panie sam jesteś lipa, z jakiego klubiku się urwałeś prowokatorko ?

odpowiedz
Panie - 14.03.2021 / 03:28, *.com.mx

Lipa

odpowiedz
Pan - 15.03.2021 / 09:38, *.centertel.pl

@Panie: Sam jesteś Lipa

odpowiedz
tomiacab - 15.03.2021 / 22:34, *.centertel.pl

@Pan: no przecież się przedstawił

odpowiedz