Bartosz Slisz - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Slisz: Jestem zaskoczony powołaniem

Woytek, źródło: Legia.com

- Jestem zaskoczony powołaniem od selekcjonera Paulo Sousy, ale też bardzo zadowolony, że dostanę swoją szansę. Na treningach będę pokazywał się z najlepszej strony i na pewno pojadę na zgrupowanie zdobyć niezwykle cenne doświadczenie - mówi Bartosz Slisz.

- Selekcjoner Paulo Sousa po meczu z Piastem Gliwice w Pucharze Polski ze mną rozmawiał. Dał mi cenne wskazówki na temat mojej gry i ustawienia. Cieszę się, że trener znalazł czas na taką rozmowę i zechciał podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Na każdym treningu mam je w pamięci i chcę rozwijać się jako piłkarz.

- Bartek Kapustka jest obecnie w wysokiej formie, myślałem, że pojedziemy razem na zgrupowanie, ale takie są decyzje trenera i nie pozostaje nic innego jak dalej ciężko pracować. Myślę, że prędzej czy później Bartek to powołanie też dostanie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Jaki - 16.03.2021 / 10:53, *.tpnet.pl

Trener Reprezentacji wie co robi,powołał 10 młodych zdolnych,Slisz to będzie super pilkarz,dobrze ,że będą grali starsi i nowi,bo młodzi nabiorą odwagi i się dużo naucza,młodzi Płacheta,Jóźwiak dobrze sobie radzą,Karbownik też będzie grał,gra w Anglii to nie przelewka,tam trudne treningi i gra na wysokim poziomie ,będziemy grali z Anglią a część piłkarzy kadry to piłkarze z wysp

odpowiedz
Wolfik - 15.03.2021 / 20:29, *.mm.pl

Zaskoczony, czy nie gratulacje się należą!!

odpowiedz
MichaeL - 15.03.2021 / 18:47, *.play-internet.pl

My też.

odpowiedz
chrisSiekierki - 15.03.2021 / 18:52, *.play-internet.pl

@MichaeL: O kliku kolejek gra bardzo dobrze, czyści przedpole aż miło żeby jeszcze tylko po odbiorze szybko uruchamiał atak... ( pewnie wtedy byłby już za granicą )

odpowiedz
Profesor Miodek - 15.03.2021 / 15:11, *.233.14

Nie Bartek Kapustka tylko Bartosz, Bartek to Bartlomiej, a Bartosz to Bartosz, dwa zupelnie rozne imiona!!

odpowiedz
chrisSiekierki - 15.03.2021 / 18:48, *.play-internet.pl

@Profesor Miodek: ale zdrobnienie od imion Bartosz i Bartłomiej jest takie same Bartek, zresztą podobnie się mówi na Jana i Janusza... po prostu Jasio

odpowiedz
Bartosz - Bartek - 16.03.2021 / 10:26, *.amazonaws.com

@Profesor Miodek: Jesteś w błędzie kolego

odpowiedz
KO - 15.03.2021 / 14:38, *.tpnet.pl

Płyń po wodach i oceanach....

odpowiedz
SEBO(L) - 15.03.2021 / 14:21, *.centertel.pl

Bartek gadał raz z chłopem i otrzymał cenne wskazówki. Z Czesiem ma możliwość gadać codziennie od pół roku i nic mu cennego nie przekazał...

odpowiedz
chrisSiekierki - 15.03.2021 / 18:49, *.play-internet.pl

@SEBO(L): Po prostu delikatnie schlebia selekcjonerowi reprezentacji...

odpowiedz
zduneq - 15.03.2021 / 14:11, *.inetia.pl

Pracuj, trenuj chłopaku tylko pilnuj też głowy co by syndrom Grabary Cię nie dopadł bo zgubił już wielu.

odpowiedz
WETERAN - 15.03.2021 / 14:07, *.chello.pl

Trzymaj się zdrowo i do przodu! Powodzenia!

odpowiedz
ANTYzygo - 15.03.2021 / 13:51, *.com.pl

Powodzenia!

odpowiedz