Paweł Gil - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Gil sędzią meczu z Zagłębiem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Paweł Gil został wyznaczony do sędziowania meczu 22. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem Lubin i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Lublina prowadził 4 spotkania stołecznego zespołu - 3 wygrane i 1 przegrane. Zagłębiu sędziował raz (0-0-1). Na liniach pomagać mu będą Marcin Borkowski i Jakub Ślusarski, sędzią technicznym będzie Karol Iwanowicz, natomiast w wozie VAR zasiądą Tomasz Kwiatkowski i Michał Obukowicz.

Obsada sędziowska 22. kolejki:
Piast Gliwice - Cracovia: Bartosz Frankowski (Toruń)
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Śląsk Wrocław - Wisła Płock: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze: Damian Kos (Gdańsk)
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok: Szymon Marciniak (Płock)
Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała: Łukasz Kuźma (Białystok)
Wisła Kraków - Stal Mielec: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa: Paweł Gil (Lublin)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
WSL - 19.03.2021 / 08:31, *.tpnet.pl

@ (L) uz: Problemu nie ma a w artykule pisze wyraznie odnosnie wynikow przy sedziowaniu P.Gila czyli przynosi szczescie dla LEGII !!!

odpowiedz
Matt - 18.03.2021 / 19:38, *.tpnet.pl

Każdy sędzia nie-Marciniak jest moim ulubionym.

odpowiedz
Hubi40 - 18.03.2021 / 21:14, *.chello.pl

@Matt: Racja. Ale gorszy jest Frankowski

odpowiedz
Arek - 18.03.2021 / 22:51, *.tpnet.pl

@Matt: frankowski też?

odpowiedz
WSL - 18.03.2021 / 17:34, *.tpnet.pl

Po P.Gilu czas najwyzszy na P.Stefanskiego - LEGIA czeka !!!

odpowiedz
WSL - 18.03.2021 / 15:25, *.tpnet.pl

Gil sprzyja LEGII jesli chodzi o wyniki w konfrontacji z ZL !!!

odpowiedz
(L) uz - 19.03.2021 / 00:12, *.inetia.pl

@WSL: Popatrz czasami na to co piszesz i pomyśl, nawet jeśli sprawia ci to problem.

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 18.03.2021 / 13:30, *.play-internet.pl

Gil nie przeszkadza, a na Varz-e też spoko...

odpowiedz
znajca - 18.03.2021 / 13:29, *.unitelmedia.pl

Ciekawe, czy jeszcze kiedykolwiek "wyznaczą" Daniela Stefańskiego do sędziowania Legii?
;)

odpowiedz
Arek - 18.03.2021 / 18:28, *.tpnet.pl

@znajca: pamiętaj, że przecież jego syn trenuje w Legii;)

Syn, którego nie ma, no ale przecież trenuje.

odpowiedz
DD - 18.03.2021 / 19:42, *.92.5

@znajca: Pewnie tak, ale nie na 90% meczow jak to mialo miejsce do tej pory.

odpowiedz
marek - 18.03.2021 / 12:57, *.t-mobile.pl

Zawsze nam się ciężko gra na tym trudnym terenie .

odpowiedz
ZGL - 18.03.2021 / 12:32, *.tpnet.pl

Jest szansa ze wygramy -powodzenia LEGIO !!!

odpowiedz
exsa - 18.03.2021 / 12:24, *.tpnet.pl

Bedzie dobrze LEGIO !!!!

odpowiedz