fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 22. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Za nami mecze 22. kolejki Ekstraklasy. Na początek Piast pewnie pokonał Cracovię, a trzy punkty Pogoni w meczu z Lechią zapewnił Michał Kucharczyk. W sobotę dwa mecze zakończyły się bezbramkowymi remisami. W Poznaniu Lech przegrał z Jagiellonią, która grała w dziesiątkę. Dla "Jagi" było to pierwsze zwycięstwo od 6 spotkań. Porażki zanotowały Stal i Podbeskidzie, natomiast Zagłębie dostało srogie lanie od Legii.

22. kolejka:

Piast Gliwice 2-0 Cracovia
Pogoń Szczecin 1-0 Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław 0-0 Wisła Płock
Raków Częstochowa 0-0 Górnik Zabrze
Lech Poznań 2-3 Jagiellonia Białystok
Warta Poznań 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wisła Kraków 3-1 Stal Mielec
Zagłębie Lubin 0-4 Legia Warszawa

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (65)

+dodaj komentarz
Felek - 22.03.2021 / 21:23, *.vectranet.pl

Amica w następnym sezonie na 30-lecie klubu zwali się do I ligi. Już Legia im w tym pomoże :-)

odpowiedz
exsa - 22.03.2021 / 08:20, *.tpnet.pl

Mamy dwoch liderow jeden w extraklasie a drugi w futsalu ktorzy strzelili rywalom po 4 gole !! Brawo LEGIA !!

odpowiedz
Arek - 21.03.2021 / 20:46, *.tpnet.pl

Trzymamy dystans. Elegancko.

odpowiedz
Darek - 21.03.2021 / 16:59, *.t-ipconnect.de

Przestancie tu nabijać się z amiki wronki,która gra w Poznaniu na licencji lecha.Chcieli się sprzedać to się sprzedali.Ich sprawa.
Patrzmy na siebie bo też dziadujemy w tej lidze a w europie jesteśmy zerem.

odpowiedz
Trec - 21.03.2021 / 19:40, *.chello.pl

@Darek : ty dareczek jak tak ci ich szkoda to wypad na bułgarską

odpowiedz
Darek - 21.03.2021 / 20:54, *.t-ipconnect.de

@Trec :Nie szkoda mi amiki.Mam ich po prostu w dupie.Ten śmieszny klub ani mnie ziębi ani parzy.Nie wiem czemu wy podnicacie się tym jak gra ten klub?
Przypomnę tylko jak wiele osób się śmiało z amiki jak odpadli z pucharu Polski.A my dzień później zrobiliśmy to samo.Patrzmy na siebie a nie zajmujmy się jakimś klubem z wronek.Wytykajcie Legii błędy które trzeba poprawić w przyszłości by w końcu zagrać w europie.Patrzmy ile jest u nas do poprawy.

odpowiedz
Wolfik - 23.03.2021 / 11:31, *.mm.pl

@Darek : Całkowicie się zgadzam.

Mnie jednak nie dziwi owe "niezdrowe" podniecenie", wszak dla wielu najważnieszym jest by...sąsiadowi wiodło się gorzej. Dokładnie pokazano to np. w filmie "Dzień świra" - słynna scena wieczornej modlitwy.....

odpowiedz
dziad kudłaty - 21.03.2021 / 12:19, *.net.pl

do naiwnych , Lech przegrał bo musiał , STS na koszulkach do czegoś zobowiązuje tyle w temacie , oby u nas nie powtórzyły się dziwne przegrane z beniaminkami i 3 karne...

odpowiedz
rdzenny - 21.03.2021 / 12:26, *.net.pl

@dziad kudłaty: no właśnie ciekawy jestem kiedy ktoś się nareszcie zbuntuje i wyjdzie na jaw kto i ile drużyn jest zamieszanych w ten syf bukmacherski , ja stawiam że ustawia to wszystko PZPN , ekstraklasa sa oraz kolegium sędziowskie wraz z wiekszością piłkarzy ...proceder trwa w najlepsze a barany zaniosą hajs bukmacherowi ... i co znowu jeden nie wszedł?

odpowiedz
olew - 21.03.2021 / 11:06, *.vectranet.pl

Nie rozumiem zainteresowania poznańskimi drużynami, są obie słabe, nie walczą z nami o mistrza... , tak naprawdę o nic nie walczą . Co innego Pogoń, może Raków, Piast; te drużyny nieźle grają, punktują i czynią ligę w miarę atrakcyjną. Tytuły winny odnosić się do wyników Pogoni, Rakowa, Piasta . Dzięki nim, mamy wyścig do mistrzostwa. Pogoń zresztą lubimy, a to czyni ten wyścig ekscytującym. Za dwa tygodnie mecz na szczycie ! Poznań to nudy.

odpowiedz
Wukashi - 21.03.2021 / 11:04, *.orange.pl

Oglądałem drugą połowę Lecha Jagielloni. To co zobaczyłem, to kwintesencja stanu Extraklasy. No po prostu <3

odpowiedz
Krzeszczu - 21.03.2021 / 08:58, *.bredband2.com

Kompromitacja (kolejna) lacha jest niestety tylko i wylacznie dowodem na jak beznadziejna jest ta nasza liga, i jak beznadziejna jest ta legendarna polska mysl szkoleniowa.
Ale, myslac o tej kompromitacji lacha, ciezko sie nie usmiechac...:)

odpowiedz
Wolfik - 23.03.2021 / 11:34, *.mm.pl

@Krzeszczu: Nawet Ciebie dopadł "syndrom podniecania się Lechem"????

odpowiedz
ZGL - 21.03.2021 / 08:46, *.tpnet.pl

LEGIO walczymy i wracamy usmiechnieci do meczu z Pogonia a jak bedzie z Pogonia zobaczymy ! Powodzenia dzis LEGIO !!!

odpowiedz
exsa - 21.03.2021 / 07:56, *.tpnet.pl

Warta i Lech walcza o mistrza Wielkopolski a chcialbym zeby zostala Warta oczywiscie wyzej w tabeli od Lecha !!!!

odpowiedz
Aldek - 21.03.2021 / 07:12, *.18.56

Do niektórych tu piszących gada ie ze zakompleksione pyry itp to fakt bo tacy są ale podniecać się w większości kom to trochę lipa przecież oni przeważnie przegrywają więc nie powinno was to dziwić jesteśmy kibicami LEGII i na takiej stronie jesteśmy więc zluzujcie poślady i cieszmy się tym że kolejne mistrzostwo dla WIELKIEJ LEGII

odpowiedz
miron - 20.03.2021 / 23:25, *.jmdi.pl

W posraniu naprawdę mają już DOŚĆ!!!:)))

odpowiedz
Szymon - 21.03.2021 / 06:40, *.chello.pl

@miron: ha ha ha, kolega mnie uprzedził, miałem to samo napisać

odpowiedz
Tagi - 20.03.2021 / 22:52, *.vectranet.pl

mam nadzieję że frytki z wroznania zostawią trenera przynajmniej do meczu z Legią :)

odpowiedz
Wujo - 20.03.2021 / 22:41, *.centertel.pl

Dziś z kobietą obejrzałem chyba najlepszą komedie w życiu amica kontra ekipa z raru.A myślałem że komedi Barei nikt nie przebije:)

odpowiedz
Yeti - 20.03.2021 / 22:14, *.play-internet.pl

Łach idzie na majstra buahahahaha. Ci frajerzy z posrania znowu mnie rozbawili lepiej niż dobra komedia :-)

odpowiedz
jo - 20.03.2021 / 22:18, *.tpnet.pl

@Yeti: jakby się zje&@li piętro niżej to byłoby coś a nie jakiś tam majster na 100 lecie XD

odpowiedz
Yeti - 20.03.2021 / 23:19, *.vectranet.pl

@jo: Jakie stulecie??? Jeśli to byłby stary lech-złodziej to może byłoby stulecie, ale to jest amica, więc może jakieś trzydziestolecie się nazbiera...

odpowiedz
singspiel - 20.03.2021 / 23:48, *.centertel.pl

@jo: za rok będzie okrągła rocznica - 30 lat

odpowiedz
SF - 20.03.2021 / 22:03, *.tpnet.pl

LEGIA gra o MISTRZA POLSKI a Lech Wielkopolski !!

odpowiedz
Hakon - 20.03.2021 / 23:00, *.plus.pl

@SF: i to nie jest pewne bo Warta nie śpi. . .

odpowiedz
exsa - 20.03.2021 / 21:59, *.tpnet.pl

Jagiellonia potrafi z Leszkiem wiec LEGIA nie moze byc gorsza P.Trenerze !!!!

odpowiedz
laik - 20.03.2021 / 20:21, *.inetia.pl

dziekuje operatorowi

odpowiedz
mks 1948 - 20.03.2021 / 17:52, *.plus.pl

ile wam ten drewniak strzelil waznych bramek Lopez my go nie nazwalismy kuchy king troche samokrytki

odpowiedz
Lopez - 20.03.2021 / 18:13, *.centertel.pl

@mks 1948: przez lata nie było chętnych na tą drewnianą łamane, prawie każdy kibic Legii chciał jego odejścia co okienko ale nie było chętnych i jego pseudonim to Fatalny

odpowiedz
jo - 20.03.2021 / 22:02, *.tpnet.pl

@mks 1948: Kuchy jak kilku innych jest ofiarą debila prezesa... On kupuje wch#j drogo, a potem oddaje za darmo. Kto jemu zabroni dupę szkłem wycierać ???

odpowiedz
Arek - 21.03.2021 / 00:10, *.tpnet.pl

@Lopez : jak Ty takie farmazony piszesz, to chyba nigdy na Legii nie byłeś. Zwykły lamusina jesteś i tyle. A Kuchy znowu brameczka.

odpowiedz
olew - 21.03.2021 / 14:34, *.vectranet.pl

@mks 1948: Kolego z miłej naszemu sercu Pogoni, potrafimy obronić Kuchego, znamy Go lepiej od Ciebie i szanujemy Go. Wiem , że jesteście ostatnio wzmożeni. My to mamy od zawsze, zawsze ktoś chce nam odebrać tytuł , który nam się należy (polska liga bez Legii nie istnieje) . Czasami zresztą odbiera...
Życzymy szczęścia ! Niech Wam Kuchy strzela bramkę co mecz !

odpowiedz
Pacz - 20.03.2021 / 11:59, *.t-mobile.pl

Bo Kucharczyk to dobry piłkarz jest i basta.

odpowiedz
Serek - 20.03.2021 / 13:13, *.centertel.pl

@Pacz: nie on jest dobry tylko poziom tej ligi jest fatalny, taki drewniak bez techniki to nie powinien grać wyżej niż w trzeciej lidze

odpowiedz
Lopez - 20.03.2021 / 11:28, *.tpnet.pl

Widać słabość tej ligi, neandertal poszedł grać do Uralu i zero bramek i zero asyst przez cały sezon a w tej śmiesznie słabej lidzie ten drewniak Fatalny strzela...

odpowiedz
Tomek prg - 20.03.2021 / 22:46, *.chello.pl

@Lopez : Gosciu troche szacunku do Kuchego .długo u nas grał i strzelił też pare goli wiec troche pokory by Ci się przydało .

odpowiedz
Arek - 21.03.2021 / 00:26, *.tpnet.pl

@Tomek prg: to kretyn, więc o jakiejkolwiek pokorze zapomnij. On nie raz już na tym forum obrażał Kuchego. Kuchy to przynajmniej coś dla tego klubu zrobił i coś z nim osiągnął, a taki neandertal z przed monitora osiągnął tyle co napisał.

odpowiedz
Lopez - 21.03.2021 / 12:18, *.tpnet.pl

@Arek: człowieku zapomniałeś już jak prawie co mecz był wyśmiewany i wysyłany w Bieszczady? To sobie przypomnij, sam go pewnie wyzywałeś od drewniaków i nieudaczników

odpowiedz
Arek - 21.03.2021 / 14:17, *.tpnet.pl

@Lopez : typie! Ja nie raz na Żylecie byłem i wiem jak było. Poza tym ja, w przeciwieństwie do Ciebie i Tobie podobnych nigdy nie wyzywałem nikogo w necie. Łapiesz różnicę?

odpowiedz
olew - 21.03.2021 / 14:24, *.vectranet.pl

@Lopez : nie wolno obrażać naszych grajków (nawet byłych), Kucharczyk sporo nam dał, lubimy Go i szanujemy, w ogóle wydaje mi się Lopez, że jesteś kobietą, co by conieco tłumaczyło

odpowiedz
kami(L) - 20.03.2021 / 10:36, *.centertel.pl

TyLko Legia Pogon Brawo Portowcy oby wkoncu Mistrz zawitał w Szczecinie Legii kolejny tytuł z taka gra i skladem nie potrzebny taki klub jak Legia powinna wygrywac ekstraklape bez porazki
a nie martwic sie o wynik w kazdym meczu juz mnie meczy te patrzenie jak to D.M sie slizga w tej lidze z wynikami

odpowiedz
Kinol - 20.03.2021 / 16:06, *.chello.pl

@kami(L): O czym ty pieprzysz chłopie?

odpowiedz
KN - 20.03.2021 / 17:37, *.inetia.pl

@Kinol: Mówi to co widzi. Legia prezentuje żałosny styl. Pogoń zresztą też. Cała liga do rozwiązania. Niech kobiety grają.

odpowiedz
Pacz - 20.03.2021 / 18:47, *.t-mobile.pl

@KN: Kobieca Ekstraliga (odpowiednik Ekstraklasy mężczyzn) już zaczęła rundę wiosenną. Na czele Czarne Sosnowiec.
Nasza kobieca drużyna Legia Ladies gra na razie w IV lidze, ale dziewczyny idą jak burza i w przyszłym sezonie powinny dostać się o ligę wyżej.

odpowiedz
singspiel - 20.03.2021 / 21:55, *.centertel.pl

@kami(L): Mistrz zawitał w Szczecinie jesienią. bez bramek było

odpowiedz
eLo - 21.03.2021 / 08:05, *.chello.pl

@kami(L): nie zapominaj o lekach

odpowiedz
WWL - 20.03.2021 / 09:54, *.plus.pl

Kuchy King

odpowiedz
Fiona - 20.03.2021 / 09:25, *.amazonaws.com

Jesli mamy bac sie Kucharczyka to chyba czas zmienic dyscypline

odpowiedz
exsa - 20.03.2021 / 08:25, *.tpnet.pl

Lechia zaczela grac po utracie gola a to zdecydowanie za malo wiec znow mamy na karku Pogon z ktora zagramy po przerwie i na dodatek na swoim stadionie bo trzeba przyznac Pogoni dobra organizacje gry - mecz lidera z vice liderem a Kucharczyk po raz kolejny daje 3pkt.!!!!

odpowiedz
Władeczek - 20.03.2021 / 00:36, *.vectranet.pl

Derby Wybrzeża dla Pogoni faken. Liczyłem kontrolnie na lechitów, że uszczkną punkt ale faken jednak jego fatalność strzelił i dał śledziom wygraną.

odpowiedz
Stefan - 20.03.2021 / 08:23, *.orange.pl

@Władeczek: lechitów czy lechistów?

odpowiedz
Zu(L)us - 19.03.2021 / 23:22, *.centertel.pl

Ciekawe czy Kuchy zagra przeciwko nam ?

odpowiedz
Kamień - 20.03.2021 / 07:40, *.chello.pl

@Zu(L)us: jak złapie kontuzje czy za kartki to nie zagra, proste

odpowiedz
Dżebać - 19.03.2021 / 23:06, *.chello.pl

Disa

odpowiedz
Prześmiewca - 19.03.2021 / 23:02, *.elartnet.pl

"Derby Śledzi" dla"'Niebiesko - Czerwonych". Zatem trzeba wygrać w Lubinie.

odpowiedz
GB fanaztcyzestolicy - 20.03.2021 / 08:43, *.t-mobile.pl

@Prześmiewca: tłuku naucz sie barw , pozniej komentuj.

odpowiedz
Wolfik - 19.03.2021 / 22:29, *.mm.pl

Dopisek do własnego komentarza zamieszczonego niżej. Mecz Pogoń - Lechia. Dwa światy szkoleniowe. I statystyka do przerwy: 1 strzał gości.... Kiedy drużyna Stokowca zaczęła grać? Jak straciła bramkę. Oczywiście strat nie odrobili (szczecinianie byli bliżej 2-go gola niż gdańszczanie wyrównania), bo "autobus" goli strzelać nie umie. Ale i tak znajda się publicyści, którzy będą widzieć w Stokowcu geniusz "rodzimej myśli szkoleniowej".

odpowiedz
Arek - 19.03.2021 / 19:23, *.tpnet.pl

Probierz bliski mistrzostwa świata. Przegrywa już 2:0 i może się okazać, że poleci na sam dół ze swoją Craxą po tej kolejce. Kolejna dymisja?

odpowiedz
Wolfik - 19.03.2021 / 21:50, *.mm.pl

@Arek: Moim zdaniem, pozbycie się z polskiej piłki "czarodziei" w postaci Probierzów, Stokowców czy innych Fornalików to byłby pierwszy mały kroczek ku celu jakim jest brak szorowania dupą do dnie rankingów europejskich.

odpowiedz
Alan - 20.03.2021 / 07:24, *.t-mobile.pl

@Wolfik:
Fornalik zdobył MP z Piastem który miał budzet o wiele mniejszy niż Legia, Probierz zdobył PP z Cracovią a Stokowiec gral z Lechią kilka sezonów o MP do samego końca.....to są fakty a Ty masz jedynie mity.

odpowiedz
SEBO(L) - 20.03.2021 / 07:30, *.chello.pl

@Alan: ??? Ile było tych sezonów? 1 ? I po nim w kolejnym byli przez dłuższy czas w dole tabeli...

odpowiedz
Alan - 20.03.2021 / 07:55, *.t-mobile.pl

@SEBO(L):
Przynajmniej maja szansę prowadzić dlugo zespoły a nie jak u nas po roku aut, a co do tych 3 trenerów to uważam że w Legii na pewno gorzej by sobie nie poradzili niż np. Trener Magiera czy Vukovic.

odpowiedz
Wolfik - 20.03.2021 / 11:17, *.mm.pl

@Alan: Fornalik zdobył MP z Piastem raz. RAZ. Po czym pokazowo odpadł z eliminacji LM a potem z Rygą której czołowym graczem był Kamil Biliński. Kumasz chłopie - Biliński. Stokowiec od kilku lat klepie to samo w ex, nawet przewagi punktowej nie potrafili utrzymać swojego czasu. O Probierzu nie będę pisał. Życie dostatecznie "fachowca" zweryfikowało".

odpowiedz
exsa - 19.03.2021 / 13:08, *.tpnet.pl

Co sie zacielo ze strzelaniem goli P.Pekhart czas ruszyc do przodu !!!!

odpowiedz