Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pekhart powołany do reprezentacji Czech

źródło: 90minut.pl

Tomáš Pekhart został powołany do reprezentacji Czech na marcowe spotkania eliminacji mistrzostw świata z Estonią, Belgią i Walią.

Czesi z Estonią zagrają 24 marca w Tallinie, trzy dni później podejmą w Pradze Belgię. Spotkanie z Walią odbędzie się 30 marca w Cardiff.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
AAA - 17.03.2021 / 11:02, *.chello.pl

Nie będzie musiał 10 dni być na kwarantannie po powrocie jak w przypadku Wlk.Brytanii?

odpowiedz
Szczota - 18.03.2021 / 12:21, *.play-internet.pl

@AAA: Wewnątrz UE nikt nie musi.

odpowiedz
unti - 16.03.2021 / 18:27, *.140.150

Ślisz - REP POLSKI
Kapustka - lista rezerwowa PL
Mladen - REP SERBII
Jura - reprezentacja wicemistrzów świata
Prkhart - rep Czech

Do tego:
Luki
Wszołek


byli kadrowicze: Boruc , Jędza i Lewczuk

młodzierzowiec : Witeska

odpowiedz
Bhbb - 16.03.2021 / 19:48, *.centertel.pl

@unti: Lewczuk nie grał w kadrze

odpowiedz
Axlrose - 16.03.2021 / 20:05, *.tpnet.pl

@Bhbb: kłamiesz mistrzu. Lewczuk grał w kadrze

odpowiedz
Le Ja - 17.03.2021 / 01:23, *.orange.pl

@unti: To niezły młodzieRZowiec

odpowiedz
unti - 17.03.2021 / 10:02, *.140.150

@Le Ja: OK wstyd ortograf ...to przez przebyty covid .....powikłania

odpowiedz
aaapierdoliszpan - 18.03.2021 / 00:55, *.chello.pl

@unti: srania, po prostu jesteś analfabetą. nie wstyd się przyznać, wstyd kłamać.

odpowiedz
PR - 16.03.2021 / 16:45, *.tpnet.pl

Oby nie zlapal urazu i pomogl LEGII w decydujacych meczach !!!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 16.03.2021 / 16:11, *.chello.pl

Gratulacje!

odpowiedz
WARSAW - 16.03.2021 / 15:02, *.chello.pl

Wow... Gratulacje... Nie lubię mioduskiego, nie lubię michniewicza, tego dyra sportowego Kucharskiego też średnio cenie, sądzę że jedzie na opinii że kiedyś współpracował z MU.. ale kurde... powołania do reprezentacji Chorwacji, Serbii i Czech? No chyba muszę tych ludzi docenić trochę...

odpowiedz
ben - 16.03.2021 / 17:39, *.inetia.pl

@WARSAW: jeszcze Gwilia do Gruzji ;)

odpowiedz
Szymon - 16.03.2021 / 17:54, *.chello.pl

@ben: na stałe i zakaz wjazdu do Polaki

odpowiedz
Arek - 16.03.2021 / 14:43, *.tpnet.pl

Powodzenia. Niech mu się w końcu uda zagrać. Bo ostatnie powołanie w izolacji spędził przez to, że nikt nie był w stanie wirusa stwierdzić, ani wykluczyć.

odpowiedz
Maniek - 16.03.2021 / 12:58, *.centertel.pl

No i gicio, brawo Tomas.

odpowiedz
M3 - 16.03.2021 / 11:47, *.zus.pl

Brawo Tomas !!! (L)

odpowiedz