Zwycięska drużyna: Jędrzejczyk, Juranović, Wszołek, Boruc, Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com

Trening

Pucharowa środa i strzelanina

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Dziś gra Liga Mistrzów, więc my też zrobimy sobie pucharową środę i zagramy turniej - zarządził z uśmiechem trener Czesław Michniewicz na rozpoczęcie środowego treningu. Zanim jednak piłkarze pojawili się na murawie intensywnie pracowali na siłowni pod okiem trenerów przygotowania fizycznego. Zajęcia z piłkami rozpoczęły się o godzinie 11:45. Drugi dzień z drużyną na pełnych obrotach ćwiczy Igor Lewczuk. Indywidualnie trenowali Marko Vesović i Jasur Yaxshiboyev, a nieobecni byli Wojciech Muzyk, Joel Valencia i Ariel Mosór.

Fotoreportaż z treningu - 46 zdjęć Woytka

Po 15-minutowej rozgrzewce piłkarze zostali podzieleni na cztery drużyny.

Żółci: Boruc - Jędrzejczyk, Juranović, Gwilia, Wszołek, Pekhart
Niebiescy: Miszta - Wieteska, Hołownia, Slisz, Kapustka, Kostorz
Różowi: Cierzniak - Lewczuk, Mladenović, Kisiel, Muci, Rafael Lopes
Fioletowi: Tobiasz - Szabanow, Cholewiak, Andre Martins, Skibicki, Włodarczyk

Na jednym z boisk Rusyn i Luquinhas uzupełniali składy do siedmioosobowych. - Wygrała drużyna "Jędzy", która zdobyła 13 punktów - ogłosił końcową klasyfikację szkoleniowiec drużyny po rozegraniu meczów każdy z każdym mecz i rewanż. Ekipa żółtych, która zanotowała 4 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę, odpowiednio celebrowała wygraną w zawodach.

1. Żółci - 13 pkt.
2. Niebiescy - 11 pkt.
3. Różowi - 7 pkt.
4. Fioletowi - 3 pkt.

Po turnieju przyszła pora na pracę nad skutecznością. Dwóch młodych bramkarzy mierzyło się z bombardowaniem bramki po dośrodkowaniach oraz po strzałach z okolic 16 metra. Nic dziwnego, że po treningu pole bramkowe wyglądało tak, jakby właśnie zaorały je dziki. - Mladen, pozdrów Ronaldo. Widzimy się za dwa tygodnie. Tylko żeby cię tam nie rozstroili! - żartował szkoleniowiec tuż po tym jak Serb pięknym strzałem umieścił piłkę w siatce i ruszył w kierunku szatni.

Czwartkowe i piątkowe zajęcia zostały zaplanowane na godzinę 11.