Zwycięska drużyna: Jędrzejczyk, Juranović, Wszołek, Boruc, Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Pucharowa środa i strzelanina

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Dziś gra Liga Mistrzów, więc my też zrobimy sobie pucharową środę i zagramy turniej - zarządził z uśmiechem trener Czesław Michniewicz na rozpoczęcie środowego treningu. Zanim jednak piłkarze pojawili się na murawie intensywnie pracowali na siłowni pod okiem trenerów przygotowania fizycznego. Zajęcia z piłkami rozpoczęły się o godzinie 11:45. Drugi dzień z drużyną na pełnych obrotach ćwiczy Igor Lewczuk. Indywidualnie trenowali Marko Vesović i Jasur Yaxshiboyev, a nieobecni byli Wojciech Muzyk, Joel Valencia i Ariel Mosór.

Fotoreportaż z treningu - 46 zdjęć Woytka

Po 15-minutowej rozgrzewce piłkarze zostali podzieleni na cztery drużyny.

Żółci: Boruc - Jędrzejczyk, Juranović, Gwilia, Wszołek, Pekhart
Niebiescy: Miszta - Wieteska, Hołownia, Slisz, Kapustka, Kostorz
Różowi: Cierzniak - Lewczuk, Mladenović, Kisiel, Muci, Rafael Lopes
Fioletowi: Tobiasz - Szabanow, Cholewiak, Andre Martins, Skibicki, Włodarczyk

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

Na jednym z boisk Rusyn i Luquinhas uzupełniali składy do siedmioosobowych. - Wygrała drużyna "Jędzy", która zdobyła 13 punktów - ogłosił końcową klasyfikację szkoleniowiec drużyny po rozegraniu meczów każdy z każdym mecz i rewanż. Ekipa żółtych, która zanotowała 4 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę, odpowiednio celebrowała wygraną w zawodach.

1. Żółci - 13 pkt.
2. Niebiescy - 11 pkt.
3. Różowi - 7 pkt.
4. Fioletowi - 3 pkt.



Po turnieju przyszła pora na pracę nad skutecznością. Dwóch młodych bramkarzy mierzyło się z bombardowaniem bramki po dośrodkowaniach oraz po strzałach z okolic 16 metra. Nic dziwnego, że po treningu pole bramkowe wyglądało tak, jakby właśnie zaorały je dziki. - Mladen, pozdrów Ronaldo. Widzimy się za dwa tygodnie. Tylko żeby cię tam nie rozstroili! - żartował szkoleniowiec tuż po tym jak Serb pięknym strzałem umieścił piłkę w siatce i ruszył w kierunku szatni.

Czwartkowe i piątkowe zajęcia zostały zaplanowane na godzinę 11.

Fotoreportaż z treningu - 46 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Do wszystkich kibiców Legii - 18.03.2021 / 14:42, *.chello.pl

"Kupon" jędrzejczyk wraca do składu. Przygotujmy na niedziele nie baterje browarów tylko leki na nad ciśnienie.

odpowiedz
lolo - 18.03.2021 / 10:44, *.Gawex.PL

Czyli graliśmy w lidze Mistrzów! Przeoczyłem! Buahahaha

odpowiedz
Ooo - 18.03.2021 / 08:19, *.vectranet.pl

Burubar rządzi

odpowiedz
ben - 17.03.2021 / 23:39, *.inetia.pl

Czy jest możliwość podania ilości strzelonych i straconych bramek przez każdą z drużyn?

odpowiedz
Hugon - 17.03.2021 / 23:02, *.vectranet.pl

Jędza powinien być na dłużej przywiązany,ciekawe czy sam się urwał czy go gruby odwiązał.Dobrze by było żeby go przywiązali do końca rozgrywek razem z grubym Borucem.

odpowiedz
Hiszpan - 18.03.2021 / 07:22, *.telnaptelecom.pl

@Hugon: A w maju uroczyste pożegnanie Boruca,Jędzy i Lewczuka.

odpowiedz
Zadyma (L) - 17.03.2021 / 22:01, *.play-internet.pl

Co z rusynem???

odpowiedz
Wolfik - 18.03.2021 / 12:16, *.mm.pl

@Zadyma (L): I Muzykiem.

odpowiedz
ZGL - 17.03.2021 / 20:57, *.tpnet.pl

Trenowac solidnie Zaglebie czeka a Kibice czekaja na 3pkt. zeby przerwa reprezentacyjna minela w dobrym nastroju LEGIO !!!

odpowiedz
Kolko - 18.03.2021 / 10:35, *.chello.pl

@ZGL: Zazwyczaj przed przerwami kibice mają podnoszone ciśnienie tak jak przed przerwą zimową i przegraną z beniaminkiem :P

odpowiedz
exsa - 17.03.2021 / 20:53, *.tpnet.pl

Nie musi byc ostro ale trening ma byc konkretny !!!!

odpowiedz
Darek - 17.03.2021 / 20:52, *.t-ipconnect.de

Pucharowa środa.Trochę słaby żart biorąc pod uwagę że nie gramy w pucharach od 4 lat.

odpowiedz
WaLczyć trenować a nie pajacować - 17.03.2021 / 20:08, *.211.148

Widać na zdjęciach że na treningach najbardziej pajacują zawsze ci co są w najgorszej formie czyli Boruc i Jendziejciak

odpowiedz
Hg - 18.03.2021 / 19:47, *.chello.pl

@WaLczyć trenować a nie pajacować: Boruc i kto?

odpowiedz
Pan Jerzy - 17.03.2021 / 20:04, *.chello.pl

I to ma być trening? Walczyć zapierniczać a nie gry i zabawy

odpowiedz
dzl - 17.03.2021 / 19:40, *.mm.pl

zdjęcie na górze:zwcięska drużyna plus Gwilia

odpowiedz