REKLAMA

Legia druga albo... czwarta

Woytek, źródło: Legionisci.com

Za kilka dni wyjaśni się kto zajmie 2. miejsce w tabeli przed fazą play-off. W tej chwili na 2. miejscu z dorobkiem 50 punktów jest drużyna Stali Ostrów Wielkopolski, ale ma już rozegrane wszystkie mecze. Trzecie miejsce zajmuje Legia i traci do niej jeden punkt, a czwarte Śląsk ze stratą dwóch oczek.

Wrocławianie grają w niedzielę w Toruniu. Jeżeli wygrają, to Legia także musi wygrać swoje spotkanie, by wskoczyć na 2. miejsce. Jeżeli Śląsk przegra z Polskim Cukrem, to nawet przegrana warszawiaków z Kingiem pozwoli im wyprzedzić Stal, ponieważ przy równej liczbie punktów ma lepszy bilans spotkań bezpośrednich ze Stalą (81-89, 89-73).

Najczarniejszy scenariusz to wygrana Śląska i porażka Legii - to spowoduje, że trzy drużyny będą miały na koncie taką samą liczbę punktów. W takim układzie bezpośredni bilans Legii jest najgorszy, więc automatycznie spada na 4. lokatę.

Wyniki meczów bezpośrednich:
Stal 76-72 Śląsk
Śląsk 98-97 Stal

Legia 67-69 Śląsk
Śląsk 73-68 Legia

Stal 89-81 Legia
Legia 89-73 Stal

Mała tabela trzech drużyn:
1. Śląsk - 7 pkt.
2. Stal - 6 pkt.
3. Legia - 5 pkt.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.