Squash

Wyniki legionistów we Wrocławiu

Zawodnicy sekcji squasha Legii wzięli udział w turnieju juniorskim kategorii A, który odbył się we Wrocławiu, skąd wrócili z czterema medalami braci Lohmann. W kat. do lat 11 zadebiutował nasz 8-letni zawodnik, Mateusz Łukawski. W rywalizacji U-11 zwyciężył Mateusz Lohmann, który był trzeci w kat. U-13. Z kolei w kat. U-13 wygrał Szymon Lohmann, który jednocześnie wywalczył brąz w kategorii U-15.

Wysokie, czwarte miejsce w kategorii do lat 19 zajął Michał Sienkiewicz, a Jan Szcześniak był piąty. Nikodem Kazanowski w wyższej kategorii wiekowej, U-17 zajął miejsce dziesiąte. Natalia Łukawska w kat. U-13 była piąta.